Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Хора дайте да измислим някаква тактика


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 dragsterr93

dragsterr93

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 13 February 2015 - 07:11 AM

Здравейте момчета досега блъсках на вратата на момичето,което обича да го ч**ам, е не ми отвори с оправданието,че трябва да става в 7, е на мен не ми пука върнах се ви дискотеката и се раздадох до краен предел. Заливах се с минерална вода занимавах се с други момичета и все пак се прибрах сам,но това не ми е проблем, знам че винаги мога да се прибера с момиче имам си варианти но има и дупки знаете. Та въпроса ми е друг. Утре съм се разбрал с момиче да идва вкъщи,защото нашите са извън града самичък съм отново и се разбрах с нея да консумираме збавни сигари  хах, но идеята е там,че  се чудя как да подходя, неискам  да съм като с другите момичета направо да атакувам,защото с повечето не ми дреме, но знам ли с тази си пиша от скоро и наистина мисля.че искам нещо по сериозно, мисля си да и кажа ли извика някой други нейни приятелки и аз мои авери или просто да сме си двамата и да си действам по някой мой си начин знам ли дайте ми съвет, знам можете да го направите,защото в нея виждам нещо по различно от останалите с които се занимавам с другите си знам,че ще има ч**ане и след това до тук а с нея искам да и покажа и от нежността си,въпреки,че нее  висша класа на мен си ми харесва..знаете разли хора.. таа иначе с нея не сме се виждали повече от година,защото аз отидох в един град тя в друг, но скоро си качи една снимка във фб видях я реших да разгледам и се надъхах да  видя как я кара .. е отвърна ми както се надявах и така започнхаме да си пишем моа да кажа сериозно.  Ше се виждаме за пръв път от година както казах искам да ми кажете как да подходя въпреки,че долу горе си знам работата има хора от тук ,които искам да и видя мнението. Ще се радвам на възможно най бързи отговори. Пс. имам най вероятно грешки в почерка, но да знаете,че съм консумирал алкохол, което не се е случвало скоро и даже почти не съм проверявал какво пиша, карам на автопилот един вид. Лека  приятели и чакам коментари наистина . Поздрави !



#2 asfr

asfr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 86 Мнения:

Posted 13 February 2015 - 10:43 AM

Пич не я прави по-специална от другите! Така се обричаш на провал от самото начало. Викни само нея, в противен случай много бързо ще я френдзоннеш. Налази я постепенно и калибрирано и по възможност правете секс възможно най-рано (тоест 1-2 среща) за да направиш възможно най-силен емоционален хук. Така ще се връща отново и отново за да изпитва всички тези емоции, свързани с теб. Веднъж започне ли да орбитира около теб ще ти е по-лесно да ескалираш към по-дълготрайни отношения след това. Бъди процесно ориентиран и се наслаждавай на момента. Имай цели но помни че подгониш ли резултатност ставаш емоционално реактивен. Знам че е леко парадоксално но трябва да живееш изцяло в настоящия момент, тоест да си отпуснат и плавно да насочваш. Докато си с нея не търси стойност а отдавай такава чрез емоцията която създаваш от доминантна точка. Когато мислиш по целево-ориентиран начин, ти всъщност, избягваш настоящия момент, а той е единствения начин да даваш от се*е си. 


Edited by asfr, 13 February 2015 - 10:47 AM.


#3 dimitko

dimitko

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 13 February 2015 - 10:58 AM

Напълно съм с съгласен с колегата asfr. Не се поддавай на емоцията, защото ще ти изиграе лоша шега. Покани момичето на среща , но само с теб и следващите 2-3 срещи гледай да сте само 2-та , опитай се да се успокойш, защото от поста ти се разбира , че си доста хлътнал май. Общо взето сложиш ли я на пиедестал си бита карта. Комуникирай и с други жени било то срещи , чат или каквото и да е за да не се вглъбиш само в нея и да я изпуснеш.

 

Пиши за да кажеш какво се е случило :) .

 

Успех !


Edited by dimitko, 13 February 2015 - 10:59 AM.


#4 dragsterr93

dragsterr93

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 13 February 2015 - 12:49 PM

Да момчета благодаря ,но trial не това не е точно така аз се занимавам други момичета не мисля,че я слагам на пиедестал,да така е излязло от поста ми не бях пил доста време, просто ми се иска вече нещо по сериозно от несериозното поне така мисля, прави сте трябва да сме само двамата, ще я видя само да не довлече някоя нейна приятелка,като цяло в моя град в момента няма какво да се прави не ми се излиза нещо по срещи.. някакви идеи за вкъщи.. тъпото е ,че утре е свети валентин миналата година точно на свети валентин се видях с едно момиче и незнам откъде се надъхах да и купя роза а това трудно се случва при мен, но правихме секс като се видяхме след това дали и сега да не подходя така, но някак не ме кефят тия работи цветята не ми е пръсъщо, май е по добре да и подаря глава марихуана и целуфки зад ушенцето, как мислите.Пак благодаря за отговорите поздрави ще чакам още коментари и весели свети Валентин, Трифон Зарезан и гледане на 50 нюанса сиво :Д :)



#5 schhh

schhh

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 13 February 2015 - 06:32 PM

Според мен щом се е съгласила да дойде във вас вечерта, а и щом и цигарка е замесена, едва ли има по-подходящ момент. Пусни приятна музичка, разположи я да се почувства удобно, изч**ай я здраво и после няма да има отърване :)



#6 dragsterr93

dragsterr93

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 14 February 2015 - 12:33 AM

Не е такава, поне не ми е известна с това, така правя с миндилите братле а с нея ми е първа среща а не обичам някак си да ги притискам, виж при втората среща пък вече действам за да видя ше я бъда ли или няма... ако имам такава с това момиче ще действам със сигурност пък каквото сабя покаже знаете.Досега бяхме заедно мисля,че мина добре, но ми се струва,че прекалено много говорих.. нещо напоследък много им говоря. уж повече им задавам въпроси,но и за мен казах май малко в почеве а нали уж трябва да сме малко мистерий. Нямаше доскования, но пък за сметка на това доста си пипаша косата и все пак не е най големия гарант познавам доста които го правят. Иначе ако трябва да съм честен мисля да и званя пак след няколко дни какво ще ме посъветвате. Благодаря и поздрави отивам да се поровя в другите теми малко да дам и аз някое мнение, че не ми остава много време за пред компютъра да ме извинявате всички иска ми се да съм по деен тук във форума, дано имам малко повече време занапред. Поздрави пак момчета :)