Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да си я върна?


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Fausto

Fausto

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 16 August 2008 - 01:21 AM

Здравейте , преди около 3 месеца започнах за зарибявам по Интернет едно много красиво момиче.Успях да я накарам да зареже приателят си (който тя много обичаше) . След това се видяхме на едно кафе (нищо не стана) , на нея обаче явно и хареса започна да ме търси постоянно и не минаваше ден в който тя да не ме караше да излезем пак . Дори последният път един мои приател ми каза че искала да ми каже че иска да бъде с мен.Постоянно и казвах че не ми се ходи никаде и такива работи , но един ден тя не издържа и проведохме следният диалог :

"(Тя)- Днес ти давам последен шанс , ако не доидеш край ще трябва да забравиш за мен
(Аз)- Сигурно няма да успея имам много работа
(Тя)- Писна ми от теб вече това беше краят , съжелявам "пич" ама ме изтърва , чаках само да ми предложиш и щях да бъда с теб
(Аз)- ...
(Тя)- сажелявам това беше" ; <- от този разговор тя ме блокира навсякаде , аз искам тя да бъде с мен и ако трябва ще я взема при мен да живее но не знам как да и кажа и дали ще ме разбера .


Моля ви за савет защото вече 3 дена немоа да спя мисля само за нея
Знам згреших но сега искам да си я върна  :)  ;)  ;)  :P  

Промених заглавието на темата от изчерпателното "Здравейте" на "Как да си я върна?".

Edited by NRG, 16 August 2008 - 05:31 PM.


#2 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 16 August 2008 - 02:29 AM

Ейййй, липсата на сън е голяма работа :)

Здравейте , преди около 3 месеца започнах за зарибявам по Интернет едно много красиво момиче.Успях да я накарам да зареже приателят си (който тя много обичаше) .

Бате, ти си факир! Как ги правиш тия работи?! Хайде да ме научиш, плс?!

Вече готов ли си за литературния разбор? Явно си толкова ВЕЛИК, че си успял да и завъртиш главата от раз (имам предвид 3 месеца). Среща на кафе- нещо в стил ти отиваш да си прибереш ПОБЕДАТА, а ТЯ изкарва една страхотна вечер и още повече влиза в дупката. Тук познах ли? Драмата започва от тук- мацката престава да мисли с горната си глава или просто престава да мисли и препуска по царския път чрез задушаване/пълно себеотдаване към твоето сърце. Така е, никой не отправя взор към хората които сами са пожелали да бъдат в нашите нозе, съвсем нормално, биологична еволюция, Дарвин! Само че нито ТЯ, нито ТИ сте предполагали какво ще се получи- това го пише прекрасно в БИБЛИЯТА- ритането е задължително и ти си се справил блестящо, направляван съвсем логично от инстинктите си. Сгрешили сте и двамата, но ако всички сме приели (ТЪПО!!! НАИСТИНА), че жените имат привилегията да грешат, къде ти е била твоята глава да не дръпнеш настрана мацката и да и обясниш някои неща.

Ето защо си мисля, че и жените задължително трябва да прочетат тъпата шибана БИБЛИЯ. Моята връзка се прецака така, както и хиляди други. Моля престанете да задушавате обекта на вашите романтични страсти. Умолявам Ви олабете примката, оставете птиченцето да диша, не го стискайте толкова силно в топлите си длани, оставете му живителния въздух за да може да се радвате на взаимно щастие.

(Понякога си мисля, че жените са киборзи- едни такива митични същества, които прекрасно се ориентират в ситуации водени само от шестото си чувство... А понякога са си същите шарани като мъжете ;) )

Да се върна на темата. След като си осъзнал, че работата ти не е толкова много, осъзнаваш и още нещо- че вече си я изгубил.
Сорри, с мисленето съм до тук. За Бога, 3 часа сутринта е! Това, което ми идва на ум е да поискаш съвет от жена. Сполай ти.

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 August 2008 - 09:12 AM

Успях да я накарам да зареже приателят си (който тя много обичаше) .

от този разговор тя ме блокира навсякаде , аз искам тя да бъде с мен и ако трябва ще я взема при мен да живее но не знам как да и кажа и дали ще ме разбера .
Моля ви за савет защото вече 3 дена немоа да спя мисля само за нея
Знам згреших но сега искам да си я върна ;) ;) :P ;)


аз пък, искренно се надявам да не го направи, защото ти не заслужаваш втори шанс :) /и да ти го даде, пак ще и скъсаш нервите/

колко е обичала приятеля си...смешно, ако наистина беше така нямаше да го зареже...

я ми кажи, защо я искаш? а защо сега? защото те прати в десета глуха? там ти е мястото...
другия път, когато спечелиш жената която искаш, не я разигравай като маймуна!

#4 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 16 August 2008 - 01:01 PM

Ти, ако си искал да бъдеш с нея нямаше да и кажеш, че няма да успееш да отидеш щото имаш много работа. Просто сега си я загубил и сега си се сетил, че е ценна. Това ще ти е урок за следващата :) Успех със следващата!

Edited by Hollywood, 16 August 2008 - 01:01 PM.


#5 Fausto

Fausto

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 16 August 2008 - 02:09 PM

Офф Стига моля ви искам я ! ! Искам от вас савет какво да направя тя да се върне при мен да !

#6 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 16 August 2008 - 03:25 PM

Искаш да си с нея пък неизлизаш с нея :) Колко време ти трябва за едно кафе?
Как e накара да си зареже приятеля си? С виртуални целувки или с виртуалният си х.. ;)
На кафето като нищо не е станало, на нея кво по точно и хареса? Сигурно е някоя, която се впечатлява от нищото ;)
Или ни хващаш за канарчета, или някой ти бушон здраво е изпушил.
EnJoy

#7 Fausto

Fausto

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 16 August 2008 - 03:52 PM

Какво нище е момче ! Искаш да знаеш с какво съм я впечетлил ли . ? Ми впечетлих я със това че бях всяка вечер в интернет и нямаше ден в който да не си приказвм по (Skype) . Впечетлих я с това че бях сериозен със нея смисал бях искрен , казвах и постоянно че я обичам докато тя ми отговаряше " Аз пък теб не те обичам защото не се познаваме" . Е запознахме се и какво направих аз .. Е*ах цялата работа, не искам да ме упреквате знам згреших признавам си . Но немога да я забравя . Искам тя да бъде със мен , искам още един шанс , искам дори и да се оженим макар че съм само на 18 .


Това е , и сега ви моля за савет не да ми казвате че ви прая на канарчета или съм изпушил .

И пак ви моля за савет . Как да постъпя . Признавам си грешката.. ! ! ! Но това не върши работа :)

#8 Fausto

Fausto

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 16 August 2008 - 04:06 PM

аз пък, искренно се надявам да не го направи, защото ти не заслужаваш втори шанс и да ти го даде, пак ще и скъсаш нервите





Мога да обещая че няма да е така , ако тябва ще напусна работа . И както казах , със сигурност ще и предложа да живее с мен . !

Edited by Fausto, 16 August 2008 - 04:15 PM.


#9 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 16 August 2008 - 04:59 PM

Какво нище е момче ! Искаш да знаеш с какво съм я впечетлил ли . ? Ми впечетлих я със това че бях всяка вечер в интернет и нямаше ден в който да не си приказвм по (Skype) . Впечетлих я с това че бях сериозен със нея смисал бях искрен , казвах и постоянно че я обичам докато тя ми отговаряше " Аз пък теб не те обичам защото не се познаваме" . Е запознахме се и какво направих аз .. Е*ах цялата работа, не искам да ме упреквате знам згреших признавам си . Но немога да я забравя . Искам тя да бъде със мен , искам още един шанс , искам дори и да се оженим макар че съм само на 18 .
Това е , и сега ви моля за савет не да ми казвате че ви прая на канарчета или съм изпушил .

И пак ви моля за савет . Как да постъпя . Признавам си грешката.. ! ! ! Но това не върши работа ;)


Лелеее... по цяла вечер в интернет... си й казвал, че я обичаш...искаш...да се ожените...........................ще напускаш работа...

:)

Болен мозък. Ходи й кажи в очите няколко приказки и си отивай. Ако те потърси - потърси... ако не... тегли си куршума.


;)

#10 Fausto

Fausto

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 16 August 2008 - 06:00 PM

Лелеее... по цяла вечер в интернет... си й казвал, че я обичаш...искаш...да се ожените...........................ще напускаш работа...


Болен мозък. Ходи й кажи в очите няколко приказки и си отивай. Ако те потърси - потърси... ако не... тегли си куршума.


Прав си , ще го направя още тази вечер

#11 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 18 August 2008 - 02:22 PM

Хахаха плс принтираи всички постове, навиий и ги сложи в някой буркан. Затвори го хубаво и го зарови на някво тайно място. След 1 година го изкопай и се смей кви глупости си писал.