Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Какво очакваш от мен?


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 m43b16

m43b16

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 23 August 2011 - 11:59 PM

Какво отговаряте на този тъп женски въпрос?
незнам защо,но като ми го зададът този въпрос и немога да отговоря нищо смислено,чуствам се като на изпит,незнам отговора и каквото и да кажа ще ми пишат двойка :wacko:
идеята е че според мен е нож с две остриета,ако кажеш "нищо" значи искаш само секс,а мацката да е с друго намерение и да се прецакат нещата,ако пък кажеш "3 деца и да ми переш чорапите" си е направо страшно ;)

#2 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 24 August 2011 - 05:00 PM

Ами на такъв въпрос няма нужда да отговаряш смислено ;)

#3 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 25 August 2011 - 06:25 PM

Колегата над мен е прав. На такъв глупав въпрос-глупав отговор. Примера с чорапите е идеален ;D. Иначе казано, отговаряш й както ти е в стила - хумор, сарказъм...всичко. Въобще не се панирай от такива шитове.Грешен отговор няма, понеже това е и толкова въпрос. Даже следващия път можеш да я "блокнеш" и ти:
ТЯ: "Какво искаш от мен?"
ТИ: "Да се научиш да задаваш смислени въпроси" /"да спреш да задаваш наивни въпроси"/"да зададеш въпрос, който изисква по-лаконичен отговор"
... нещо от тоя род. Ако й го отговориш бързо, все едно едва си дочакал да те попита и безпристрастно, все едно те е попитала как ти е минал деня, ще обърнеш нещата в твоя полза. Общо взето пълна свобода.

#4 SwappeR

SwappeR

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 01 September 2011 - 01:53 PM

Мда, класическият затапващ тъп въпрос, който и на мен са го задавали неведнъж. Първият път ми падна като гръм от ясно не*е щото не върви да отговоря "Да те чу*ам и да ми готвиш", та зациклих. Но от тогава прилагам успешно практиката на подобни въпроси да отговарям с DHV, примерно - "Искам да спреш да мислиш над връзката ни и да се забавляваш, защото сега ти се е паднало да си с мен.".

#5 the_Voice

the_Voice

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 10 September 2011 - 11:09 PM

Този въпрос се задава защото мацката е неориентирана и има нужда да си подреди мислите. Много хубав и качествен въпрос между другото.
Освен че е хубав за нея, той е прекрасен за ебача (PUA актьора или както там го наричате), защото издава интерес.

Тази зима ми го зададоха и аз се чудех какво да отговоря. Ще споделя моите коментари над въпроса.

@Petko K, има нужда да отговаряш смислено, освен ако не си морон или не си на 12. Аз съм на 31, ако не отговоря смислено, защото тя ме попита сериозно, това означава че с мен не може да се говори сериозно. За къф ми е такъв??

@Bate Sasho, какви са тези негове? Защо мацката да задава наивни въпроси. Тя иска да знае на коя стълба да те метне - на тази на ебачите или на приятелките. Защо я негваш?

@SwappeR, "Искам да спреш да мислиш над връзката ни и да се забавляваш, защото сега ти се е паднало да си с мен." - дам, добро DHV. Само два набиващи се елемента. Вие вече имате връзка, странно, правите ли секс? Ако не мен ми използват думата 'паднало', ще навра пичката в кучи задник, пък ако ще това да ми коства играта. Мразя да ми се правят на ВЕЛИКИ.

Ето начина по който аз отговорих, мислех го тогава на момента.
"Виж, нямам очаквания от теб. Хаха, напротив, излъгах, имам очаквания, ето поканих те да ходим на кино и точно в този момент отиваме заедно да гледаме филм и моите очаквания са точно такива - да гледаме заедно филм. Тоест моите очаквания са точно това което се случва в реалност, не си правя заклинания или фантазии, забавлявам се. Не мога да отрека че компанията ти ми е приятна, това е всичко което мога да кажа към момента."

Никакви думи за ебанета, сватби, свалки, кърпене на чорапи и други простотии. Въпросът е деликатен, защото ако отречеш, след време като втърдиш играта и поставиш нещата на масата, тя ще ти гледа сеира (така ми се случи с едно момиче което ми каза че съм си въобразил че има нещо между нас, защото наистина имаше нещо, после 6 месеца ми ходи след гъза, покани за вечери в тях, пиано барове, танци, кино, но аз й казвах директно в очите - от този момент нататъка сме си само приятели, тя така и не можеше да повярва че няма да я ч**ам. Накрая май се примири, хаха.). Не бива и да вземаш другата категорична позиция - да потвърдиш че искаш 'поне да я ч**аш', защото ще стане "рибата още в морето а ти ми готвиш тигана" - така че неопределено, с женските камъни по женските глави, малко да ги провокираш да извадят мъжката част от се*е си.