Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Бившата


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 The Red Angel

The Red Angel

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 08 November 2011 - 07:59 PM

Всичко започна миналото лято на морето.Тогава играех се*е си и вобще се забавлявах без да гледам дали ще има мацка до мене.Имах няколко забивки за 9 дена както и да е.На връщане се запознах с три приятелки и като истински ДЖ започнах да ги свалям и трите.Беше ми за първи път но разбрах един от най важните уроци при свалянето на момиче.Важно е не това какво говориш а това да бъдеш уверен и да говиш без притеснения.Няколко седмици по късно едното момиче ми намекна че ме харесва и аз я поканих да излезем.Случи се така че наща срешта беше точно на концерта на енрикие а тя до последно не знаеше дали ще ходи.В крайна сметка се оказа че е отишла заради мене.Обаче аз господин дебилски бях на това място по уговореното време но подминах мястото (имаше много много хора)и в крайна сметка тя ме чакала 20 минути и си тръгнала.аз имах оправдание че не сме се видяли заради многото хора но честно тогава от страх не исках да се виждаме въпреки че аз я бях уговарял да се видим.Тръгнахме след няколко седмици и още на първата ни среща вече я бях разплакал. (просто наистина жените споделят с мен неща който на наи добрите си приятели разказват. все едно предразполагам жената да ми споделя наи големите си тайни което НЕ Е ХУБАВО защото ме натоварват с проблеми)Аз се държах безразлично към нея въпреки че ходихме.Накрая скъсахме защото нямахме време един за друг но останахме фр.След около месец започнах да се държа мн грубо с нея защото съжелявах че не сме заедно.Измислях си куп лъжи за да я карам да ревнува.(тя наистина ме ревнуваше много)не си пишехме в скупе със седмици, месеци и аз накрая я забравих докато преди 3 месеца тя ми написа смс.аз и бях изтрил номера ест :Д но смс=а беше по наи лошия момент за мен.Предният ден бях забил една мацка а два дена преди това друга мацка.и ест се чудех коя е тая дето ми пише. а смс беше от сорта на липсваш ми въпреки че на теб дори не ти пука.Звънах на номера и в последствие разбрах че е моята приятелка ири.(така се казва тази мацка)Поговорихме си тя беше на морето.и същата вечер към 3 часа ( вече се води сутринта на другия ден...) аз и звънах и като ми дигна тя ми каза аз тъкмо ти пратих смс ...говорехме си доста и аз се държах грубо отново с нея след което тя се разплака заради мен и в този момент и написах смс че мн я обичам и тя ми отговори че и тя ме обича но мрази когато я карам да ревнува и да се държа лошо с нея.Последното момиче което ми го беше казала (това че ме обича беше преди 4 години ... ) пуснах няколко сълзи и останах с убеждението че като тя се върне от морето ше е моя.Отдадох и се напълно почнах да и пращам смс-и , рисувах неща за нея и ги и пращах, звънях и постояно ... просто бях се влюбил отново след 4 години ( преди тея 4 години ми разби сърцето първата любов) и когато тя се върна ми каза че иска да ми каже нещо мн серозно за което ще я намразя.няколко минути по късно се досетих че съжелява за това което ми е казала.Тя ми обясни че го е казала защото е била пияна ( това че ме обича ... след смс-а и звъннах и пак си го казахме ).аз се направих че нищо няма но няколко дни по късно и звъннах и я напсувах жестоко и ето че днес (имам имен ден) тя ми прати смс с честит имен ден и т.н. аз почнах да се държа лошо с нея но след това размислих и казах че искам да се видим.тя попита за6то аз отговорих защото просто така искам и че няма друга причина.тя ми обясни че да ходя с дръгите си " фенки " а тя не искала да ме вижда (аз си казах чай ве ... не искам ме вижда а ми чистити имения ден даже целувки ми прати ... ) упорствах още и накрая когато нямаше какво дръго да направи защото нямаше как да ми откаже спря да ми прашта смс-и.(цял ден си праштахме само смс-и без да се чуем)като цяло по-силната ми страна е в писането.Тогава повече ми се отдава да съм лош зашото имам време да си обмисля какво да кажа докато при разговора щях да прееба сичко.и сега се чудя кво да правя.Още изпитвам някви леки чувства.искам да се видим да и покажа че съм станал истински мъж през тая 1 година и че трябва да съжелява шото не е с мен.Искам само да се видим.(тя е твърдоглава и ревнива много ... и не мога да бъда "мек" с нея )ПОМОЩ ?!

#2 undercover

undercover

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 10 November 2011 - 04:34 PM

хм.. на колко сте години?

#3 The Red Angel

The Red Angel

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 11 November 2011 - 12:26 PM

на 18 тя е с 2 месеца по малка ..

#4 fancooler

fancooler

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 14 November 2011 - 03:16 PM

Здравей, брат!

Какво да ти кажа... Всичко е било в твоя полза до момента, в който си разкрил чувствата си към нея. Опитай се да погледнеш отстрани на ситуацията - ти излизаш с две мацки, играеш и далече на въпросната, към която имаш чувства и нещата се нареждат отлично за теб. Защо ти трябваше да й казваш, че я обичаш и то по телефона?! А после любовните смс-и, постоянното звънене, пращаш й цветя... Вдигнал си рейтинга й до тавана бе мен!!!

Единственото, което ми идва наум в момента е отново да я игнорираш напълно, но този път недей да й триеш номера, може пак да те потърси. През това време започни отново да излизаш с други момичета, забавлявай се, не мисли за нея.

Успех!

#5 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 22 November 2011 - 11:25 AM

Мисля, че трябва вече да се научите какво се прави с бившите...

Да ѝ доказваш? Какво да ѝ доказваш? Че си станал мъж? Първо, ако тя не те има за истински мъж, няма почти никакъв вариант да си промени мнението, ако ще мацките на килограм да ги сваляш. Второ, ако имаш нужда да ѝ доказваш или показваш, че си мъж, значи още не си стигнал там.

И какво прави един истински мъж според теб - не е добър в разговорите, затова досажда цял ден с СМС-и на бившата, за да я убеди да се видят, въпреки че тя не иска, за да може той да ѝ покаже какъв мъж вече е станал... Я се замисли малко над ситуацията... Ти вече си ѝ затвърдил предишното ѝ впечатление за теб...

#6 syan

syan

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 26 November 2011 - 02:54 AM

Хей  The Red Angel здравей.

Мисля че проблема е точно в "доказването" на кой и защо? Напълно съм съгласен с master-dj .
Направи една ретроспекция.  Извлечи ползата цялата връзка. После задраскай. И продалжи и не повтаряй предните грешки и бъди благодарен, че те е научила как да сатнеш по добър в играта. Всичко това ти го казвам от опит, през който съм минал дълбоко се надявам да не си удалжаваш агонията като се опитваш да тъпчиш на място, защото има други които чакат и ще ги испуснеш, ако си фокусиран назад. В крайна мсетка няам невъзможни неща и дори и да стане, така че се съберете отново ще ти се наложи да влачиш връзката, а това ще те натовари.
Който не се натоварва, той не влачи ....

#7 The Red Angel

The Red Angel

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 26 November 2011 - 11:48 PM

Няма начин просто... от както чета тея форуми всичко в мен се променя ... и за това не мисля че трябва този случай да е по специален.Просто както ти го каза " задраскваш " и гледаш на пред към новите възможности.Пък и втори път не бих направил тая грешка ... (да повярвам че можем отново да сме заедно) вобще не само за тази ситуация а по принцип.Защото както някой беше казал ... веднъж щом сте скъсали заради нещо като тръгнете мо се появи тази пречка отново рано или късно. Та нали счупената ваза и да я лепиш пак си остават пукнатини и е доста по лесно вроти път да се счупи ... за това няма смисъл. Нали най - важното е че тя ГУБИ от всичкото това ... а аз печеля опит и знания. както се казва : " зло за добро "