Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Състоянието ни след дълга връзка.


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 Cybershot

Cybershot

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 72 Мнения:

Posted 23 August 2008 - 12:46 AM

Пичове, предлагам да дискутираме точно това, а именно какви трябва да сме, след дълга и болезнена връзка. Аз бих дал своите съвети:
- За поведението пред нея: Покажи и какво е загубила, покажи непокизъм, покажи че е поредната.
- Самонагласа: Неуспешна връзка е грешка на природата. Не съществува любов, само самозалъгване и самонагласа.
- За времето когато момичето ти липсва: Една добра почивка и премахване на всички възможни неща, които могат да те накарат да си спомниш за нея. (Снимки/пълномощното в скайп/Телефонния номер/ (ако се наложи и Blacklist-а в телефона, за да не може да ти звъни)/ споменчета), избягваш да ходиш на общи места.


Като цяло, самонагласата трябва да е едно от най важните неща които трябва да владеем.


Препоръки: Ако любовта е била силна и сме прекалено изтощени не е препоръчително да се обвързваме отново, защото това ще е грешка. Трябва да мине време, и да се насъбере малко love floyd :angry:

Заключение: Не забравяйте, че мъжа е длъжен да търси най доброто за него, а не да се задоволява с това което има. Ако това което има не му харесва, трябва да направи всичко възможно да го премахне.

Темата е вдъхновена от този дето безкрайно обичал приятелката си и на края му обявила че не е негов тип. Ако темата не се хареса, не ме критикувайте, а директно я махнете.

#2 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 23 August 2008 - 01:26 AM

Пичове, предлагам да дискутираме точно това, а именно какви трябва да сме, след дълга и болезнена връзка. Аз бих дал своите съвети:
- За поведението пред нея: Покажи и какво е загубила, покажи непокизъм, покажи че е поредната.
- Самонагласа: Неуспешна връзка е грешка на природата. Не съществува любов, само самозалъгване и самонагласа.
- За времето когато момичето ти липсва: Една добра почивка и премахване на всички възможни неща, които могат да те накарат да си спомниш за нея. (Снимки/пълномощното в скайп/Телефонния номер/ (ако се наложи и Blacklist-а в телефона, за да не може да ти звъни)/ споменчета), избягваш да ходиш на общи места.
Като цяло, самонагласата трябва да е едно от най важните неща които трябва да владеем.
Препоръки: Ако любовта е била силна и сме прекалено изтощени не е препоръчително да се обвързваме отново, защото това ще е грешка. Трябва да мине време, и да се насъбере малко love floyd :angry:

Заключение: Не забравяйте, че мъжа е длъжен да търси най доброто за него, а не да се задоволява с това което има. Ако това което има не му харесва, трябва да направи всичко възможно да го премахне.

Темата е вдъхновена от този дето безкрайно обичал приятелката си и на края му обявила че не е негов тип. Ако темата не се хареса, не ме критикувайте, а директно я махнете.


Значи първо, аре стига вече с тоя непОкизъм.. не ми пука или не ми пока казваш?
Не съм съгласен с теб, че трябва да и показваш че е поредната, какво е загубила и тн. Не виждам смисъл да я караш да се чувства гадно, а и факта, че си я обичал и че е значела нещо за теб не я прави просто поредната и ще изглеждаш смешен, ако се опиташ да го покажеш. Не и показвай нищо, а продължи живота си напред и тогава тя сама ще разбере всичко.
Това за любовта дори не знам дали да го коментирам - естествено, че има любов, а грешната връзка е просто несполучлива връзка и толкова.
За третото съм почти съгласен, ама чак блокиране в скайп - аз предпочитам да оствам в добри отношения с момичетата с които съм се виждал - е ако е чак толкова зле положението, значи ок.
Колкото до темата - когато не ни харесва нещо или някоя тема го коментираме, критикуваме или изказваме нашето контра-мнение, това тук не е вестник " Работническо дело " от времето на Бай Тошо, където каквото не се харесва се маха. Мнения и хора всякакви, така че....

#3 WarchiLd

WarchiLd

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 33 Мнения:

Posted 23 August 2008 - 01:29 AM

Начи по няква шибана случайност мн добре те разбирам :lol: по доста педераски начин те е заебала ама поне не си я молил да ти го каже. А относно поведението пред нея.. нищичко няма да и показваш бе точка, край, end, конец, фин, Кво ше хабиш време и сили да са праиш че не ти пука и да и показваш че те загубила? Ся поне една седмица стааш от компа, тъкмо е лято фащаш крила, мрила пивоти сякви авери, напиваш са кат гъз, напушваш са кат кумин, разбиваш са кат талибанин в самолет, релаксираш максимално и заговаряш сякви пенсии мъжко, женско квото ти се прай праиш го виждаш топка -риташ, виждаш момиче - заговаряш. Самонагласата ти да е АЗ СЪМ ИНДИАНЕЦ И СЕ ОТДАВАМ НА ПЪРВИЧНИТЕ СИ ЧУВСТВА и ЕМОЦИИ !
Когато ти липсва вместо да блокваш вместо да триеш снимки, клипове и всичко друго, взимаш всичко свързано с нея и го четеш гледаш слушаш - става ти ултра супер кофти, спичаш сещаш се кво сте правили и така няколко дена ше боли адски мн ама после ше изветрее всичко тва и ше се чувстваш като новороден... гарантирам 17% :ДДД не бе сериозно тва доста хелпва и горе главата даже и двете заради пу*ка не ставай пу*ка и таз библия малко я заеби + компа :angry:
мистър x ме изпревари даже :lol:

#4 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 23 August 2008 - 01:22 PM

Не се озлобявайте към жените само защото някоя ви е наранила! Вие сами сте си го позволили! Нима и с приятелите не е така, нима, ако им позволим да ни се качат на главите няма да е така?
Аз също съм била наранявана от мъже но не съм ги намразила заради един! Това е грешен ход с непокизмът! Докъде ще ви доведе това? Дотам друг да ви я зариби! После плачете, че ще сте губещи!!! Докато станете опитни като гледам както и не се поучавате бая сълзи ще роните :angry:

Edited by Hollywood, 23 August 2008 - 01:25 PM.


#5 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 23 August 2008 - 08:10 PM

Не се озлобявайте към жените само защото някоя ви е наранила! Вие сами сте си го позволили! Нима и с приятелите не е така, нима, ако им позволим да ни се качат на главите няма да е така?
Аз също съм била наранявана от мъже но не съм ги намразила заради един! Това е грешен ход с непокизмът! Докъде ще ви доведе това? Дотам друг да ви я зариби! После плачете, че ще сте губещи!!! Докато станете опитни като гледам както и не се поучавате бая сълзи ще роните :angry:


Не, честно, съжалявам за оффтопика, ама като пишете в теми, поне ги изчитайте първо бе мама му стара!!! За пореден път - пише се НЕП У КИЗЪМ! И в случая с твоя " непОкизмът " пълният ти член също е грешен. Наистина мразя да правя оффтопици, но ми омръзна навсякъде да чета неграмотни хора. Научете СОБСТВЕНИЯ си БЪЛГЪРСКИ език и после ставайте плейъри.. аман...

#6 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 23 August 2008 - 10:53 PM

Абе, гадно е, ама си мисля, че за да не страдаш е хубаво да имаш повече от 1 жена. :angry:

#7 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 23 August 2008 - 11:04 PM

Много си дребнав! Добре, че не си ми гадже :angry:

#8 Cybershot

Cybershot

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 72 Мнения:

Posted 23 August 2008 - 11:22 PM

Горните правила важат за жена която ви е прецакала по възможно най скапания начин.

#9 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 August 2008 - 01:36 AM

Не съм съгласен с теб, че трябва да и показваш че е поредната, какво е загубила и тн. Не виждам смисъл да я караш да се чувства гадно, а и факта, че си я обичал и че е значела нещо за теб не я прави просто поредната и ще изглеждаш смешен, ако се опиташ да го покажеш. Не и показвай нищо, а продължи живота си напред и тогава тя сама ще разбере всичко.
Това за любовта дори не знам дали да го коментирам - естествено, че има любов, а грешната връзка е просто несполучлива връзка и толкова.
За третото съм почти съгласен, ама чак блокиране в скайп - аз предпочитам да оствам в добри отношения с момичетата с които съм се виждал - е ако е чак толкова зле положението, значи ок.


Изображение нямам какво да добавя

#10 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 25 August 2008 - 03:19 PM

В първия момент докато ти е кофти още и преживяваш края на връзката се допуска блокиране в скайп, изхвърляне и триене на всякакви спомени...
Но в крайна сметка аз лично се опитвам да разсъждавам в дух "Всеки има право да бъде щастлив и да търси щастито си при друг(а). Щом аз не успях да бъда този човек, независимо, че се раздадох до край, нека човека бъде щастлив с някой друг." И обикновенно такива мисли ми помагат, т.е настройвам се на вълна примирение.
Сигурно защото съм жена. Мъжете ви бие на наранена гордост и реагирате по - крайно... Най - гадна е раздялата заради друг(а), това още не ми се е случвало и не знам какви мисли и поведение биха били от полза. :)
Но като цяло приятелското присъсвие в такива моменти е от първостепенно оздравително значение :lol:
Също забавленията в този период е нужно да се засилят...
За сега толкова се сещам... :P

#11 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 25 August 2008 - 09:15 PM

Един познат,след дълга връзка,беше в депресия около половин година,после започна да зарибява и е.е всички приятелки на тия,които закачаха неговата бивша вече,докато бяха заедно,за които знаеше,но си траеше заради приятелката си :)
Готино,колелото се върти :lol:

#12 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 26 August 2008 - 07:14 AM

"Клин клин избива" са казали хората. Не е нужно да блокираш скайпове и т.н. Така или иначе след раздяла хората обикновено спират да се търсят за известен период от време.
Важното е да си събереш мислите и да гледаш напред. После трябва да решиш кой избивателен клин ще търсиш - еднодневки или пак сериозна връзка, или пък да се оставиш по течението и да оставиш живота да реши. Само не се затваряйте в се*е си, не изолирайте приятелите и компанията. Няма лошо да си "кисел" известно време, нормално е, но да не е прекалено дълго, защото в един момент нещата започват да действат с обратен ефект - затварянето води до закърняване на способностите ти да комуникираш и съответно да "хванеш избивателния клин" :)

#13 drift_king

drift_king

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 18 September 2008 - 01:37 PM

"Клин клин избива" са казали хората. Не е нужно да блокираш скайпове и т.н. Така или иначе след раздяла хората обикновено спират да се търсят за известен период от време.
Важното е да си събереш мислите и да гледаш напред. После трябва да решиш кой избивателен клин ще търсиш - еднодневки или пак сериозна връзка, или пък да се оставиш по течението и да оставиш живота да реши. Само не се затваряйте в се*е си, не изолирайте приятелите и компанията. Няма лошо да си "кисел" известно време, нормално е, но да не е прекалено дълго, защото в един момент нещата започват да действат с обратен ефект - затварянето води до закърняване на способностите ти да комуникираш и съответно да "хванеш избивателния клин" :unsure:



то всичко хубаво, ама избивателния клин като ти го нач**а с извинение още по-брутално и тотално изперкваш ... пътуването лекува най-добре тия неща - поне за мен ... като видя табелката на София задраскана и се успокоявам...

#14 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 18 September 2008 - 02:24 PM

... пътуването лекува най-добре тия неща - поне за мен ... като видя табелката на София задраскана и се успокоявам...


Това ми хареса като идея, но подобно пътуване задължително ще бъде много тъжно. Особено ако е на място, където сте били двамата или сте говорили как заедно ще отидете там...
Иначе що не :unsure:

#15 drift_king

drift_king

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 18 September 2008 - 02:58 PM

Това ми хареса като идея, но подобно пътуване задължително ще бъде много тъжно. Особено ако е на място, където сте били двамата или сте говорили как заедно ще отидете там...
Иначе що не :unsure:



напротив - хич не е тъжно ... за да не угасва тръпката в една връзка е хубаво поне един уикенд в месеца да се тегли чертата нанякъде - та от тая гледна точка на повечето места, на които ходя, съм ги посещавал преди това.
най-добре е към морето - хора доста, заведения също - решаваш, минаваш, зимаш от вкъщи в една раница малки дрехи, бански, хавлия и газ .... последния път хич не ми беше тъжно - в 9 и нещо вечерта реших, скок в колата, музиката до дупка и в 1 и 30 бях в Слънчев бряг с чаша буш в ръчичка ...