Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Fail Challenge!


  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#16 newbie DJ

newbie DJ

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 21 November 2011 - 05:31 PM

тази вечер мисля, че няма да мога,защото съм на тренировка, но утре задължително ще се включа :)

#17 fancooler

fancooler

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 21 November 2011 - 06:37 PM

Ето го първия ми FAIL:

АЗ: Здравей, изглеждаш готина мацка. Мисля, че можем да си изкараме много приятно с теб... (ведър поглед, ухилен)
ТЯ: Оптимист си... (намръщено)
АЗ: Мда, такъв съм. Бих желал да се опознаем по-добре... (яко ухилен)
ТЯ: Колко? (лека усмивка)
АЗ: Хайде да пием по кафе и тогава ще решим... (гледам я право в очите)
ТЯ: Ама к'во кафе, тука ще се разберем (вече се смее)
АЗ: Давай, слушам те... (и аз се смея)
ТЯ: От кой квартал си?
АЗ: Ееее, добро предложение, наистина... (яко се смея вече)
ТЯ: (тя също си умира от смях) Знаех си, че ще го одобриш.
АЗ: Добре, тогава те чакам да ме вземеш от къщи. Също така измисли през това време къде ще ходим. Доскоро!

Така се разделихме ама беше много яко наистина. Въпреки, че нищо не стана се чувствам прекрасно в момента :)

#18 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 22 November 2011 - 02:53 AM

Малко ъпдейт от мен. Последните 2-3 дена ми бяха доста заети, но вчера си направих една доста голяма разходка из Торино... Харесах си около 25-30 момичета, на които казах едно и също нещо (с леки вариации след въпроса дали говорят английски):

- Хей, аз съм само за малко в Торино и след няколко дни си заминавам. Но като те видях, страшно много ми хареса (много ми хареса как се усмихваш / много ми хареса косата ти / много ми харесаха очите ти / много ми хареса татуировката на врата ти / и още няколко подобни някои по-конкретни, други по-банални комплимента) и затова си мисля, че докато съм тук, можем да прекараме заедно една напълно неангажираща и много приятна вечер с шампанско, вана, масаж и секс... В момента ужасно бързам, затова няма да те убеждавам или да ти досаждам, така че това е единственият ти шанс да се възползваш и да кажеш да...

Нарочно не исках да ги подготвям по друг начин, а направо да изстрелям предложението. Реакциите очаквано бяха доста различни. От "чупката", "простак", през засрамено свеждане на погледа и изнизване или стандартното "имам си приятел", до игриво удряне по рамото и кикотене... Нито една не посегна да ме зашлеви, което очаквах да се случи поне веднъж, поне на статистическа база от предишни такива опити :D В крайна сметка взех 5 телефонни номера, а с тази от тях, която ми хареса най-много, се видяхме вечерта.

Може да пробвате този вариант, ако искате малко може да измените думите, така че да ви пасват на вас. Принципно от това упражнение има смисъл по отношение на това, че ще видите, че можете да кажете каквото и да е на което и да е момиче, и няма да се случи никаква катастрофа, нито пък има нещо страшно. Ще ви помогне буквално да забравите какво е това, да се страхувате от заговаряне - все пак сте казали примерно на 10 мацки още с първата реплика, че искате да спите с тях, и се е оказало, че няма да ви се случи нищо лошо :)

Иначе принципно тази техника си е малко загуба на времето, ако напреднете малко повече, защото успеваемостта е много ниска - няма и 20%. При първите ми опити беше дори под 5%. Така че ползвайте я, но дори и бързо да си намерите мацка за вечерта, не разчитайте само на този начин за в бъдеще, тъй като не е достатъчен в голямата картинка, която се опитваме да нарисуваме тук.

Днес нямам нищо за репорт, ще гледам утре да наваксам :)

Очаквам малко повече активност и от вас. Идеята е да се включат нови хора, които досега не са го правили това, защото ако само ние с другите модератори си правим тези упражнения, излиза все едно ви правим шоу на другите потребители във форума, което не е целта на заниманието. ТАКА ЧЕ СИ ИЗРИТАЙТЕ ЗАДНИКА НАВЪН И ЗАГОВАРЯЙТЕ МОМИЧЕТА!!!

#19 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 23 November 2011 - 12:07 AM

Днеска излизах малко из града,да разгледам за дрехи и аксесоари,минах в доста магазини.
За тези,които не им е минавало през акъла,ходенето по магазини може да бъде наистина забавно,аз преди го правех и за спорта.
Полезно е защото можеш да контактуваш с жени/продавачки/консултантки съвсем свободно,те няма как да те отрежат,защото са длъжни да контактуват с теб по доста приятен начин,това е една възможност да разчупиш социалните фобии,за тези,които все още се страхуват да говорят с непознати жени.
Аз лично съм ескалирал до лични разговори с продавачки/консултантки в бутици за дрехи,забавно е,дори в повечето от всички бутици,са все подбрани,млади,секси мацки!!! :D

Та,обикалях малко и реших да пийна нещичко,отново в МОЛ-а,защото е около центъра на града.
Отивам долу в ПИКАДИЛИ,да си купя цигари,виждам една мацка се върти около един щанд. Следователно,заговарям я!

АЗ: Знам какво търсиш,ела да ти покажа къде е!
ТЯ: (гледа надоумяващо,но се върза)
АЗ: (заведох я до един друг щанд и й показвам един лубрикант в тубичка) Това е нали! :)
ТЯ: Какво е това ? :mellow:
АЗ: Ето вземи,прочети!
ТЯ: Оооу,ама аз не търся това,дори нищо подобно!!!
АЗ: Е как,точно това ти трябва,тоест ще ни трябва за довечера! :)
ТЯ: Моля ? На нас ? Та ние не се познаваме!
АЗ: Уоу,стига,ще бъде страхотно,дори не думай! ;)
ТЯ: Ама че перверзник,ти чуваш ли се ?
АЗ: Разбира се,искам да правя секс с теб довечера и мисля,ще бъде невероятно,нямаш си и на представа!
ТЯ: Моля ? Секс ? Абе ти да не си пил нещо ? Да не употребяваш наркотици ?
АЗ: Оу със сигурност НЕ! Тези неща са вредни,а аз много държа на личното си здраве!
ТЯ: Еми съжалявам,но няма как да стане...
АЗ: Е глупости сега,знам,че го искаш,дори се обзалагам,че вече си представи част от вечерта,която ще прекараме заедно!
ТЯ: Абе ти май от дума не разбираш,остави ме,имам да си върша работа,връщам се да търся това,за което съм дошла... (изниза се)
АЗ: (леко се провикнах,и я соча с пръст) НЕ ЗНАЕШ КАКВО ГУБИШ! (100 карата усмивка!)

Доста хора въртейки се из маркета гледаха странно,но на мен не ми пукаше и грам,забавлението е на първо място,наистина се забавлявах! :)

Edited by CASAN0VA, 23 November 2011 - 12:15 AM.


#20 FireMan

FireMan

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 23 November 2011 - 10:17 PM

Master DJ is BACK! Радвам се много, че прословутия автор на ДЖ Библията е най-сетне отново сред нас. Трябва да има специална секция в която да отговаря на въпроси на фенове. В писмото което получих по имейла се казва, че ще има нови глави от Библията. Това е радващо, макар, че в момента не вижам такива. Та така, ще следя форума...

#21 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 23 November 2011 - 10:42 PM

Ето и от мен, една днешна история не знам дали е фейл по дефиниця от мастера или е ебавка (тъй като за мен фейл не е това да си направиш кефа като се шегуваш с непознати мацки с идеята че не ги сваляш) но и в двата случая целта ми беше да заговоря мацка готина, да се базимам не ами да е гъбаркам направо с нея да се правя на луд и накрая да премина към някакво рязко навлизане в личното и пространство и живот с целта все пак да ме отреже и да не се получи свалка от дневната игра.

Случката е на връщане от разходка. Отивам на спирката няма тролей, няма хора почти. Гледам с периферията си така като пристъпвам 1 маце с тъмно сини впити дънки и слабичка, с черна къса коса и някакво черно яке с пух отгоре (тъкмо мой тип) чака, ама се вкочанило от студ, сигурно чака половин час вече. :very_happy: Вътрешно ме изби много на смях, не знам защо... Викам си сега ще направим една ебавка с тая кака. Минавайки покрай нея леко си завъртях главата да направя ай контакт и да проверя дали има интерес. Тя се обърна веднага и ме погледна в очите, задържа към 3 сек и после отмести, аз се усмихнах леко и продължих на няколко метра от нея.

Обърнах се да си чакам и да се порадвам още малко как тя зъзне, и гледам че ме гледа и не мърда. Минаха към 15 секунди и аз си завъртях главата към нея, и размахах ръце с една голяма усмивка. Тя за секунда отмести погледа си, после го върна и ме погледна учудена:

АЗ: Хей, само с погледи ли ще флиртуваш с мен или ще се запознаем и ще продължим да се опознаваме (и се хиля...)
ТЯ: (тя се шашна леко но се захили и тя... предполагам се чуди 5 секунди какво да каже, е аз я изпреварих...)
АЗ: Сега ще дойда към теб и ще ти се представя, но моля те не бягай няма да те гоня :D
ТЯ: Хахаха, няма, спокойно! (Тука се усмихна и се получи добре)
След малко...
АЗ: Аз съм Иван.
ТЯ: Аз съм Надежда. Приятно ми е.
(пауза от около 5 секунда в които я гледам с леко присвити вежди, смях и мисли асоцииращи се с нея)
АЗ: Надежда ли? Приятно ми е и на мен.
При чуването на това име и вида на това маце, което се връзваше с името избухнах в смях е не много брутално, но не можах да се стърпя и го показах. (Мисля си, не Надя брат, а Надежда - не е ли лудо?? :D :D Каква надежда, това ми е първата надежда на която мога да тегля 1 чеп, но се разубедих че не съм такъв човек хахаха не мога хем да се ебавам хем да ми прави кеф да ги ч**ам после обикновено само се ебавам). Тя се обиди:
ТЯ: Какво? Много се смееш, защо? Много си невъзпитан!
АЗ: Така е... но да оставим това настрана. (леко и смигнах) Не се смея на теб, а на едни мои мисли свързани как правим разни неща с теб и аз ти казвам цялото име... :D (тука се разсмях и я бутнах по рамото)
ТЯ: Така ли? (Усмихна се и ме погледна въпросително) И какви мисли?
АЗ: Отдавна ли чакаш тролей, като гледам така си се сковала, сигурно стоиш тука от половин час?
ТЯ: Не, не, от 10 минути.
АЗ: Е, достатъчно, на мен вече ми настръхнаха зърната на гърдите от студа
Искаш ли да ги пипнеш или искаш довечера да си поиграеш с тях?
ТЯ: (смее се) Брей, много си бил забавен... Нищо такова, ние току що се запознахме, нищо няма да получиш от мен :D
В тоя момент идва тролея, мислех си че няма да дойде и ще трябва да се ебавам с нея цяла вечност, а на мен времето ми е ценно и все пак не целях да я свалям, а видях че почна и да се кефи на моите простотии и ебавки и вече иска да ме разпитва общите глупости. Реших да я отрежа и да се освободя от разговора с нея, викам и:
АЗ: Да, да, знам. Хайде аз излитам с тролея за Сторго, Чао.
ТЯ: Хей, чакай аз съм за центъра, с тоя тролей мога да отида там. Ще пътуваме заедно.
АЗ: Предположих, след като чакаш и ти, а мислех че вече ще се отърва от теб, но какво да правим ще пътуваме заедно,
качвай се, все пак всички тролеи хващани от тук минават през центъра :D
Сядаме там и почва да ме разпитва, на колко години съм, къде уча, какво правя. Аз не и казах а и отговарях абстрактно. Тя се озадачи. Питах я 2-3 неща от рода на:
АЗ: Много хубаво дупенце имаш. С тия дънки се очертава колко е малко и колко много обича да си играят с него. С какво бельо си? Розови боксерки на бели пеперудки ли? Хахахах
ТЯ: (В първата част на репликата се засмя леко и се изчерви, във втората част обаче се намуси и се ядоса) Пфф голям си кретен, един комплимент не можеш да направиш. Хайде след малко слизам.
АЗ: Това беше негативен комплимент, ти не разбираш тия неща. Явно само за секс мислиш... идваш с мен вкъщи, чака ни една страхотна вечер!
ТЯ: Абе ти си луд! И как ще стане това? Как си го представяш?
АЗ: Ами как, като гледам още ми говориш, и не си убедена вече така ли? Да ти помогна ли (и се навеждам да я целуна, тя обръща буза, аз не я целувам по бузата) Засмях се
И тя ме пита...
ТЯ: Ей, какво правиш? Не бързаш ли малко?
АЗ: Не, как. Знаеш че ще ходим вкъщи да се забавляваме под завивките нали? Или у вас предпочиташ да ме заведеш?
ТЯ: Много си готин, ама няма да ти се отвори парашута сега, отивам на работа а и не те познавам (и това го казва с една голяма мазна усмивка), звънни ми ако искаш да излезнем. Ето ти номера ми...
АЗ: Ще направим 1 кафенце след седмица, а
ТЯ" Що не...
АЗ: Хм... окей, няма да ми избягаш! ;) Казвай го...
ТЯ: 0883 454 55х
Аз я записвам като "Надежда - за секс" Тя ме вижда и вика:
ТЯ: Офф ама верно си голям кретен, ае заеби...
АЗ: Е как да те запиша, като "Надежда за живот" ли? Или "Надежда за лаф" ли?
ТЯ: Абе просто Надя.
АЗ: Ами трябваше да ме отрежеш много по-рано, не се ли усети че се ебавам с теб?
ТЯ: Нищо, както и да е, хайде чао.
АЗ: Чао, мила.

Малко дълго се получи, ама все пак да пресъздам с по-големи подробности случката. Вие определете като фейл ли е не е ли. :)

#22 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 23 November 2011 - 11:49 PM

Вие определете като фейл ли е не е ли. :)


Братле,това е мисия в която трябва да се забавляваш,така го приемам лично АЗ!
Главната цел е - ДА,да стане Fail,но ако нещата потръгнат в твоя полза,както във случая,който преразказа,не е трябвало да се "ебаваш" с дамата,трябвало е да й оставиш малко по-добро впечатление,току виж наистина може да остане като "Надежда - за секс!" За спешни случаи,или както решиш.

Не е задължително първия ти подход за деня да е Fail,може да започнеш с тази нагласа,но в крайна сметка ако мацката е готина и си заслужава за поне една/няколко срещи или ч**ане,просто й взимаш телефона.

По късно или след това,ако видиш някоя друга,можеш да се изгавриш с нея и по бруталния метод,който описа в поста си.

Целта е да се забавляваш,без значение дали си решил да се ебаваш или решаваш или да я сваляш на момента,или в някой друг ден,като й се обадиш за среща.

Поздрави! :)

Edited by CASAN0VA, 23 November 2011 - 11:56 PM.


#23 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 24 November 2011 - 12:52 AM

Master DJ is BACK! Радвам се много, че прословутия автор на ДЖ Библията е най-сетне отново сред нас. Трябва да има специална секция в която да отговаря на въпроси на фенове. В писмото което получих по имейла се казва, че ще има нови глави от Библията. Това е радващо, макар, че в момента не вижам такива. Та така, ще следя форума...

Всъщност са добавено 2 неща в Библията - Митове за жените и Скрити секс сигнали. Особено второто ще е доста голямо като обем, така че ще го качвам на парчета лека полека...

#24 nemo

nemo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 24 November 2011 - 08:49 PM

Да се включа и аз. Мислех, че по-често ще пиша тук, но това е висш пилотаж, рано ми е още на мен :)

Та, запознавам с тая мадама на улицата и тръгваме към едно кафене. Но аз ли погрешно разбрах или тя нещо размисли, като стигнахме рече:"Аз няма да сядам, може да ме изпратиш, ако искаш" Аз реших тогава, че ми прави някакъв намек, защото стои и очевидно не бърза да тръгне, смених темата и след малко
Аз: Щом няма да сядаме тук, правиш ли хубаво кафе?
Тя: Къде?(подхилва се)
Аз: У вас
Тя(мазна усмивка): Нееее, аз не пия кафе
Смених пак темата, поприказвахме още малко. И хем вика, че си тръгва хем не мърда и стои там и вече се чудя какво се случва. Ама и не ми се занимаваше с нея, защото се разбра, че е на 35(аз я прецених 27-28) и срещу моите 22 в най-добрия случай да се позабавляваме. И реших или да ме режи или да се прибира с мен, че да не си губя времето повече
Аз: Искаше да си ходиш, няма да те бавя повече. Искаш ли да ме поканиш у вас?
Тя: Неее, мисля, че се разбрахме, ти си на 22, аз на 25 (и се обяснява)
Аз я бъзикам, че ще я изоставям за по-млада жена и някакви други глупости и яко смях и не си отива. Накрая аз я оставих, яко ме разтресе тоя разговор. В случая аз сам се отрязах, но до сега не съм бил така директен с жена, камо ли 10 минути в разговра с непозната. Просто цялата ми реалсност и разбираня се разклатиха из основи :)

#25 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 24 November 2011 - 11:55 PM

Лека полека ще напипате всичките положителни неща на това упражнение :)

#26 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 25 November 2011 - 07:44 PM

Браво, немо! Но, защо не беше по-агресивен с нея и по-нападателен? :D

#27 syan

syan

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 25 November 2011 - 10:55 PM

Преди четери години прочетох книга наречена "Оръжия за масово съблазняване" (първата ми книга по темата) и се надъхах да изляза на вън и да почвам мадамите, както имаше съвет "ОСТАВИ КНИГАТА ИЗЛЕС НА ВЪН И ОПИТАЙ" така и нарапвих, излязох и опитах. Ето и първият ми опит.

Приблжих се до мадама, която чакаше на спирката автобус явно.

Аз: Извенете, колко Ви е часът.?
Тя: (Отговори не помя точно колко каза че е ).

Аз: Благодаря Ви много. Имате хубави обувки от каде ги взехте искам да подаря на сестра си (излъгах нямам сестра, имам чувствто, че даже не меожа да ме чуе ).Отново повторих. Имат хубави обувки.
Тя: А ??? да.

Аз: Довиждане.
Тя: (нищо не каза)

Преди три месеца на морето в един бар до нашата маса имашв маса с пет мадами ние сме двама. Аз отивам на таяхната маса и заговарям едната, която седи на масата облегната на едната си ръка.

Аз: Здравй скучно ли ти е???
Тя: А не.

Аз: От кога сте тука на (името на курорта).???
Тя: Ами от три дни.

Аз: Ние пристигаме преди три часа и сме в този бар за 30 мин. малко да разпуснем. Това ли е най - оборотния бар.???
Тя: А не има и други.

Аз: Айдее попаднахме точно на който трябва.
Тя: (Усмихна се)

Аз:Ще ми обясниш ли къде са ???
Тя: (5 мин обяснения)

( общи приказки няколко мин, за нейните хобита и прочие занимания в свободното и време )

Аз: Сами ли сте тука???
Тя: Да .

Аз: И ние с мя френд сме сами. Ще се присъеденим към вашата маса. Естествено само, ако нямате нищо против.
Тя: Ами незнам те май не искат.(Посочва другите мадами)

Аз: Те не чуват какво си говорим. Викам френда.
Тя: Избухна в смях. Ами незнам.???

Аз: (изивках френда ) Накланям се към нея и и казвам на ухото . Сега сме сами маже с пет жени какво ще правим.???
Тя: Миии ай стига баси филма ( избухна в луд смях , чак се наведе напред към масата ).

( И когато се исправи нарпаво я зграбчих за рамото исправих се преигравайки и казах този танц е Вашата награда за гостоприемството Ви и я издърпах на дансинга. Тя нарпави физиономия на очудване към нейнит пирятелки засмя се идойде на данскинга. )

#28 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 05 December 2011 - 01:12 AM

Пичове, здравейте!

Ето един пресен фейл.

Случката е от вчера вечерта, прибирам се от работа аз и викам хайде ще влезна в новия Т-маркет до нас че е голям, да го разгледам какво има и да си взема някакви скари. Като и да е, минах оправих нещата и видях там и 1 маце от 1 др. магазин дето беше касиерка и изчезна и си имах с нея игра, та поздравих я и обещах че ще мина да я видя скоро, тя е яка мацка и ще има екшън с нея. Та, тръгвам аз вече към касата то пълно с народ и чакам, през това време гледам какви служителки има и има ли по-млади и секси мацета. Отдавна вече гледам за таргети навсякъде и по всяко време. Тъкмо идваше моя ред и видях че до касиерката имаше някаква друга дали управителка дали там отговорничка, която говореше с клиентите след като минат през касиерката дали са доволни. Брей, веднага направих ай контакт и то защото ми хареса. Жена, (не пикла), къдрава тъмнокоска към 30г която задържа погледа си за секунди към мен и го отмести. Веднага разкрих нещата аз какви са и си казах "опаа, тука ще има лафчеее". :D Тъй като знам че до 40 сек. които ти броиш на ум ако се налага ест, ако върне погледа си на теб, значи има интерес и трябва да действаш (Това от една книга как да накараш всеки да се влюби в теб ее преди години като я четох :Р ) И кво стана, гледам я дали ще върне погледа си, оп тя го върна и наведе очи веднага пак, тъкмо ще минавам аз през касата чакам само още 1 клиент със 10 артикула и я гледам вече постоянно и видях че тя се усмихна, тъй като аз не свалям почти, на следващия път като разменихме пак и аз се усмихнах, а на последващия се усмихнах и задържах, но леко присвих вежди. Тя се разсмя и отзад зад касиерката, която беше леко противна, ме попита:

ТЯ: Извинете, защо ми се усмихвате? (пита ме и се смее но учудено)
АЗ: Просто ей така, не може ли? Да не си мислите, че ви свалям!? (с една голяма усмивкааа)
ТЯ: Ами не знам, странно ми е. Помислих си да не се познаваме и в момента да не се сещам кой сте? (гледа ме въпросително, а аз реших веднага да направя затапка)
АЗ: Не, не, не се познаваме все още. (Подавам си ръката аз, тъкмо касиерката ми ч**а вече нещата, и си казвам името, отзад хората зад мен ме гледат и се чудят кво става, това естествено въобще не ме интересува тя си подава нейната но преди да се ръкостискаме и да си каже името, аз си дръпнах ръката и добавих) Всъщност, трябва ли да се познаваме за да се забавляваме? :D (тука ми отне малко усилие да си прикрия големия смях който напираше в мен, но успях и се засмях леко)
ТЯ: Какво имате предвид?
Минах вече и отивам при нея отзад, и се обърнах към нея и казах със сериозен тон:
АЗ: Ами запишете си телефона, довечера ще се видим и ще се забавляваме както никога до сега не сте се, всичко е позволено!
ТЯ: Благодаря ви за поканата, но мисля че няма нужда. Задръжте си телефона...
АЗ: Хайде, от мен да мине, ще се запознаем, но довечера няма да ви огрее, аз съм...
ТЯ: ... Приятно ми е.
АЗ: И на мен ми е приятно, приятна вечер сега! Ще се видим може би някога пак ;)
ТЯ: Лека вечер
Аз вече бях обърнал гръб и излизах когато го чух... дори и не махнах с ръка

Edited by Johnny Strong, 05 December 2011 - 01:14 AM.


#29 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 07 December 2011 - 05:32 AM


Преди 4 години едното, другото преди 3 месеца... Абе, хора, вие на тримесечие ли сваляте мацки? Не знам дали си схванал идеята на тази тема, но случките не са хич за тук... Отивай за нов опит! СЕГА!

#30 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 12 December 2011 - 03:19 PM

Поканен съм на купон, оказва се, че сме в карйоке зала (не съм сигурен как се изписва карйоке). Пръв път ми, е но не и с алкохола, така, че листчетата с имена на песни, мониторите, върху, които препускат текстове не ме притесняват. Може би единствено пискащите гласове, но аккво пък, щом има алкохол всичко е ок.

Сервитѝорката минава - сладко девойче и макар да съзнавам, че трябва опит и добър подход, за да сваляш сервитьорки, решавам да се пробвам. Аз ъм единствения без питие, тя се прави на заета с другите от масата ми, а аз я гледам за да ѝ насоча вниманието към мен. Поглеждаме, а аз изваждам усмивката и прословутото ми "Здрасти"
Тя: Здравей.
Аз: Искам Мохито.
Тя: Нямаме - и се намръщва. Аз гледам разочаровано, все едно са ми откраднали колата.
Аз: Джин с тоник.....няма да ти искам лед, за да не ме разочароваш отново...и се усмихвам.

Носи ми мацето алкохола и ми донася картонче, от тези, върху, които пишеш песен, която ще пееш в карйокето.
Аз: Ако ми искаш телефона, можеше направо да попиташ.
тя: (гледа ме неразбиращо).
Аз: За какво е това листче.
Тя: Пишеш коя песен ще пееш.
Аз: Тази вечер съм благородно настроен и няма да пея.
Тя: (смее се).
Аз: Донеси ми една "Корона".

Мисля, че това се води fail, понеже, бях сигурен, че няма да се получи, но все пак е суха тренировка.