Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Аз ли бъркам някъде?


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 Cold

Cold

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 26 April 2013 - 10:24 PM

Здравейте, форумът е уникален, научих доста и продължавам да уча. Изцяло промени възгледите ми, накара ме да загърбя лузърския начин на живот и да започна да се усъвършенствам малко по малко.

 

На 20 съм и не съм имал приятелка до сега. До сега де...От две седмици излизам с една мадама, колежка от университета. Първа среща беше супер - прегръдки, целувки, всичко ОК. Пред колегите в университета не се държи различно, пак сме си заедно (като се има в предвид, че бившият й също учи тук и няколко пъти ни засича, но мацката си e здраво с мене). Вчера излязохме на кафе, запозна ме със сестра й и нейния приятел, всичко мина гладко. Вечерта я заведох на кино, след филма я изпращам до блока, където живее. От тука почвам да се обърквам.. Покани ме да спя при нея. Качихме се горе и аз влизам в банята за душ. Като излязох, гледам, разпънала дивана, приготвила къде да спя. Легнах, а тя отиде да се преоблече. След малко идва, носи си възглавничка и ляга при мене. Почнахме да се натискаме, хващам я за дупе и цици, не се дърпаше и реших да продължа. Тръгвам да й свалям сутиена, но тя ме спря и продължихме с натискането. След малко си казвам, че ще пробвам пак, но резултата беше същия и се отказах, не искам да я насилвам. Гушнах я и сме заспали. На сутринта още със събуждането се подхванахме пак, качи ми се отгоре, целувки, опипвания, всичко ОК. Опитах отново със събличането (мисля, че го правя както трябва, с много докосване, а не по някакъв лузърски начин), но тя ме спря и каза, че е рано още и да не бързаме. Ей тука ми е въпроса, в мене ли е проблема или е нормално така да се дърпа? не ми се кефи достатъчно? Нямам никакъв опит до сега с тия неща, за да си направя сравнение, дори това е първото момиче, което целувам и искам да знам аз ли бъркам някъде или просто не е готова все още да направи тази стъпка с мен, и как да продължавам да се държа с нея.? Целта не ми е само да си легна с нея, искам нещо повече...не съм бил с друга до сега, но определено мога да си правя изводи за хората и от това, което съм видял в нея до момента, мога да кажа, че определено си заслужава като човек.

PS: писането на такива изложения не ми е силна страна, sorry ако е разхвърляно, дано сте разбрали за какво става въпрос...



#2 Stifler

Stifler

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 27 April 2013 - 02:37 PM

Едва ли правиш нещо грешно, по - скоро е втория вариант.



#3 Krissko

Krissko

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 27 April 2013 - 08:40 PM

Според мен,дотука сичко си върви,както трябва.Едвали правиш някаква грешка,не търси вината веднага в теб.Следващият път,като пак се разгорещите,пробвай да стигнете докрай,ако пак се дърпа я питай спокойно дали има някакъв проблем.Лично на мен ми се е случвало с ново гадже,което иска нещо по-сериозно,да не бърза с тия работи,но направители го веднъж после неможе да спрете :D:D :P. Такаче само спокойно и успех :)



#4 Starlight

Starlight

    Начинаещ

  • Moderators
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 28 April 2013 - 04:22 AM

На твое място бих поговорил с нея - и бих казал нещо от сорта "Мила, виждам, че и 2мата страшно много си допадаме и се желаем, но явно нещо те притеснява, сподели ми какво е?" - и като ти сподели защо те спира - вече работиш с това.

С други думи - поговори с нея, директно. Толкова е просто :)

Правил съм го много пъти и работи прекрасно.



#5 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 01 May 2013 - 10:06 AM

Изчакай. Има време за всичко.

Рано е да го обсъждаш с нея. Нищо особено не се е случило засега, така че просто изчакай. Дори не прави нови опити в следващите няколко дни, а, например, чак след седмица. :)



#6 sarafaa

sarafaa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 08 May 2013 - 09:06 AM

Здравей искам да ти помогна с една малка хитрина за такива момичета .. Изкарай я на кафе започни още от там да прилагаш кинетиката от там тръгваш с леки и несериозни докосвания просто ей така след малко вече още по сериозни докосвания като ти сам си махаш първо ръката . Това гласи че ти не си зависим от това че е докосваш и когато си поискаш може да я докосваш . После вече като видиш че тя също започва да те докосва и си играете . Изведи на разходка в някой парк да седнете и да си лафите там вече започваш пак обарване и тем подобни работи  по усилено . Започваш да е целуваш много страстно и в един момент си дигаш главата и я поглеждаш в очите но погледа трябва да е разтопи и казваш МНОГО ТЕ ЖЕЛАЯ и трябва да я гледаш в очите и да си е прегърнал но не с някакъв треперлив глас а с чисто уверен поглед и глас тогава това ще и вдъхне чуство на сигурност .. И просто вече си почти до края само парка трябва да ти е близко до вас и да можеш да е закараш . Това ми е помагало доста да намажа ! :D :D :D 


Edited by sarafaa, 08 May 2013 - 09:08 AM.


#7 Alain Delon

Alain Delon

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 21 May 2013 - 12:08 AM

Направи това, което те посъветва Sarafaa от личен опит казвам, че действа на 100%. Аз така направих с една, която е трудна и не се дава никак лесно, после ми каза не знам как на 3 среща ти дадох по принцип го правя на 4 месец (!) е вече не се поглеждаме с нея, но тва е друга тема :D :D. Интересното е, че го направих инстинктивно, много е важно човек да се вслушва в инстинктите си, в първобитното, не само да чете и да обменя опит. Успех !



#8 Cold

Cold

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 05 June 2013 - 10:00 PM

Хм, не знам какво да си мисля...покани ме у тях оня ден да ми прави масаж, всичко ОК. Масажът беше готин, тя ми прави и аз и правих. Докосване, целувки, обарване, мачкане на цици, задник - от всичко имаше по много... но през дрехите. Спря ме пак на сутиена. Питах я най-спокойно дали има проблем, но тя отрече. После каза "Съжалявам...мерси, че си търпелив" или нещо от сорта и това беше. Поседяхме още малко заедно и си отидох. Не знам какви са женските системи за това колко трябва да изчакват с ново гадже, но явно месец и нещо не е достатъчно. Пръскат ми се топките като съм с нея, дано не си играе с мене само, че лошо ... :D   



#9 whateveristhere

whateveristhere

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 06 June 2013 - 04:21 PM

Едва ли , а пък и щом тя започва работата е на добре :D.



#10 Cold

Cold

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 25 June 2013 - 11:47 AM

Пичове, какво да ви кажа, благодаря ви много, че си отделихте от времето за мене да ме посъветвате. Момата се оказа наистина готина както си мислех. Определено си струва. И всичко щеше да е идеално ако не бях прецакал нещата. Мдаа, ама.. 
Покани ме оня ден да преспя в тях. Кво по-ясно от тва, че иска да го направим. Всичко беше супер, като на филм, точно както съм си го представял. Свърших я с език и пръсти, как само се гърчеше от удоволствие, мммм... И кво се случи след тва.. Дойде време да сложа кондома и кво стана - героя заби поглед в земята и така си остана :D ... малък предател, как ми заби нож в гърба...Махнахме гумата, мацката ми го вдигна пак с уста, ще слагаме нов кондом и тоя моя пак увисна... направо  шах и мат.. и така няколко пъти и накрая се отказахме.. то да ти писне.
И от тоя ден нататък като ме обзе едно такова шибано чувство.. и не ме оставя намира - "ами ако и другия път стане така.. ебати резила". И сега само тва ми се върти в главата. Не мога да спя, не мога да уча, даже пробвах сам да се задоволя и пак беше мек проклетникът. Самочувствието ми се изпари и го няма никакво. Идва ми да си забия два шамара. Някакси успявам да се надъхам, че другия път всичко ще е точно, ама за кратко.. после пак ми става гадно.. направо ужас.. Знам, че всичко ми е в главата и правя от мухата слон. Просто исках да споделя. Искам пак да съм щастлив и да направя и мацката щастлива. 
Някой ако е бил на моето място да удари едно рамо да ме надъха малко, че все едно съм някакво саднато момченце. Това просто не съм аз..



#11 Barko

Barko

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 06 July 2013 - 02:25 AM

Съжалямва, но не знам къде да напиша това .. Затова го поствам тук .. Умолявам ви не го трийте и ми пишете обратно .. В безизходица съм..
Здравейте всички.

Пиша тук от няколко години ,но много рядко влизам .. Преди не знаех какво да правя изобщо с момичетата/жените .. После се развих с времето и започнах да ходя по различни и се получаваше .. Нямах сериозни връзки ,освен разни кратки 2-3 мес. , но пак нищо особено... И в един момент излезнах с едно момиче няколко пъти и спахме .. Много се харесахме ,особено тя мен още от самото начало... Аз по-бавно узрях в предстоящата връзка ... В самото начало ,също така - тя замина да учи в чужбина .. Точно тогава си писахме и пламна връзката ни. Тя положи усилия - дойде си обратно няколко пъти и връзката се засили повече. Но аз не бях сигурен какво ще се случи , не бях толкова отдаден.. И в самите първи месеци в един от периодите ,когато я нямаше й измених , след това почти се разделих с нея ,но не ми се искаше и останахме заедно .. После пак го направих с друга .. Дойде лятото - тя си дойде и остана за лятото - връзката се засили , отидохме на море и беше страхотно и прекрасно .. А тя винаги беше всеотдайна и много влюбена .. Обаче аз бях грубоват на моменти и тя го усещаше ...После се отидох на второ море - сам ... отново измених ...Върнах се ,бяхме още заедно ...тя си замина и така минаваше времето .. И отидох аз при нея ... Неописуемо приятно беше ... След това си отидох ..не си бях починал в нощта преди пътуването ...прибрах се в родината .. А вечерта си писахме и тя ми каза ,че е успяла да разбие социалната ми мрежа -фб .. прочела всичко ..всъщност първо ми каза ,че съм я забравил отворена ,а после се оказа програма ,кяото запомня пароли..... Изчете всичко там ... сума разговори с други ,всякакви писаници и с приятели дори... Като ми го каза това ( по скайппп) реших да й се обадя и да я успокоя ,защото се стреснах ... Започна канонада от обяснения ... Накрая ме изментри ,че всичко е прочела и разбрала и да си кажа сам... Аз се хванах - не знаех какво съм си писал в тези дълги хронологии ... Изпях си всичко с подробности дори... Болката беше голяма ..ревахме и двамата .. Мен ми се сви света ,заради това ,че я нараних .. Много трудно ,обаче успя да ми прости .. Имаше още дни ,в които се сърдеше ,разстройваше .. Но каза ,че любовта й е по-голяма вече и нещата отново се оправиха ... Прибра се в родината отново - щастие ... Отиде си - отидох аз - щастие ... И после 2 месеца нямаше как да се видим .. След това дойде и аз - както мнгоо пъти през връзката - й се разсърдих за дреболии, станаха малки караници ,които стигнаха до рев от нейната страна .. Не го исках ,но се случи и я разстройх поне 4-5 пъти ,откакто си дойде .. накрая се получи отдръпване..ядоса ми се и нещо не иска да говори с мен ( в този момент тя беше в родния си град ,а аз не бях там и говорехме по телефон и фб..) , на другия ден се прибрах,понеже се разтревожих .. Тя дойде ,видяхме се и и ми каза ,че е сложно.. Започна да разправя ,че сме много различни характери ( а дълго време виждахме ,че си пасваме..) и не си пасваме .. и така изтъкна няколко неща като разлика ,като проблеми ,които преди не бяха .. Остана в нас - никакъв секс ..малко прегръщане и това е .. Сутринта си отиде рано ... Така беше и следващите дни ,с тази разлика ,че все повече ме отрязваше и изолираше ,докато след няколко дена пак дойде и ми каза ,че щяла да ходи на море с пряитеки и т.н. и накрая аз не издържах и се разстройх и дори заплаках .. тя ми каза ,че трябва да сме само пряители и не можела да е с мен ........ и аз вече се сринах и направо й се молих на колене ,казвах й колко я обичам и че не нужно това и плаках много като малко дете ...тя се разстройваше през всичките тези дни ,но по-малко от мен .. а тази вечер също легна в нас ,на другия ден си отиде пак така прибързано .. в един от тези дни ми беше рд и беше при мен пак .. говорихме и беше твърда ..беше й тъжно видно ,но не колкото на мен ..а и мнгоо ме режеше и се сдържаше и беше твърда в решението си ,каквото и да кажех .. В тези дни й подарих цветя ,ходих в тях ( случайно намери книга на баща си в тях ,която беше озаглавена - Да продължа без теб .. какъв хумор от Всевишния...)..........Дни около 10 .. Опитвах се ..подарих й цветя и дори слнчоглед,който тя по-късно качи у фб на профилна с новата си изрусена на кичури коса .. Всеки ден ,както казах - ставаше по-твърда ,а аз непрекъснато се натъжавах и исках да говорим за нас и да се разберем и се стараех ..Вече не мога да обясня в кой ден прекалих ,може би , с говоренето за нас .. Тя все се отдръпваше като говорех за нас и се разстройваше и бягаше .. После се наложи да ида до друг град за няколко дена ( и все още съм там ) ..почна смао писане по фб .. Пак писах за нас на няколко пъти .. В следствие на това получих премахване от обвързването във фб .. ПОлучих и вече откази за срещи (именно днес - затова съм пиян ,напушен на щайга и пак не ми се махат мислите и тежеста ,която изпитва..).. Последните дни ми написа ,че е ако е трудно за мен да не се виждаме ,или да не се виждаме ,защото е трудно и за двама ни , много рано било - прясно било .. не било добре .. И така се стигна до тотална изолация .. Дори ми наговори ,че се чувствала ограничена през времето ,в което сме били заедно ..Сега била свободна. А аз съм бил егоист ..било ад за нея през цялата връзка .. Старала се много за мен ,а нищо не получила .. Всякакви такива гадорийки .. Не знам защо ги описвам всички тези неща .. Не вярвам някой от вас да ги изчете .. Съжалявам ,че натоварвам някого от четящите с тази история , но мисля ,че тук има доста разумни хора ,които имат голям опит .. Аз също така споделих с всички близки и приятели,познати тези мои проблеми .. Дори ,за съжаление,паднах толкова ,че плаках пред тях и ги разстройвам ...........дадоха ми разни съвети да си трая и да не я закачам ...А аз си мисля ,че така не си помагам в тази връзка ,понеже е била от разстояние и тя е свикнала без мен един вид ... Други ми казват ,вече - пълен игнор ,блок и край - само напред.. Едни пък - само да говорим като приятели , но аз вече прекалих в разговорите за нашата връзка и се стигна до отказ за среща ..... В един момент ме заплаши и с блок в тоя фб ,ако не престана ....... Така минаха тези 10 дни ,след моите грешки с грубостта и преди месеци - узнаването за измените .. Така се стигна до тази ситуация ,в която не смея да й се обадя ,да се прибера в родния град при нея ......... Така останах сам ..без приятелка.

Искам да ви кажа ,че ще съм сърдечно благодарен на всеки ,който по някакъв начин ме посъветва и който прочете и помогне в решаването на този гигантски проблем.. Зная ,че е почти невъзможно да я върна .. Зная ,че трябва да продължа напред .. Но ,колтко и смешно да звучи - ще кажа ,че тя е жената ,която исках цял живот и не мога прросто да я оставя да си отиде .. Това й го казах ,много неща й казах .. Питайте ме ,ако нещо не се разбира - ще го обясня в детайли .. Умолявам всеки ,който го прочете да ми пише в детайли какво мисли.. Всеки съвет ,всяка помощ е благословена от Всевишния .. Разчитам ,че ще ми дадете адекватни съвети ,като хора които разбират и имат опит в тези сложни неща - човешки взаимоотношения .. Не бих ви описвал колко ми е тежко ,повече от това да ви кажа ,че съм пред реално самоубиване ..Просто за момента не ми стиска да го извърша ..Достатъно се смазах от безсъние ,глад ,пиене и пушене.. Не знам къде ,какво и как да направя ... Трудно анализирам изминалите 10 дни ,откакто всичко се случва .. Трудно ми е да осъзная и разбера защо толкова малко обсъдихме връзката си ....... Защо така тя се изолира от мен постепенно за няколко дена .. Не разбирам какво цели и защо е така .................... Нищо не разбирам вече ,иначе знам колко сгреших и си го признах пред нея милиони пъти . Кавах как съжалявам и че ще съм нов човек - но ми казва ,че изобщо не ми вярва вече и даже в някои разговори ми пожела да съм щастлив и да си намеря някоя ,която да обичам и тя мен............... Дълго стана това обяснение ....... НАДЯВАМ СЕ ДА ГО ПРОЧЕТЕТЕ И ДА МИ ПОМОГНЕТЕ БРАТСКИ! ВСИЧКО ,КОЕТО НАПРАВИТЕ ЗА МЕН В ТОЗИ МОМЕНТ ЩЕ Е МЕГА ЗНАЧИМО ЗА МЕН .. ВСЕКИ СЪВЕТ - ВСИЧКО ! УМОЛЯВАМ ВИ ЗА ПОМОЩ........ Не мога да издържа психически на това ,което се случва ....................... Разчитах ,че това е жената ми .... Имахме мечти - всичко имаше ....
И м/у др. тя е на 19-20 - аз 7г. по-голям.. Ако това е важно .. Всичко ,което питате ще отговоря ..


ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

 



#12 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 10 July 2013 - 07:05 PM

Хм, не знам какво да си мисля...покани ме у тях оня ден да ми прави масаж, всичко ОК. Масажът беше готин, тя ми прави и аз и правих. Докосване, целувки, обарване, мачкане на цици, задник - от всичко имаше по много... но през дрехите. Спря ме пак на сутиена. Питах я най-спокойно дали има проблем, но тя отрече. После каза "Съжалявам...мерси, че си търпелив" или нещо от сорта и това беше. Поседяхме още малко заедно и си отидох. Не знам какви са женските системи за това колко трябва да изчакват с ново гадже, но явно месец и нещо не е достатъчно. Пръскат ми се топките като съм с нея, дано не си играе с мене само, че лошо ... :D   

 

Оффф мани, имах една такава приятелка. Същата история като те*е, оказа се девствена, даже няколко пъти се натискахме и целувахме мн страстно в нас и в квартирата и тя се дърпа, накрая я разкрих. Пак не се и виждахме често де, но чак след 1 месец откакто бяхме заедно правихме секс, като бяхме на диско с едни приятели още там я налазих мощно - целувки, обарване, натискане, галене под масата през полага на путето и (тя цялата беше мокра и като ме целуваше щеше да ме изяде), бях сигурен че ще правя страхотен секс с нея, по-късно като се прибрах почнах да я натискам пак и тя излезна навън да гледа звездите брато :D отидох при нея, целувах я хванах я за ръка заведох я вътре, вътре я съблякох казах и че нищо нередно не прави и че я желая много че ще и хареса. После стана направо нимфоманка и ме изтощаваше мощно, говорим за 5-6-7 пъти за ден. :D

Накратко, цаката е да я разгорещиш и възбудиш много, да и разтъркаш хубаво пичето още докато е навън, да и хванеш ръката и да я сложиш на твоя над**вен пищов да го усети, все пак си мъж не някъв смотан пендел (надявам се:D) и да я мачкаш по дупето и циците. Абе сливите също го обичат това много. Има и друг фактор, може да те държи на сухо с идеята да те задържи за дълга връзка. Имах преди една друга дето също много ми се натискаше и ме обарваше и одървяше целия и не пускаше да правим секс 6 дни, накрая сама предложи. Чак ме боляха топките по 1 време...



бла бла бла

човек, това е километрично. изобщо няма да го чета. формулирай си въпроса до 10 изречения.



#13 Barko

Barko

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 11 July 2013 - 02:37 PM

Ами - връзка от разстояние ...виждахме се през 1-2 месеца ... Изневерих ,впоследствие разбра и много трудно ми прости... Отделно съм се държал грубо и може би ограничаващо... И последно като си дойде пак бях груб заради разни неща .. Скарахме се и после за няколко дена постепенно взе решение да се откаже от мен и ми го каза.. Поиска да сме само приятели и изля куп словесни нападки и си изказа всичко ,което не й харесвало .. Изтъкна ,че сме били различни характери и т.н.... След това се махнах от родния град и си писахме 1-2 пъти в следващите дни ,в които хептем ме нарани ,а аз и от преди това бях изпаднал в ревнало състояние направо и й обяснявах ,че ще съм нов ..друг и че я обичам много .. Но само се отдръпваше ... И така след писаниците в тези следващи дни ...един ден ми се обади ,за да видела дали съм добре ... Като видя ,че съм добре и искам среща даже - тръгна да затваря и каза ,че ще се обади пак ... И се обади на другия ден .. Между другото на моменти питаше дали съм в родния ни град... След втория разговор на другия ден ,в който много лошо ми говори отново ... пак не се чухме един ден и след това още един по-дълъг разговор ,в който отново говорихме за нас и тя пак се ядоса ..даже след разговора ,по-късно , ми изпрати СМС - съжалявала ,че ми се ядосала и наистина няма нищо лошо към мен и искала да съм в живота й ... Аз не отговорих изобщо чак до другия ден ,когато тъкмо щях и тя се обади и даже малко се ядоса ,че не съм отговорил и беше кратък разговор и пак пита дали съм у родния град... След това си писахме вечерта ,когато се прибрах ... Некви общи глупости - пожелах й лека нощ и така до днес... Не мога да я преценя дали има все още някаква надежда...



#14 Fuark

Fuark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 12 July 2013 - 10:07 AM

 ... малък предател, как ми заби нож в гърба..

ХАХАХАХАХАХАХА!
Пръснах се от смях като го четях за първи път, та и сега ми става смешно :D

Как вървят нещата с нея сега? Вдигна ли си "репутацията" :D

Barko, според мен ако се питаш дали си струва, не си. Нещо ако си струва нямаше да се двоумиш и да бъдеш в тоя сайт за помощ(поне аз така си мисля де)


Edited by Fuark, 12 July 2013 - 10:10 AM.


#15 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 13 July 2013 - 10:42 PM

Barko, агентурата, като цяло си осрал нещата отначало, така смятам аз вече не претендирам за миродавност на мнението ми. Отделно че връзките от разстояние са обречени, освен може би да стават чат пат за секс. Или трябва да планираш да се съберете или да отидеш в нейния град или тя в твоя. От 1 град да сте за да се виждате по често. А дали имаш надежда или не, ами човек, опитай - по-добре да опиташ и да не успееш отколкото изобщо да не опиташ. Въпроса е дали си струва да се занимаваш с тая слива, дето си я "наранил" вече, ами ти си прецени, сам трябва да си прецениш.


Edited by Johnny Strong, 30 July 2013 - 07:12 PM.