Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

цел за два месеца


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Mitsumi

Mitsumi

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 18 August 2011 - 10:16 AM

Здравейте отдавна чета тук и сега ще ви помоля за мнение. Поставил съм си цел да си намеря гадже до началото на ноември (18.08.2011-01.11.2011). Защо си поставям срокове-не защото ще изпсихясам напълно ако стана на 21 и още не съм имал гадже. От няколко години съм забелязал че имам нужда от приятелка. От тогава чета тук, чета книги, методи, работи. Заговарянето на хора по улицата съм го правил. Особено имах един период на взимане на скайп на момичета които харесвам и не харесвам. Даже имаше един кратък момент в който впечатлявах мойта тайфа-днеска зех два скайпа, оня ден един телефон. Дон-жуан библията съм я прочитал и анализирал отдавна, даже имам своя допълваща теория. В сайтове за запознанства съм пробвал, като стигнах до реално чатене с момиче (уау) с акаунт без снимка и пълна наивност. После като се стегнах малко и съответните сайтове придобиха полезноста на jobsbg по време на голямата депресия в сащ :D Уж че ходех с едно момиче, но след няколко номера от нейна страна комплексарят в мен я заклеми тотално и от тогава не не искам и да чуя. Имах и известен период в който си казвах че няма да действам вообще докато едикаквоси-което да ми даде самочувствие. Ходил съм по купони, но съм дърво. А и да се опитвам да съм друг пак няма да мога да се омешам с разкрепостените чалгарчета. Просто купоните не са моята арена и с момичетата на тях май не си пасваме. Попринцип съм претенциозен и харесвам определен тип. Когато съм out there и има ситуация сякаш забравям колко е гадно сам в къщи и си измислям нещо за да не деиствам. Но вече си поставих срок. Не са били мой тип, няма мой твой тип-тва е матеряла, квато е такава :) Бил съм неуверен-няма неуверен таргет гона. Ако имам досег с по 10 момичета на ден сигурно криво ляво ще потръгне с някоя. Не съм студент, работя в магазин и напрактика възможностите ми са да зеговоря някоя промоутърка(ако пак дойдат :D ) По пътя пеша към нас спра някоя по улицата-еи чшш чай малко, да те питам...при което тя си сваля слушалките-ъ? :lol: Можете ли да ми предложите насока? :)

#2 alfar

alfar

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 19 August 2011 - 05:04 PM

Поставянето на краен срок само ще те притиска и накрая няма да го спазиш - по-добре си карай по-свободно и може да си намериш мацка не за 2 месеца, а за 1 седмица.
Високите изисквания са хубаво нещо, но също ще те спъват. Не си избирай дебели и грозни, но позволи на момичето да има някакви недостатъци и да не е модел с Нобелова награда :) Най-яките се свалят с истинско самочувствие, а за него обикновено се иска някакъв опит.
На купоните удряй по 2-3 бири и няма да си дърво.
"Няма да действам вообще докато едикаквоси" - тая грешка всеки я прави. Ще стана по-готин с кола, пари, плочки, прическа, диплома, бицепси - не става, няма смисъл. Трябва да се действа преди да станеш "перфектен" :)

Мисля че библията казваше да се действа постоянно, с много жени. Не мисля, че тва е правилно. За мен трябва да се работи с 2 до 3, защото ставаш разконцентриран, влагаш малко енергия с всички и накрая става с 5 дини под една мишница - т.е. всички ще се изпуснат. Сваляй по 1-2, за да си енергичен, позитивен, усмихнат и естествен.

#3 Mitsumi

Mitsumi

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 20 August 2011 - 08:45 AM

Нямам изисквания и момичетата дет са най-направени никога не са ме привличали. А това със срока е защото до сега без срок до никъде не съм я докарал.

#4 alfar

alfar

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 20 August 2011 - 10:08 AM

Как по принцип действа срока ако имаш 60 дни:

Ден 0 до 30 - Имам време, ще го карам ларж и ако нещо захапе ще го хвана.
Ден 30 до 40 - Ей то не остана време, май трябва да се стегна вече.
Ден 40 до 50 - Майка му остана по-малко от месец, ако не забия нещо скоро ще изпусна сроковете.
Ден 50 до 60 - Последни десет дни, всичко е изгубено, трябва да действам, ама то пък няма време, кога ще я търся, кога ще я свалям .....

Всички срокове действат по един и същ начин - дават ти грешна представа за това колко зор трябва да си даваш. Разликата е, че ако срока е в работата или унито няма как да не го спазиш и накрая ще си скъсаш г**а, за да го направиш, но в личния живот всичко може да се отложи :) Ако си решил, че тва за теб е стимул - ок, супер - но ти давам малко странично инфо.

#5 Mitsumi

Mitsumi

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 10 October 2011 - 09:38 PM

целта е изпълнена

#6 sxman

sxman

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 18 October 2011 - 12:51 AM

Дай инфо как се получи и каква е девойката, че стана интересно :Д