Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Имах ли шанс за секс с деветка?


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 kocioooo

kocioooo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 05 January 2014 - 03:17 AM

Здравейте, отдавна не съм писъл във форума, въпреки , че го следя доста подробно и черпя доста идеи за отношенията с жените.

 

За да се добие представа за това което искам да питам, ще разкажа каква е ситуацията.

Преди около два месеца фирмата за която работя ме изпрати командировка в родния ми град. Там на едно служебно събитие видях едно момиче което доста се открои от тълпата. Беше доста красива, вискока, слаба , абе направо трепач - няма да е оценя с 10 защото имаше малки гърди, но 9+ и приляга перфектно B) .

 

Та забелязах момичето тя също ме гледаше, но бях доста зает служебно на това събитие и нямах време да се запознаем лично. Както и да е разбрах как се казва, намерих и фейса и и пратих покана. Не след дълго тя е прие и започнахме да си пишем. Питах е помни ли ме, на което тя каза че ме помни. Почти месец и половина кореспонденцията вървеше онлайн, защото нямах възможност да се върна в родния град. Пишехме си доста, явно създадох някакъв интерес защото тя също ме търсеше. предполагам и харесваше. Говорехме си на доста забавни и сексуални теми, дори мръсни неща сме си писали .....

 

Както и да е за коледните празници се прибрах и се обадих да се видим на среща. Тя се съгласи и излезнахме в един много приятен клуб да играем билярд. Нещата вървяха доста добре, забавлявахме се, шегувахме се, доста докосвания вкарах :D

тя не се дърпаше, което ме кара да си мисля че и харесва.

 

Реших да действам по-смело. НАтръгване докато си чакаше таксито и си говорехме приятно реших да я целуна. При което тя се дръпна и каза по-добре да не го правя :blink: Стана ми доста странно защото поведението и не предполагаше подобен отказ.

 

Попитах е защо, а тя каза че е невъзможно да имаме връзка защото съм работел в друг град и прочее. Харесвало и да си пишем и отношенията ни можели, при това положение да продължат само така, защото връзката ни щяла да бъде невъзможна и т.н.

 

Искам да уточня че аз не съм тръгнал да се занимавам с нея с идеята за дълга връзка,( човек никога не знае колко ще продължи една връзка) . Аз и отговорих че ми е било приятно с нея и съм искал да е целуна,просто защото така съм го почуствал. Казах и също че искам развитие и идеята само да си ппишем не ми допада. Аз не съм "мъжка приятелка" !

Тя каза че това е невъзможно, таксито и дойде и си замина.

 

Та въпроса ми е имах ли изобщо някакъв шанс с това момиче за секс? Защото това ми беше и първоначалната идея да се занимавам с нея. Имало ли е нещо което да направя повече а аз съм пропуснал, което щеше да промени нейната реакция?

Според мен направих всичко както трябва но явно съм пропуснал нещо което ми убягва, за да получа отказ накрая. Душевния ми мир определено не пострада от това че ме отряза, но искам да знам как да се подобря за да не получавам такива странни откази накрая за в бъдеще.

 

Благодаря ще се радвам на чуждо мнения :)

 



#2 SwappeR

SwappeR

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 09 January 2014 - 01:48 AM

На мен ми звучи като класически случай на LMR / shit test. Не се поддавай на подобни провокации, в такива случаи прилагам правилото за отричане на shit-a (примерно "това няма никакво значение, все пак и двамата си прекарваме страхотно") и допълвам с BBB (bullshit battles brain), почваш да ръсиш простотии и не показваш, че тая случка те е засегнала по какъвто и да е начин. 



#3 kocioooo

kocioooo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 10 January 2014 - 03:44 PM

На мен ми звучи като класически случай на LMR / shit test. Не се поддавай на подобни провокации, в такива случаи прилагам правилото за отричане на shit-a (примерно "това няма никакво значение, все пак и двамата си прекарваме страхотно") и допълвам с BBB (bullshit battles brain), почваш да ръсиш простотии и не показваш, че тая случка те е засегнала по какъвто и да е начин. 

 

Като се замисля наистина може да е било Shit test. КАто цяло поведението и може би ме подведе, че съм си опекъл работата, и затова малко се стъписах накрая като получих отказ. Все пак времето ми за реакция не беше много, защото таксито и дойде и трябваше да си тръгва. Предполагам е трябвало от по-рано да действам, а да не оставям всичко за последния момент. :)



#4 doable

doable

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 10 January 2014 - 09:05 PM

Дръпни се, спри да и пишеш и виж какво ще стане. Виж дали тя ще продължи да те търси. Шанс винаги има. Просто трябва да изчакаш и да бъдеш търпелив. Сложи един игнор за определено време, предполагам, че тя ще потърси и ще иска да знае защо си спрял да подържаш контакт с нея и т.н. Направи се, че нищо не е станало изкарая я на среща и действай отново ;) Шанс още има!



#5 kocioooo

kocioooo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 11 January 2014 - 11:54 PM

Дръпни се, спри да и пишеш и виж какво ще стане. Виж дали тя ще продължи да те търси. Шанс винаги има. Просто трябва да изчакаш и да бъдеш търпелив. Сложи един игнор за определено време, предполагам, че тя ще потърси и ще иска да знае защо си спрял да подържаш контакт с нея и т.н. Направи се, че нищо не е станало изкарая я на среща и действай отново ;) Шанс още има!

Благодаря за окуражителните думи, но според мен този влак замина ;) Не възлагам големи надежди, още повече начина по който се разделихме. Идеята ми да пиша тук по-скоро беше да разбера къде съм сбъркал и какво да променя в бъдеще при подобни ситуации, за да имам по-добра успеваемост. Като цяло целта ми е да се самоусъвършенствам и за това обратната връзка която получавам е безценна за мен :D



#6 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 30 January 2014 - 01:21 PM

Да, имал си. Сбъркал си с подхода, изчакването за целувка до края и излишните обяснения (все пак не си изправен пред прокурор). :) Но не унивай, имаш потенциал. ;)



#7 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 12 February 2014 - 08:05 PM

Докато не те отреже с шамар в лицето, имаш шанс. :D