Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Сравнение


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 03 January 2015 - 10:23 PM

Привет , Колеги! Нека всеки изкаже своя случка от скоро и всеки да коментира станалото! Нека сравним мисленето си! Пуснете по един рапорт , не се срамувайте! хаха



#2 Johny Depp

Johny Depp

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 05 January 2015 - 07:11 PM

При мен на Нова година ми се случи следното:

1во пранувах със семейството си  до 12 , а след това се събрахме с приятели в апартамента на 1 момиче. Та бяхме аз , моят най-добър приятел , неговата приятелка и 2 нейни приятелки - от които едната е гот. 
След като пристъпих в местоположението моят авер беше подготвил 2те дами ,да очакват момче на което компанията му е приятна ,така че трябваше дам най-доброто от се*е си. Атмосферата беше на ниво , силна музика , танцуващи и пеещи момичета ,всички весели ,а пък защо не. Новата година е ново начало всеки да започне на чисто , а може и на мръсно ;д 
Отначало се насочих към другото момиче ,което не чак толкова гот за да провокирам нужда от интерес на по-хубавата. Разговаряхме на различни теми , пяхме и пихме различни песни и питиета.  Не исках много да удължавам и да навлизам в подробности за се*е си , тъй като колкото повече говорих за се*е си , толкова по-голям шанс имах да кажа нещо грешно. За това се придържах повечко на хуманно и близко отношение ,като докосвания , разни селфита и танци разбира се. 

До тук всичко "ок", от тук насам всичко става още по-добре след ,като моят авер и приятелката му пристъпват към друга стая за да се усамотят аз останах със 2те девойчета ,които усърдно се надпреварваха да ме интервюират за да разберат дали си струвам или не. Вече ставаше 4:30 сутрин , по-хубавата предложи да загасим лампите и да гледаме някой филм заедно. Аз лично нямах претенции за филма т.к. не си лягам с тях за да гледам филм , а да им подаря вълшебни моменти с много страсти.

3тата част , гушнахме се 3'мцата задружно ,като аз бях м/д 2те. От тук тръгна един проблем не можах да предразположа и 2те за да направим нещо. Обръщах се към едната докосвахме се ,като по това време не оставях другата , имаше целувки по врата и много докосвания , но сякаш се срамуваха една пред друга. Та час мина така и после влезнаха останалите и се придържахме само към гушкане топли усмивки. След ,като си тръгвахме въпросните дами ни поканиха в техният град на кафе , но смятам ,че тоя шанс няма да се повтори повече. 
Хепи енд. :)

Отворен съм критики ,съвети и каквото да е било. P.S. Аз съм на 20г. а девойките бяха на 19. 
Поздрави.



#3 Johny Depp

Johny Depp

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 06 January 2015 - 04:10 PM

.

Edited by Dinasty, 06 January 2015 - 04:12 PM.


#4 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 02 February 2015 - 08:49 AM

Здравей,хехе ,от теб няма какво повече да се иска..постъпил си супер..те са си виновни че са изпуснали такъв пич! Интересно ми е обаче дали са били навити на 3ка хаха,всякви ги има.Иначе браво ,добре си си изиграл картите.

#5 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 16 July 2016 - 08:55 PM

...сипи им пак бе, човек!!! Тройка с алкохол се прави, не с хуманност! Не да ги напиваш ест', но си трябва до нивото на отпадане на задръжките. Как не можеш да ги предразположиш и двете, нали имаш две ръце!? Как няма да ги хванеш за сливите... какъв човек си?!?

П.П. И как няма да се възползваш от поканата!? Тройка всеки ден не се прави, както и всеки ден не е Великден! :D

Edited by manuel_de_la_mare, 16 July 2016 - 08:57 PM.


#6 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 27 July 2016 - 10:24 AM

Темата бе преместена. Придържайте се към разпределението на темите в отделните подфоруми. Затова са създадени отделни такива.