Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Лек съвет


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 machine...

machine...

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 28 June 2014 - 09:44 AM

Пиша си с момиче (17-ка) което е по принцип малко за мен (22).Проблема е ,че бях забравил за дон жуан форума и мисля,че започнах да нагазвам в зоните на фриендлиста,а  аз приятелки от женски пол не си търся.Какво да направя по въпроса излизал съм един път с нея по нейно желание ,нищо особено лаф стана ,но не какъвто трябваше.В началото на писането вървеше добре ,но вмомента не ми харесва и за това питам дали има смисъл да се занимавам и ако има да ми дадете съвет.Момичето е самотно/все му е скучно по мой наблюдения ,разбира се както на всички по симпатични момичета във фейсбук е залято от обожатели и така нататъка ,от които 90% аз съм по-добър мога да смея да кажа ,също така важно да вметна е ,че  има още някакви чувства към бившия си който бил в Германия и си имал друга аверка.Детски истории като цяло.Пише иначе ,но като цяло на теми далечни от това което искам,праща свой снимки и клипчета ,но нищо по нататъка .Да тегля шута или да се занимавам понеже имам някакви симпатии и като цяло момичето е тип "добро момиче".А другото е ,че заминава при баща си след 2 седмици за около 2 месеца :D. Предполагам в тоя период от време мога да приповдигна интереса ,за да може след тези 2 месеца да няма търпение да се видим,не знам вие кажете като не се въздържате от обиди  :)



#2 Fuark

Fuark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 28 June 2014 - 10:56 AM

..не знам вие кажете като не се въздържате от обиди  :)

Какви обиди, бе? Спокойно :Д Всичко си е точно..Както описваш момичето придобивам представа, че живее в някакъв измислен свят и се филмира постоянно. Щом ти праща снимки и клипове значи иска да ти се хареса по някакъв начин..Така са си просели комплименти от мен..Праща ми снимка и ме пита "тук хубава ли съм, да я кача ли?"..Ако изобщо не намеква някакви неща (било то целуване или секс) и ти се оплаква от разни неща във всекидневния й живот..Кофти, вече си й просто приятел. Ако забелязваш как иска да ти се хареса и ти говори по-секси неща чат-пат(може да е срамежлива, знае ли човек) се опитай да ескалираш нещата за тези 2 седмици.

Преди  да направиш нещо бих те посъветвал да изчакаш още един-два отговора за по-обективно мнение. Не съм Валентино, затова мога да ти дам само мнение как изглеждат нещата отстрани :)



#3 machine...

machine...

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 28 June 2014 - 11:18 AM

Значи тя ги праща не за да ме пита дали е добре,а както каза според мене с цел комплименти ,а аз не обичам много да правя и отделно както пише тук и не трябва :D .Не намеква работи за секс(тя твърди,че е девствена),само за целувка и то много рядко,срамежлива е ,но и не и прекалено като излязохме си говореше явно преди това като сме си писали и като ме е видяла съм я предразположил.На клипчетата праща там целувки и езичета ,но са ми в стил 5-ти клас и няма как да ги взема на сериозно,макарче вика ,че уж само на мене ги пращала което аз не вярвам по принцип.Разбирасе ,че ще изчакам още поне 2-3 мнения дано обаче да са по-бързи ,че не ми се занимава повече ако ще е напразно .Тя е и в двете хем фриендзона хем понякога намеква работи ,но мн бегли ,явно заради възраста или я е страх да не я помисля за курва ли не знам,и да филмирана ми изглежда на пръв поглед не мислех ,но после като я добавих в близки приятели ,за да ми излезе какви работи харесва повечето бяха от романтични страници със снимки от романтични филми и фразките им :D.За това питах ,дали да ескалирам нещата,за да не стана френд ,но в същото време не съм сигурен дали тя иска да ги ескалирам ,а аз не съм типаж който обича да се натиска даже не знам как и пиша още хаха.



#4 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 28 June 2014 - 01:01 PM

Какви обиди, бе? Спокойно :Д Всичко си е точно..Както описваш момичето придобивам представа, че живее в някакъв измислен свят и се филмира постоянно. Щом ти праща снимки и клипове значи иска да ти се хареса по някакъв начин..Така са си просели комплименти от мен..Праща ми снимка и ме пита "тук хубава ли съм, да я кача ли?"..Ако изобщо не намеква някакви неща (било то целуване или секс) и ти се оплаква от разни неща във всекидневния й живот..Кофти, вече си й просто приятел. Ако забелязваш как иска да ти се хареса и ти говори по-секси неща чат-пат(може да е срамежлива, знае ли човек) се опитай да ескалираш нещата за тези 2 седмици.

Преди  да направиш нещо бих те посъветвал да изчакаш още един-два отговора за по-обективно мнение. Не съм Валентино, затова мога да ти дам само мнение как изглеждат нещата отстрани :)

Да според мен ще е добре да й вдигнеш интереса за тези 2 седмици и ще видиш след като минат тези 2 месеца как ще припка към теб :D ... 

 

,не знам вие кажете като не се въздържате от обиди  :)

Не се карай на съфорумците за това, че пишат това, което им е на умаа им предложи нещо полезно.

 

.Проблема е ,че бях забравил за дон жуан форума

Ще видиш след време след като разбереш прочетеното тук как ще правиш всичко натурално - без да гледаш форума , без заучените фрази.. всичко ще го правиш инстинктивно.Обаче трябва време.Няма учене без практика :) .

Айде със здраве и да разкажеш после какво е станало :P



#5 machine...

machine...

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 28 June 2014 - 01:16 PM

Имам впредвид ,че не винаги трябва да влизам преди да излизам на среща или дискотека ами ,че бях забравил основните правила понеже ппр мн мн  не ми е до зарибяванки последната година :) .Иначе ще изчакам още няколко мнения ,за да съм сигурен какво да правя с нея,много ми е невинна :D .Иначе интереса се чудя как да вдигна без да нарушавам правилата на дон жуана за това чакам още няколко мнения ,за да може като се върне както казваш ти да припка понеже в тази държава тя нито знае езика нито града нито нищо и според мене ще и омръзне още на 1-2 седмица ...Както казах не мога да й разчета  какво иска ,понеже явно и тя не знае :) .



#6 Fuark

Fuark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 28 June 2014 - 03:39 PM

Всичко зависи от един фактор според мен..Дали искаш наистина да спиш с нея или не. Ако спиш с нея през следващите 2 седмици, поемаш риска и отговорността да й отговаряш като те търси докато е в чужбина. Ако решиш да си задник и да не й отговаряш след това, пак мога да ти гарантирам че след като се върне в България ще минат 1-2 седмици и пак ще ти пише понеже си й първия. Това не трябва да те отказва, все пак мисля че ще е доста готино за теб да спиш със 17 годишна. :D Ако не виждаш потенциал как ще спиш с това момиче понеже е прекалено добричко и не ти се губи време с натискане, знаеш сам отговора..



#7 machine...

machine...

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 28 June 2014 - 04:05 PM

Да вярно е това което си написал ,въпроса е ,че не виждам потенциала за ебане  да стане в рамките на 2 седмици освен ако наистина не ескалирам нещата и да я заинтересовам,не като нейните връсници която тя ненавижда.Тя ми се струва стеснителна и плашлива ....а също така като не й писах и отговарях един ден веднага беше забелязано от нея и едва ли не да не ме занимавала ако ми била досадна.Мога да и се натискам и така нататъка просто ще се нарушат правилата на ДЖ ,а и ппр не си падам по това аз да съм едва ли не нахалника ,проблема е както пак ще повторя  е ,че не мога да я разчета всеки път различно и дали ако тръгна да я пипам/целувам и т.н. няма да избяга което по принцип ме съмнява,но също така и не искам да се бараме 5 дена и да каже ама аз туй аз онуй айде чао :D .Btw днеска ще ходи на дискотека  и ще пие ама не мисля да ходя,няма да излезе "много случайно".Макарче като ходи винаги ми казва едва ли не,за да отида :D.



#8 machine...

machine...

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 28 June 2014 - 07:26 PM

Само да добавя преди следващия отговор ,момичето заминава на 10-ти ,аз не съм и взимал номера ,но като цяло не мисля,че той ще е проблем,ако обаче спазвам номера както ДЖ да я игнорирам 1-2 дена,след това да й пиша ,тя да ми го даде и след което трябва да минат пак 4-5 дена и в крайна сметка няма да остане време.Мога да й пиша да излезем ,ще е втора среща ,но трябва да ескалирам нещата без да прекалявам и да избера място за това .По принцип съм на мнение ,че е изгубена кауза особено след като си чатих с нея прекалено много (смисъл ако вземам какво казва ДЖ) и след като заминава  за 2 месеца по нейни думи ,но искам да докажа на се*е си ,че мога да спечеля/накарам/открадна или както искате го наричате по-трудна цел, а и в същото време си имам и симпатия към нея.



#9 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 28 June 2014 - 11:39 PM

Виж сега, много си хаотичен, като цяло никъде не прочетох че искаш да и пръснеш малката путка от секс а от друга страна пишеш че не ти трябва приятелка. излизал си 1 път и си бил само лаф, а какво прави друго? не я ли базика нещо, не я ли докосва, имаше ли някакво сексуално напрежение? Няма смисъл да чатиш и да се мотаеш с нея, разполагаш с ограничено време. Трябва да си активен и във възможно най-кратък срок, тя да разбере какво искаш от нея, но не с думи а по твоите действия. Иначе така може да излизате и 10 пъти на кафе и с всеки изминал път шансовете ти да я ч**аш намаляват. Излез пак с нея и я налази, това е, като ти се дръпни и те попита какво ти става, кажи и че те привлича неудържимо усмихни се и се отдръпни и след малко я провокирай нещо и я налази пак. Трябва да знаеш какво искаш от нея и да и покажеш, хайде да не е на първа среща но на втора или трета би трябвало да си я целунал вече и да сте се натискали и да гониш кино ескалация и да я изолираш. Колкото протакваш повече, толкова шансовете ти спадат, а и мотивацията ти.



#10 machine...

machine...

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 29 June 2014 - 09:09 AM

Изцяло си прав ,бъзик мъзик аз само това правя като цяло,но сексуални действия не съм предприемал.На нея и е пределно ясно какво искат мъжете/момчетата от нея .Честно казано на 1вата среща си бях обещал да не тръгвам да се натискам с целувки и т.н.Сега за втората и третата съм мотивиран(или ще става или не,няма ккаво да се лъжем ).Чудя се къде да я изведа,но като цяло не ми дава избор за местата които аз харесвам понеже живее далече ,малка е и техните надали ще я пуснат да се скита до по-късно,разбира се може да пробвам все пак си имам кола.Гледам да не протаквам ,но и да не избързвам и за тва нищо не става :D .Btw даже тя си ме покани на среща 1 вия път,сега ме интересува да я игнорирам ли ден и да и поискам телефона или направо да я игнорирам и да й пиша да се видим(може и без игнорацията)Трябва ми още 1-2 мнения като горното,за да ме надъхат с готини идеи :)



#11 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 29 June 2014 - 04:26 PM

в тоя случай няма кво да чакаш 4-5 дена да й звъниш ;) ...обстоятелствата са такива...ако не си показал стойност на това момиче и да чакаш 1 година преди да й се обадиш няма да има смисъл.Съветвам те да я водиш на екшън среща: плуване,боулинг,дартс,футбол , за да имаш възможност да я докосваш.Давай спокойно , ако не стане няма кво да се самосъжеляваш ...СЛЕДВАЩАТАА. 
Аре късмет. ;)



#12 machine...

machine...

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 29 June 2014 - 05:59 PM

A въобще няма да се самосъжелявам ,просто ще ме е яд за пропиляното време ,макарче така или иначе щях да го пропилея.Иначе това с плуване,футбол не съм чувал някой да кани на такава среща,айде боулинг и дартс по става ,но като цяло не ми е до тях,нито билярд.Утре ще я пробвам за жули морнинг или някаде в кафене (може и пейка в морската  се 1).Все пак може да пишете още в темата ,няма да е зле :) .



#13 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 29 June 2014 - 09:15 PM

Както решиш.Пропиляното време си е пропиляно..поне да си го пропилял хубаво :D . АКо мацката си заслужава - действай, ако ли не - знаеш какво да правиш. :)
Колко пъти съм водил мацка ма футбол само двамата , тя тръгва да рита топката и аз я спъвам игриво и я хващам през кръста...за плуването - защо не отиваш на плажа вдигаш я и я носиш към водата с думите "сега вече ще те удавя" .Ако почне да ти се моли ;д да я пуснеш , я питай ти какво ще получиш в замяна ...НО явно теб не те привлича такъв вид среща :) . Пробвай с кино.Така имате тема за която да си говорите преди киното и след киното (за филма). 



#14 machine...

machine...

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 29 June 2014 - 09:26 PM

Честно казано въобще не ми се ходи на кино ,а и няма хубави филми вмомента(не ми се ходи специално заради момиче,все пак нямам нищо на среща ако бях сигурен в нея и без причина бих отишъл).Ще я пробвам утре за жулая ако ли не още един шанс си давам да я изведа някаде и да действам ако ли не да си заминава и без това няма да я има 2 месеца :) .



#15 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 29 June 2014 - 10:32 PM

Аз викам да си изиграш картите,да я изч**аш веднъж и да решиш проблема. :D

Аз викам да си изиграш картите,да я изч**аш веднъж и да решиш проблема. :D