Преход към съдържанието

Снимка
- - - - -

Мисля че изпуснах шанса си - МОЛЯ ЗА СЪВЕТ

• Please log in to reply
20 replies to this topic

#16 hristomir

hristomir

Начинаещ

• Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 02 October 2015 - 02:55 PM

Никога не се отказвай, всеки човек има повече от един шанс в живота си.

#17 snattence

snattence

Нов

• Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 15 May 2017 - 02:59 PM

Здравейте господа полицаи и поздравления за последните удари които направихте на организираната престъпност Това беше невиждано и небивало досега Невероятни сте Това ми възвръща някак си вярата и надеждата че обществото в което живеем ще се оправи някак си или поне е тръгнало по правилният път. Бих искала да ми дадете съвет по този казус: Може би имам информация за лице което е извършило множество въоръжени грабежи и кражби, и сега се укрива извън страната. Убедена съм и че се издирва. Знам къде е точно, но не знам каква е процедурата в такива случаи и дали МВР сътрудничи с полициите на европейските държави. На територията на ЕС е в близка до бг държава. Бих искала да подам сигнал но искам да остана напълно анонимна. Бих предпочела чрез имейл. Към кого мога да се обърна и смятате ли че изобщо има смисъл? http://nalik.xyz

#18 Michaelnkmc

Michaelnkmc

Нов

• Trial
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 04 October 2017 - 08:21 AM

Забравих да добавя нещо. Напоследък като се возя в превозни средства забелязвам, че почти несъзнателно оглеждам всички и определям кой е съмнителен и кой не е. Заемам съответните позиции за отбрана или отстъпване - почти несъзнателно От няколко месеца си нося ключовете на карабинер и вчера, без дори да си спомням как се озовах с карабинер,стиснат в ръката ми и готов за удар. Смятам, че съм параноичен. Моля Ви още веднъж за съвет. Мерси предварително

#19 Nabilwkav

Nabilwkav

Нов

• Trial
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 10 October 2017 - 10:14 PM

Според мен резултата в Хронолаб е грешен. Знам какво е да те гризе червейчето на съмнението и разбирам тревогите ти. Най-сигурния начин да разбереш е ПСР, но мисля, че няма място за тревоги.

#20 Jimjjiat

Jimjjiat

Нов

• Trial
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 11 October 2017 - 06:46 PM

Мисля да почвам лек цикъл който да продължи 4 седмици . Този цикъл ще ми бъде първи , мисля да го направя 10 омнадрена с 10 ретаболила . Защото доста изчетах , и искам да разбера дали в моя случай трябва да си взема ПРЕГНИЛ , по колко и в кой момент от цикъла ? А също така кога трчбва да почна да пия ТРИБЕСТАНА и по колко ? Много ще съм благодарен ако ми помогнете Благодарч предварително

#21 CarrieSubi

CarrieSubi

Нов

• Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 21 October 2017 - 07:31 AM

Благодаря за съвета но мисля , поради пречината че ще ми е първи цикъл да е по лек . Просто искам да се предпазя максимално от каквито и да е проблеми .