Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Благодаря


  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#16 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 25 August 2008 - 07:58 PM

:) Така е който бърза!

Edited by Hollywood, 25 August 2008 - 07:59 PM.


#17 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 25 August 2008 - 09:05 PM

Acerbg не се впрягай толкова много в един флирт,толкова много моми има :P
Exort,dude,помисли малко за се*е си,много се впрягаш в разсъжденията все още :)
diva orxideia,пича просто може да го е избило на простотия на плажа,много често това се случва,особенно по морето :lol:

#18 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 25 August 2008 - 10:31 PM

Дам имам много настроение! Просто ги побърквам хахахахаха. Няма да пиша подробности, че ако случайно чете тука ще ме застреля, но мога да кажа, че тряяя си вярвам повече, щипка драма, щипка ревност и пак съм в играта. :)
Вярно е че има много моми, ама аз искам таяяяя! Свикнал съм да добивам това което искам, а другото е че ми харесва много и не е надута кифла, което страшно ме радва! :lol:

Edited by acerbg, 25 August 2008 - 10:35 PM.


#19 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 26 August 2008 - 12:06 AM

Acerbg не се впрягай толкова много в един флирт,толкова много моми има B)
Exort,dude,помисли малко за се*е си,много се впрягаш в разсъжденията все още ;)
diva orxideia,пича просто може да го е избило на простотия на плажа,много често това се случва,особенно по морето :D

Уффф толкова се старах да привлека внимание. Накрая сполучих. :lol:)))
Мда... в разсъжденията ме бива особено много, никак не е важно дали са вЕрни! :) От малък съм си читанка.
@sad3, мерси, ще се постарая да мисля по-малко, а после ще анализирам резултатите.
@sad3, улегнал ми се виждаш?! Как го правиш? Някакви отвари ли пиеш или биеш мантри? :P ;) :D :P :P :P

#20 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 August 2008 - 09:24 AM

diva orxideia,пича просто може да го е избило на простотия на плажа,много често това се случва,особенно по морето :P


съвсем сериозен си беше :) в такива моменти онемявам ...щял да си сменя пиара :lol: да беше си сменил главата ли...

#21 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 26 August 2008 - 10:02 AM

E, пак е по-добре пича, последно време се навъдиха много лузъри, които не смеят да кажат едно здрасти на някоя мацка. Това ми напомня, че познавам и доктор, който го е срам да съблече жена.... в кабинета си... нз как си върши работата.

#22 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 30 August 2008 - 05:06 PM

Днеска след няколко дни отбягване на мадамата, направих последното предложение да излезнем, с усмивка и с малко хумор. Получих отговора "ще ти звънна!". Тва ми го каза и първият път, аз да не съм кукла на конци баси, щяла да ми звънне...(когато й свършат финансите?) и й казах, че не съм от търпливите... Тя "Ще видим (с усмивка) ;)
И анджелина джоли не бих чакал още 1 седмица. Дори не знам, защо чаках толкова време, предполагам ми хареса повече и исках точно нея, ама тва е подигравка! Утре отивам да се зарибявам с друга колежка, която ми хвърля лукави погледи, а и също е доста красива (ама нацупена). Главната цел е да й стане гадно на момичето, което аз харесвах,[i](отмъстителен съм)[/i,] а и да излизам с жени, достатъчно време изгубих. Кофти ми е че, ще постъпя гадно, не съм такъв, ама ще ставам! Или ще става нещо и то сега, или ще разруша всичко, не знам дали е правилно, но няма как да разбера, докато не опитам!

Edited by acerbg, 30 August 2008 - 05:08 PM.


#23 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 30 August 2008 - 08:03 PM

acerbg, с агресия и отмъстителност ще постигнеш това, което искаш, но резултатът няма да те направи щастлив. Или пробвай и сам се убеди в това, или само ме послушай. Не си ли мислил, че проблема може да в теб, а не в момата? Ти си я "харесал повече", но е възножно нея да не я кефи нещо в теб. Не е длъжна да си кръстоса краката около врата ти само защото я харесваш.

Научи се да говориш с момичетата за неща, които те тормозят, а не да тормозиш момичетата заради неща, които не ти казват. Това е по-мъжко, отколкото да си размахваш х*я пред лицето й и да се биеш в гърдите "Гадно ли ти е, кучко! Ядец! Виж каква нацупена, но едрогърда блондинка си забих!"...

#24 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 30 August 2008 - 08:19 PM

Не писах много, разбира се, че проблема е в мен, ако не беше в мен, щеше да ми скокне на врата, поне аз така си го обеснявам. Просто не мога да го видя къде е, не се престаравам, не се и дърпам прекалено много, не съм от най-забавните типове, но се старая, много често ми се усмихва. Вярвам, че всяка жена ще каже директно НЕ на някой, който не й допада. Чувстам се като клоун. ;)

#25 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 30 August 2008 - 09:57 PM

Абе момче какъв ти е проблема на теб? Тва, че не става с дадена мацка и те разиграва кво ти е виновна тя? Кой ти е виновен? Я се стегни! Има и други жени.
Ще отмъщаваш на няква щото не ти пуска, кой клас си? Ти да не си мъничко детенце, което като не му се изпълни всяко желание и тропка с краченца!!!

Edited by Hollywood, 30 August 2008 - 10:00 PM.


#26 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 30 August 2008 - 10:01 PM

Вярвам, че всяка жена ще каже директно НЕ на някой, който не й допада.

Срещал съм такава... проблемът е, че не мога да се сетя, преди колко години беше..... ;)

Братле, забрави за тая работа. ПОВЕЧЕТО ЖЕНИТЕ НЕ ЗНАЯТ, КАКВО ИСКАТ, а тези, които знаят - още по-рядко го изказват ! Имаше една поговорка, която гласеше, че ако жена ти каже "Не", значи - "Може би", ако каже "Може би", значи - "Да"... ако каже "Да", означава, че не е истинска жена.

#27 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 30 August 2008 - 11:11 PM

Абе, вярно, че има и много други, ама аз искам точно нея. Ще питате защо... Директно си вадя картините от главата.
Красиво момиче, много прецизни и самоуверени движения... ледена кралица (приятелка на познат, не бих тръгнал с нея и да е последната на земята). Кралица номер 2, шефка, нацупена на целия свят без причина, походка тип кучка, усмихва ми се на мен.. О, ама тя може да се усмихва?! Чудя се дали е усмивка или прави упражнение за лицето... Примерите за безкрайни, изобщо не говоря за непознатите по улицата с глава вирната нагоре и то в мрачен облак, със слънчиве очила и походка "Никога не можеш да ме имаш". Подреждам мислено абсолюто всички жени, които познавам, не са безброй , но не са и малко, ами сещам се за точно 3 земни! ТРИ!!!....
Появява се тя, усмихва се на всеки, въпреки че има кофти работа и още по-гадно заплащане. Ама не, бе! Ходи си и сияе!Ммм най-хубавата усмивка, която съм виждал, от НИМХ биха могли да я използват за слънчево време, щото точно това става когато се усмихне - грейва слънце.;)
Какво ще правя ли? Не знам! Сега отивам да спя, а па квот ще да става. :blink:

#28 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 31 August 2008 - 12:50 AM

Малко са ти aмфетамините, явно. И не са две, ами са три, и не иска две, ами точно и само една.

acerbg - така, както ги виждам аз нещата - достатъчно сте си поиграли с госпожицата. Не й се нервирай - тя няма да ти се обади, бъди сигурен. Ако бях на твое място, утре щях да отида при нея и: "Здрасти Х, достатъчно се борихме с теб, мисля. "Ще ми се обадиш" "Ще ти се обадя..." Мрън-мрън. В Петък в хх:хх да си на хххххх." - 2 секунди поглед и се обръщаш и си тръгваш. Ако вземе нещо да говори "ама ала-бала", без да се обръщаш, вдигаш един пръст през рамо и го развяваш като "Не", може и да кажеш "Просто бъди там", ако искаш. Отиваш си на мястото и се правиш на "ни лук ял, ни лук мирисал".
През седмицата си се дръж нормално, без да я избягваш. Ако повдигне темата - пръста, "Бъди там" и сменяш темата.

Така, или в Петък тя ще е там и всички ние тук ще ти пожелаем "Успех!" или ще разбереш коя сова каква е, и продължаваш нататък.

#29 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 31 August 2008 - 03:43 PM

Ще го измислим. Сега възникна друг спешен здравен проблем и ще съм оут за известно време. Все пак ако има успех ще напиша нова тема, моля модераторите да изтрият тази, понеже ако момичето попадне тук, ще стане сакатлъка. ;)

#30 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 31 August 2008 - 06:45 PM

моля модераторите да изтрият тази, понеже ако момичето попадне тук, ще стане сакатлъка. ;)

Да изтривам ли темата или не?