Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Странно е,какво да правя


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 TSA

TSA

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 13 May 2012 - 08:48 AM

Здравейте,аз съм на 17 години и ми се случва нещо странно.Хлътнал съм по едно момиче,тя си има приятел,но на скоро излезе с мен.Моля за съвети как да постъпя...голям мерак ми е това момиче.Благодаря предварително!

#2 Denisk0

Denisk0

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 13 May 2012 - 01:51 PM

Ами кажи като сте излезли как си се преставил , какво е станало, дали ти е дала знаци и какви, какво се случи
, за да можем да ти кажем как да постъпиш.
Иначе за мене щом е излязла с теб значи или си изиграл картите правилно или просто по приятелски сте излезли.

#3 TSA

TSA

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 13 May 2012 - 02:30 PM

Ами кажи като сте излезли как си се преставил , какво е станало, дали ти е дала знаци и какви, какво се случи
, за да можем да ти кажем как да постъпиш.
Иначе за мене щом е излязла с теб значи или си изиграл картите правилно или просто по приятелски сте излезли.



Ами позабавлявахме се,но целувка нямаше,явно е било по приятелски.Бяхме на цирк(може и тъпо да звучи).Сега е някак си студена с мен.

#4 TSA

TSA

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 13 May 2012 - 02:30 PM

Ами кажи като сте излезли как си се преставил , какво е станало, дали ти е дала знаци и какви, какво се случи
, за да можем да ти кажем как да постъпиш.
Иначе за мене щом е излязла с теб значи или си изиграл картите правилно или просто по приятелски сте излезли.



Ами позабавлявахме се,но целувка нямаше,явно е било по приятелски.Бяхме на цирк(може и тъпо да звучи).Сега е някак си студена с мен.

#5 Fuark

Fuark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 13 May 2012 - 09:06 PM

ПО-ПОДРОБНО РАЗКАЖИ!!!
Знаци дали е правила, ти какво си правил..ВСИЧКО!

#6 TSA

TSA

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 13 May 2012 - 09:15 PM

ПО-ПОДРОБНО РАЗКАЖИ!!!
Знаци дали е правила, ти какво си правил..ВСИЧКО!


Прегръщах я, после погалих я по бузката,но не съумях да я целуна...не знам дали и е харесало.

#7 Fuark

Fuark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 13 May 2012 - 09:39 PM

коя част от подробно не разбираш..
не съм pick up master ама имам чувството, че даваш прекалено малко информация за каквито и да е съвети..

#8 Denisk0

Denisk0

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 14 May 2012 - 11:51 PM

Значи като я гушна тя как реагира? Като я погали по бузката тя как реагира , какви точно бяха реакцийте и ?

#9 TSA

TSA

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 15 May 2012 - 09:20 PM

Значи като я гушна тя как реагира? Като я погали по бузката тя как реагира , какви точно бяха реакцийте и ?

Като я прегърнах,тя се облегна на рамото ми,а като я погалих се усмихна и се гледахме в очите.Когато сме сред приятели примерно се държи много студено с мен.

#10 Denisk0

Denisk0

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 16 May 2012 - 10:10 PM

Пробвай да я целунеш , пробвай я пред приятели да видиш как ще реагира и ако не стане следващата.. :beat_up:

#11 Fuark

Fuark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 17 May 2012 - 07:56 PM

Аз не бих я пробвал пред приятели. По-добре първо й кажи да излезете, ако се инати и задава въпроси относно това, N E X T. И аз наскоро си мислех, че една е заинтересувана, ама като и казах да излезем някой път, то не бяха въпроси, то не бяха претенции..

#12 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 18 May 2012 - 12:41 AM

Липсвала е целувката. Това е проблема ти. Десетки пъти така ми се е случвало.
След като я гушкаш и я галиш по лицето, следва след миг целувки и леко отдръпване, после пак целувки.
Изпуснал си момента, и затова сега ти се сърди и се държи студено. Тя го приема, като че си си играл с нея и нямаш сексуални намерения спрямо нея.

Ако имаш пак шанс, възможно най бързо след като я гушнеш пак я гледай пак в очите както си правил и я целуни дълго и страстно.