Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Приятелство с бивша?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Bubalazi

Bubalazi

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 11 January 2013 - 02:45 PM

Здравейте,с бившата ми искаме да си останем приятели,обаче като я познавам се чудя дали няма да започне да ми върти някави тъпи номерца и интриги.Не ми звучи много искрена като ми казва че иска да сме приятели.Има напрежение в думите и ми изглежда някак отчаяна да получи приятелството ми.Изпадали ли сте в такава ситуация и пробвахте ли се да се сприятелтие или направо я зачеркнахте?


Edited by Johnny Strong, 17 July 2013 - 06:21 PM.


#2 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 16 January 2013 - 11:41 AM

Здравейте,с бившата ми искаме да си останем приятели,обаче като я познавам се чудя дали няма да започне да ми върти някави тъпи номерца и интриги.Не ми звучи много искрена като ми казва че иска да сме приятели.Има напрежение в думите и ми изглежда някак отчаяна да получи приятелството ми.Изпадали ли сте в такава ситуация и пробвахте ли се да се сприятелтие или направо я зачеркнахте?


Ще се наложи да правиш много компромиси, ако искаш да останете приятели. Това е решението, което е по-важно да разбереш.
Ако си струва като човек - опитай. Винаги можеш да я зачеркнеш впоследствие.

#3 enjoy

enjoy

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 19 January 2013 - 02:06 AM

Според мен зависи кой е сложил края, по каква причина сте се разделили(има ли защо да ти връща за нещо) и що за човек е. Според мен като цяло е по-добре да си само познати пък в последстви винаги може да сте си приятели. Впрочем за мен приятелството между мъж и жена е най-искрено ако са имали връзка, понеже знаете, че никой не желае нищо по-специално от другия :)

#4 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 30 January 2013 - 04:43 PM

Здравей,
на базата на моя личен опит ти казвам, че го искат заради самото искане, а не защото след време ще вземе да ти се обади и за да се видите и да разговаряте, освен ако не се засечете някъде навън и на момента не ти предложи да се видите. Така де, не го мисли, а ми се съгласявай.
Поздрави!

Edited by Suspect, 30 January 2013 - 05:03 PM.