Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Дневникът на един бъдещ Дон Жуан


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 nemo

nemo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 08 November 2011 - 02:03 AM

Здравейте на всички!

Тук никой не ме знае, защото не съм се включвал до сега. Преди 2-3 години се регистрирах тук, тогава имах приятелка и исках само да се информирам за сексуалния аспект на връзката, абе без да го суча - как да й доставя удоволствие в леглото. След време се разделихме: разбито сърце, депресивни периоди и тем подобни глупости, споменът за които искрено ме разсмива. След като си стъпих на краката, до този момент криволича между кратки периоди на пик-ап и пълна небрежност и невежество.

Сега обаче си поставям за цел да се развия като личност. Да придобия качества, които винаги съм искал, да изградя начин на живот, какъвто искам, да бъда успешен (както аз го разбирам за се*е си) в начинанията, с които се захващам, и да привлека хора около се*е си, които харесвам. За мен ще бъде по-полезно и ще бъда по-мотивиран и консистентен в преследването на целите си, ако споделям с вас прогреса си.

В тази тема през малки периоди от време ще помествам кратки репорти, разсъждения, проблеми, въпроси и каквото още ми хрумне. Не задължавам никого да реагира и да ми обръща внимание, но, разбира се, много ще се радвам на критики, съвети, оценки, мнения и т.н.

Две думи за мен: на 22 съм, интровертен, срамежлив с много несигурности. Следвам в Германия, установил съм се тук, както си му е реда. Имам квартира, имам храна, имам работа, имам уроци, млад съм и животът кипи. Това означава, че всяко извинение и оправдание, което ползвам, е пълна глупост и не се притеснявайте да ми го напомняте.



Две думи за началото: поне 4 дни седмично имам възможност да съм на улицата за по 2 часа поне на дневна светлина. Следващите седмици ще използвам това време за запознанства на улицата. Като цяло фокусът ми е върху свалки през деня (улица, кафенета, магазини и др.). Не харесвам нощни заведения, но скоро ще започна да посещавам и такива. Та, това е началото - почти всеки ден поне по 2 часа да заговарям и да се сближавам с жени, които харесвам. Очаквайте новини и въпроси в най-скоро време :)

#2 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 09 November 2011 - 03:31 PM

I'm in!
С удоволствие ще следя някой, който споделя моята гледна точка.
Какво точно се очaква да вършиш на работа?
Ти верно ли? :)

#3 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 12 November 2011 - 12:56 PM

Поздравления за решителността първо. :)

Сега... да вземеш да се стегнеш. Това с "аз съм интровертен, несигурен, срамежлив" го задраскваш вече от речника си и го заменяш с нещо, което искаш да бъдеш, като например "екстровертен, решителен, самоуверен". От това зависи ти как ще се описваш вътрешно, а от това как се описваш вътрешно зависи целият ти живот, така че те съветвам да направиш тази промяна, тук, сега и така нататък. Примерно можеш да го направиш с affirmations, не знам как да го преведа на български без да звучи неадекватно. Но например ето ти шест неща, което ще ти помогнат, като си ги повтаряш по три пъти на ден:

Освобождавам се от нуждата да бъда интровертен
Освобождавам се от нуждата да бъда несигурен
Освобождавам се от нуждата да бъда срамежлив

Наслаждавам се на това, че съм ектровертен
Наслаждавам се на това, че съм решителен
Наслаждавам се на това, че съм самоуверен

Запиши си ги някъде и ги прочитай по 2-3 пъти на ден, за поне 1-2 дни. Ако по време и след прочитането им се чувстваш по-добре, по-решителен и по-жив, чети ги редовно. Ако не - спираш веднага. Да можеш да контролираш емоциите си е добре, но трябва да го правиш с правилните похвати, а не всеки похват ще ти действа добре, така че това също трябва да го имаш предвид докато се изграждаш като нов човек.

Иначе и аз навремето доста се притеснявах да заговарям жени, нямаш си на идея колко. Но след време претръпваш и започваш да се забавляваш. Вече искрено се забавлявам, дори когато нещата не се получат. Просто след време разбираш, че дори да си най-готиния и уверен тип на планетата, пак ще удряш на камък понякога, няма какво да направиш, освен да се забавляваш за това как са се развили нещата този път, независимо дали е било както си искал или не. Аз като опра да правя нещо ново, или нещо, което ме притеснява, си казвам неща като

Смъртта се усмихва на всеки един от нас. Единственото, което мога да направя мъж, е да й върна усмивката.

Така спира да ми пука много, много за изхода на нещата. Научиш ли се искрено да се усмихваш на тази мисъл, с една самоуверена и гадна усмивка, дори когато те отрежат ще можеш искрено да се посмееш на се*е си. Няма да влизам в дълги обяснения защо това върши работа.

Другите две неща, които си казвам и си вярвам, са

Вече съм правил това хиляди пъти ( когато правя нещо, което искам да направя добре)
Вече съм те имал хиляди пъти ( използвам го когато ми хрумне да се насоча към някоя мацка, мисля си го докато ходя към нея, докато тече първият ни разговор, качва ти увереността с 10 000%, защото според мозъкът ти вече си я имал хиляди пъти, познаваш всяко кътче от нея, и просто се чудиш, дали този път може да си предложи нещо ново, нещо различно)
[B]Минал съм през хиляди любовни истории[B] ( когато примерно изляза с мацка на среща или правим 'нещо', това ми помага във всеки един момент да се държа както трябва да се държи човек, който наистина е минал през хиляди любовни истории - уверено, готино, с хладна самоувереност и правещ всяка следваща стъпка, когато й дойде времето и със стил)

Искам да подчертая, че последните три неща са си лично мои, в смисъл хрумвали са ми с времето, в различни ситуации и по различни причини. Само че толкова ми хареса ефекта от тях, че започнах да си ги използвам редовно и вече са по-важната част от подхода ми, неговите основи. Казвам това, за да разбереш, че може и да не действат на теб, както ми действат на мен, просто трябва да ги опиташ, не съм ги споделял с друг, така че ще ти бъда благодарен ако ми кажеш дали при теб имат ефект. Просто за статистиката. И също нещо много важно - когато ми хрумне нещо, или попадна на нещо, което има положителен ефект върху мен, винаги се опитвам да го запомня и да го повторя пак. Тъй като смяташ да тръгнеш по този път е важно да обръщаш внимание, когато такива положителни тласъци ти се случат, заради някоя твоя мисъл, прочетена книга, изгледан момент от филм и да си записваш това, което те е накарало да се почувстваш по начин, който би ти бил полезен в по-късен етап. И после просто се опитваш да пресъздадеш позитивните емоции, използвайки тези неща. Тези неща са дори по-важни от нещата, които казваш. Докато вършиш всичко уверено и с желание, съдбата сама ще ти прави път, така че помни нещата, които те карат да се чувстваш решителен, уверен, готин, и се оповавай на тях докато си живееш живота и докато сваляш жени.

Ще извиняваш за дългия пост, но реших да се опитам да ударя едно рамо на колега тръгнал по интересни пътища. :)

Хайде успех!

#4 nemo

nemo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 13 November 2011 - 12:01 AM

@ItalianMike: Въобще няма какво да се извиняваш, супер благодарен съм за поста ти. Отворен съм да пробвам най-различни неща, особено за вътрешно състояние, емоции, увереност и други подобни. Честно казано дори преди, когато започнах на 2-3 пъти с това, се съсредоточавах в/у статии, съвети и книги по темата. Аз прочетох поста ти сутринта и исках да изпробвам това последно "хиляди пъти съм те имал до сега", но се сещам само м/у сетовете, по време никак не мисля за това :> Но скоро като се отпусна още ще имам време да мисля за подобни неща надявам се :)

А сега частта с "дневника":
Като цяло беше супер полезна и яка седмица, в които се случиха неща, които не бях очаквал, и се забавлявах супер много през цялото време. Бях навън всеки ден и вървях и катерих науморно пътя към моите цели :)

Първи ден, вторник: Беше катастрофа - излязох сам и час и половина обикалях центъра като пале и вървях по 200 метра след някакви жени като скапано АФЦ. Бях стресиран и уплашен като женичка и си казах накрая "деба, отивам си, не искам да продължавам с това повече днес"

Втори ден, сряда: Този път се срещнах с един от тукашния форум. Не го познавах до тогава, запознахме се, поприказвахме и почнахме да гоним фусти. Първите сетове бяха доста слабичко, но позитивни реакции и усмивки ми помогнаха да се отпусна много. Толкова много, че се стигна до една много симпатична русичка девойка с лунички, която ми разтрепера коленете. Догоних я, разменихме по 2-3 реплики, не помня какво й казаха, ама много ми се зарадва и се кикотеше и тогава каза: "Съжалявам, но много бързам, ще се срещам с една приятелка за вечеря" и аз й викам:"Имате ли нужда от компанията на двама чаровници" и поглеждам към моя човек и го посочих с глава да го види. И поглеждаме го, а той юнака зяпнал в тавана и си бърка в носа. Аз:"Забрави го тоя въпрос, но ще идем да пием кафе с теб" и взех първия си номер ей така за под 2 минути сет о.О Вдигна ми се настроението много, следващия сет една италианка, с нея поприказвах бая 5 минути, оказа се, че има приятел, но пак я н-клоузнах! После още 1 сет направих, бая седях вътре и много смях беше с момичето, но там празно остана, после се разотидохме.

Трети ден, четвъртък: Със същия човек се срещнах. Бягах по сетове цял ден, доволен останах, но нямаше клоузове. Той си замина после, аз се срещнах с един приятел, поприказвахме, хапнахме, тръгнахме по улицата и една блондинка със стройно сластно тяло профуча край нас. Хукнах след нея, като я стигнах едно чаровно лице, жив поглед, акъла ми взе. Поприказвахме пак 2-3 минути само, тя много бързаше, аз не можах да измисля какво да кажа повече и поисках номер даде номера го :) Писах й СМС след час без големи надежди и 2-3 часа по-късно отговор и направо се размазах от удоволствие :>

Четвърти ден, петък: Ужасен ден беше, настроението ми слабо, сетовете слабо ги играя, 15 сета минаха много зле. И пак една блондинка дето много си ме изкефи, уж бърза, пък се заприказвахме, взех й номера. Следващия сет една брюнетка сладка, номер ми остави. Следващия сет една хубавица заприказвах, тя се оказа, че е българка. Като разбра, че и аз съм българин направо ми се помоли да се видим "Ние да се видим някой път, ама как да стане това" - "Дай си номера ще те потърся", но рече скайп, та скайп и скайп ми даде :) След още 2-3 сета се разотидохме.

Пети ден, събота 12.11: 5 сета направих с 2 клоуза и една ми записа номера, не ми даде нейния, но така или иначе не ми хареса особено, тъмно беше и не можах да преценя от далеч предварително. Двата сета без клоуз бяха усмихнати, но не можах да ги задържа. Останали три доста сполучливи бяха. Особено с една сръбкиня, много я харесах, примижа ми с очи, ще я преслушам скоро :)


Утре, неделя, ще звъня по девойките да пием по кафе. Притеснявам се доста, защото никога през живота ми не съм бил на среща с непознато момиче и не знам какво ще правя на тая среща. Имам добро чувство за тая дългокраката и сръбкинята особено. Надявам се и още 1-2 да се навият да излязат. Мисля да ги изкарам под ред утре и понеделник пак съм на улицата. Хал хабер нямам какво да говоря и правя на среща, но току-виж го докарам :)


Лични забележки:
- разговор след опенърa. Трябва да съм по-наблюдателен, да правя повече асоциации, да мисля по-бързо
-не трябва да се отказвам така лесно, ако ми кажат "бързам" и "имам си приятел"
-трябва да си подготвя някакъв материал за начало, за атракшън, за комфорт. Импровизацията е ок, но ако не се сещам нищо, трябва да имам нещо, колкото да потръгнат нещата поне
-да млъквам. Искам да накарам момичето да говори повече, а като набера скорост, не си затварям устата
-да изграждам комфорт. Не спирам с шегите въобще
-днес внимавах за това и беше добре: като всема номер, не се изнизвам като пръдня с доволна идиотска усмивка, а оставам в сета за половин минута още да е дори. Все пак не съм тръгнал номера да колекционирам, а жени да свалям
-пропускам да внимавам за шит-тестове, чак после се усещам за някой (Примери: два пъти се случи "Често ли заговаряш жени по улицата?", първи отг:"Не, само ако са наистина красиви", втори:"не, не харесвам жени, миришат и имат въшки"(познайте къде го прочетох :>), клоузнах ги и двете, но теста беше докато писаха номерата; и другото:"преди малко чух подобно нещо, и ти ли си загубил бас", отг:"Не, аз го спечелих, просто исках да говоря с теб", след малко обаче си тръгна, макар че се чувствах като адския пичага :? )


Като цяло в атракшън и комфорт съм много слаб, а те се почти цялото :D

Да видим утре какво ще става с тия срещи :)

#5 nemo

nemo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 13 November 2011 - 08:26 PM

Яко фейл днес. Имах сериозни очаквания, но слабичко. Звъннах на 3 девойки, от които 2 подозирах да се флейк, и една очаквах да излезе. Тази надеждната не вдигна, след час я потърсих втори път и толкова. Единия "флейк" я потърсих само веднъж, но тя беше ясна - от сряда до днес не съм писал нищо и звънях само веднъж, но беше директна гласова. Другия "флейк" дигна, беше 11:30, но спеше още, говорих твърде делово и я питах:"Имаш ли време да се видим днес", каза "да, защо не" и й казах час и място. Бях абсолютно АФЦ по телефона, трябваше да реагирам нещо "айде сега отговори пак, но с повече ентусиазъм" или ддз. За уговорката бях 5 минтуи по-рано, като стана близо 10 мин закъснения, набрах я, но не вдигна. Почаках още 3-4 минути и си заминах. Ама и аз много нерви с тия обаждания. Почувствах се като при първия си апроуч. Ама ще се пречупя скоро и ще се отпусна.

Още стикинг пойнти: обаждане и СМС-и. Тъмна Индия ми е. Ще нарпавя една тема допълнителна да питам АФЦ работи :)


PS. Сръбкинята очаквам да е ок, писах и малко по-рано, без отг още, но няма значение. И тази дето имах за надеждна не съм я отписал още. С нея какво се случи - много бърз клоуз в четвъртък, нищо не си казахме почти. Писах й същата вечер, отговори. Събота писах й по обяд, отговори след няколко часа, след час й писах аз пак и нищо, и днес я напрабрах и час по-късно втори път, свободно и двата пъти и никакви новини. Какво се очаква да направя?

#6 nemo

nemo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 20 November 2011 - 05:26 PM

Измина и втората седмица(14-20.11), откакто започнах всекидневно да излизам с едничката цел да се променя по начина, който искам. Няма да пиша кой знае колко, защото нямам какво по-различно да кажа от това, което написах миналата неделя. Всичко случило се не се различава от случилото се преди седмица. Въпреки прочетеното от мен и желанието ми да използвам тези "похвати" в общуването си с жените, се оказва много по-трудно. Предполагам все още съм на началния етап, в който самото говарене с непозната жена е твърде много за ограничения ми начин на мислене, камо ли да мога да разсъждавам и планирам как и какво да направя/кажа. Все пак вече съм напълно отпуснат и нямам страх и колебание да отида при коя да е жена и да я заговоря. Но може да се каже, че това ми беше главната цел до сега.

Сега си поставям нова цел от първостепенна важност - да прилагам qualifying and challenging в сетовете. Ще проверявам дали жените, с които говоря са такива, които заслужават вниманието ми и още повече дали заслужават времето ми. Ако не отговарят на очакванията и стандартите ми, няма и смисъл да поддържам връзка с тях. Машината, нали така :)

Нещо друго, което осъзнах - живея в кочина. Винаги си мисля, че бих се прибрал вкъщи с първото момиче, което се навие, но самата ми стая показва, че съм убеден, че това няма да се случи. А не дай си боже да се бе случило - първата ми мисъл щеше да е "мамка му, не мога да я заведа вкъщи, имам чорапи по земята и мръсни чаши по масата". Та, днес също така ще направя основно почистване тук :)

Относно изминалата седмица - вторник и събота не ходих по жени, имах други ангажименти. През останалите дни събрах няколко номера, на 2 звънях днес, но една гласова поща и едно неотговорено обаждане. И понеже съм пълен идиот и се стреснах - отказах едина моментална среща за 30-40 минути, когато една мадама ме покани, уговорих я за следващия ден и ми върза тенекия - НЯМА ДА СЕ ПОВТОРИ! Пробвах фейл-челънджа, но май понеже все още не съм развил нужните увереност и каризма, ме приемат за супер крийпи :) Започнах двойни сетове, но те са пълна катастрофа. Мисля, че ми трябва различен подход, но ще пробвам и тази седмица директен. И тази седмица почвам 1-2 пъти седмично да излизам нощем по барове и дискотеки, пък да видим до къде ще доведе :>

Toва от мен, пожелавам си успех за идната седмица :)

#7 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 20 November 2011 - 09:31 PM

Привет, Немо,

Карай стъпка по стъпка, без да насилваш нещата - изкарвай се от зоната на комфорт, но в граници, в които са разумни, и лека-полека ги разширявай. Не очаквай бързи резултати - за 1-2 седмици няма как да се случат събитията в общия случай...

Използвай, че си чужденец, това е различно и дава възможности. Доколкото съм чувал, в Германия жените са доста зле и като външен вид, и като държане, но лично не съм бил, освен минавайки попътно... Декември ще ходя до там и ще проверя на място какво е положението :)

Ще следя дневника ти. досега всичко се развива нормално, продължавай в същия дух :)

#8 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 24 November 2011 - 12:01 AM

Браво, брат!

Има ли желание и действия, ще има и успехи - рано или късно!

По каква система играеш ти? Така звучиш като ММ?

#9 nemo

nemo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 24 November 2011 - 09:37 PM

Мастър-ДЖ, тук има и много готини мадами, има и грозноватички. Като навсякъде. Лошо е само, че са много еднообразни на външен вид. Но за това пък има и много чужденки :)

Джони Стронг, далеч съм от ММ. Общо взето влизам директно в сетовете и говоря каквото ми падне. Но все повече се замислям над структурата, скоро ще почна да изпробвам и разни "техники"

Тая седмица не върви така интензивно, по за малко съм навън, но много студ почна и без това, няма как да се виси толкова дълго. Забелязвам, че вече по-дълго оставам в сетовете (но макс 3 мин да кажем), но още ми е трудно да измислям какво да говоря и питам. И повече от половината сетове гледат бързо да си тръгнат - "бързам" най-често, но почти всички се радват супер много и са любезни и усмихнати.

Бях на първата си среща с непозната!!! Миналата седмица се запознахме, разбрах, че е по-възрастна с 2-3 години, но тя не се усетила тогава. Не ми се занимаваше да й записвам номера, защото мислех, че няма да отговори и й дадох моя. На другия ден ми писа да й звънна през уикенда, но бях зает и така й казах. И тук благодарности на ХУАНИТО, посъветваме да не я търся неделя, както имах намерение, щом съм казал, че съм зает и да се обадя вторник. Чухме се тогава и се видяхме вчера(сряда). За самата среща - доволен съм, като цяло, защото мина много по-добре от колкото очаквах. Бях казал на уингмена да се обади след половин час, че може да искам да тръгвам :D Пихме греено вино навън на 2 места, аз черпих първия път, тя втория. Обаче никакъв атракшън нямаше. Това ми е най-голямата слабост. Беше готино пак. Тя разбра, че съм на 22, тя на 25 и вика:"Аз с по-млади по срещи на ходя", викам й "споко, това е просто разходка" (струва ми се доста идиотско, но само това ми хрумна, а и сега не знам как трябва правилно да реагирам, не че се спекох или нещо, хич не ми дремеше даже, но вербално не знам как да отговоря :?) Накрая като се разделяхме без да казвам нищо ми каза "до събота съм заета, после може да се обадиш"

Не знам какво да прая честно казано :D Мадамата е супер пекана и готина и честно казано си мисля ей така да сме приятели само. Облича се много яко, като й споменах, че си търся някаква дреха, каза "ще помагам с избора" Много интелигентна е, скоро завършва право, има готино виждане за света. Липсва ми просто някакъв контакт без напрежение и очаквания с красиви жени и за туй съм пълен пън, като попадна на такива :D Като се замисля, може да ми помогне да се отпусна много. Но ще видим :)

#10 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 25 November 2011 - 07:53 PM

:very_happy: :very_happy: Браааатттт... това е шит тест! Не виждаш ли че вече си бил на среща с нея, тя дори по време на вече ваша среща ти казва че не излиза с по-млади. Пълна боза, естествено че излиза и жените също се кефят на секса с по-млади от тях. Потвърждение за това е и факта че ти е казала че може да и се обадиш там след колко дни. Що трябва пък да и отговаряш вербално? Отговори и невербално, а вербално с някаква затапка. :D Dобре се справяш. :naughty:
Тея жени, какви са лисици само...

#11 nemo

nemo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 27 November 2011 - 01:32 AM

Johnny Strong, аз го познах това, че е шитка, то си е най-класическия пример по книгите направо, ама ко да се прави, все още съм абсолютен пън, ще взема да ги усещам неща по някое време ;D

Гледам сега, че четвъртък съм писал, но от тогава насам толкова дълго ми се струва времето, че ще пиша вече за вчера и днес :) Четвъртъкът още беше мега ужасния ден. Всички сетове бързаха да си тръгнат, никакви номера, нищо, ама си казах здраве да е. Петък за втория сет уингмена ми вика "Леле, блейко, не я ли видя тая мадама как те гледаше", обърнах се да я видя, една слабичка, русокоса, елегантни дрехи, настигнах я - полякиня беше, много се зарадва, много я разсмивах, обаче като я поканих да пием кафе ми изтърси, че е сгодена, нагости е в града и си отива след 2 дни. Продължих да приказвам, след малко пак:"Довечера ще празнувам с някои приятели, ела с нас да не скучаеш с лелята", но не щя и след малко я оставих вече. Казах си тогава, че петък е денят, но никак не бях прав. Всички сетове ме режат, някои по средата на изречение, уингмена отиде да пие кафе с една госпожица, аз пробвах още 10 сета и на всичките брутално отразян. Не че ми дреме вече, това което ме смути е, че никак не се получава, а се чувствах готино и след 2 седмици и половина от 10 сета нищо - не е редно. Щях да се прибирам, но реших да пробвам за последно с една много сладка мадама, много яко беше облечена - оказа се българка. Поприказвахем си яко, даде номер, ще я търся другата седмица. И се прибрах след това.
3 часа по-късно отидохме с уингмена на една дискотека. Той не знам какво го прихвана, никакви сетове не прави, но цяла нощ ме бута някъде, 20-30 сета направих, а през живота ми общо 3-4 непознати да съм заговорял в дискотека до сега. Първия сет само беше яко, ама те едни срамежливи грозноватички девойки, приказвахме с тях бая, по-хубавата, но по-пълна :D, много ме хареса, ама след малко ги оставихме, защото исках да ходя по сетове, с които бих спал :> Това бяха най-ужасяващите 2 часа през живота ми :D От останалите сетове, само един беше ок, но се изгубихме и не можах да си спомня как изглежда мадамата, много са еднакви всички блондинки тук :D Tъкмо намеря малко спокойстиве в някой сет, виждам че не върви, но си седя малко за почивка и моя човек влиза и вика:"Кво си губиш времето сега, тва момиче го умори от скука" :D И ме бута веднага в следващия :) Много стрес, много нерви, много ужас, но и много неща понаучих и опитах.
Днес, събота, първия сет още ме реже посред изречение и си мисля "днес пак ще е същата шитня!" А уингмена ми вика:"Защото говориш като робот от бъдещето, говори като нормален човек" - "Ама това ми е съблазнителния глас" - "Бе, стига глупости, звучиш като бавноразвиващ се" А то цялата работа беше, че като се отпуснах, реших да говоря по-бавно и умерено и от сряда насам така правя като влизам в сет. Върнах се да говоря, както си говоря по принцип и почнаха да стават сетовете :D Съответно днес беше готино - 3 номера взех, мисля, че и трите ми се изкефиха максимално, направих още някои готини сетове, и изцепки се имаше и въобще кеф :)

Замислих се днес, първите 1-2 дена протекоха така: виждаме супер красива мадама и почва спор "Леле, това е най-сексапилната жена, която съм виждал последно време. Ще идеш ли?" - "Не, ти иди, ти я видя първи" - "Аз ти я предостъпвам, ти иди" - "Не, ти!" и т.н. А какво забелязах днес - същата ситуация и почва пак спорът: "Леле, виж я тая мадама!" - "Супер отивам" - "Не, аз отивам, аз я видях първи!" - "Аз първи казах, че ще ходя" - "Ама ти харесваш повече брюнетки" - "Ама аз тръгнах вече" и т.н. и спорът ескалира физически и почваме да се бутаме, дърпаме и надбягваме :D Знам, че е детинска работа, това става само и двамта като сме в много хай стейт и е много готина мацка :) Обиквновено се разбираме :) Mоят човек днес пак моментална среща направи, женката беше направо чук! И приятел си имала, но мислела да къса с него :D

Имам сега един въпрос за шитка - и на мен се случи, и на моя човек. При мен след телефонен разговор, при него като казал, че има друга уговорка - "И к'во, да няма сега на втора среща да ходиш след мен?" Аз нямаше да ходя и казах:"Неее, но сега като се смесим с тълпата ще изчезна безследно", на смях го обърнах и се получи забавно. Уингменът щеше да ходи и казал: "Амиии, да, но имам още време, споко" :D Как са това като варианти и вие какво ще предложите?

#12 nemo

nemo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 04 December 2011 - 01:40 PM

Измина и още една седмица. Няма какво да се задълбавам, по-голямата част си беше стандартна - всеки ден тичане по улиците, запознах се с много готини мадами. Май получавам по-малко номера, но и флейковете намаляват о.О Имах много яки сетове, много фън, като цяло всичко беше стабилно готино. И БАМ! Първият ми инстант дейт. С една рускиня се заприказвахме и отидохме да пием кафе. Момичето беше много готино, изкефих й се максимално. Ама пън съм, бе, пън и женичка, и страхливец. Тя беше с дигната коса цялото време и в кафето в един момент си пусна косата да падне, попипва я, някакви погледи туй-унуй. Виждам, че е готова за целувка и си мисля "Лелеее, ко да прая". То вярно, че има само 1 нещо да се направи, ама не можах, достраша ме, голям съм злетак. Ей така си оставих момичето и тя си дигна пак косата. Помотахме се после пак, обикаляхме. Като се разделяме, пътувахме от същата спирка и нейното метро първо идва. И се усещам, че през цялото време не взех номер и тя си замина ей така :D И в случая е смешно, защото се поправи това - на следващия ден тичам при една мадама и почвам да говоря и гледам - това тя :D Добре, че не знаеше немски, защото щеше да разбере, че не я познах първоначално, каквата съм заблудена душа :)

И снощи бях на още 1 среща, третата ми! То няма какво да обяснявам, но накратко - момичето беше много готина, много интелигентна, много слдко гласче, облича се яко, стройна, слабичка, въобще всичко е тип-топ. От нея не можах да уловя сигнали дали иска да я целувам. Не можах да разбера цялата нощ - не мога още да ги чета тия мадами. Може да е искала, може да не е искала, ама май искаше, но пак не можах. Не разбирам какво има толкова, че да ме е страх. Между другото - тя много говореше. Не млъкваше :D исках да понасоча разговора към "по-любовна" тема, ама ми обяснява някакви глупости, "аз не си падам много по романси, не обичам такова, не обичам онакова" Тук я отебах малко, щото ми се прави само на много печена. Като цяло май е свикнала повече внимание да й обръщат, а ако нещо ми доскучаеше какво говори (случи се малко) или не ми харесваше какво ми казва, игнорирах я малко и зяпах бандата, която свиреше или й казвах "хубаво, стига приказва за това" :D Изгрубявах малко май. Май не ми даде шитки, което май е лошо :? И много исках накрая като вървяхме по улицата, след като ми обясни, че по-родителски срещи все я набеждавали, че много говори, да се спра, да я хвана за ръката да я завъртя, да й кажа "абе, ти май наистина много говориш" и да пробвам с целувката. АМА СЪМ ЖЕНИЧКААААА

Та това беше тая седмица. Днес си взимам почивка, може само по-късно, ако ми дойде пауър да изтичам до града или да звънна на една мацка, ако ми се занимавам :D


Малко наблюдения:
- Страх ме е да целувам и не знам как трябва да стигна до там като цяло :?
- Нямам структура на срещите и често въобще не мисля къде води разговора, просто говоря, защото за мен е новост, че мога да проведа нормален разговор xD
- Иска ми се повече жени да привличам, от тези, които заговарям, защото по груби сметки - заговорил съм 300+ момичета, а съм бил само на 3 срещи! (има такива на които въобще не се обаждам, една ми прати СМС в 4:30 през нощта да пита кога ще се видим, но на нея не исках да звъня, та от тези, които не съм търсил, сигурно щяха да излязат с мен една част)
- Иска ми се само по моментални срещи да ходя - не ми се занимава с тия номера, че и много обвързващо е някак си такава уговорена среща. Искам като се запозная - бам, кафеце за половин час, кис-клоуз, за секс още не мисля особено честно казано. Нека почна да ги целувам първо :D
- Искам атракшън, атракшън, атракшън - слаб съм тук много!

#13 Hunter91

Hunter91

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 11 December 2011 - 08:48 PM

Здравей,като цяло ми харесва ентусиазма,който имаш и това което правиш.Ако имах повече време щях да направя същото като теб. :)
Сега по темата,пробвай нов начин.Досега не си споменавал за опити в дискотеки и нощни клубове.Аз съм студент в София,сега съм втори курс и ходя по-рядко на дискотеки,но преди когато ходих,всеки път се забавлявах много.Влизаме компания,за по малко от минута вече знам къде са момичетата,които ме интересуват и започвам да ги наблюдавам дискретно разбира се,но не да седиш и да си въртиш главата а да се забавляваш и едновременно с това да хвърляш по един поглед на тях,за да знаеш как се развива нощта и за тях и дали ще я прекарате заедно.Най-лесни мишени са тези,които са около теб.Пример:отивам на дискотека,ние сме голяма компания от 10-12 човека и сме в средата на дискотеката.Аз си танцувам лекичко,показвам че имам чувство за ритъм,пия си сока (не пия изобщо,дори и на дискотека,това ми вдига повече самочувствието когато съм бил в дискотека и съм успял да "забия" момиче,но не те съветвам да не пиеш изобщо,една водка,малко алкохол няма да навреди,ще се отпуснеш малко,не казвам,че в началото не съм пил изобщо,но вече имам нужното самочувствие,че да не пия алкохол),та докато напиша тия скоби си забравих мисълта...а да,и зад мен едно русо момиче се бута в мен докато танцува,обръщам се и се усмихвам без лоши чувства,след около 5-10 мин. тя пак се бутна в мен и аз направо се обърнах усмихвайки се и започнах да танцувам до нея,(имитирайки нейните движения,показвайки че я гледам и ме е заинтригувала или просто започваш да танцуваш до нея) та по късно през нощта аз естествено съм на дансинга(сцената) където са и всички останали свободни момичета(като закон си е според мен,свободните момичета са на сцената(дансинга)за да се покажат е предложат,ти само трябва да си избереш и да си я вземеш (почти винаги така става,избирам си някоя танцувам до нея,усмихвам се,ако и тя се усмихва все повече започвам да танцувам с нея,имам предвид,че и имитирам движенията ако са прости, или я хващам за ръце). иии пак много се отдалечих...та аз съм на дансинга,тя също е там,показвам и че съм я видял усмивка а у ,и танцуваме вече за ръце,после през ханша,после вече следваше натискането и целуването на сцената.Докато се целувахме чух как доста хора ме аплодираха в дискотеката,защото това се разви пред тях,горе на сцената и те знаеха,че не се познаваме.Работата беше,че се оказа че имала приятел и той бил в дискотеката,ама някак си не стана голям проблем и си останах жив и здрав,тогава бях на 20,тя приличаше на 22-23 годишна,както и приятеля и :D
Използвай повече излизанията в дискотеките,там хората са по отпуснати,на градус,по разголени,по наконтени,по разгонени...А и не е толкова сложно,трябва да се поклащаш леко в ритъма,да се усмихваш и да си уверен в действията си и да показваш,че знаеш какво правиш,все едно всяка вечер си го правил.Това което можеш да получиш от излизане в нощен клуб е усмивка,телефон,танц,целувка,свирка,секс.Другото е че след като вече сте били толкова близки,че да се целувате,секс, на другия ден е по-лесно общуването с такова момиче.А и самочувствието ще се вдига всеки път щом успееш.Мен са ме рязали,но и много пъти съм успявал.Като се замисля съотношението на успех и провал е 9:1 като с 9 съм успял да танцувам или да се целувам,а една ми е отказала.Пробвай с нощните клубове,ще ти вдигне доста самочувствието,но не си въвличай неприятности :D
За другите си премеждия няма да ти говоря,имал съм случай,в който всчки от компанията си тръгват,аз съм си харесал момиче което ме гледа също.Излизам от дискотеката,казвам им на моите "аз се връщам а у" отивам при момичето казвам и "Моите хора си тръгнаха,а аз трябва да чакам метрото,и без това не ми се тръгва,може ли да остана при вас,(то е 3 часа,метрото е в 5) и оставам в тяхната компания от 4 момичета още 2 часа като танцувам с всяка от тях... иии други подобни :) Пробвай с дискотеките,забавно е :D
П.С.Форума е много добър,съветвам,който е попаднал до него ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да прочете цялата Дон Жуан Библия,много е полезна и всичко писано в нея,все някога може да ти потрябва.Аз я прочетох цялата и изобщо не съжалявам за времето което ми е трябвало да я прочета.Прочетох я преди да дойда в София,студент първи курс.Много ми е помогнала,коренно съм променен от това което бях.Самочувствие,гледни точки,като се замисля колко възможности съм пропилял,доста възможности съм оползотворил благодарения на нея.Респект!!!

Edited by Hunter91, 11 December 2011 - 08:52 PM.


#14 Alekssandyr!

Alekssandyr!

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 12 December 2011 - 01:12 AM

Приятелю, привет и от мен! Хвала, че си решил да се занимаваш със себеподобряване! Не изчетах всички постове, но останах с впечатлението, че си надъхан - браво, за което!
Сега ще ти драсна 2-3 реда относно моят път.
Преди, когато се запознах с форума и пик-ъп-инг-а бях яко надъхан, но рядко се е случвало да заговарям "мацки" на улицата .. е така да кисна и да вкарвам некви "опънари" .. не смятам, че е важно.. та и до ден днешен не се смятам за пикъпьор, поради факта, че в България .. трудничко. Знай, че жените са различни, някой уверени, други неуверени, трети с фалшива увереност разбиваща се за секунди, и не мисли, че това - да заговаряш жени на улицата е кой знае кво геройство.. живееш си живота правиш си нещата - например ходиш си на фитнесче с приятелчета а-у и отначалото си набелязваш няква мацка и след някво късо време (може и дълго, знам ли) решаваш, че тя е мацката, ок опънар, телефон, срещичка, финал. В университета .. запознаваш се с дадената мацка щот седите заедно примерно или те е впечатлила с нещо .. лично за мен е глупост да излезеш навън и да заговаряш непознати жени.. да факт е, че в крайна сметка ставаш доста по-несрамежлив, но това се преодолява и по други начини. Моят начин - без сетове по улиците и пр. такъв е моят начин, поради факта, че никога не съм използва пик-ъп-а, като средство за сваляне на мацки, а като начин да станеш един съвършен човек, благодаря на всички, от които съм научил нещо, благодаря на мацките, които са ме отрязали, благодаря на приятелите ми, благодаря за всичко. До ден днешен, аз съм един горд човек със здрави принципи и блещукащ, може би не всеки ден, може би съм малко нещастен, но все пак .. това съм аз :) малкият човек оцеляващ в големия свят. На моменти съм скромен, други не съвсем, сияя, в настроение съм, бошувам така стоят нещата. Може би съм грешен, че си позволявам да правя глупости, като да пуша често (не само цигари), може би и други неща са грешни, но те са сладки, те ми харесват. А на теб приятелю желая късмет в живота и много пички в харема ;)

Един съвет - не ги мисли толко тия работи с боди лейндж-а .. тва са шитни пълни.. зимаш си я към тебе в някакъв момент и я целуваш .. ако се дръпне и казваш неква затапка да не се почустваш обиден .. и след някво късо време пак пробваш .. и пак ти повтарям - щом мацката е излязла с теб едва ли си е казала нещо от рода на : ей тоя ме кани на среща едва ли ще ме целуне .. жените са животни! Похотливи при тва.. при жените секса е далеч по-голяма нужда от нас .. въпроса е как ше си изиграеш картите бро. Имай вяра! До преди време излизах с една мацка - и първата и втората среща нямаше целувки а-у щот бяхме за некви къси 45-1 час време.. ок излизаме ние на кафе а-у и тръгвам да я целувам и ми вика не.. викам НЕМА НЕ и я целувам и тя не възрази .. през тва време отиваме към спирката да се пръждосваме и понеже моя трамвай идва първи и БУМ кис-кис за чао, никъв проблем, ни най-малко .. другата среща пак некви филми и тръгвам да я целувам и ШОК.. тя ми се ДЪРПА о.О (УАТ ДА ФЪК?!) И така пробвах 4 или 5 пъти и пак ми се дърпа .. а иначе на диванчето в бара си седиме гушнати никви ядове .. мацка пълна.. излизахме още 3-4 пъти пак без целувки, а иначе мацката ми се кефи .. решила , че съм яко паралия, понеже плащам сметката като ходим в бара и секи път пия уиски и съм се некъв токан с ризки а-у .. пичовка раота! Та тая мацка я питах за кво го прай .. а тя ми разправя : ми ти кво .. виждаме се 1 път седмично и искаш да се целуваме и после чао.. а аз от тука натам не съм и говорил! За сметка на тва вчера напрайх една адски добрата среща с осмичка, само дето много се надува, ма мен не ми пречи.. перфектно ;) АЕ късмет!

Edited by Alekssandyr!, 12 December 2011 - 01:29 AM.


#15 nemo

nemo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 12 December 2011 - 07:12 PM

Хаха, то май никой не ги чете тия писания, но все тая, аз за мен си ги пиша най-вече :)

Иначе да, надъхан съм, мотивиран съм, някой път искам ей така, времето до следващия ден по-бързо да минава, че да съм навън пак. С нощни заведения щях да почвам преди 1-2-3 седмици, отидох веднъж, но реших в последстивие за по-нататък да ги оставя. Е, то по-нататък ще е след месец-два. Мерси за постовете ви, кефя се, като се включват други хора да допринасят нещо към темата, защото още повече се надъхвам. Отворен съм за всякакви мнения и критики, та от всеки по нещичко си взимам да изпробвам най-малкото.

За изминалата седмица нямам нищо особено да обяснявам. Само ще кажа, че нещо настроението много падна последните дни. Мисля, че се дължи, че скоро се прибирам вкъщи(кефя се много на това, но последната седмица преди това ми е много прозна всеки път). Съответно всичките сетове много зле вървят, даже нямах желание да отварям. Сигурен съм, че сте забелязали, едно такова апатично като е, върви всичко на зле. За това, 4 дни ще помързелувам и после като се прибера в бг, ще правя сетове колкото да поддържам форма :)

Дългокос съм, това, не помня да съм го казвал. Но сега съм настървен да я отрежа тая коса :D Нещо не ми ходи на имиджа :) Далеч съм още от рок-звезда нагласата и поведението, та ще й видя сметката :>