Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Труден момент


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 21 September 2014 - 02:59 PM

Оккк,започвам аз...Привет . От няколко седмици започна много да ме кефи една мацка в компанията.Запознахме се ,постепенно започнах да я ебавам,да я докосвам..на няколко пъти съвсем неумишлено я обарах и тя...нищо..изпратих я веднъж , дваж..говорим си,държи се печено,прегръща ме за чао , но нищо повече..показах ѝ явен интерес , после се дръпнах леко ,игнорирайки я за 2,3 дена...но нищо , няма никакъв ефект..постоянно ми се иска да и правя комплименти,но не искам да ѝ свалям звезди,защото ще стана едно АФЦ...одеве тръгва си тя от компанията,аз и звъня след 5 мин и й казвам „мисля ,че ще ви е нужен добър ескорт за вечерта” рязбрахме се къде да се чакаме и окк,но тя дойде с една нейна фр и каза ,че ще спи в тях,изпратих ги до тях...поседяхме във входа ,посмяхме се ,постоянно я докосвах ,нооо никакъв ефект...тя е хубава 6-7 , и предполагам е свикнала с вниманието на момчетата ,защото е най-хубавата от нашата компания и така.Аз мисля утре да я изпратя и да я целуна..мислех си да е нещо от сорта:
”Хей , мога ли да ти задам три въпроса....
Да
Имаш ли си приятел?
Не (тя няма)..
Струвам ли ти се симпатичен?
Ъъъм предполагам..
Тогава какво ще ти е оправданието да не ме целунеш сега?
Иии докато ме гледа тъпо..хоп я целувам..
Та се чудя , така ли да го правя или друго яче? Давайте съвети!!!..

#2 asfr

asfr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 86 Мнения:

Posted 21 September 2014 - 04:46 PM

Писах ти в другата тема. 



#3 John Wilmot

John Wilmot

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 23 September 2014 - 11:27 PM

Ето линк към отговора ----))) http://donjuancentre...е-нещо/?p=39119