Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Любовна драма с колежка


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 changel

changel

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 23 December 2011 - 06:23 PM

Здpaвeйтe.

Имaм гoлям пpoблeм. Лyд cъм пo eднo мoмичe oт мoя ĸypc. Eтo я иcтopиятa - пpeди oĸoлo гoдинa, oщe щoм ce видяxмe пoчyвcтвax, чe тя e paзлична, нeщo ĸoeтo нe cъм cpeщaл дoceгa. Ha няĸoлĸo пъти бяx нa ĸocъм дa и пpизнaя чyвcтвaтa cи, нo вce нe ми дocтигaшe cмeлocт и нe cлeд дългo тя cи xвaнa гaджe.
Hяĸaĸ cи пpeoдoляx тoвa, нo пpeди 2 ceдмици зaбeлязax, чe имaт пpoблeми във вpъзĸaтa cи, нe знaeшe зaeднo ли ca или нe. Toзи път peшиx, чe нямa дa чaĸaм - ĸaзax и вcичĸo ĸoeтo чyвcтвaм, a тo e нeщo много силно и истинско. Tя ми ĸaзa, чe нe e пoдxoдящият момент (тoчнo зapaди нeяcнoтaтa във вpъзĸaтa им), aз и ĸaзax, чe щe я чaĸaм ĸoлĸoтo и дългo дa пpoдължи.
Cтpaшнo мнoгo я oбичaм, имaмe дocтa oбщи чepти и тeми. Koлĸoтo и бaнaлнo дa звyчи cъм гoтoв нa aбcoлютнo вcичĸo зapaди нeя, нo нe знaм ĸaĸвo дa пpaвя, ĸaĸ дa я cпeчeля. Πpaщax й любoвни cмc-и, пиcax й, нo ĸaтo чe ли oт тoвa тя ce диcтaнциpa oт мeн и ce дъpжеше дори по-студено. С това като че ли още повече оплесках нещата, докато не дойде едно парти, на което бяхме заедно. Пихме и двамата ( аз явно повечко ), просто не се сдържах - постоянно търсех близост с нея, каних я на танци, на няколко пъти ми отказа, по едно време на мене ми кипна - казах и отново, че я обичам, че не мога без нея, попитах я защо си причинява това ( т.е. защо не скъса с приятеля си, след като аз съм насреща ) . Тя ми каза да престана, че това си е нейния живот и тя решава какво да прави с него. На мене ми стана много кофти и си тръгнах, а на следващия ден й написах, че приемам решението й, че приятелството ни значи много и не искам един "порив" да развали всичко - т.е. се опитвам да направя номера с отдръпването, да видя как ще протекат нещата. Тя ми написа, че позицията ми е много силна и че не е сигурна дали тя би направила същото ако беше на мое място.
Междувременно разбрах, че е скъсала с приятеля си и вече е свободна. Дайте съвет какво да правя, моля ви! За нея предполагам е трудно точно след раздяла, да тръгне с нов, но истината е, че има доста обожатели и постоянно се питам дали пак няма да я изпусна. Колко време да чакам, преди да направя втори дубъл? Дали с това отдръпване няма да си каже, че съм фурнаджийска лопата и че нищо не съм чувствал?

Edited by changel, 23 December 2011 - 06:41 PM.


#2 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 23 December 2011 - 11:29 PM

Според мен бая глупости си направил, но щом ти е казал това за позицията - накарай я д излезете някъде, ако имаш кола още по-добре. Излизате не й се обясняваш, ами просто в някой момент я целуни. Тя ти е казала почти в прав текст да я налазваш.Какво й се обясняваш, тя все едно не вижда, че си изплезил език....Просто действай.

П.П. Спри да мислиш от нейно име (колко й е тежко при раздялата с прединия и т.н.) Това си е в нейната глава.

Успех!

#3 changel

changel

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 24 December 2011 - 11:35 AM

Иначе ето това ми написа за последно: "Много силно изказване и позиция...впечатляващо,аз не съм сигурна за се*е си дали бих могла да го направя,ако съм от другата страна :) . Съгласна съм,оценявам разбирането ти. Както се пее в една песен, някои неща са за - друго време, в друг свят...Съжалявам, че не можах да оправдая всичките ти очаквания, защото не бих искала никой да страда заради мен."
Тотално объркан съм, явно доста съм оплескал нещата, но ако това което казваш е вярно, след Нова година ще направя още един опит. Страхувам се да не изглеждам като "лепка", но както казах още повече се страхувам да не я загубя отново.

#4 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 26 December 2011 - 06:07 PM

Иначе ето това ми написа за последно: "Много силно изказване и позиция...впечатляващо,аз не съм сигурна за се*е си дали бих могла да го направя,ако съм от другата страна :) . Съгласна съм,оценявам разбирането ти. Както се пее в една песен, някои неща са за - друго време, в друг свят...Съжалявам, че не можах да оправдая всичките ти очаквания, защото не бих искала никой да страда заради мен."
Тотално объркан съм, явно доста съм оплескал нещата, но ако това което казваш е вярно, след Нова година ще направя още един опит. Страхувам се да не изглеждам като "лепка", но както казах още повече се страхувам да не я загубя отново.


Това, което ти е написала за последно е отрязване. Сори за новината на Коледа...всъщност това означава, че ще си спестиш времето с тази мадама. Имаш успокоение - не е мислила съобщението много, а е написала някакво клише. За някой, който не си дава достатъчно труд - не си заслужава да се косиш. Успехи!

#5 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 26 December 2011 - 10:51 PM

Ти вече си я изпуснал, ако питаш мен. Трябва МНОГО да се потрудиш, за да обърнеш нещата.
Значи, замисли се над това и ми кажи дали виждаш нещо нередно?

- говориш и за любов и за чувства, още преди да сте имали каквито и да е интимни отношения.
- пишеш любовни СМС - и, като дори не сте гаджета.
- вживяваш се в ролята на най-добрата и приятелка и обсъждаш с нея настоящето и гадже.
- молиш и се да излезе с теб и да скъса с гаджето си, като в същото време не е имало нищо между вас. .
- казал си, че ще я чакаш колкото иска.
- и накрая, "влюбил" си се и сам си се поставил в подчинено положение.
- мъчиш се ти да я "спечелиш", т.е., издигтнал си и статуса над твоя.

Сигурно има и още, ама помисли засега над тия неща.

Edited by Petko K, 26 December 2011 - 10:53 PM.


#6 changel

changel

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 29 December 2011 - 06:09 PM

Ти вече си я изпуснал, ако питаш мен. Трябва МНОГО да се потрудиш, за да обърнеш нещата.
Значи, замисли се над това и ми кажи дали виждаш нещо нередно?

- говориш и за любов и за чувства, още преди да сте имали каквито и да е интимни отношения.
- пишеш любовни СМС - и, като дори не сте гаджета.
- вживяваш се в ролята на най-добрата и приятелка и обсъждаш с нея настоящето и гадже.
- молиш и се да излезе с теб и да скъса с гаджето си, като в същото време не е имало нищо между вас. .
- казал си, че ще я чакаш колкото иска.
- и накрая, "влюбил" си се и сам си се поставил в подчинено положение.
- мъчиш се ти да я "спечелиш", т.е., издигтнал си и статуса над твоя.

Сигурно има и още, ама помисли засега над тия неща.

Каквото и да значи това МНОГО ще го направя, знам че ще доста трудно, но пък "победата" така е по-сладка. Затова пиша и тук - за съвети от по опитни в такива ситуации.
- говоря за чувства, защото се познаваме не от 2 дни и съм имал възможност да я опозная и да преценя дали искам само секс или нещо по-сериозно
- трябва да съм гадже с някого за да му пратя смс ли?
- не съм обсъждал нищо, просто се опитах да изиграя ролята на "разбиращия чувствата й", а не на човек, който се опитва да се възползва от момента ( въпреки че реално това се опитвам да направя )
- тя вече скъса с гаджето си
- това за чакането беше необмислено, признавам
- то това не пита, както казах по-горе не искам само секс, не е *урва и подхода ми не трябва да бъде като към такава
- това за статуса не го разбрах особено, попринцип гледам да не се влюбвам, не обичам лигавщините, но този път е различно
Иначе вчера тя ме потърси - беше въпрос за университета, но впоследствие разговора мина в друга насока. Днес също си говорихме и писахме кой къде, какво ще прави на Нова година ( не сме от един град ) и разни други дребни неща, говорихме да се видим след празниците. Въпреки всичко си мисля, че все още имам шанс. Чудя се дали да действам 2-ри дубъл другата седмица с някой по-специален разговор и целувка или да оставя нещата за по-късно?

Edited by changel, 29 December 2011 - 06:12 PM.


#7 changel

changel

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 13 January 2012 - 02:31 PM

В крайна сметка реших да забавя нещата, защото усетих, че май съм я изплашил с признанието си. Определено имаше положителен ефект и отношенията ни доста се позатоплиха, общо взето откакто сме в университета не са били по-близки. Очертава се да ходим заедно на ски в края на месеца /не само двамата де, но със сигурност е още една добра възможност за сближаване/. Мисля прехода към втори дубъл да го направя с един разговор за приятелството и любовта, с който да я накарам да се замисли има ли въобще граница в нашия случай / с действията си през последните дни, а и дотогава мисля че мога да извъртя нещата в моя полза/. Все пак някой по-опитен ако може да се включи със съвет по-различен от "мини на следващата, не се занимавай с нея" ще съм доволен.