Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

И ТЯ НЕ ЗНАЕ КАКВО ИСКА


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 vaneo

vaneo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 03 July 2014 - 05:25 PM

Здравейте, приятели!!!Мойта история е продължение на една отминала тема която бях побликувал.На кратко историята е следната:Харесвам едно момиче обаче нещо не мога да и разбера мисленето в смисъл, че ходим на дискотека с нея и с един мой приятел който също е и нейн приятел, когато сме на дискотека може да се каже, че обръща много по голямо внимание на мен от колкото на него последния път на една песен  в която се пее:ТУК СЕ ПРЕПЛИТАТ СЪДБИ СЛАГАМ МОЙТО ДО ТВОЙТА ТИ ГИ СЪБЕРИ  тя ме сочеше и правеше знаци с пръстите работата е там че никога не казва:" айде да ходим на дискотека двамата" дори когато се е отдавала възможност, при условие че съм и намеквал да излезем само двамата.Въпроса ми е аз ли съм нещо не в ред,тя ли не знае какво иска и дали въобще ме харесва за гадже?Стана малко сладникаво ама......ИЗВИНЯВАМ СЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!! 



#2 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 03 July 2014 - 11:19 PM

Абе пич..пояснявай..първо това е чалготека...второ тая мацка няма нищо да направи докато ти не направиш нещо...не си задавай въпроса „харесва ли ме” , а се питай„аз харесвам ли я достатъчно”....и не и намеквай ...бъди директен.

#3 vaneo

vaneo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 05 July 2014 - 08:14 PM

Въпроса е че като че ли и тя не знае какво иска или го прави нарочно :mellow:



#4 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 05 July 2014 - 08:28 PM

Въпроса е дали те използва да привлече на твоя приятел вниманието или си е харесала теб(наскоро аз попаднах на една приятелка където найстина ми е ПРИЯТЕЛКА и по едно време само с мен се занимаваше,но знам че искаше да дразни един приятел и аз не и обръщах внимание все пак приятелите пред пу*ките ).Такаче утре се хвани за топките и я покани на среща,ако ти откаже ----> NEXT 



#5 vaneo

vaneo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 06 July 2014 - 07:55 PM

Работата е че винаги ме кани и иска да ходим на дискотека но винаги има някой друг нейн приятел който и аз го познавам,но винаги те  тръгват(имам предвит приятелите) след 2 часа и оставаме само двамата до края или имат някаква работа след това или нещо такова


Edited by vaneo, 06 July 2014 - 07:56 PM.


#6 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 07 July 2014 - 11:12 AM

Аз само ще вметна, че уж според теб тя не знае какво иска, но в крайна сметка ти си този, който пуска теми във форумите, така че каквото и да иска тя, явно го получава. 

 

Така че нея я оставяме настрана за малко, с презумцията, че е доволна, и си задаваме въпроса ти как можеш да станеш доволен. 

 

Лично на мен ми звучи сякаш ти си този, който не знае какво иска. В момента се колебаеш между това дали да оставиш нещата на фаза "Тя ме кани по нейни си причини, но пък на мен ми харесва да ме канят, пък може и да стане нещо, така че не искам да рискувам тази възможност като бъда по-директен" и между това да си отговориш на въпроса "Има ли смисъл да си отделям от времето, за да го прекарвам с нея". И за да си отговориш на този въпрос трябва просто да я поканиш на среща. Така че сега ще ти помогна, доколкото ни е възможно на някой от нас да ти помогнем на базата на няколко реда текст във форум - или се придържай към първия вариант, или избери втория вариант или измисли трети вариант. Толкова.

 

Ти можеш да си този, който решава какво да стане с живота ти, ако избереш да бъдеш този човек. 

 

И така.



#7 vaneo

vaneo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 07 July 2014 - 09:08 PM

Аз знам какво искам и това е:" да я имам"работата е там че ние  сме и  приятели и ако и кажа че я харесвам а тя не отвърне със същото повече няма да сме приятели това е което е гадното -_-



#8 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 07 July 2014 - 10:27 PM

Човек има само приятели колко пръстите на 1 си ръка ако не си го разбрал е време да го разбереш ! Затова се мятай с главата напред и ако не ти отговори със същото ще ти каже,че сте само приятели и иска да останета такива такаче за приятелсво не се притеснявай може вече да си Friendzoned.Пробвай нищо не губиш и запомни ако не стане следващата. И както един от сайта ми каза ПАЗИ СЪРЦЕТО СИ !!!!



#9 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 11 July 2014 - 11:56 PM

Има ги сякви мацки ;) , но не всички си заслужават...за това прегледай „машината” ,тези теми са за това как да пресееш само момичетата с висок интерес..съсетнвам те , да не си губиш времето с путки без интерес.

#10 vaneo

vaneo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 12 July 2014 - 08:45 AM

Работата е там приятели че ми е влезнала много сериозно под кожата....днеска бях ме на дискотека само двамата но общо взето най интересно стана накрая когато я изпратих до тях прегърнах ме се каза ми да и звънна да.се чуем и си тръгнах ме и гледаше до като си тръгвах и се усмихваше през другото време нищо по интересно нямаше вярно че и аз не правих много но...не знам направо ме е обладало това момиче

#11 vaneo

vaneo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 12 July 2014 - 07:19 PM

Изчетох цялата БИБЛИЯ всичко е много вярно но още не мога да се реша да и предложа директно или да и намекна много сериозно!



#12 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 13 July 2014 - 09:50 AM

Да фък , не ѝ предлагай с думи...тва е до 1 клас...покани я на среща , там си я ебавай и следи реакцията ѝ , ако имаш зелена светлина - целуни я ;)

#13 MissFix

MissFix

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 13 July 2014 - 11:45 PM

Ти чакаш мацката да увие ръце около врата ти или крака около кръста, за да си наясно какво иска тя? А ти какво искаш, всъщност? Да си играеш картите, но на сигурно?

Докато даваш неясни сигнали, няма да ти се получи работата.

Докато не рискуваш - пак няма да ти се услаждат нещата.

 

Другите неща, които си писал преди това не съм ги чела, но ако искаш да имаш успех с някоя мадама - бъди активен, а не чакай нейната акция, за да режисираш твоята реакция.



#14 asfr

asfr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 86 Мнения:

Posted 07 August 2014 - 05:52 PM

Момичето е в приятелския ти кръг. Ти си позволил това да се случи с поведението си. Дори за опитен дон жуан излизането от подобно състояние не става толкова лесно. Мога да ти нахвърлям план, как аз бих постъпил но това няма да проработи за теб, именно защото не притежаваш необходимата вътрешна игра и социална калибровка. Не се обиждай, но идея си нямаш, колко добре се вписваш в това което ние наричаме AFC


( Average Frustrated Chump или средностатистическа разочарована будала /букв. пр./ "Добро момче", което няма никакви умения в свалянето на момичетата и рядко успява да постигне целите си. Типичното поведение на AFC-то включва купуването на цветя и скъпи предмети на момичето с цел да и привлече вниманието, 'поставянето' й на пиедестал и като цяло правенето на 'услуги' на момичето с цел тя да бъде привлечена от него. )

Мога да открия поне 10 истории в този форум в който някой влиза и наговаря същите тези неща като теб, и се пита къде е грешката. Ти изхождаш от рамката, че си по ниска стойност от жените по презумпция. Това е първото нещо, което трябва да се промени. Съветвам те следното:

1. Забрави това момиче, просто няма да се получи и ако ме послушаш с времето ще разбереш защо съм бил прав.

2. Отърси се от всичко в главата си и се зареди с доза ентусиазъм, и желание да подобриш се*е си, в посока отношения мъж-жена.

3. Започни да четеш Дон Жуан библията заради се*е си. По долу ще ти дам линк за нея. Настройката, с която е необходимо да я четеш е следната. "Аз съзнавам, че имам проблем и съм готов да поема новите настройки, за които ще прочета тук защото разбирам, че те са по-добри от старите. Те са начин да се себеусъвършенствам. Аз правя това само и единствено заради се*е си."

Чувствай се свободен да ми пишеш на лично съобщение за това което не разбираш или смяташ за необходимо да споделиш. Даже ти препоръчвм да го правиш. По този начин ще усещам нивото ти, ще задържа фокуса ти и ще те насочвам в правилната посока.

Линк към ДОН ЖУАН БИБЛИЯТА http://donjuancentre...он-жуан-библия/


Edited by asfr, 07 August 2014 - 06:14 PM.


#15 Lottike

Lottike

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 09 August 2014 - 11:22 AM

Слушайте asfr. Говори умни слова.
vaneo, момичето е привлечено към теб по някакъв начин и поради някакви причини... а ти просто се чудиш какво да правиш. Ескалирай. Тя никога няма да рискува да бъде наречена "лесна" или "курва" и затова няма да направи първата крачка. От написаното до тук предполагам, че около теб тя се превръща във фабрика за ИоИ, които ти просто избираш да не забелязваш. Изолирай и ескалирай. Ако ти си твърде притеснен, че ако я загубиш света ще свърши - вярвай ми – НЯМА. От опит знам.