Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Тя мисли, че ходим, аз обаче не ?


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 kaboom

kaboom

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 06 September 2014 - 07:16 PM

Накратко преди месец се видях с приятели и въпросното момиче , с която нямах контакт близо 2 години, дойде. После тя замина за чужбина за 2 седмици и чат пат си писах с нея просто защото ми беше тъпо, но нямах нищо към нея. След като се върна от чужбина искаше да се съберем пак компанията да се видим, обаче другите нямаха възможност и й казах, че ако имат възможност ще и се обадя.

 

Бях забравил и тръгнах да се прибирам към 10-11 вечерта като се сетих за нея и ми стана някво гузно и й викам ако и се излиза да отида до тех, понеже бях с кола, и да се видим. Общо взето отидох към 11 и стояхме до 4. Говорихме си, докосвах я, но не ме кефеше чак толко, че да я целуна. След това заминах на море и съм си писал с нея ей така през няколко дена без да целя нищо.

 

 Преди седмица се събрахме компания и тя дойде. Бяхме на бар или нещо такова и по-едно време и викам да ходим на вънка за по цигара и я целунах отвън. Общо взето от тогава излизаме, целуваме се, обарвам си я доста сериозно, но все още нямам нищо към нея. И тьй като си имам лаф с нейната най-добра приятелка, разбрах, че от оная вечер като съм отишал при нея, се е влюбила в мен и сега нямам идея какво да правя и как да се държа?

 

Съжалявам, че стана малко дълго и може би не много ясно, но каквито и да било съвети ще са ми добре дошли.



#2 asfr

asfr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 86 Мнения:

Posted 06 September 2014 - 10:14 PM

Преди всичко трябва да си много на ясно, какво искаш. Защо си мислиш, че някой в някакъв си форум може да реши вместо теб? Каква е нашата роля? Да ти изчистим съвестта ли?
Бъди мъж и вземи решение сам.
Лично аз не бих градил връзка без привличане. Това си е насилване и разхищение на време. Имай на в предвид, че болката от това да я зарежеш сега, е в пъти по-малка от болката от това да я зарежеш, когато нещата станат сериозни. 


Edited by asfr, 06 September 2014 - 10:23 PM.


#3 John Wilmot

John Wilmot

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 09 September 2014 - 05:16 PM

Напълно съм съгласен с колегата по горе.Реши какво искаш!!Не е нужно да я зарязваш,какво да се направи,че тя е влюбена.Ако искаш бъди си с нея,праскай си я и се кефи.Не е нужно да имаш някакви особени чувства за да тръгнеш с някого.Чувствата се изграждат с времето,с преживяванията ви заедно.Ако пък я искаш само за секс,бъди честен с нея и си я направи фък бъди.Ето няколко съвета как:

http://www.rsdnation...riends-benefits

http://www.rsdnation.com/node/124780

Успех :)