Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Харесва ми момиче с приятел, какво да правя?


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 bonbon

bonbon

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 15 October 2011 - 03:51 PM

Zdr.eto moqta sitoaciq e slednata svalqm se s edno momi4e koeto ima priatel za sega dava sqkakvi znaci 4e se intersyva ot men,kato sqda do men s kosata si me ydrq prez liceto i go pravi po nqkolko pati.tarsi vreme da prekara s men.V4era iska6e telefona mi da slu6a myzika dokato az se varna za6oto hodih do magazina(ot edna kompaniq sme)i tq mi kaza 4e me obi4ala i go povtori a az i kazah 4e q mrazq.Pitah q za priatela i nali kak e vraskata im i tq mi kaza dobre,oba4e pogovorihme malko po seriozno na tazi tema i mi kaza 4e ne ispitva 4ystva kam nego a go haresvala za6toto bil razli4en grijel se za neq i se darjal dobre s neq.Kato gi vijam zaedno i gi revnyvam nz kakvo da pravq bihte li pomognali?

#2 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 15 October 2011 - 04:56 PM

Както навсякъде другаде, така и тук има правила, с които трябва да се съобразяваш. В твоя случай - Пиши на кирилица!!! Относно въпроса ти - бъди малко по-смел и уверен. Щом ревнуваш, значи я харесваш, искаш я. Не би искал това чувство да продължава да те "дразни" нали?? Това, че си има приятел не бива да те отчайва или притеснява. Няма нищо лесно на този свят, затова се захващай и действай по въпроса. Истината е, че имаш нужда от една наистина мотивираща реч, но уви...в момента нещо музата ми "отсъства". Дано колегата след мен намери точните думи да ти даде "тласък"-а, който ти е нужен. И един съвет: занапред не разпитвай момичетата за техните връзки/приятели и така нататък. Първо има вероятност тя да започне да ти опява разни шитове за него, при което ти ще се превърнеш в така наречения "емоционален тампон" и второ - един уверен мъж не бива да се интересува от такива "дреболии" нито да ги смята за пречки. Пък и по този начин издаваш интереса си към нея. А ако ще го издаваш, то го прави с действия, а не с въпроси, чиито отговори ще успокоят съзнанието ти, но и има вероятност да те размекнат/отчаят или да са причина за загуба на мотивация. Айде :)

#3 bonbon

bonbon

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 16 October 2011 - 06:07 AM

no tq razpitva dali q haresva, i ne e sigorna v tova i neska 4uh 4e iskla skoro da ostava priatela si

#4 altec

altec

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 27 October 2011 - 01:42 AM

Ти можеш ли да пишеш като човек??? Ако иска да си оставя приятеля да вземе да го направи, ма не ще щото ще остане сама, а те сами не обичат да остават. Напъни малко нещата приближи се повече до нея, прочети там как се прави ако не знаеш, ако знаеш действай. Обаче идва следния въпрос - ако направи нещо подобно тя, дали после няма да го направи и с теб, заслужава ли си наистина това момиче или е поредното аморално същество?

#5 bonbon

bonbon

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 28 October 2011 - 11:59 PM

май няма смисъл

Прав си