Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

нестандартна ситуация


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 solan

solan

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 22 November 2011 - 07:40 PM

При мен се получи нестандартна ситуация:
обади ми се старо гадже с което се виждаме от време на време.
Приятелски и двамата не искаме да задълбаваме повече.
Та ситуацията е доста комплицирана.
Нейна приятелка иска да ме запознае с друга нейна приятелка.
и тя ми даде нейния номер с идея да се обадя на тази нейна приятелка.
Въпросът ми е как да процедирам?
Да изчакам ли 4-5 дена или .......

#2 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 23 November 2011 - 12:44 AM

При мен се получи нестандартна ситуация:
обади ми се старо гадже с което се виждаме от време на време.
Приятелски и двамата не искаме да задълбаваме повече.
Та ситуацията е доста комплицирана.
Нейна приятелка иска да ме запознае с друга нейна приятелка.
и тя ми даде нейния номер с идея да се обадя на тази нейна приятелка.
Въпросът ми е как да процедирам?
Да изчакам ли 4-5 дена или .......


УОУ! Ситуацията наистина е нестандартна!

Тази с която трябва да се запознаеш,очаква ли да й се обадиш?
- Аз не бих й се обадил!

Като толкова настояват да ви запознаят,защо не го направят официално,а ти дават номера й,да действаш сам.
- Глупаво е според мен!

Ако все пак решиш да й се обадиш,никакви 4-5 дена...
Звъниш когато ти е удобно,когато си свободен,например: утре или в други ден!
Звъниш и казваш: Здравей,аз съм ХХХ,днес имам свободно време (или имам еди си колко свободно време),какво ще кажеш да се видим,еди къде си в еди колко си часа!

Не й позволявай да увърта/да се извинява,ако ти каже,че не може да се видите в деня/времето/мястото,което си посочил!
Ако все пак това стане й кажи: Ами добре,не се притеснявай,ще измисля как да си запълня свободното време,може би ще се чуем скоро,чао! - Натискаш червената слушалка и приключва разговора! :)

Ако мислиш да правиш втори опит,обаждаш се след 2-3 дена и започваш разговора по същия начин!
Ако след втория опит не се получи,изтрий номера й от телефона си!

Edited by CASAN0VA, 23 November 2011 - 12:58 AM.


#3 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 23 November 2011 - 01:19 AM

Обади ѝ се - може и без да чакаш. Тя може и да не знае кога са ти дали телефона. Прочети темата от Библията за разговорите по телефона и го направи нестандартно (не помня точно в коя тема беше, намери го). Нека бъде кратък разговор, кажи, че просто проверяваш дали това е истинския телефон, кажи ѝ да внимава да не ѝ падне батерията, защото може да изпусне следващото ти обаждане... След това изчакай 4-5 дена и следващия път ѝ се обади с предложение за среща...

Аз имах подобна ситуация:
ТЯ: Ало
АЗ: Обаждам се за еротичните масажи
ТЯ: Еротични масажи? Имате някаква грешка...
АЗ: Неееее, нямам грешка - аз съм [DJ], [Ани] ми даде телефона ти и каза, че много ме харесваш, че искаш да се запознаем, и че правиш много добри масажи - излъгала ли ме е?
ТЯ: Лелееееее, ЩЕ Я УБИЯ!!! Как е могла да каже такова нещо?! (в действителност не ми бяха казали нищо за масажи :) )
АЗ: Значи не можеш да правиш масажи ли? А с какво ще го компенсираш?
ТЯ: Ама аз МОГА да правя масажи! Само да ми падне тя....
АЗ: Е, ще видим тази работа, аз на думи по принцип не вярвам. Но ако не си добра, няма нужда да лъжеш - първо, че ще разбера, второ, винаги мога да те науча как да масажираш... Все пак аз съм експерт и във масажите.
ТЯ: И във масажите? В какво друго си експерт?
АЗ: В мнооого неща... Но ще разбереш само ако се държиш прилично...
ТЯ: Аз не мога да се държа прилично...
АЗ: Е, тогава няма да стане, не обичам да правя секс на публични места...
ТЯ: Ама кой говори за публични места???
АЗ: Е, добре, значи се разбираме така - ще се чуем след няколко дена да видим кога ще съм свободен и ще се видим да се запознаем. Но не си мисли, че ще ме вкараш в леглото веднага с тези оферти за масаж... Ще се видим на публично място с много хора, а ако преценя, че не ми харесваш, ще ти кажа, че трябва да мия зъбите на котката си и ще си тръгна
ТЯ: Хахахаха. Ти и котка ли имаш
АЗ: Две дори (тогава наистина имах 2 котки и бяха като магнит за мацките - даваха им перфектен повод да поискат, или да се съгласят, да дойдат у нас...)
ТЯ: Аааааа, много обичам котки - искам да ги видя. Колко са големи?
АЗ: Единият е на годинка, другият на 2 месеца - мъжки са и двамата...
.... след няколко дни обаждане, среща вечерта и посещение при котките :)

Преразказвам, защото беше преди няколко години, но нещо такова трябва да се получи... Сега, не знам дали да скачаш чак на варианта с еротичните масажи (правил съм същото и със "секс услуги"), може да избереш някой по-безобиден вариант, но пак да е нещо нестандартно.

#4 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 23 November 2011 - 01:31 AM

Ами добре,не се притеснявай,ще измисля как да си запълня свободното време

Това аз лично НЕ бих го казал - първо, че не ме интересува дали тя се притеснява, второ излиза, че се чудя какво да правя със свободното си време... :)

Edited by CASAN0VA, 23 November 2011 - 02:06 AM.


#5 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 23 November 2011 - 06:07 AM

Мисълта ми беше,ако тя каже нещо от сорта на: "Извинявай,но не мога,нали не се сърдиш и т.н."

Ами добре,не се притеснявай,ще измисля как да си запълня свободното време.


Аз лично бих го казал под формата на сарказъм. И би трябвало да си помисли,че имам резервен план,или,че няма да ми е трудно/проблем,да измисля по-добър план (как да прекарам свободното си време) ,от това да изляза с нея. :)

Edited by CASAN0VA, 23 November 2011 - 06:12 AM.


#6 syan

syan

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 26 November 2011 - 12:29 AM

При мен се получи нестандартна ситуация:
обади ми се старо гадже с което се виждаме от време на време.
Приятелски и двамата не искаме да задълбаваме повече.
Та ситуацията е доста комплицирана.
Нейна приятелка иска да ме запознае с друга нейна приятелка.
и тя ми даде нейния номер с идея да се обадя на тази нейна приятелка.
Въпросът ми е как да процедирам?
Да изчакам ли 4-5 дена или .......


Винаги съм вярвал в това, че нещата които изглеждат на пръв поглед загубена кауза ще има начин да се променят.
Казвам го защото ще се опитам да дам мнение просто от какво да се предпазиш.

Дано да съм ти полезен. То няма да е конкретен съвет, а по скоро, нещо като начин на държание към който да се предържиш и нещо от което да се предпазиш. Ти ще преценип вече как да процидираш с действия.

Тука най - големия ти проблем според мен е това, че ти се явяваш "подарък".
1) Тя те получава на готов.
2) Не се е борила за теб.
3) Нямаш стойност която тя трябвало да "плати" един вид за да те заслужи.

Нещата, които получаваме на готово не ценим, тези които сме се борили за тях и изразходвали лична енергия и желание са ни ценни.
Един вид не допускай да си помисли, че тя те получава на готово и като и умръзнеш ще те исхвърли, като вещ, която и е умръзнбала.

Според мен, когато се срещнеш с нея може да демостриаш някаква стойност, която тя да оцени. А срещата да е като за да се видите .... , но зависи какво искаш, ако е секс за една вечер горното не те интересува.

Мога още да испиша смятам, че това е достатъчно. Дано съм ти полезен.

#7 aabbvv

aabbvv

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 29 Мнения:

Posted 05 December 2011 - 11:47 PM

Според мен също е странно. Ако някоя твоя приятелка иска да те запознае с някоя нейна приятелка, толкова ли е трудно някой път като излизате да я вземе и да ви запозне. По телефона да се запознаваш с някой не е същото.

Аз лично сигурно бих се обадил ако знам за коя става дума и ме привлича (поне физически), но ако като се обадя момичето се прави, че не знае за какво става дума ("Направо ще я убия ХХХ, как така ми е дала номера!) или на заета - "ОК, всичко хубаво. Чао". Някак си хем първо някоя да ми пробутва някоя своя приятелка, хем после въпросната приятелка (а в такива случаи тя почти със сигурност знае за какво става въпрос) да се прави недостъпка според мен не е коректно.

На сляпо ("Еди коя си е супер яка мацка, вземи и се обади, ето ти номера") не бих звънял.