Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Благодаря


  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#31 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 31 August 2008 - 09:29 PM

Да. ;)

#32 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 31 August 2008 - 09:40 PM

моля модераторите да изтрият тази, понеже ако момичето попадне тук, ще стане сакатлъка. ;)

И ако попадне... к'во ?!? Докога ще се СЪОБРАЗЯВАШ с тая ?
Считам СЪВЕТИТЕ, които написах по тази тема за теб, като напълно НАПРАЗНИ.

#33 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 31 August 2008 - 09:52 PM

Пич днеска отидох на работа, само за да й сложа ултиматум. Обаче я нямаше. И да ти кажа моето мнение беше, че трябва да направя нещо и да не й давам да диша. Ти ми помогна за точният начин за което благодаря.
Наистина, да си стои темата. Преди малко ми казаха, че прекалено много се съобразявам с хората, време е наистина да престана...

Edited by acerbg, 31 August 2008 - 09:54 PM.


#34 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 01 September 2008 - 10:40 AM

Опитай се да бъдеш самодостатъчен.
Успех с мацката!

Edited by exort, 01 September 2008 - 10:46 AM.


#35 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 01 September 2008 - 06:19 PM

Ще видим за мацката, истината е че преди бях много самодостатъчен, но така си скапах доста социалният живот - кофти идея...

#36 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 01 September 2008 - 11:34 PM

Изгубих желание за нея вече, глупости на търкалета с тия телефонни позвънявания. Не съм й слагал ултиматум, ама за кво?! Само да тичам след нея, как пък не. Жени бол..

#37 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 02 September 2008 - 09:04 PM

NRG, братле, ти си на ход отново... Мисля, че ясно посочи, колко предупреждения оставаха.

Darkrage, груби нападки не са нужни, за да обориш някого.
Fairplay !

Edited by extigyro, 02 September 2008 - 09:12 PM.


#38 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 02 September 2008 - 10:02 PM

NRG, братле, ти си на ход отново... Мисля, че ясно посочи, колко предупреждения оставаха.

Darkrage, груби нападки не са нужни, за да обориш някого.
Fairplay !

Предупреждения за какво? За мен ли? ;)
aceberg на колко си? Защо тичаш само по една? По улиците само мъже ли се движат?
Защо изгуби желание за нея?

Edited by Hollywood, 02 September 2008 - 10:07 PM.


#39 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 02 September 2008 - 11:12 PM

Пич днеска отидох на работа, само за да й сложа ултиматум. Обаче я нямаше. И да ти кажа моето мнение беше, че трябва да направя нещо и да не й давам да диша. Ти ми помогна за точният начин за което благодаря.
Наистина, да си стои темата. Преди малко ми казаха, че прекалено много се съобразявам с хората, време е наистина да престана...


Е? Нали щяхте да изтривате темата:)


ефекта на избирателното четене :D

#40 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 03 September 2008 - 10:34 AM

@extigyro - няма нападки, човек. Просто пояснявам за Черешката, Холивуд-ката и сега diptique, защото тя/той (още не сме го разбрали точно), нонстоп има неадекватни изказвания и избирателно четене, както и Орхидеята посочи :)

#41 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 03 September 2008 - 10:10 PM

На 20 съм... Истината е че като си харесам някоя, никога не го правя само по външност, а е комбинация характер, как реагира към света и т.н - много лесно се привързвам към даден човек.
Е, тия дни една друга маца ме закача, без да съм проявил към нея какъвто и да е интерес. Бих казал около 8-ца, ама се излага като ми ръкомаха толкова силно, май е загоряла. :) Направих един малък разговор с нея, не говори глупости, ама ... няма я тая слънчева усмивка и погледа... все е в главата ми. Момичето за което преди говорих явно е забелязала, че си говоря с друга мацка, а и аз се държах студено.. сега се прави, че не ме вижда офкорс. Искаше ми се днеска да ида и да й кажа "Shine to me baby again", така се чувствам. Не го направих, нали това научих от тук... да не показвам чувстата си...
Е, в момента ми е много много гадно... Поянкой път си задовам въпроса, защо трябва да се правим на такива каквито не сме за да сме с някой. Може би ми е толкова гадно, понеже това момиче ми напомня на една друга жена с която се разбирахме ужааасно добре, а бях 100% се*е си... не знам.
Утре ще послушам лудакрис в комбинация със спорт, горе главата и напред! Нали това е начина да получим уважение, да не показваме, че кървим, а най-добре да си е така...
Поздрав по темата http://vbox7.com/play:4b2b01cd

Edited by acerbg, 03 September 2008 - 10:13 PM.


#42 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 03 September 2008 - 11:11 PM

По някой път си задавам въпроса, защо трябва да се правим на такива каквито не сме за да сме с някой. Може би ми е толкова гадно, понеже това момиче ми напомня на една друга жена с която се разбирахме ужааасно добре, а бях 100% се*е си... не знам.


Винаги трябва да бъдеш се*е си. Ако в една връзка се правиш на някой, който не си - тогава по-добре прекрати отношението с девойката. Отговорът е, че ако не се чувстваш комфортно в присъствието на човека до теб, тогава само си губиш времето и се залъгваш, вярвайки в напразни надежди. Мисля, че да си пълноценен в една връзка означава точно това - да си се*е си, защото само така можеш да покажеш най-доброто, на което си способен, с което да задържиш човека до теб. Това е моето мнение.


:)

Edited by Rolan, 03 September 2008 - 11:12 PM.


#43 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 03 September 2008 - 11:17 PM

нонстоп има неадекватни изказвания и избирателно четене

Това не е проблем, освен ако не спомагаме да е такъв.


Не го направих, нали това научих от тук... да не показвам чувстата си...

...когато още не е настъпил МОМЕНТЪТ.

Edited by extigyro, 03 September 2008 - 11:21 PM.


#44 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 04 September 2008 - 12:24 AM

Това не е проблем, освен ако не спомагаме да е такъв.


под вола теле ли ще търсим или все трябва да има виновни, за постовете на трети лица :)

ПС- смятам забележката ти за неуместна и ще те помоля да не се занимаваме с глупости...
и без друго ми идват в повече някой постове, а предполагам не само на мен...така, че изказвания от този тип не са изненада ...

мерси :D

#45 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 04 September 2008 - 01:02 AM

според мен по-добре покажи чувствата си защото в момента вие сте в началото на вашата връзка, как ще се зарибите, ако никои от двамата не показва симпатий? Чувствата можеш да ги криеш вече като тръгнете за да не ти се качи на главата, то така се прави принципно. Сега какъв е ефекта от твоята сдържаност? Жена се зарибява в началото, постепенно после и се стягат юздите, както и при мъжа :)