Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Самочуствие


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 stabi

stabi

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 13 August 2008 - 10:35 PM

Много оплесках нещата с едно момиче ..... прекалено голямо самочуствие извадих... и понеже в тяло съм доста релефен и я базикнах че е леко палничка и тя се обиди много щото ништо не може да ми каже.... сега даже не иска и да чува за мен ..... :lol: плС кажете как да процедирам

Темата е преместена от "Дон Жуан статии и съвети" в "Дон Жуан дискусии".

Edited by NRG, 14 August 2008 - 05:04 PM.


#2 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 13 August 2008 - 10:50 PM

Е щом не иска и да чува за теб, значи си се омазал генерално. Помисли дали си способен на един хубав жест, гарниран с искрено извинение и действай.

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 13 August 2008 - 11:19 PM

Е щом не иска и да чува за теб, значи си се омазал генерално. Помисли дали си способен на един хубав жест, гарниран с искрено извинение и действай.

подкрепям :huh:
добра дума, железни врата отваря и не забравяй - ръце правят уста разваля!

stabi, не бъди гадняр :lol: не може всички да са перфектни ;)

#4 stabi

stabi

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 13 August 2008 - 11:31 PM

как да ви кажа момичето не е в България в момента за това съм спарил толкова ....дайе и по скипе не ми пише трябва да я 4акам да си доиде

#5 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 14 August 2008 - 05:55 AM

Тамън имаш време да помислиш и върху жеста и върху извинението ти :lol:

#6 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 14 August 2008 - 10:02 AM

Не знам, само ще ти кажа, че и аз имах един гадняр, който ме тормозеше много, от който отслабвах с по 5 кг за 2 дена и никога повече не желая да чувам за това чудовише, тоя вампир, най-хубаво ще е да не го виждам никога в Живота ми!:huh:
Той твърдеше, че ме обичал безкрайно, а същевременно когато Баща ми се разболя от тумор, той вместо да помогне ме изрита и изгони сама да се оправям, даже се подигра с болестта му, така, че те мъжете си говорят хиляди неща, ама дали се верни ;) кой знае :lol:

#7 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 14 August 2008 - 10:08 AM

Мда, оплескал си нещата. Намери начин с думи прости да й се извиниш и не й досаждай повече. Не мисля обаче, че ще ти отдели повече от вниманието си.
А тя пълничка ли е наистина или ти си преувеличил? Защото, ако наистина е закръглена, няма шанс да ти прости обидата. Ако пък не - просто се прави на интересна. :lol:

Edited by She, 14 August 2008 - 10:09 AM.


#8 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 18 August 2008 - 09:29 PM

ОК,две неща не можах да разбера:
1.Какво общо има твоя релеф с нейната фигура..?Това,че тя е "леко пълничка" не те ли наведе на мисълта,че има сериозни комплекси на тази тема..? :huh: Едно нещо е нега,друго нещо е обидата.Не използвай оръжия,които дори не разбираш.
2.За какво изобщо я пишеш тая тема.Тя в момента е фрустрирана,защото друго нещо е очаквала от теб.Сигурен съм,че е показала ИИ-та,които ти не си разчел.Била ти е в кърпа вързана,а ти си я прогонил.Добра работа,браво! :P
Спокойно,нещата не са загубени.Трябва просто да и покажеш,че наистина съжаляваш.Че не ти е безразлична(но НЕ и да губиш социалната си стойност).И най-вече-да престанеш да се самоизтъкваш.ОК?Сигурен съм,че ще го измислиш.Късмет. :)

#9 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 18 August 2008 - 10:20 PM

така е когато се размива разликата между "закачлив и забавен" и "надут тъпанар"(не те наричам такъв, това е просто модел на поведение). Извини и се, ама надали нещо ще стане. Най-доброто, което да направиш е да си извадиш изводите.

#10 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 18 August 2008 - 10:43 PM

Ти си луд ве!!! :huh: Знаеш ли, че ако е кльощава и ти седне в скута все се едно метално теле те е гушнало - баси! Мразаа такива! Ся последната девойка дет бях харесал беше с доста добро телце и малко по-голямо дупе. Аххх!! Само какво сочно дупе!!! Просто страшно много и отиваше на имиджа, усмихната, разговорлива, не като някоя ледена кралица те са обикновенно с "перфектните" тела... Та, така веднъж както си минавaх покрай нея и се беше навела наотгоре на това по къси гащета.................................................... бях за инфаркт. :)
Ако те дразнят такива "дебеланки" изобщо няма смисъл да й се извиняваш. Можеш да промениш някои неща в теб, но ако те дразни нещо колкото и да го скриваш, просто ще те дразни и няма да ти е арно.

Edited by acerbg, 18 August 2008 - 10:46 PM.


#11 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 18 August 2008 - 11:57 PM

Ти си луд ве!!! :) Знаеш ли, че ако е кльощава и ти седне в скута все се едно метално теле те е гушнало - баси! Мразаа такива! Ся последната девойка дет бях харесал беше с доста добро телце и малко по-голямо дупе. Аххх!! Само какво сочно дупе!!! Просто страшно много и отиваше на имиджа, усмихната, разговорлива, не като някоя ледена кралица те са обикновенно с "перфектните" тела... Та, така веднъж както си минавaх покрай нея и се беше навела наотгоре на това по къси гащета.................................................... бях за инфаркт. :P
Ако те дразнят такива "дебеланки" изобщо няма смисъл да й се извиняваш. Можеш да промениш някои неща в теб, но ако те дразни нещо колкото и да го скриваш, просто ще те дразни и няма да ти е арно.

И смисъла на поста ти е..? :huh:

#12 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 19 August 2008 - 11:05 AM

Без смисъл е - губя си времето. :huh:

#13 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 19 August 2008 - 10:37 PM

Без смисъл е - губя си времето. :)

Да покаже,че е намерил нишата на по-лесничките :)