Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Какъв е перфектният Мъж ?


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#16 Cybershot

Cybershot

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 72 Мнения:

Posted 23 August 2008 - 12:26 AM

Не знам къв е перфектния мъж, ама имам чуството че перфектната дама ще е скучна и ще ми омръзне бързо. Ако е перфектна до една степен. Ако е FULL перфектна, няма да ми стигне живота за да я опиша :angry:

#17 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 23 August 2008 - 12:55 PM

Според мене перфектни хора няма. Нито мъже, нито жени. Но когато се влюбиш в някой тоя човек става почти или напълно перфектен за те*е :angry:

#18 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 23 August 2008 - 01:34 PM

Точно така! Но Любовта трае кратко! :angry:

#19 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 August 2008 - 01:46 AM

И какъв е според вас перфектният (идеалният) мъж ?

Робокоп :lol: кво? перфектен е пича

Супер Тема! :lol: Ама няма такъв за мене!!! :lol: :lol: :lol:
Да ме разсмива всеки ден! Да е различен всеки ден! Да ме изненадва, красив със стегнато тяло, верен, интелигентен, да знае няколко езика! Да не слуша чалга! Мил, нежен, страстен! Да обича животни! Трудолюбив, енергичен, бърз, но и спокоен! Да готви, чисти и пере! Щото аз мразя да готвя :angry: Да обича да се разхожда :lol: Да съм най-красивата жена за него :lol: ! Чаровен, висок, със светли очи, айде може и с кафяви но не мургав! Рус или кестеняв с чуплива коса! Да е стилен, спортен и небрежен с вкус без ярки цветове! Нахакан леко!


с няколко думи - бегай бързо, че си еба майката Изображение горкия

Но Любовта трае кратко! :lol:

да бе, мамка му и митове Изображение

#20 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 25 August 2008 - 09:22 PM

Точно така! Но Любовта трае кратко! :lol:

След това какво следва? :)

#21 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 25 August 2008 - 10:00 PM

Изневери, Развод, Раздяла

#22 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 26 August 2008 - 12:06 AM

Развода твърдо преди раздялата ХАХАХАХ

#23 Ivanov88

Ivanov88

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 31 August 2008 - 04:24 PM

Няма такъв ! "ИДЕАЛЕН" в дума която има 2-ро зна4ение и то е - "МЕЧТА" защото всички мечтаем за ИДЕАЛНАТА,ИДЕАЛНИЯ,ИДЕАЛНОТО ...
Ама само мечтаем, няма го това ИДЕАЛНО. Има възможно най-добър, най-подходящ но само до там...

#24 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 04 September 2008 - 01:20 AM

Има! Но и то свършва и се изчерпва-поне при мене. Имам нужда от разнообразие всеки ден:)

#25 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 12 September 2008 - 03:20 PM

Има! Но и то свършва и се изчерпва-поне при мене. Имам нужда от разнообразие всеки ден:)

Всеки ден? Това не е ли изтощително? И как си го осигуряваш най - вече ме интересува :)

#26 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 14 September 2008 - 12:03 AM

Изневери, Развод, Раздяла

Че трябва ли и сватба да има
Мисля,че това е отживелица,особенно при влюбени
"Мила,много те обичам,хайде да се БРАКУВАМЕ" :)

#27 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 12 January 2009 - 03:54 PM

Идеален е тоооолкова силна дума.. нещо като "любов" - няма си точна дефиниция... а и честно казано на мен не ми и трябва.. вятърни мелници много :)

#28 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 12 January 2009 - 07:21 PM

Изображение

:lol:

#29 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 27 January 2009 - 02:27 PM

Аз тук предлагам да пуснем анкета за Брат Пит или Джим Морисън :)

или пък нещо интересно:

Неотдавна бил открит магазин, в който жените можели да си изберат и да си купят мъж. На входа висяла табела с правилата на работа на магазина със следното съдържание:
1. Вие можете да посетите този магазин САМО ВЕДНЪЖ.
2. В магазина има 6 етажа, като качеството на мъжете се повишава с увеличаването на броя на етажите.
3. Можете да си избирате мъж, от който и да е етаж и да се качвате на по-горен етаж.
4. Не се разрешава връщането на по-долен етаж.

Една жена решила да посети същият този „Магазин за мъже”, за да си намери половинка.
След като прочела на входа на първия етаж табелата: „Мъже, които имат работа” - тя веднага се качила на втория етаж. Табелата на втория етаж гласяла: „Мъже, които имат работа и обичат децата”. Жената отишла на третия. Там имало надпис: „Мъже с работа, обичащи деца и необикновено красиви”. „Божичко!” - зарадвала се жената, но все пак се качила на четвъртия етаж. Там висяла табела: „Мъже с работа, които обичат деца, ослепително красиви и помагащи вкъщи”.
- Невероятно! - възкликнала жената - Много ми е трудно да устоя!
Но, произнасяйки това, тя все пак се качила на петия етаж. Надписът там бил: „Мъже, имащи работа, обичащи децата, с ослепителна красота, помагащи вкъщи и много романтични”.
На жената много и се приискало да остане на този етаж и да си избере половинка, но все пак, се преборила с чувствата си си и се качила на последния етаж. И на този етаж прочела надпис със следното съдържание:
„Вие сте посетителка № 31 456 012, тук няма мъже, този етаж съществува само за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една жена. Благодарим ви, че посетихте нашия магазин!

А точно срещу този магазин бил открит” Магазин за жени”. На първия етаж се предлагали жени, които обичат да правят секс. На втория – богати жени, обичащи да правят секс. А от третия до шестия етаж ДОСЕГА НИКОЙ, НИКОГА НЕ СЕ Е КАЧВАЛ...

#30 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 30 January 2009 - 12:55 AM

Аз тук предлагам да пуснем анкета за Брат Пит или Джим Морисън :)

или пък нещо интересно:

Неотдавна бил открит магазин, в който жените можели да си изберат и да си купят мъж. На входа висяла табела с правилата на работа на магазина със следното съдържание:
1. Вие можете да посетите този магазин САМО ВЕДНЪЖ.
2. В магазина има 6 етажа, като качеството на мъжете се повишава с увеличаването на броя на етажите.
3. Можете да си избирате мъж, от който и да е етаж и да се качвате на по-горен етаж.
4. Не се разрешава връщането на по-долен етаж.

Една жена решила да посети същият този „Магазин за мъже”, за да си намери половинка.
След като прочела на входа на първия етаж табелата: „Мъже, които имат работа” - тя веднага се качила на втория етаж. Табелата на втория етаж гласяла: „Мъже, които имат работа и обичат децата”. Жената отишла на третия. Там имало надпис: „Мъже с работа, обичащи деца и необикновено красиви”. „Божичко!” - зарадвала се жената, но все пак се качила на четвъртия етаж. Там висяла табела: „Мъже с работа, които обичат деца, ослепително красиви и помагащи вкъщи”.
- Невероятно! - възкликнала жената - Много ми е трудно да устоя!
Но, произнасяйки това, тя все пак се качила на петия етаж. Надписът там бил: „Мъже, имащи работа, обичащи децата, с ослепителна красота, помагащи вкъщи и много романтични”.
На жената много и се приискало да остане на този етаж и да си избере половинка, но все пак, се преборила с чувствата си си и се качила на последния етаж. И на този етаж прочела надпис със следното съдържание:
„Вие сте посетителка № 31 456 012, тук няма мъже, този етаж съществува само за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една жена. Благодарим ви, че посетихте нашия магазин!

А точно срещу този магазин бил открит” Магазин за жени”. На първия етаж се предлагали жени, които обичат да правят секс. На втория – богати жени, обичащи да правят секс. А от третия до шестия етаж ДОСЕГА НИКОЙ, НИКОГА НЕ СЕ Е КАЧВАЛ...

:lol: :lol: :P Т'ва е много яко.
Искам само да кажа,че две момичетата,които са ми казвали,че съм идеален,са късали с мен скоро след това (единствените,всъщност,които са късали с мен).Други две пък,още изпитват чувства към около година след като съм скъсал с тях.От другите не съм го чувал.Но е интересно.Като цяло такова животно като "идеален/идеална" няма-всеки/всяка човек/жена има трески за дялане.Като цяло зависи от подхода...при първите две бях млад и зелен
(на 15,първи стъпки във войната,наречена "свалка" ;) ),при другите вече се бях осъвършенствал и бях спрял да бъда...даже не ми се иска да го казвам,но..."Добро момче" ;) .Така че,важен е подхода,не толкова самия индивид.