Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Загуби привличане и скъсахме. Дали може да бъдем пак заедно?


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 altec

altec

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 31 July 2012 - 09:52 PM

Здравейте,

Ситуацията е следната. Едно момиче ходи с едно момче в продължение на 4 години. В един момент тя губи привличането си към него и го възприема като най-добър приятел, най-близкия й човек. Смятате ли че това привличане, желанието да го докосва, целува и като цяло да бъде напълно с него може да се върне? По думите на момичето, това привличане може й да не е съществувало. От моя гледна точка може и да е права тъй като са тръгнали когато са били на 17. Надявам се на съпорт от ваша страна. Едно пояснение - не съм бил аз този, който е бил с момичето.

Поздрави.


Edited by Johnny Strong, 17 July 2013 - 06:28 PM.


#2 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 01 August 2012 - 07:38 AM

Това е нещо много често срещано. Иска промяна и я взема сама за се*е си. Не виждам смисъл да търси причина тя е ясна. По добре да продължи без да се пита. Моята първа връзка завърши по следния начин започна на 17 и свърши 3 години по - късно по подобен начин. Дълго след това се опитвах да открия отговор но уви просто момичето беше решило , че не съм аз човека и , че иска тръпка.

#3 altec

altec

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 01 August 2012 - 11:54 PM

Така е и аз съм на това мнение. Просто се чудя дали такова чувство може да се разпали отново или да се създаде при положение че 2мата души се познават толкова добре. Понякога си мисля че между 2ма души или има тази така наречена "химия" или я няма. Но ми е интересно да чуя и други мнения по въпроса от по напреднали Дон Жуани. Предимно само за сваляне на женски се дискутира тук, може би малко повече инфо и за ЛТР би било полезно, по мое мнение.

#4 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 04 August 2012 - 11:49 AM

в темата която съм пуснал - често задавани въпроси и отговори е даден отговор на въпроса ти, 5-6 реда по нагоре е, защо не погледна преди да питаш същото.
няма как една химия да се разпали пак, може но и според мен няма смисъл и няма да е същото. вечни и доживотни връзки няма освен ако не си пасваш с тоя човек на повече от 80-90%. и пак може да се разделите. факторите са вашите години, етап в живота, мислене, какво търсите и какво планувате

#5 altec

altec

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 05 August 2012 - 04:09 PM

Еми разгледах темата която си направил. Както и да е не мисля че е достатъчно изчерпателна относно това което съм задал като тема. Ако изчетеш твоята отгоре додолу ще видиш че има неща които могат да бъдат разисквани допълнително. Това което съм задал като въпрос подлежи на дискусия според мен, а не просто на 2 изказани реда които нямат нищо общо със сексуалното привличане (тази така наречена химия) в по дълъг период от време (> 1-2 години). Не зачерквайте всичко това което е споменато вече някъде. Някой неща са малко по дискутираеми от други, period.