Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Дневникът на един бъдещ Дон Жуан


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#16 Hunter91

Hunter91

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 12 December 2011 - 09:39 PM

Важно е наистина и външния вид,но разбира се главното е самочувствието.Отрежи косата,направи някоя по-често срещана прическа,но не ходи гелосан много :D Ае ще се справиш :) В България ги занимавай,тука са лесни,просто те си мислят,че не са ;)

#17 Alekssandyr!

Alekssandyr!

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 14 December 2011 - 02:48 AM

За момента вървежните типове по София са : дънки пресно изгладени - по фигурата ти демек .. демек по-по те*е ;д ризки некви, чат пат врътовръзчица, обувки или ботуши и шлифер тип яке, от тея зимните е..а ли ги как се казваха .. а прическата треа да е неква по-късичка все пак, ако ше си придаваш по-официален вид не може да си с коса до коленете. Аз съм се навил да си права : Изображение само чакам косица да израсте ^^

#18 Ge0rgi

Ge0rgi

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 17 December 2011 - 06:40 PM

за втори път се опитвам да напиша нещо по-дълго страницата се рестартива и го няма ? какви са тези гадни реклами на сайта ?

#19 matador

matador

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 18 December 2011 - 07:32 PM

Здравейте на всички!

Тук никой не ме знае, защото не съм се включвал до сега. Преди 2-3 години се регистрирах тук, тогава имах приятелка и исках само да се информирам за сексуалния аспект на връзката, абе без да го суча - как да й доставя удоволствие в леглото. След време се разделихме: разбито сърце, депресивни периоди и тем подобни глупости, споменът за които искрено ме разсмива. След като си стъпих на краката, до този момент криволича между кратки периоди на пик-ап и пълна небрежност и невежество.

Сега обаче си поставям за цел да се развия като личност. Да придобия качества, които винаги съм искал, да изградя начин на живот, какъвто искам, да бъда успешен (както аз го разбирам за се*е си) в начинанията, с които се захващам, и да привлека хора около се*е си, които харесвам. За мен ще бъде по-полезно и ще бъда по-мотивиран и консистентен в преследването на целите си, ако споделям с вас прогреса си.

В тази тема през малки периоди от време ще помествам кратки репорти, разсъждения, проблеми, въпроси и каквото още ми хрумне. Не задължавам никого да реагира и да ми обръща внимание, но, разбира се, много ще се радвам на критики, съвети, оценки, мнения и т.н.

Две думи за мен: на 22 съм, интровертен, срамежлив с много несигурности. Следвам в Германия, установил съм се тук, както си му е реда. Имам квартира, имам храна, имам работа, имам уроци, млад съм и животът кипи. Това означава, че всяко извинение и оправдание, което ползвам, е пълна глупост и не се притеснявайте да ми го напомняте.



Две думи за началото: поне 4 дни седмично имам възможност да съм на улицата за по 2 часа поне на дневна светлина. Следващите седмици ще използвам това време за запознанства на улицата. Като цяло фокусът ми е върху свалки през деня (улица, кафенета, магазини и др.). Не харесвам нощни заведения, но скоро ще започна да посещавам и такива. Та, това е началото - почти всеки ден поне по 2 часа да заговарям и да се сближавам с жени, които харесвам. Очаквайте новини и въпроси в най-скоро време :)

Поздравления nemo,
Ти си наистина един от малкото, които правят нещо. Харесвам ентусиазма и упоритостта ти. Мисля, че се справяш много добре за начинаещ. Ще ти дам и аз малко съвети:
1. Не пресилвай прекалено нещата. Ако пикапиш няколко дни после спри и си почини един-два дена. Това ще ти позволи да продължиш дълго без да се откажеш. Имай предвид, че понякога нещата наистина стават бавно.
2. Оправи си гласа. Той е изключително важен. Гласът ти трябва да е силен, дълбок и басов. Това ще ти помага и при спирането на сетове и при създаване на привличане.
3. Повтаряй си позитивни, готини неща. Доста често си повтаряш, че си зле, че си пън и т.н. Това ти сваля самочувствието.
4. Бъди лидер. Определи ясно какво искаш и води всяка итерация в тази насока.
5. Опитай се да се забавляваш повече. Стреми се към успеха, но не се самообвинявай в случай на неуспех.
6. И най-важното. Не спирай докато не постигнеш целите си в областта на пикапа.

#20 nemo

nemo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 15 January 2012 - 09:51 PM

Здравейте отново!

Завърнах се пак на немска земя преди 2 дни. През целия ми престой в България нищо не направих, освен че лафин по 2-3 минути за 4-5 мацки при това не да свалям, а от скука :D Но ви е ясно - това си е нищо за 4 седмици. Все пак не съм се отказал, не съм променил намерението си. Просто изкарах няколко спокойни седмици с приятели и пиячка, почетох и погледах разни работи за пикъп. Тук съм вече и ще продължавам със същите темпове. Вчера даже излизах, само 3 мадами заприказвах, но 2 дадоха номер. Яко ме тресе ъпроуч енгзайъти, бях забравил какво е чувството направо :D Но нека има и тръпка, добро начало имаше година, добре ще ми върви и искам да й се изкефя максимално :) Препрочетох темата с фейловете и много се кефя на някои хора от тук, искам да стана игрив и уверен като тях и да се забавлявам с всеки сет и всяко легло :D

Честита Нова Година на всички, ще спамя редовно тук ;)

EDIT: Отрязах косата, доволен съм от резултата, чувствам се готино и ми е яко. Ще има разплакани майки и гневни бащи скоро време :D

Edited by nemo, 15 January 2012 - 09:53 PM.


#21 nemo

nemo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 22 April 2012 - 02:40 PM

Здравейте отново! Да не си помислихте, че съм се отказал :> Имаше само пауза с кратки пикап-сесии по време на изпити и студове и посещения от родителското тяло. Която беше доста дълго всъщност :)

От две седмици съм отново активен, дей гейм си правя предимно пак, но доста неща са се променили за добро, вече правя по-малко сетове, само тия дето ме кефят супер много, но пък са по-успешни. Мацките вече ме търсят, ако аз тях не потърся, ходя по срещички, общо взето първият етап го покрих на едно много сносно ниво, но ще продължа да го работя разбира се. Под това разбирайте - правя добро впечатление, кефят ми се като запознаем и се виждаме след това.

И сега вече е време да почвам срещите да работя. Те ми куцат много, не ескалирам, не се натискаме, не правим секс, не говоря за секс и въобще много неща правя грешно. Ще седна тия дни малко литература да попрочета, че не ми е много ясно как да ги действам :Р

И разбира се, който има да дава съвети, да пише, аз ще подбирам и ще пробвам наред, което ми харесва :)

ЕДИТ: Почнат от тая седмица да ходя по клубове и ме режат много брутално и много жестоко, но това някак си ме надъхва и правя повече сетове, които още повече ме режат :D Ще ходя поне веднъж седмично, че ако спра - началото пак ще е трън в гъза. Малко по-нататък ще се съсредоточавам по конкретно върху дискотеки, сега срещите са ми важни :)

Edited by nemo, 22 April 2012 - 02:44 PM.


#22 nemo

nemo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 09 May 2012 - 02:28 PM

БУУУУУУУУМ!!! Най-накрая се случват нещата :) Снощи ми беше първата среща с кис клоуз. Бях подпийнал малко, защото си имаше и повод. Но предпочитам да мисля, че и без алкохола щях да се престраша :) Но беше много яко. Беше станала до тоалетната и аз говорих на масата с нейна двойка приятели, разположен на диванчето. Тя като дойде щях по принцип да се сместя да й направя място. Но се чувствах уверен, защото я бях водил за ръка малко по-рано без никакъв резистанс, та просто й хванах ръката пак и сложих да седне в мен. Ей така съвсем непукисто докато приказвах нещо на другите на масата. И след малко просто й дръпнах косата назад, млъкнах за малко, погледнах я в очите и тя милата вече знаеше, че ще се целуваме и просто си действах както го почувствах и така се случи. На седмото не*е бях :D

Лошото само, че с целуването си останахме :D Като се прибирахме и щяхме да се разделяме и й казах "няма ли да ме поканиш за малко?", а тя "не, не мисля, че е добра идея, утре ставам рано и имам много за вършене" и й отговорих само "не знам що за идея е, само казвам, че малко удоволствие повишава продуктивността". Тя каза после нещо, което ме разсмя и смених темата. После пак малко целувки и й казах чао и толкова. Много ще се радвам да чуя малко критики и съвети, най-вече за края на вечерта, трябваше ли да натискам, да бъда по-агресивен, как въобще трябваше да си изиграя картите тогава?

#23 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 19 May 2012 - 03:46 PM

Браво бе! Ти се връщаш и си пак на фронта,! Така трябва... :))
Ами добре си подходил, имаш резултат. Не разбрах това първа среща ли е, с нова мацка ли или се познавате от преди?

Ако е с непозната мацка, много добре, кис клоуза е достатъчен. Е може и да си опитал да бъдеш по хищен, примерно като я изолираш от останалата двойка, почнеш да я обарваш, натискаш и то по-сексуално. И целувките да станат по страстни и по предизвикателни по надолу по врата, да се отдръпнеш пак след това пак да се приближиш и вече да опиташ да я възбудиш става и с приказки става и с действия. Но в твойта ситуацията не знам точно как си я планирал тая среща и как е било, но по сексуално да я налазиш трябва все пак някаква изолация от външния свят и там може да започнеш с разговорите за секс, любими пози, с какво бельо е.... да и разкажеш какво обичаш да правиш в леглото, как си докарал някаква приятелка до оргазъм на шега и някакви такива филми да и набиеш. При мен винаги става много лесно и с думи и с действия, ако е имало целувки. Аз просто като я налазя и почна да я целувам, до 5-10 мин и показвам ясно какво искам. Може и да я докосваш по интимните и места, докато я целуваш. Итака.

Ако е било първа среща, на втората я напъни на макс. Ако те попита защо толкова бързо - измисли нещо от рода на това че много те привлича, много е сладка и не можеш да удържиш инстиктите си. Хахахах... на това обикновено се разсмиват самодоволно. Или ще те отреже или ще правиш супер стабилен секс, поне ще разбереш намеренията и. Не протаквай, правил съм тази грешка. С протакване, шансовете ти спадат.

#24 nemo

nemo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 24 May 2012 - 12:45 AM

EEeee, че аз винаги като имам време съм на фронта :) Само последните три седмици станах мързелив, че много се отпуснах с тия срещи, събраха ми се 3 мацки готини да се виждам редовно с тях, които много ми се кефиха, но това ми беше грешката.

Много се разпуснах, падна ми енергията за постоянно и сега останах само с една :D Като казвам мързелив, говоря за дейгейм. Почнах да ходя по клубове по 2-3 пъти седмично, но там е много по-различно, още не съм почнал да го усещам и много зор виждам. По-нахален съм, но не успявам да задържа доминантен фрейм за дълго и мацките веднага усещат, че нещо не си съответства.

Джони Стронг, мерси за напътствията, ще се вслушам в думите ти :) Но дълъг път ме чака още да измина. Забелязвам, че още имам тоя майндсет като на кученце - хвърлят ми кокал и спирам да мисля за пържолата, че и ме е страх и кокала да не ми вземат. Трудно е да се отърся от тая глупост. Но важното е, че виждам промяната и знам къде искам да стигна, за това си действам.



За се*е си: Черпя страшно много вдъхновение и енергия от запознанства с нови яки мацки, за това не мога да си позволявам да ставам така мързелив като сега. Просто виждам как ми се отразява не само на връзките, а и на ежедневие, работа, учение, мотивация. Без повече размотаване за мен!