Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Благодаря


  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#46 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 04 September 2008 - 06:17 AM

Ще видя днеска, ще гледам да измисля нещо. Аз съм се*е си горе-долу, само в по-приказлива и здържана версия. На мен ми писна, само от мен да са иниацитивите... Весело да става, няма да се натъжавам повече. :)

Edited by acerbg, 04 September 2008 - 06:22 AM.


#47 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 04 September 2008 - 11:59 AM

според мен по-добре покажи чувствата си защото в момента вие сте в началото на вашата връзка, как ще се зарибите, ако никои от двамата не показва симпатий? Чувствата можеш да ги криеш вече като тръгнете за да не ти се качи на главата, то така се прави принципно. Сега какъв е ефекта от твоята сдържаност? Жена се зарибява в началото, постепенно после и се стягат юздите, както и при мъжа :)

НЕ ЧЕТИ този пост.


Ще видя днеска, ще гледам да измисля нещо. Аз съм се*е си горе-долу, само в по-приказлива и здържана версия. На мен ми писна, само от мен да са иниацитивите... Весело да става, няма да се натъжавам повече. :D

Няма к'во да мислиш бе, човек ! Забравяй я тая и толкова ! Мадамата показа десетки пъти до този момент, че послушни кученца не й трябват, освен това, което има вкъщи и го храни със стара кучешка храна... ако пак ти се яде такава - давай пак с отчаяните опити.

Edited by extigyro, 04 September 2008 - 12:01 PM.


#48 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 04 September 2008 - 12:29 PM

НЕ ЧЕТИ този пост.
Няма к'во да мислиш бе, човек ! Забравяй я тая и толкова ! Мадамата показа десетки пъти до този момент, че послушни кученца не й трябват, освен това, което има вкъщи и го храни със стара кучешка храна... ако пак ти се яде такава - давай пак с отчаяните опити.

НЕ ЧЕТИ този пост. Грешен е! :) Обясни ми как се държи тя? Поддава ли на твоите зарибявки? Проявява ли интерес? Имаш две опций-или да я забравиш завинаги щом не желаеш да и покажеш чувствата си, щото тя явно е от жените дето е свикнала мъжа да бъде инициативният или другата опция е да и покажеш колко я харесваш, в което няма нищо лошо и толкова унизително! Стига да не е в прекалени форми, да става досадно и нагло! Аз самата също не поемам инициативата към мъжете, те трябва да го правят не ние, то, ако и това не умеете да правите за кво сте ни?
Даже и да не върже няма да съжаляваш защото ще знаеш, че си опитал и няма да се тюхкаш цял живот, че си послушал еди кой си и заради него си загубил :D
Обясни ми точно как се държи тя за да мога да ти дам положителен отговор!

Edited by diptyque, 04 September 2008 - 12:30 PM.


#49 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 04 September 2008 - 12:40 PM

Чакай са в началото на темата пишеш, че искаш да се зарибиш с трета, пета, шеста, сега ревеш за няква, последно? Айде ориентирай се последно а да бъдем сериозни а не да обвиняваме тоя и оня, че не ни връзва! Ти си несериозен, а после искаш момичето да е. Искаш няколко мацки наведнъж, сърдиш се на няква там, че не ти пуска, да не е луда да се занимава с някакъв несигурен само заради едното хлътване!
Пета, шеста, десета после що не връзвала? Е не и аз да съм ще заеба такъв завинаги:)
А петнайста няма ли?:D Гледай са и аз си харесвам по няколко наведнъж муци ма поне не ги баламосвам, че имам сериозни намерения и ще съм им верна:)

Edited by diptyque, 04 September 2008 - 12:43 PM.


#50 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 04 September 2008 - 09:50 PM

Ще ти обесна щом искаш. Момичето със слънчевата усмивка вече май 2 месец я чакам и чак сега започвам леко да обръщам внимание на друга...
Отначало всичко вървеше много добре, мислех, че ще тръгнем. Цял ден ми се усмихва, намигва, плези, вечерта като я поканих - Гледала съм филма, блаблабла много е як( аре на друг де)Ще ти звънна!
Имаше дни в които идваше при мен с токущо напръскан парфюм... После малко не й обръщах внимание, но не съм обръщал на никоя друга и почна тя да ми обръща внимание. Всичко ОК, нищо не съм направил, освен последно питане кога ще излезнем, след което получих отговор: Ще ти звънна! ->АЗ: Не съм от търпелите, а и го казах на място -> Тя: Ще видим... (WTF?!) Последният ден когато я видях, цял ден не ми обръща внимание, а като й казах, че много баца, ми вика после да съм ходил да й помогна с нещо там си... И тука пиша в тоя форум като най-големия балък се обеснявам... тъпо. Вече май не ми пука особенно, но тя го направи това. На мен женско внимание не ми липсва, но ми е интресно къде згреших, защо ме взе на кукла на конци. Все повече започвам да си мисля, че нямам кой знае каква вина, освен в началото силният пулс, притеснението което не успях да го скрия напълно, но не беше толкова голямо, а и избледня по-нататък, но щом е толкова фатално... тя си знае!
Мъчно ми е, ама не е последната риба в морето, нито първата.

Edited by acerbg, 04 September 2008 - 09:58 PM.


#51 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 05 September 2008 - 11:24 AM

Ще ти обесна щом искаш. Момичето със слънчевата усмивка вече май 2 месец я чакам и чак сега започвам леко да обръщам внимание на друга...

"Слънчевата усмивка" вече те загуби, дори и да й дойде акълът в главата - не. Нейното "щрак" с магическата пръчка ще трябва да намери другаде приложение.


И тука пиша в тоя форум като най-големия балък се обеснявам... тъпо.

Безпощадно вярно !
Но полезно занапред, ако си вадиш правилните изводи и не повтаряш прекалено много пъти едни и същи грешки (макар това често да е неизбежно, както и напълно нормално).


На мен женско внимание не ми липсва, но ми е интресно къде згреших, защо ме взе на кукла на конци.

Простичък въпрос - простичък отговор... ТИ й ПОЗВОЛИ.


Все повече започвам да си мисля, че нямам кой знае каква вина, освен в началото силният пулс, притеснението което не успях да го скрия напълно, но не беше толкова голямо, а и избледня по-нататък, но щом е толкова фатално... тя си знае!

Явно е от момичетата, които обичат "играта". Не си СЪЗДАЛ достатъчно напрежение между Вас. Действал си по-повърхностно и директно, в което няма нищо лошо, НО и няма много успеваемост при голяма част от жените (особено красивите).


Мъчно ми е, ама не е последната риба в морето, нито първата.

You've just provided all the answers !
Go, go, go !

#52 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 05 September 2008 - 12:03 PM

НЕ ЧЕТИ този пост. Грешен е!

кой от всичките, че в тая тема имаш доста

Обясни ми точно как се държи тя за да мога да ти дам положителен отговор!

:D тва е моя отговор, но не знам дали е положителен
нека отгатна кой е твоя - следващата?

Айде ориентирай се последно а да бъдем сериозни а не да обвиняваме тоя и оня, че не ни връзва!

освен това, често сменяш посоката на съветите, защо и той да не го прави?
http://donjuancentre...&...ost&p=12888
http://donjuancentre...&...ost&p=12934
http://donjuancentre...&...ost&p=12879
както и мненията си...
не се заяждам, просто си мислех кой има нужда от ориентация - ти, той или аз...най вероятно ще го направя аз

Гледай са и аз си харесвам по няколко наведнъж муци ма поне не ги баламосвам, че имам сериозни намерения и ще съм им верна:lol:

а той това ли е направил? :lol: хммм никъде не прочетох нещо такова

Момичето със слънчевата усмивка вече май 2 месец я чакам и чак сега започвам леко да обръщам внимание на друга...
Отначало всичко вървеше много добре, мислех, че ще тръгнем. Цял ден ми се усмихва, намигва, плези, вечерта като я поканих - Гледала съм филма, блаблабла много е як( аре на друг де)Ще ти звънна!
Имаше дни в които идваше при мен с токущо напръскан парфюм... После малко не й обръщах внимание, но не съм обръщал на никоя друга и почна тя да ми обръща внимание. Всичко ОК, нищо не съм направил, освен последно питане кога ще излезнем, след което получих отговор: Ще ти звънна! ->АЗ: Не съм от търпелите, а и го казах на място -> Тя: Ще видим... (WTF?!) Последният ден когато я видях, цял ден не ми обръща внимание, а като й казах, че много баца, ми вика после да съм ходил да й помогна с нещо там си...


прочетох цялата тема отново :lol: защо ли? честно да ти кажа, темата взе да става латино сапунка
ти ходиш от единия край до другия, същото се случва и с мненията на някой хора...така, няма да стане!

освен това казваш, че си имал проблеми с жените, а после че женско внимание не ти липсва...

къде виждам аз твоята грешка :lol: в подхода, в държанието, като цяло си играл на топло и студено /нормално е и тя да ти отвърне със същото...накрая дългата игра на топло и студено, си остава само студено/

*флиртува с теб, докато ти го правиш чат пат и явно ти личи страха /виж пак http://donjuancentre...&...ost&p=13214 /
*извикала те е под предлог да и помогнеш /търси контакт с теб/ ти отиде ли? не

и за да не повтарям вече написани неща http://donjuancentre...&...ost&p=13382

успех :lol:

#53 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 05 September 2008 - 12:24 PM

си играл на топло и студено /нормално е и тя да ти отвърне със същото...накрая дългата игра на топло и студено, си остава само студено/

!!!Тъжната истина!!!
С една колежка вече цяла година си играем на топло и студено, а тя ми стои отдясно на бюрото. Играта почна да ни писва и на двамата. Таман се бях прежалил един път да и "пусна" /*бях решил да и правя пълна вечерна програма( от-до) + гаджета*/ и тя врътна крана на студената вода. Ехх, колежке, колежке, кълбетата са хубаво нещо, защо не се разбрахме тогава? :lol:)).

#54 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 05 September 2008 - 12:50 PM

Квот си го направишшшшшшшшшшшш! Аре, отивам да спортувам. :lol: (rock)

Edited by acerbg, 05 September 2008 - 12:50 PM.


#55 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 05 September 2008 - 02:54 PM

В такъв случай тя е несериозната, явно има някаква пречка за да е несериозна! Зарежи я. Тръгни с друга, пък тя да си чака. И да съжалява после имай едно на ум с тази :lol: Колкото и слънчева да и е усмивката като не те огрява те*е къв е смисъла от тази усмивка :lol: Да я задържи за работното място където ще и свърши работа :lol:

#56 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 05 September 2008 - 04:20 PM

В такъв случай тя е несериозната, явно има някаква пречка за да е несериозна! Зарежи я. Тръгни с друга, пък тя да си чака. И да съжалява после имай едно на ум с тази :lol: Колкото и слънчева да и е усмивката като не те огрява те*е къв е смисъла от тази усмивка :lol: Да я задържи за работното място където ще и свърши работа :lol:



С това ти и това мнение, виждам желание да престанеш с лигавщините. Похвално, много похвално - продължавай в същия дух!

Edited by Darkrage, 05 September 2008 - 04:22 PM.


#57 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 05 September 2008 - 10:07 PM

бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла и бла бла бла бла бла бла бла бла бла ....та така според мен бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла ...мисля че с този ми пост трябва да придобиеш яснота за напред :lol:ибахти.... въииии от кога не бях пил бозаааааа.....та привет на всички от мен и миал

#58 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 05 September 2008 - 10:23 PM

ибахти... въииии от кога не бех пил бозааааааааа

та привет на всички от мен... мисля пак да подосаждам малко... ако не ме отегчите мн мн мн :lol:

та по темата 2 месеца си я чакал?**? за какво ??? да се върне от ирак? да ти докара детенцето ви или?**?

мн е зле положенеите... мисленето.... коментарите.... :D какво правиш и го мислиш още?? зарежи таз девойка и давай напред! тя ти казва ще ти звънна... това в повечето случай значи не ме занимавай, ама казано малко по-елегантно, ако щеш деликатно :lol: дори и да не е така тя прехвърля играта в нейни ръце... демек звъннала ли е?**? НЕ!!!! или по-точно ти е казала "излез от водата"! ще чакаш два месеца да ти звънне... леле представям си ако някоя те целуне...

като бях на 16 и аз правех така :lol: мн често се запознавах с момичета, ама с тая си викам ще е по-сериозно.... аиде 2-3 седмици съм инкогнито за всички останали... и накрая кво... ми нишо :lol: едно голямо НИЩО... нещата се прецакват с тая, а за др вече е късно иии така... я пробвай да върти по няколко на куп :D тва са др тип филми (екшън комедия с малко драма)

а ти на колко години си?!?! :lol:

та тия 5-6 девойки ги направи на 15-16 а после и повече... всеки ден се запознавай с нови и нови... ама не само се запознавай а взимай всичко което можеш.... забрави за за филми от тоя тип (латино боза); спри да се занимаваш с колежки... днеска тая - нистаааа аиде утре другата, а на третия ден третата и след месец нова работа

#59 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 05 September 2008 - 10:35 PM

Нервичките как са? Наред ли са :lol: :lol:

#60 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 06 September 2008 - 04:38 PM

Четири страници отговори и никой не се сети да му каже 'Няма защо.'... :lol: