Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Моята история..


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 loverboy18

loverboy18

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 29 December 2011 - 06:59 PM

Привет на всички,сравнително нов съм във форума,досега само четох,но сега се налага вече и да пиша..
Всичко започна преди около 3 седмици,след като прочетох много от статиите във форума,реших че е време да променя живота си и започнах да общувам активно с момичетата,не че досега не бях,но изведнъж започнах да съм много по-отворен с тях.Това беше до един момент.Изведнъж в живота ми се появи едно момиче и аз отново се промених.Преди седмица тя първа показа интерес към мен и може би това още повече засили чувствата ми и сега съм много объркан.Вярно че не съм имал сериозни връзки,но такова нещо към момиче никога не съм изпитвал..Банално е да казвам че мисля постоянно за нея,но е така.Отделно макар и да не се опитвам да мисля за това,тя е 1 класа над мен,което колкото и да се опитвам да забравям,е факт.Сега съм амбициран и следващия път когато се видим, ще й поискам телефона,иначе ако стоя така ще се побъркам,трябва да опитам.Знам какво трябва да направя,но нямам никакъв подход,затова все пак ви моля за съвет,мога още ей сега да и пиша,но ще изглеждам като поредната лепка.Искам да сме лице в лице и да види че съм по-различен,а и чувството е много по-силно тогава.Почти не се познаваме,не мога ей така да й пиша,няма да има никакъв успех.
Може и да не разсъждавам правилно,ако я опозная малко по-добре ще разбера дали наистина е за мен,но на този етап виждам само положителни неща.Вие как ще ме посъветвате да действам?

#2 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 29 December 2011 - 07:20 PM

Ми не е една класа над теб, освен ако не й позволиш.

Скоро четох биографията на Че Гевара - в най-дейния си период, не е разполагал сособено ресурси, но е можел да дигне сумати хора след него. До воля е да си над някого. Класите са за всички онези с власт или пари, на които им липсва сила да ги управляват. Измислени бариери, които ще тес пират, докато вярваш в тях.....васи, това звучи доста Марксиски хахаа

#3 loverboy18

loverboy18

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 29 December 2011 - 07:33 PM

Ми не е една класа над теб, освен ако не й позволиш.

Скоро четох биографията на Че Гевара - в най-дейния си период, не е разполагал сособено ресурси, но е можел да дигне сумати хора след него. До воля е да си над някого. Класите са за всички онези с власт или пари, на които им липсва сила да ги управляват. Измислени бариери, които ще тес пират, докато вярваш в тях.....васи, това звучи доста Марксиски хахаа

Прав си,но много добре знаеш в какъв свят живеем и какви са ценностите които властват..Аз съм си го решил че ще се пробвам с нея,въпреки всичко,а съгласен ли си че на живо е много по-добре отколкото в Интернет?

#4 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 29 December 2011 - 11:17 PM

Виж сега четеш форума 3 седмици и решаваш да промениш живота си, но изведнъж едно момиче пак те връща в живота ти. Да ти подскажа ли какво ще стане след още една седмица? -нещо със смяна на живота.

Пичката явно е доста спретната за да те отказва от новия ти начин на живот, но в никакъв случай не е над теб. От нея искаш внимание, да я опознаеш, да се харесаш на нейните приятелки /не като им правиш педикюр /а по начинатина който го правиш по принцип /сещаш ли се за ония път път по който беше поел/ да преспиш с нея /това дава наистина много информация/, искаш да я клатиш, искаш да разбереш дали прафи хубави свирки, дали гълта накрая, искаш да имаш едно страхотно момиче до се*е си с, което да си горд и явно виждаш всичко това в нея.

Ами действай иди си я вземи, от какво имаш нужда?
Приготви ни един списък!

#5 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 30 December 2011 - 01:47 AM

Да си бунтар не е за всеки и струва скъпо. Но ако искаш да си лидер (което включва и да имаш жените, които искаш), трябва да си малко бунтар.

Значи си готов да клекнеш пред изгнилите идеали на това общество, което не харесваш? Страшно, е че могат да те захапят. Те ще те захапят така или иначе - за да те проверят. ако ще те хапят, поне им покажи, кой е по-голямото куче. Пак казвам бунтарството и лидерството не са лесни и понякога се заплащат скъпо. Но ако мацката е над средното ниво, със сигурност, трябва да й покажеш, че си лидерът, иначе се хващам на бас, че за нея ще бъдеш поредния поклонник. Нооб го е казал по-различно от мен, но мисля смисълът е близък.

#6 loverboy18

loverboy18

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 30 December 2011 - 03:48 PM

Виж сега четеш форума 3 седмици и решаваш да промениш живота си, но изведнъж едно момиче пак те връща в живота ти. Да ти подскажа ли какво ще стане след още една седмица? -нещо със смяна на живота.

Пичката явно е доста спретната за да те отказва от новия ти начин на живот, но в никакъв случай не е над теб. От нея искаш внимание, да я опознаеш, да се харесаш на нейните приятелки /не като им правиш педикюр /а по начинатина който го правиш по принцип /сещаш ли се за ония път път по който беше поел/ да преспиш с нея /това дава наистина много информация/, искаш да я клатиш, искаш да разбереш дали прафи хубави свирки, дали гълта накрая, искаш да имаш едно страхотно момиче до се*е си с, което да си горд и явно виждаш всичко това в нея.

Ами действай иди си я вземи, от какво имаш нужда?
Приготви ни един списък!

Върна ме към стария живот,защото наистина ме впечатли.Странното е че не ме привлече красотата й,наистина е много хубава,но я познавам от 1 месец и досега не ми правеше впечатление,смятах я за поредната надута кифла и не съм имал желание дори да си губя времето с нея.Изведнъж обаче след като си поговорихме ей така,ми стана много симпатична и то точно с характера си и макар и да не съм я опознал добре,съм много странен оптимист че може да се случи нещо хубаво между нас..

#7 loverboy18

loverboy18

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 05 January 2012 - 05:02 PM

Вчера имаше "раздвижване". Мацката ми каза че всекидневно и предлагат срещи богати,красиви и известни мъже и поиска причина да бъде с мен,какво имам повече от тях и аз пощурях.Казах й имам достойнство,станах и си тръгнах.Дали беше правилен ход да реагирам по този начин не знам,но наистина действах импулсивно..

#8 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 06 January 2012 - 12:48 AM

Времето ще покаже дали си действал правилно при всеки е различно :) Макар, че аз бих заложил на "Има един начин да разбереш какво е да си с истински мъж".

#9 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 06 January 2012 - 09:40 AM

Добре си постъпил пич, щом се излага, като баничка с кашкавал на витрината е безмислено да се занимаваш. Ти искаш жена, не баничка, която отива при наддалият най-много за нея.

Което ме подсеща за:

Ми не е една класа над теб, освен ако не й позволиш.



#10 loverboy18

loverboy18

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 06 January 2012 - 12:57 PM

А дали това не беше просто женски тест,може и жертва на женски фейл челъндж да съм бил хаха..Все пак според мен трябваше да остана спокоен и да се опитам да я затапя,но съм си АФЦ и нямам опит в такива ситуации..Ако ми се обади се чудя дали да я отрежа или отново да се видим,какво ще кажете?

#11 chervilo

chervilo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 06 January 2012 - 01:24 PM

Ами да ти кажа честно,според мен ако е умно момиче,ще замисли над това, което си и казал ;)
лично аз бих и дал последен шанс и ако пак се прави на интересна с разни изказвания,затапваш е яко и и показваш кой е по-големия от двамата :) няма смисъл да и тичаш по дупенцето... ако и тя иска нещо,може би тя ще потича малко подир твоето...
И е много грешно това,което си мислиш,че е "една класа над теб" :)

#12 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 06 January 2012 - 04:07 PM

Ама я си представи, че я беше затапил с някоя фраза - това означава, че играеш нейната игра. Това означава, че тръгваш да доказваш. А хората, които очевидно са невинни, обикновенно са толкова сигурни, че дори не си правят труда да се доказват - и ти макар да си постъпил импулсивно, всъщност си направил доста добър избор, според мен. В крайна сметка тя е отворила павилиона, изложила си е стоката и е започнала търг.......а това е за АФЦ. За донжуановците се прави изработка по поръчка ;)

Нека някой от старите пушки тук да драснат те какво мислят, че стана интересно.

#13 loverboy18

loverboy18

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 06 January 2012 - 05:55 PM

Мерси за мненията,наистина темата стана много интересна и се надявам още хора да изкажат мнението си :) Продължавам да виждам нещо в нея и задължително ще излезем пак,но ще почакам малко тя да ме потърси,ако не го направи аз ще й се обадя.Най-малкото това ще е ценен опит и трябва да се възползвам от него,за да съм по-добър със следващата :)

#14 loverboy18

loverboy18

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 09 January 2012 - 09:00 PM

Пичове,днес имаше ново раздвижване.Както не се бяхме чували и се срещаме,викам тва е съдба и нали веднага тя започна да ми се обяснява нещо и аз й викам това ще се видим тия дни да го обсъдим,сега бързам и трябва да тръгвам.След това тя ми изстреля че има приятел,този път успях да запазя спокойствие,колкото и да бях изненадан влязох в роля и даже бях леко ироничен.Казах й,няма да му разбиваме сърцето спокойно,ще се постарая да не се вл'биш в мен,макар че ще е много трудно да ми устоиш..Казах й че ще се чуем и тръгнах,защото наистина бързах.Не уточнихме кой кого ще търси,но е ясно че аз ще трябва да се обадя.Сега разбрах кой е приятеля й,боксьор е ,не се познаваме,не ме е страх от него,но все пак вероятноста да си навлека проблеми е голяма и се чудя какво да правя,всякакви съвети ще са ми от голяма полза :)

#15 Alekssandyr!

Alekssandyr!

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 10 January 2012 - 12:17 AM

Ако си струва мадамата да не те е*е за боксьорчето ;)