Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да влезнем под кожата на вече увлечено момиче?


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Toss

Toss

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 18 January 2014 - 08:36 PM

Интересува ме вие как процедирате, когато си харесате момиче, за което знаете, че си пада много по някого другиго? Когато съзнанието на момичето е освободено, е значително по-лесно да и влезнеш под кожата, но затова пък ме интересува как процедирате в по-сложна ситуация. Не визирам обвързани момичета, а по-скоро момичета, за които знаете, че много си падат по някого. Може да разкажете и по някоя история, би ми било много интересно да чуя.



#2 Stifler

Stifler

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 19 January 2014 - 12:22 AM

Един известен ПУА е казал - ПРИВЛИЧАНЕТО НЕ Е ПО ИЗБОР - Не можеш да си избереш по кой да бъдеш увлечен (особено при жените, защото ние мъжете наблюдаваме повече външността и е малко по-различно), а от личен опит мога да ти кажа, че съм влизал под кожата и на обвързани момичета. Играта която за мен е печеливша в такива ситуации е индиректната, защото тя вече е харесала някой и не търси друг, ако тръгнеш да и обясняваш колко е красива и неповторима - губиш. Не трябва да и показваш никакъв интерес, отначало, а само, че ти си с по - висока стойност и тя никога няма да е достойна да ти бъде гадже. Вкарваш повечко НЕГ-ове, повечко и се дърпаш и същевременно показваш, че имаш страхотен характер и прекараното време с теб е приятно и забавно, когато тя види, че не може да те има така лесно и си готин - ще иска да те спечели.



#3 Johny Depp

Johny Depp

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 19 January 2014 - 01:22 AM

Според мен няма значение дали  едно момиче е толкова увлечено по-някого или не. Всеки си харесва един или друг (това е факт.) малко или много ,но това не означава ,че ти не можеш да бъдеш по -добър ,дори и не по-добър ,а по-удачен да го кажем.
- А как процедирам ... общо взето не правя разлика ..нормално държание- (всеки зависи какво има изградено в кодекса на етиката си вече , стъпка 1 , 2 , ... , n ) . Не обичам да говоря универсални приказки , всяко начинание изисква различна стратегия , различен подход.  

В момента се намирам в подобна ситуация ... след време с радост бих споделил случилото ,ако все още ти бъде интересно да ме изслушаш. (:


- И евалата "Toss"  ,имаш теми със много смисъл и поуки в тях ,които човек може да вземе. Поздрави :)


Edited by dinasty, 19 January 2014 - 01:22 AM.


#4 Toss

Toss

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 19 January 2014 - 06:18 PM

Един известен ПУА е казал - ПРИВЛИЧАНЕТО НЕ Е ПО ИЗБОР - Не можеш да си избереш по кой да бъдеш увлечен (особено при жените, защото ние мъжете наблюдаваме повече външността и е малко по-различно), а от личен опит мога да ти кажа, че съм влизал под кожата и на обвързани момичета. Играта която за мен е печеливша в такива ситуации е индиректната, защото тя вече е харесала някой и не търси друг, ако тръгнеш да и обясняваш колко е красива и неповторима - губиш. Не трябва да и показваш никакъв интерес, отначало, а само, че ти си с по - висока стойност и тя никога няма да е достойна да ти бъде гадже. Вкарваш повечко НЕГ-ове, повечко и се дърпаш и същевременно показваш, че имаш страхотен характер и прекараното време с теб е приятно и забавно, когато тя види, че не може да те има така лесно и си готин - ще иска да те спечели.

Разбира се, точно това е отговорът, който търсих, след като малко го осмислих! Конкретно визирам индиректността, като единствената по-специфична въпросителна е как ще инициираш контакт с това момиче, без да демонстрираш нужда, имайки предвид, че е много голям шансът тя да не ти отговаря на съобщение във facebook/skype. Имаш ли конкакт, вече може да процедираш по гореописания начин и ако си изиграеш добре картите, не виждам начин да не ти се получи.

@dinasty, от една страна си прав, че по принцип подходът е нормално да е идентичен, но не бих казал, че е един и същ. Това за мен си е малко по-hardcore свалка, имайки предвид, че не виждам особено предизвикателство да свалиш single момиче, което няма сериозно увлечение по другиго- запознаваш се, създаваш добро първо впечатление, показвайки, че си забавен, интелигентен, като оставяш и няколко мистични въпросителни относно образа си, по-късно намираш начин да я поканиш на среща, където и показваш колко си готин и стойностен и voila- ще проработи в 99% от случаите. Обаче в ситуация, в която съзнанието и е просто някъде другаде, след частта с доброто първо впечатление просто няма да стигнеш до среща най-вероятно, защото тя почти сигурно ще ти откаже, колкото и колоритно да отправиш предложението. Разбира се, че е вярно това, което си написал за различния подход, но тук искам да обсъдим общите фундаменти и принципи, към които ще ни е полезно да се придържаме, ако искаме почти сигурен успех. Затова се съгласявам, че индиректността е най-доброто по-универсално решение, като твоята специфична задача в конкретната ситуация е как да създадеш допирни точки, така че да си реализираш стратегията.
Иначе благодаря за хубавите думи, бих се радвал, ако постовете ми помагат И на останалите, защото породените дискусии са страшно полезни за мен. Планирам още теми, които смятам, че ще ви бъдат интересни, но имам нужда от малко повече време, тъй като сега съм затрупан от ангажименти в университета.

Създадох тази тема, защото точно тази дискусия ме интересува, тъй като 99% от красивите и стойностни момичета се намират винаги в това положение, имайки предвид, че имат страшно много обожатели и винаги все пак намират някого, който да им влезе под кожата.

@Stifler, ще се радвам, ако споделиш някоя по-конкретна история, ще ми бъде много полезно. Аз вниквам много на дълбоко в думите на хората и бих се радвал да анализирам конкретна случка, при която се наблюдава успеваемост за този проблем.

Благодаря за отговорите!


Edited by Toss, 19 January 2014 - 06:21 PM.


#5 Stifler

Stifler

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 20 January 2014 - 05:47 PM

Имам 2 истории които мисля, че ще ти помогнат, всъщност 2 помня в детайли иначе са повече, защото както каза голям процент от наистина красивите момичета са си харесали някой (но да не забравяме, че и тук има случаи в който тя го е харесала, а той нея - не, или нито тя си признава, нито той има смелост  да я забие (пуси :Д), така че някои лесно се отказват от мъжа когото са харесали).

 

Значи историята общо взето се разви така - бях с двама приятели и единия от тях беше извикал 2 момичета, едната от които познавах от преди, но тя винаги е в сериозни вързки, както беше и тогава. Но бях чел наскоро някои нови неща, трикове, които използват по-известните съблазнители и реших да пробвам нещо ново, да видя дали работят. И така де отидохме към плажа и там почнах с индиректния подход, с много пуш и пуул. Например - "много си готина (прегръщам я) и след малко стига ти толкова и я бутам леко от мен", после - "има нещо различно в косата ти, преди определено беше много по-добре, ама и сега става" и т.н. . После малко се отдръпнах настрани да говоря по телефона и когато се върнах тя започна да ме закача, личеше че има интерес и аз "Долу ръцете, 5лв. струва всяко пипане" - типична фраза, която много ми харесва и почти винаги използвам. Реших да я съборя на пясъка и да легна върху нея за малко(да вкарам сериозно докосването), обаче тя ме стискаше и не ме пускаше да се изправя. След това ме дръпна на страни и ме питаше с колко момичета съм бил след последния път когато се бяхме видели и некви др интимни неща. Работата беше ясна, че е навита, обаче бяхме с приятели, нямаше къде, пък и не я харесвах чак толкова просто исках да я сваля за лично удоволетворение.

 

Уверил съм се, че това дали е увлечена по някой, дори и обвързана, няма никакво значение. Ако си изиграеш играта правилно винаги имаш шанс да я свалиш. 

За иницииране на контакт навън няма какво да говорим - отиваш и я заговаряш с индиректна фраза (всичко без много си красива, имаш хубави очи и т.н.). А във фейсбук никога не пиша на момиче "ко прайш" или "как си" защото всеки започва разговор така, шанса да ти отговори като не те познава е минимален, пък и целта е да се откроим от луузърите нали? Най-добрия метод за мен е да коментираш нещо по снимка която туку-що е качила, но не и нея. Трябва да е креативен и забавен коментар, например ако се е снимала в колата си - "Гледай пътя, ще направиш някоя катастрофа", ако се е снимава в банята - "много хубави плочки, щях да взимам такива за банята вкъщи" схващаш идеята.. и след това можеш да продължиш на чат, или направо да и копираш линка на снимката, да и го постнеш в чата и да напишеш коментара си там, вместо под снимката и да продължиш разговора.

 

Скоро обмислям да напиша една по - обемна тема за играта в социалните мрежи и нещата които съм научил за нея. Дано да съм ти бил полезен. Втората история няма да я пиша, защото поста стана много дълъг.



#6 player_001

player_001

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 20 January 2014 - 10:28 PM

Накратко моята история. Бях си харесал едно момиче, бяхме в една компания и пробвах какво ли не (бях по директен), но тя ме отряза. Доста време изгубих с нея. После спряхме да излизаме заедно и се срещнахе случайно на морето - година и нещо след като бях хлътнал по нея. (След време разбрах, че тя е знаела , че ще съм в същия курорт и e не е била много ентусиазирана.) През това време доста си вдигнах нивото и въобще не съм и мислел да се пробвам пак с нея. Просто ходихме заедно на плаж и на диско да сме по-голяма компания. Аз малко или много я игнорирах, забавлявах се и бях супер отпуснат. Бъзиках я. И от само се*е си без да полагам никакви усилия, тя се влюби в мен. Аз обаче не исках да имам връзка с нея. Когато се прибрах не съм и се обаждал. Всичко си остана за морето.