Преход към съдържанието


Снимка
* - - - - 1 votes

Какичка ми завъртя главата


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Kiril_T

Kiril_T

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 26 November 2011 - 03:13 AM

Здравейте на всички :)
Случи ми се нещо станно и не знам как да реагирам...

Запознах се с една какичка по фейс-а. Всичко започна с шеговити закачки и коментари :)
след време започнахме да си пишем доста често, разменихме скайпове и последните 4-5 дена си комуникираме нон стоп... т.е. по цял ден и вечер до към 4-5 сутринта, все едно не можем един без друг :) Един вид се обсебихме взаимно :) Всичко е супер, постоянно пикантни закачки и остроумни захапки и най-вече много смях....Знаем адски много неща един за друг, което не знам дали е добре( да не се окаже just friend).  До момента в който я поканих да излезем... Реакцията беше, не знам дали ти казах, но аз съм обвързана...от 7 години била с някакъв тип, но се разделяли често...
Попитах я щастлива ли е, съответно отговора беше ами сложно е, което ме кара да си мисля че не е .... забравих да кажа на 30 е, но е най-прекрасната жена която съм виждъл :) Предлагал и е брак 2-3 пъти, тя е отказвала! Не живеят заедно. Попитах я защо, не си пасвали по характер и щяла да се побърка, ако живеят заедно, липсвала им комуникация. Казах и че това не е човека за нея. Отговори че много приятелки и го казвали и тя се двуомяла много, но имало някаква си лювоб, колкото и странна да е  ...този е на нейните години и не е чичко паричко за да го прави за парите, т.е. парите нямат игра в този случай.  Сподели ми, че по време на една от многото раздели ходела с мой набор, повече от 6 месеца .. аз съм на 25. До момента не бях попадъл в такава ситуация... а с тази какичка така се омагьосахме, че не знам как да постъпя... докато си писахме до преди малко, усетих че изпитва някакъв страх, че ако излезем ще вземе да се влюби и няма да знае какво да прави ... което още повече ме озадъчава ..
Приемам съвети всякакви! Да продължа ли да нахалствам или да оставя нещата да се развият с времето, но ме  е страх да не ме помисли за приятел, на който да споделя всичко ...

#2 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 26 November 2011 - 01:59 PM

Аз нямам опит особено с жените и все пак в твоята ситуация ми изглежда, че ти си нейния виртуален приятел, на който тя може да сподели всичко. И тя го прави. Отрязала те е с довода, че си има приятел - това обаче не й е пречело да прекарва с теб време и да ти споделя интимни работи за нея.

Пак повтарям, че нямам опит с жените, но се изказвам във връзка с това, което съм прочел в "библията на Дон Жуан".

#3 Kiril_T

Kiril_T

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 27 November 2011 - 01:40 PM

Игнорирам я от онази вечер, след като се опита да се направи на интересна ...
Но ефекта, е че след всеки мой коментар във фейса, който няма нищо общо с нея, ТЯ го коментира или се опитва да се намеси в разговора с неща които знаем само двамата... опитва се да провокира, продължавам да не и обръщам внимание, пиша някакъв коментар ... следва с големи букви "ХАРЕСВА МИ!" от нейна страна, сместо Like-a .... Да продължавам ли да игнорирам и до кога ?

#4 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 28 November 2011 - 12:10 AM

не прекалявай :) бъзикни я на ЛС нещо, примерно че нещо много е почнала да ти харесва коментарите и дали така сваля мъже по принцип... другият вариант, който е още по-"хард", е да й кажеш "хей, ама ти много харесваш коментарите ми, а кога ще напишеш нещо, което аз да харесам?"

#5 Kiril_T

Kiril_T

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 28 November 2011 - 12:27 AM

не прекалявай :) бъзикни я на ЛС нещо, примерно че нещо много е почнала да ти харесва коментарите и дали така сваля мъже по принцип... другият вариант, който е още по-"хард", е да й кажеш "хей, ама ти много харесваш коментарите ми, а кога ще напишеш нещо, което аз да харесам?"


А тя каквя стана :D
Постна една песен на Милена - истина :D
И и написах в скайпа-а това и на мен ми хареса :)
След 5мин разговор, и пиша ама ти нарочно се опита да провокираш с тази песен нали?
Тя: да бях сигурна че ще пишеш, направих го нарочно...
и малко по-надолу
ВСЕКИ СЛУЧАЙ НЕ И ДА СЕ ПРАЙШ, ЧЕ МЕ НЯМА
А ВСЪЩНОСТ ДА ВИЖДАШ САМО МЕН ......

#6 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 28 November 2011 - 01:56 PM

omg...!? всичките ли приятелки си свалял и си си губел толкова време в интернет с тях? винаги ли така се запознаваш? :naughty: