Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Много силно.


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 02 September 2011 - 09:46 PM

Добър вечер! Реших да споделя с вас едно "нещо", което ми човърка и побърква съзнанието вече повече от два месеца. Прекарахме две изключително невероятни вечери, за които си мисля всеки божи ден. Няма и не искам да се впускам в подробности, но както може би сте се досетили момчета и момичета, за момента няма как да споделяме емоциите си един друг поради... разтоянието. Какво да ви кажа/напиша хора... за толкова кратко време тя породи такива чувства в беззащитната ми душица, които никоя до сега не е успявала. Но какво да описвам, знаете - начин на изразяване, поглед... мироглед... външен вид и аз не знам какво друго и едва ли някой някога може да разбере. Е, май го наричат харизма. Силно казано, но не ми се занимава с други момичета... да го кажем жени, де, момичетата едва ли могат да задоволят освен физически. И още по-лошото, мамка му, защо я приемам за даденост, за нещо мое? Голямо его може би. Чувството, че има нещо твое там някъде, на някого... мда.

Имах нужда някъде да си споделя. И аз не знам с каква цел е темата, нека просто които има желание да си сподели мнението, опита, да 'подари' някой съвет и пр. Поздрави на прочелите!

#2 Huanito

Huanito

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 03 September 2011 - 10:17 PM

Обърнахте форума на море от любов... Предлагам да направите тема AFC, където всички влюбени взаимно да си бъдете полезни ;)Радвам се, че си се влюбил и сега си изпаднал в мека меланхолия, но какъв съвет искаш ? Според мен, 2 нощи приравнено към 2 месеца е кофти съотношение, не в твоя полза,но ти си знаеш. Според мен си написал хубав, подреден пост, но както сам завършваш незнаеш защо си го пуснал ;) Е ще ти дам не един а два съвета. Съвет N1 : Забравяш за момичето, по най-добрия възможен начин "one-itis" изчукваш 10 мацки и после пак сядаш пред компютъра и проверяваш дали пак имаш внезашно желание да пуснеш тема Много силно vol.2 ! Съвет N2 : Взимаш отпуска/ваканция хващаш самолет/влак/рейс и право при избраната. Там на място ще усетиш нещата. Е това е от мен. Нещо вътрешно ми подсказва, че няма да послушаш нито един от тези съвети, но все пак УСПЕХ ! :wacko:

#3 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 03 September 2011 - 11:01 PM

Без да ме нападаш, бе приятел. ;)

one-itis... интересно.

А за съвет номер две, хм, нож с две остриета.

Поздрави!

#4 Huanito

Huanito

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 03 September 2011 - 11:16 PM

Не те нападам ;) Извинявам се ако съм се изразил неуместно. Просто на моменти си мисля, че мнозина тук не оценяват истинската стойност на форума. А тя за жалост пада със всяка следваща такава тема. Няма такова нещо като нож с две остриета. По-скоро, ако смяташ, че наистина момичето си струва е време да действаш и да видиш какво ще стане. Иначе си седиш на едно място и буксуваш :wacko: Знам ли това може и да е голямата ти любов, а може и да излезе пълна сган ;) В общи линии всичко зависи от теб. ДЕЙСТВАЙ от много мислене станА увисване :D

#5 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 03 September 2011 - 11:54 PM

Пишеш глупости, приятел. Няма да те критикувам и да споря кое е за тук и кое не, но няма да е зле ако проявяваш малко повечко уважение.

И сега ше ти отговоря, според мен, защо ножа е с две остриета, с въпрос - какво става когато имаш шарка и се чешиш?

Давай на лично следващия път.

#6 Huanito

Huanito

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 04 September 2011 - 12:36 AM

Ще ти кажа само едно, защото вече съм убеден, че изобщо нищо няма да схванеш. Говориш за уважение, е да те запозная уважение се заслужaва. Със заглавие от типа "много силно" не съм убеден, че ти демонстрираш уважение към мен и останалите. Отделно при положение, че ти дадох не един, а два съвета да ми кажеш, че говоря глупости е неблагодарно. Спори колкото искаш даже изтъквай максимално аргументи, защото знаеш ли кое е хубавото, става дума не за моя а за твоя живот ;)

#7 Kura mi Qnko

Kura mi Qnko

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 04 September 2011 - 09:51 AM

Добър вечер! Реших да споделя с вас едно "нещо", което ми човърка и побърква съзнанието вече повече от два месеца. Прекарахме две изключително невероятни вечери, за които си мисля всеки божи ден. Няма и не искам да се впускам в подробности, но както може би сте се досетили момчета и момичета, за момента няма как да споделяме емоциите си един друг поради... разтоянието. Какво да ви кажа/напиша хора... за толкова кратко време тя породи такива чувства в беззащитната ми душица, които никоя до сега не е успявала. Но какво да описвам, знаете - начин на изразяване, поглед... мироглед... външен вид и аз не знам какво друго и едва ли някой някога може да разбере. Е, май го наричат харизма. Силно казано, но не ми се занимава с други момичета... да го кажем жени, де, момичетата едва ли могат да задоволят освен физически. И още по-лошото, мамка му, защо я приемам за даденост, за нещо мое? Голямо его може би. Чувството, че има нещо твое там някъде, на някого... мда.

Имах нужда някъде да си споделя. И аз не знам с каква цел е темата, нека просто които има желание да си сподели мнението, опита, да 'подари' някой съвет и пр. Поздрави на прочелите!

Толкова тъпо нещо не бях чел. Превърнал си се в жена. Нищо чудно, че говорим за две "вечери" за два месеца ;)
Такива теми ме карат д губя вярата си в човечеството (най-малкото в мъжете).
Прочети си пак поста и кажи отново, че huanito пише глупости. От цялата работа ми стана доста антипатичен, но някой трябва да ти разясни все пак. Този форум не е за теми от рода на "Вижте ме, превърнал съм се в жена", нито за извадени като от евтин романтичен роман (или фейсбук статус) клишета.
Така че да не се чудиш защо с момичетата сте само приятели и постоянно те зарязват.

#8 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 04 September 2011 - 10:22 AM

ДЖ Форуми са за всякакви теми.
темата неслучайно е оставена.

и в никакъв случай потребителите, които я четат, няма да сгрешат, ако наблегнат преимуществено на публикациите след първата.

#9 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 04 September 2011 - 11:34 AM

Хехехе...

Хуанито, приятелче мое, мисля че по-горе ти подсказах какво да направиш. Нужно ли беше да ги избиваш пак тука?

Куро ми, каква ти е вярата в човечеството и мъжете?

Е, да, всеки си има правото да се изказва както си пожелае, но това, че напоследък не съм баш с всичкия си... няма смисъл да ме повтаряте. Интересно ми беше, ако някой е попадал в подобна ситуация да сподели опита си.

Edited by azaz, 04 September 2011 - 11:35 AM.


#10 alfar

alfar

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 04 September 2011 - 09:44 PM

Човек - самонавил си се. Решил си, че е било уникално и е станало така. Може и така да е било, а може да е просто един вид носталгия. И на мен ми се е случвало, но след кратки връзки (при вас предполагам е станало на морето и не знам защо си се влюбил след 2 дни, но е възможно). Kaкто и да е - нагоре постовете са груби, но са горе-долу верни. По-скоро tough love демонстрират хората ;)

#11 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 07 September 2011 - 08:35 PM

За самонавиването - да, разбира се, но пък кога ли го няма, дори и в малки 'количества'? За носталгията също си прав. Да оставим тази думичка 'влюбване' на страна, защото, според мен е прекалено всеобхватна. И да, приятелчетата по-горе реагираха по-остро на темата, но пък е разбираемо, докато не попаднеш човек в подобна ситуация. Силни думички съм използвал, настроението е било такова просто. Погледнато от по-високо, без розовите очила, води това чувство - фрустрацията. Когато нещо за теб, нещо твое е на другата част страната и за момента не можеш да си го вземеш. Не го пожелавам на никого това. Поздрави!

#12 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 30 October 2011 - 11:07 PM

Човеко, и представа си нямаш какви простотии пишеш и колко си заблуден. подкрепям колегите и смятам също че тоя форум е за съблазняване и свалки, за изграждане на истински мъжки характер и привлекателност, положителни неща а ти тука спориш дори с умни хора които дават акъл. Как да ти кажа, че това заглавие въобще не трябва да е на тази тема, това гейско първо постче? Нищо лично.