Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Благодаря


  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#61 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 06 September 2008 - 05:35 PM

Вярно е много се мотах, въобразявах си всякви неша от рода, ами тя може би ме тества демек и подобни глупости. Все тая. Повече действия!

#62 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 06 September 2008 - 07:02 PM

Вярно е много се мотах, въобразявах си всякви неша от рода, ами тя може би ме тества демек и подобни глупости. Все тая. Повече действия!


бравоооо.... сега остава само... наистина да го проумееш и съответно да действаш повече, а не само да го напишеш тук :lol:

и още нещо... разправят, че има 6 милярда души на света и че повече от половината са жени... можеби и за това трябва да се замислиш :lol:

#63 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 06 September 2008 - 08:39 PM

На 20 съм, вече нз за кой път го казвам. Не е до писането, просто не си харесвам живота и ако не го променя за какво да живея? За да съм онлайн... да да...

Edited by acerbg, 06 September 2008 - 08:41 PM.


#64 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 06 September 2008 - 09:49 PM

Бе ти си много странен. :lol: Що мислиш за такива глупости? Хората на 20 години се забавляват, щуреят...Нямаш ли с какво да си запълваш времето та те обхващат такива песимистечни въпроси? Намери някво хоби, стреми се в сферата си да направиш кариера, не знам като помислиш толкова проблеми си имаме в нашата страна, а ти изпадаш в депресий за някакви нищожни неща :lol: Живей и се радвай на живота си докато си здрав и млад! После като остарееш и поболееш няма да ти се отдаде тази възможност. Като станеш на моята възраст и трябва да гледаш родители, да работиш, да ходиш по лекари ще се замислиш за сега:lol:

Edited by diptyque, 06 September 2008 - 09:50 PM.


#65 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 06 September 2008 - 10:33 PM

Не звучи толкова просто колкото го казвам, ако ги нямаше трудностите които аз имам, изобщо нямаше да съм в този форум, но те са за да те направят по-силен... :lol:

#66 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 06 September 2008 - 11:12 PM

Е тези трудности ако са с жените, все ще научиш нещо тук при толкова помощ от останалите мъже :lol: , а останалото го оставяме на практиката с годините защото по-голям учител от нея няма.

Edited by diptyque, 06 September 2008 - 11:12 PM.


#67 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 07 September 2008 - 02:21 AM

"The possesion of anything begins in the mind." Bruce Lee

Действай сега, защото в големи филми си се вкарал, безмислено. На твоите години въобще не съм се замислял - момичета имаше бол (сега дори има повече) и "Играта" беше непрекъснато в ход.

Като не ти харесва живота - направи промяна в него. Смени работата, направи си нова прическа, смени начина си на обличане... Варианти колкото искаш. Ти хубаво "Благодаря" казваш, ама въпреки всичко потъпка написаното в тоя форум.

Ако бях на теб щях да си намеря работа, свързана със срещи с много хора - така ще се пооч**аш и ще получиш безплатна порция самочувствие. апетитът идва с яденето и най-вече, когато си с "чиста глава" :lol:

Дерзай!

#68 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 07 September 2008 - 09:02 AM

Няма значение. Всичко хубаво. :lol:

Edited by acerbg, 07 September 2008 - 09:03 AM.


#69 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 07 September 2008 - 11:12 AM

Няма значение. Всичко хубаво. :lol:

Сам не си вярваш.

#70 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 07 September 2008 - 12:19 PM

diptyque,

може ли да те помоля за малко да махнеш блока си за съобщенията от мен. За малко само, после можеш да го сложиш пак. Моля те. Само ме уведоми, ако го направиш. Мерси.

acerbg и останалите, извинявам се за offtopic-а.

Edited by Rolan, 07 September 2008 - 12:20 PM.


#71 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 08 September 2008 - 02:35 PM

Не обичам да се обеснявам затова и няма, но проблемите са достойни за наричане на проблем.... както и да е днеска взех телефонният номер от една 7.5 :)

#72 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 08 September 2008 - 03:06 PM

филмираш се с тия рангове... сам ги завишаваш :).... осмици, десетки... 16ки

#73 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 08 September 2008 - 03:56 PM

Щом казваш. :)

#74 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 09 September 2008 - 06:26 PM

И на мен не ми допадат тези видове класаций, бие малко на комплексираност! За мъжа е важно да е оправен, печен и готин, кво още може да се иска:), пък 8 или 9 все тая, а за някои от мъжете е важно жената да е красавица неземна, да умее да готви, да разговаря, а колко е възможно това? Хубавиците движат с богаташи и не им се налага да умеят да готвят нито разговарят, а останалите...?

Edited by diptyque, 09 September 2008 - 06:27 PM.


#75 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 09 September 2008 - 06:50 PM

хах... имах впредвид, че едва ли дава реални рангове, а не че са комплексарски

ранговете се определят по два критерия - възпроизводство и оцеляване. статуса или така наречения ранг на жената основно се определя от възпроизводствените фактори... тоест, ако една жена е красива (тяло, лице, коса, цици), то тя има много ухжори... но в главата на мъжа тя е секси и иска да спи с нея, защото има достатъчно показатели, че ще може да роди здраво и хубаво дете. докато при мъжете се вземат впредвид факторите за оцеляване, а не толкова външния вид :) част от тези фактори са и пари, заможност и др. и за това жените се блазнят от такива неща, но материалните блага не са толкова важни в сравнение с качества като лидерство, стабилност, смелост, спокойствие... тези качества са достатъчни за жените дори и да не са покрити с материални блага...

няма нищо комплексарско в ранговете... напротив даже има доста смисъл, също както всяко друго оценяване (ако щеш на знания, на цени и тн) просто се разделя по-доброто от по-лошото, колкото и грубо да звучи :)

странно... каква ли е причината да кажеш, че ранговете са за комплексари??? :)