Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Какво може да се направи с пари? Съвети?


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Unusual

Unusual

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 16 May 2015 - 02:57 PM

Здравейте на всички. 

 

От малък още нямам особено голям успех с жените. Справям се, но винаги съм искал наистина най - красивите и светни момичета да ми обръщат внимание. 

 

Преди година спечелих от лотария оргомна сума пари и реших, че това ще ми реши проблемите с жените, че ще мога да имам наистина супер топ момичетата. Но това не се случи. От една страна защото не искам някое момиче да ме хареса заради парите, не искам да показвам, че имам много пари. 

 

Чудя се можете ли да ме посъветвате за някаква тактика, съвет или нещо което мога да направя. Например ако искам да похарча 10 000 лв или 20 000 лв. Какво може да се направи за да мога да сваля наистина от най - класните момичета. Аз съм на 30 и искам не просто да си легна с някоя, а искам да създам сериозна връзка и семейство. Предполагам, че ако исках само да си легна с манекенка щях да мога да си платя или да измисля нещо. Но аз искам момичето не само да е красиво, но и да е много свястно. 

 

Мисля си за някакви идеи, дали да не платя на някой да ми помогне, но не знам на кой. Не искам някой, който просто да ми помага да ходя да заговарям момичета на улицата. 

 

Та въпроса ми е. Имате ли някакви идеи? Или има ли агенция или някой който може да ми препоръчате?

 

 



#2 enjoy

enjoy

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 17 May 2015 - 04:15 PM

Работи върху се*е си. Ако се чувстваш щастлив и уверен в се*е си, жените сами ще те намерят :)

Не мисля, че е нужно да плащаш на някой за да постигнеш някакъв успех с жените.

Имаш да си отговориш на няколко фундаментални въпроса:

1. Какво точно търсиш? /може би най-важния въпрос, щом си решил да създаваш семейство/

2. Къде можеш да намериш това, което търсиш?

3. Какво да правиш, когато я намериш?

Моят съвет е да не афишираш с материалното си състояние пред жената, понеже никога няма да си сигурен, защо всъщност е  с теб.

Успех :)



#3 John Wilmot

John Wilmot

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 17 May 2015 - 11:19 PM

Много е хубаво,че търсиш начини за промяна! Това показва,че искаш да работиш върху се*е си.Първото нещо което ще искам да направиш за се*е си е да се отървеш от мисълта,че за да имаш хубава и качествена жена е нужно да имаш много пари! Жените са привлечени от съвсем други неща,не от пари.Започни да четеш книги за твоето усъвършенстване.Прочети и нещата тук ---> http://donjuancentre...он-жуан-библия/ Другото нещо което трябва да направиш е да търсиш на правилното място,подходящата жена.Щом искаш да развиеш връзка и може би семейство,няма да си търсиш жена по дискотеките или баровете.Започни да инвестираш в се*е си,ходи на семинари,купувай си книги и др.Намери си някой от твоя град и започнете двамата да излизате и заговаряте жени,като прилагате наученото от тук.Нищо не ти пречи да заговориш бързаща за работата си,успяла и уравновесена красавица ;) Печелят тези които правят първата крачка и поемат рискове!



#4 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 18 May 2015 - 09:41 PM

Честно казано не ти трябват пари, за да сваляш хубав и/или свестни момичета.

 

Но ако не знаеш от къде да започнеш - може би парите ще ти помогнат да напреднеш по-бързо, ако си осигуриш достъп до хора, които да те насочат в правилната посока. Тук най-вече си мисля за някой, който да те посъветва как да се обличаш - тъй като това е най-лесното което да си го купиш с пари и да направи разлика във впечатлението, което правиш, без значение от това как се чувстваш ти. 

 

Облечи просяк с кралски одежди и всички ще се държат с него като с крал. Но ако облечеш някой крал като просяк, той пак ще си изглежда като крал. За първата част ще ти помогне някой, който наистина разбира от мода, за второто си зависи от теб да се почувстваш доволен от живота си, няма как да си го купиш това. 

 

Забележи - тук не говорим за парадиране с пари. По-скоро за осъвършенстване на имиджа ти. Дрехите се избират според личните ти разбирания( ти какво харесваш), според лицето/фигурата ти( тук нямаш какво толкова да направиш, освен да се примириш с това, което си го имаш като даденост) и според целевата аудитория( жените които търсиш на каква горе-долу възраст са). Тази информация я има и безплатно в интернет, но ще трябва да отделиш време да я намериш, ако решиш да подходиш сериозно по въпроса.

 

Сега личностно - парите тук няма с какво да ти помогнат, освен че евентуално ще имаш свободата и възможността да отделяш повече време да работиш върху се*е си. Или да се запишеш на някакви курсове. Не съм пробвал, не мога да те посъветвам дали да го направиш.

 

Но съвета ми е - прави това, което искаш да правиш. Познавам много готини момичета, които излизат с мъже със страхотна индивидуалност и малки/средни парични ресурси, но са малко тези, които излизат с богати ограничени типове, които не се интересуват от нищо в живота.

 

Дали ще е свирене на китара, оригами, писане на книги, или нещо тривиално като гледане на филми/сериали и слушане на хубава музика - прави това, което харесваш да правиш. Прави това, което ти доставя удоволствие. Няма по-добра основа за надграждане от това да си човек, който знае какво представлява, какво иска от живота, какво иска да постигне и какво иска да прави. 

 

С две думи - замисли се какъв човек би бил ти, ако нямаш никакви пари. Това ще ти даде ясна представа на какво ниво си. След самооценката идва и момента за изграждането и надграждането. Финансовите ресурси могат да ти помогнат да напреднеш по-бързо, но от теб си зависят нещата честно казано. 

 

Така че - давай смело и не забравяй, че първото и най-важно нещо за тези неща е самоинициативата. :)


Edited by ItalianMike, 18 May 2015 - 09:54 PM.


#5 deyan1

deyan1

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 15 June 2015 - 04:28 PM

И аз не смятам, че парите не са фактор номер едно в тези отношения. Имам около се*е си примери за хора с възможности, които са сами, защото не са истински./най-общо казано/ Когато човек прави нещата само, които иска, а не които трябва, тогава му се получава в живота. Трябва да му идват отвътре...и думите, и действията, и свалките....



#6 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 15 July 2015 - 12:34 AM

Парите са необходими когато мислиш за създаване на семейство, но не са най-необходими за да съблазняваш жени и да намериш жената за която да се ожениш. Ако я търсиш казвай и че си пълен с пари, то няма да намериш такава която да е с теб заради самият теб и т.н. и т.н. дълга тема е.



#7 hristo00

hristo00

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 25 Мнения:

Posted 18 August 2015 - 04:16 PM

С пари никога няма да намериш добро момиче, защото тя не би се интересувала от теб, а от парите ти.



#8 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 28 September 2015 - 10:48 PM

Това какъв си като характер, като стил на живот, като качества определя това какви пари ще имаш и ще изкарваш.

Жените се интересуват от мъже с пари, просто защото те са качествени и успели според тях.



#9 hristomir

hristomir

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 16 December 2015 - 05:43 PM

Много неща могат да се направят с пари, за тези, които ги имат. Парите не са всичко, но без тях животът е нищо.Аз като нямам все трябва да се ограничавам. Почти всеки месец ми се налага да тегля безлихвени кредити от Кредисимо до заплата, тежка работа. Звънкам на *5555 и си решавам проблема до следващия месец. Чудя се какъв щеше да бъде животът ми, ако имах много пари. Дали щях да бъда щастлив или сега съм си по-добре. Понякога парите правят човека алчен, а аз не бих искал да бъда такъв.



#10 hristo00

hristo00

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 25 Мнения:

Posted 27 December 2015 - 12:50 PM

Много си прав, понякога е нужно да прибягваме и до кредити, за да се справяме. Нямаме избор с тези малки заплати в България е така.



#11 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 16 July 2016 - 08:34 PM

Приятелски съвет: купи си кабрио секънд хенд (но не дамско и френско). Кабриолетите им действат като мотоциклетите. ;)

#12 John Wilmot

John Wilmot

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 14 March 2017 - 04:13 AM

snattence За какво говориш бе човек :D 

#13 Alextpph

Alextpph

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 11 October 2017 - 06:48 AM

Ще сподели ли някой, начин или сайт с който може да се печели без квалификация. Правил съм много сайтове с WP, добавял съм ги на домейн и хостинг, управлявал съм ги и съм качвал контент, снимки и т.н. Бидвам се на всички обяви, но просто не ме одобряват и това е. Има ли някой идея, която иска да сподели, как да печеля някакви пари, без квалификация или поне да науча нещо за 2 седмици с което да мога да правя по 300 лева месечно? Благодаря.

#14 Karimzito

Karimzito

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 11 October 2017 - 12:12 PM

работещи в сервиз са ми казвали, че най-добрия вариант е да се извади батерията /ако е възможно/ и да им се занесе потопен във вода - за да не може да съхне и да се окислява... За радост все още не ми се е налагало да пробвам този съвет...

#15 CharlieSuru

CharlieSuru

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 21 October 2017 - 08:16 PM

"Terziev доколко сериозно би играл Mortal Kombat 9 ако реша да си купя Online Pass-а за него? Защото аз го имам като игра, но е без online pass и съотвено си го цъкам само офлайн." Много сериозно мога да го цъкам.Отдавна не съм играл на Мортала поради причината ,че нямам с кой.Жив съм и то много,пък и за мулти - винаги. Иво,ако искаш може да разцъкаме Резидента на кооператив,аз наскоро го изиграх,така че ми е още пресен.