Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Някой от Русе


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 delux

delux

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 24 March 2014 - 11:36 PM

Съжалявам че пиша на грешното място, но в другия подфорум виждам че е по-малка посетимостта, та реших и тук да питам. Има ли някой от Русе - начинаещ с когото да се учим (тъй като отстрани се виждат повече грешките), или напреднал който да "дава акъл"?

 

Моля който пожелае - да се чувства свободен да пише на ЛС.



#2 asfr

asfr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 86 Мнения:

Posted 26 March 2014 - 12:44 AM

За жалост вече не живея в Русе. Иначе сме кажи речи набори и съм в същото положение.



#3 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 26 March 2014 - 02:45 AM

Пич, в който и раздел да пуснеш тема, тя ще излезе в дясно в началото на форума, в секция "Най-нови теми" :) 



#4 delux

delux

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 26 March 2014 - 10:23 PM

Истината е че не всеки гледа и не всеки вижда секцията "Най-нови теми". Като програмист, мога да разкрия от опит че има потребители и потребители. Някои си правят "фаворит" на дадена секция и всеки път се отваря тя (например "Дон Жуан дискусии"). Други си правят папка с "фаворити" към отделните раздели, я защото са на мобилен интернет и там има ограничение на мегабайтите на висока скорост, я отварят страницата на малък екран и е по-удобно да нащракат фаворитите.

 

А истината е че крайната цел е да види някой русенец темата, да откликне и да се заключи (или остане за дискутиране и от други потребители на форума).

 

Благодаря за разбирането! Съжалявам ако съм обидил някого!



#5 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 27 March 2014 - 04:38 AM

Няма проблем, може и да си прав, но аз я забелязвам всеки път, защото това ми е работата! :) 

Пожелавам ти успех с намирането на крило! 



#6 delux

delux

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 27 March 2014 - 09:57 PM

Благодаря за проявеното разбиране!