Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Нужда от много спешен съвет!


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 Francis Drake

Francis Drake

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 10 July 2011 - 08:42 AM

Здравейте,

Ако на някого му се занимава, имам нужда от много спешен съвет. Мисля, че случаят е интересен.

Ето накратко фактите за мацката и мен:
1. Познаваме се от от 9 месеца,срещна ни работата.
2. Мацката е страхотна, други са я оценявали на над 9, аз съм съгласен с тях
3. На една възраст сме, обаче тя има повече опит с мъжете, отколкото аз - с жените (е, и аз не съм новобранец, само че разликата е значителна).
4. Флиртът ни продължи около една седмица
5. След това започнахме връзка. Един месец невероятен секс. Не съм спал почти през това време, само секс и работа. И беше невероятно, за мен, а, мисля, и за нея.
6. Освен секс, започнахме и да излизаме, да се срещаме с компаниите си, да си правим планове за разни уикенди и т. н.
7. До тук добре.
8. Аз се влюбих.
9. От преди всичко това знаех, че има приятел, чужденец, в чужбина, с когото не върви. Беше ясно, че не върви. За това и не го приемах като чак такъв проблем.
10. Малко след началото на нашата връзка тя му каза, че иска да се разделят, само че се почна едно увещаване и молби от негова страна (до тогава се държеше като господар, а се превърна в роб). И тя, от гузна съвест, се разколеба и му каза, че ще мисли.
11. След няколко седмици връзка с мен му каза пак, че се разделят. Той пак полудя и каза, че пристига. Това беше ясно, че ще се случи, но аз вече се бях сдухал супер много, че идването му ще и повлияе доста, след като от разстояние успяваше да я разколебае. Освен това щеше да се настани директно у тях ... сещате се.
12. Тук започва драмата - бях супер добър и отстъпчив с нея, не исках да я притискам за нищо, наслаждавах се на времето с нея, вътрешно се тормозех от идването му. Питах я какво ще стане, а тя ми каза, че нищо не ми обещава ... искала със сигурност да скъса с него, но не ми обещавала, че ще успее да удържи. Аз всичко това го приех. На няколко пъти имахме по-сериозни разговори, но тя винаги ми казваше, че не може да си прости това, което е направила, и че не може нищо да ми обещае.
13. Той дойде за една седмица. Броях дните до тръгването му, и слушах разказите как и се моли да останат заедно и как тя му се моли да я разбере.
14. Преди два дни тя ми каза, че е отстъпила и му казала, че му дава още един шанс. Това ме срина. На мен ми каза, че със сигурност иска да продължим с прекрасната си връзка. На мен обаче ми беше страшно гадно ... тя знаеше, че искам сериозна връзка с нея, а не само секс. Каза ми, че няма нужда да драматизирам нещата, да се оставим по течението и само бъдещето ще покаже какво ще стане.
15. Аз бях супер обиден от всичко това, какви ли не мисли ми се въртяха. Не твърдя, че я познавам перфектно. От една страна си мисля, че съм попаднал на супер обигран и ловък човек, който знае как да взема максимума от живота и ме кани да споделя купона с него. От друга, знаем, че не е толкова студена и коравосърдечна, защото все пак имам наблюдения върху нея. Не мога да разбера, доколко я води наистина слабостта и да го отреже, и доколко желанието да има двама вместо един, егоизмът.
16. Казах и онзи ден, че сме приключили. Тя ми отговори, че съжалява, така ще бъде. Доста студен и кратък отговор. Само че после сама ми писа, колко много ще и липсвам, как съжалява, че се е съгласила, но би приела раздялата ни, за да съм аз по-добре, а ако искам все пак, да се видим веднага след заминаването му.
17. Аз и казах, че ще се видим.

И така, това са основните неща, има още, които са от значение, обаче няма толкова място за писане. Сега се чудя какво да правя довечера, като я видя. Вариант първи е да правя това, което иска тя - да продължим с готиния секс и страхотните моменти заедно. Само че за мен не знам има ли начин да направя това, което иска тя - когато сме заедно, да се наслаждавам, когато не сме - да забравя за лошите чувства и да се абстрахирам и да чакам времето да покаже. Само че аз си оставам влюбеният глупак, тя си остава човекът, който държи нещата под контрол, а онзи може скоро пак да дойде. Знам, че много хора биха искали да са в тази ситуация - страхотен секс, супер мацка, без много сериозно обвързване. Само че аз съм чувствителен и ... искам я.

Другото, което ми се върти в главата ... да отида при нея и да и кажа само, че не съм се отказал от раздялата ни, и че приключваме. Знам, че с повечето жени това би имало ефект, знам и че тя не е никак безчувствена и при нея има голям шанс да проработи и да я накара да осъзнае, че не може да има всичко, че не може да си прави с мен каквото поиска. А пък ако не ме потърси след това, поне ще запазя достойнството си и ще продължа напред. Това са добрите страни на този вариант. А лошите са - страх ме е, че ще изпусна това, което тя ми предлага - да продължим със страхотното прекарване. Мисля освен това, че тя все още е много близо до раздялата с онзи и ако аз се махна сега, ще изпусна страхотен шанс, защото може би ми трябва още малко. Страх ме е, че ако се махна, скоро ще дойде друг и той ще се възползва от това, което аз съм натрупал досега - просто ще я вземе, тя ще остави чужденеца и ще бъде с него.

Та, трябва да реша как да действам довечера - да направя, каквото тя иска от мен, да преглътна всичко, да бъда с нея и да се надявам, без гаранции, че накрая ще я получа, само че с риск да продължа мъките си само. Или да и кажа, че приключваме и да се надявам, че ще оцени това, което губи, като рискувам да загубя обаче страхотните моменти, които мога да имам всеки ден с нея.

Какво мислите, че трябва да направя? Много ви благодаря предварително.

#2 Francis Drake

Francis Drake

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 10 July 2011 - 08:56 AM

И за да не останете с впечатление, че съм супер безсърдечен гадняр, който иска да отнеме жената на друг, а се изживява като жертва, знайте, че говорим за човек, с 20 г. по-възрастен, номад, който се държеше с нея много лошо, преди тя да му каже, че иска да се разделят. Ако не беше такъв, не мислете, че нямаше да имам много серизони угризения.

#3 alfar

alfar

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 10 July 2011 - 11:04 AM

Според мен отговора е в теб. Мацката е твоя, ти трябва да решиш кое ти е по-важно. Много хора биха ти казали да продължиш да си с нея и да вземаш каквото можеш - в началото секс, после и нещо повече (защото тя няма да остане с тоя - на жените им трябва някой тук и сега). Обаче в твоята ситуация не ти пука толкова за това, а искаш да знаеш, че можеш да и вярваш и да си запазиш достойнството.
Та - ако си много горделив направо я зарязвай, защото това, което е направила е доста ... да кажем неприятно. "Ами аз искам да съм с теб, ама ако тоя ме натисне малко повечеко ще му пусна" - кво е тва.
Ако си още млад и не ти пука кой-знае колко мооооожеш и да й дадеш втори шанс. Ще има секс, ала-бала, но вече няма да й вярваш, което е сериозен проблем :)

Можеш да изчакаш и по-профеионален отговор, но в крайна сметка ти определяш приоритетите.

#4 Francis Drake

Francis Drake

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 10 July 2011 - 11:27 AM

Мерси за отговора. Прав си, много неприятно постъпи тя и много ме засегна. Много трудно се прощава това, а и това с доверието, което казваш, е точно така. Единствено това, че поне беше честна преди това, като ми каза, че не ми обещава нищо, и сега, когато ми каза, че му се е поддала, е хубаво.

#5 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 10 July 2011 - 12:37 PM

Можеш да изчакаш и по-профеионален отговор, но в крайна сметка ти определяш приоритетите.


по-професионален отговор не е необходим. твоят е идеален.

с една добавка от мен:
продължиш ли играта й, но без демонстрация на особени чувства... почнеш ли да излизаш от време на време и с друга... мацката ще е твоя, сигурен съм.
но доверието вече го няма и никога няма да го има, в това също съм сигурен.

Успех!
And the let force with be you..!

#6 Francis Drake

Francis Drake

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 10 July 2011 - 12:59 PM

И на теб благодаря. Голямо чудене пада. А ситуацията за всеки от страни едва ли е толкова сложна, защото някак си всичко е ясно. Ако не я харесвах толкова, нямаше и колебанието да е толкова голямо. Ако не друго, поне адреналин има в изобилие.

#7 dj_wannabe

dj_wannabe

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 10 July 2011 - 04:04 PM

Бахти кучката.
Ако искаш да имаш връзка с толкова психически нестабилен човек...давай. Аз се ядосах само от прочетеното, не знам на теб какво ти е. Жени-бол, тази явно не те заслужава.
Нямам какво повече да добавя.

#8 zanardi

zanardi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 10 July 2011 - 04:36 PM

Зарежи я жени много и с тях ще има секс и забавления, но ако оставиш тя да води играта си загубен.

#9 Francis Drake

Francis Drake

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 11 July 2011 - 04:57 PM

Засега още нищо не съм предприел, освен че се видяхме вчера. Явно на мое място всичко бихте направили само едно, аз да си правя сметката, щом не го правя.

#10 dzmeia

dzmeia

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 11 July 2011 - 07:10 PM

Не бързай, най-лесно е следващата. Повечето колеги гледам те съветват следващата - това е най-лесния вариант. Ако ти харесва момичето(влязло ти е под кожата не се отказвай, опитай всичко възможно. Отстрани е лесно да даваш съвети. Аз се направих на маймуна за едно момиче преди време, и не съжалявам. Знам че всичко възможно съм опитал и не се ядосвам или да се чудя ами ако бях направил така можеше да си я върна. Моя съвет е не се отказвай до последно, просто не бързай и обмисляй всеки детайл.
Успех!!!

#11 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 11 July 2011 - 07:12 PM

Две, три думи и от мен. Първо искам да те поздравя. Един от малкото, които въпреки, че са влюбени, не се размекват тотално (дано да е така и занапред). Когато четох поста ти и стигнах до "Да другия ден й казах...", си помислих "Тук започва любовното обяснение и оттам дългите нощи в чудене и обаждане..."с 2 думи изгърмял си. Но ти си предприел най-често давания от нас съвет "следващата", при което си спечелил много повече от който и да друг вариант. Харесва ми също, че си човек, който уважава се*е си и иска да е наясно с нещата и да има контрол. Изброявам ти тези твои качества, не за да те рекламирам, а за да си ги напомняш, в случай, че изгубиш контрол над се*е си, докато си с това момиче. Сега...моя съвет. Колкото ми показва опита, този тип момичета не са точно "безсърдечни", но са "малкосърдечни" или по-точно - имат сърца, но за кратко време. След това всичко си става по старому. Може и да греша, но съвета ми е да пасираш през цялото време. Не се опитвай да контролираш нещата, не се опитвай да създаваш някакви граници, правила...да затягаш примката един вид. Не го мисли и приятеля й. Ако я караш ден за ден, то първо изхвърляш всякаква отговорност, товар и каквото и да било от двама ви. Второ, няма да се изгубваш в мисли, какво да/да не правиш, няма да хлътваш, а и за двама ви ще е по-добре така (поне в началото), докато не се изяснят нещата с намеренията към приятеля й. Изчакай мацката сама да опита да започне сериозна връзка. Нормално е да не иска да къса с "нейния", та тя почти не те познава, докато с него имат ...предполагам сериозничка връзка. Ако се мине месец и нещата са все така същите и тя не е споменала дума за връзка, то най-вероятно те търси за "тъпкач", така да се каже. Няма намерение да се разделя с терориста, но й харесва да те взима с нея, докато "изцежда всичко от живота"...даа има и такива. Преди да предприемеш каквото и да било те съветвам да формулираш какво точно искаш и дали си готов "да заплатиш цената" за това...дали си готов и да понесеш последствията при евентуална загуба. След като си наясно със се*е си, вече си вдигнал основите, оттам всичко ще се нареди. Но, пак ти казвам, по-добре я карай без никакви ангажименти (поне за сега), понеже имам малко или много някакви съмнения, че мадамата, въпреки цялата й прелест, е малко или много "психически нестабилен човек", както казва колегата :D. Това е от мен, "Let the force be with you" :D.

#12 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 12 July 2011 - 01:57 AM

Здравей. Преди време един мой познат - ми каза: - Това, което желаят, казват, мислят и получават жените са четири различни неща. До преди края на предходната ми връзка бях възприел това на вяра, но сега, когато мога кристално ясно да видя нещата от миналото и да свържа точките, разбирам, че е бил прав. Сега аз съм осъзнал гореспоменатото нещо, защото живота ме сблъсква точно в определена ситуация, в която гореспоменатото нещо ясно си проличава в действията на предишната.
Самата история ще я пропусна, защото за никого не е интересна обикновената човешка драма.

14. Каза ми, че няма нужда да драматизирам нещата

Още в момента, в който го прочетох разбрах, че тя е интелигентна жена, но преди всичко има чувства към теб.
- Индиректно ти е казала да бъдеш мъж, а единственото нещо, от което има нужда една жена е точно това - да бъдеш мъж.

Сега да се върнем на гореспоменатото, което ми беше казал моя познат.
- Нормално е да ти каже едно и да направи нещо друго.
Вероятно първата ти мисъл е, че тя не изпитва нищо към теб или нещо от сорта на това, че тя не желае да бъде с теб. Грешиш, тя желае.
Важно е как гледаш на нещата, защото повечето хора гледат на нещата по един и същи начин и този начин е само от тяхната страна, а както знаеш: всяка монета има две страни. Докато ти гледаш само от своята страна няма да позволиш на очите ти да виждат неща, които са привидно забележими, като например: Човек без значение от пола, когато бива отрязан си мисли, че проблема е в него, а е възможно проблема да не е в него, възможно е дори да няма проблем, а просто отсрещният човек да се е обвързал за някого другиго и да спре да излиза с други.
Не си мисли, че за нея е лесно да избира. Онзи може да е всякакъв, но е имала причина да бъде с него така, както и с теб.

Сега е важно ти да се абстрахираш от него и да бъдеш мъж - без драматизиране, без цупене ( точка 15-та. ) и без сменяне на желанията през ден, защото от гореспоменато, което прочетох ти ту желаеш да се събереш с нея, ту не желаеш, а и в двата случая хукваш да и обясняваш своите намерения, което ти предлагам да спреш да правиш. Остави нещата на нея. От теб се иска да бъдеш мъж и да се държиш, като такъв.

Edited by Todor Bekirski, 12 July 2011 - 02:01 AM.


#13 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 12 July 2011 - 02:47 AM

Ако се разделите е от изключителна важност да и покажеш, че можеш да живееш без нея - да продължиш живота си.
Това става като спреш да я търсиш, най-малкото. Колкото по-бързо и го покажеш, толкова по-скоро, ако не си намери някой друг през това време, ще те потърси, за да преустановите отношенията си.

А ако преустановите връзката си - следващ написаното от Хаджиев.

#14 Francis Drake

Francis Drake

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 12 July 2011 - 01:44 PM

Така, това което мога да кажа засега е, че от неделя насам продължаваме с темпото, с което бяхме и преди това. Пак сме нон стоп заедно, пак е яко. Тя се държи по стария начин. Разликата е при мен. Вече ги няма постоянните комплименти и изблици на нежност, доста по-студен съм (10х на Хаджиев). Не се държа лошо с нея, сексът е все така як. По въпроса за това, какви да са ни отношенията, как ме е обидила, какво ще се случва, всякакви разговори за нас – всичко това го няма. Така че мисля, че спазвам съветите ви. А и така се чувствам много по-добре, говорим само за това какво ще правим довечера, какво ще правим уикенда и т.н. Всичко друго е забутано в ъгъла. Старая се промененото ми отношение да не се набива на очи.

Колебанията ми дали да я зарежа са само за мен си … наистина ги има. Просто не мога да си избия от главата усещането, което изпитах, когато ми каза думите „поддадох” и това, че ще продължи да е с него, както и страховете, че колкото и да съм спокоен и уверен сега, другият пак ще реши да дойде и пак ще е стане зле. А и неприятното усещане от това, как го лъже, не може да ме остави. Както казах, всичко това си е за мен, а с нея съм супер спокоен и не я занимавам с нищо. Целта в момента ми е тя да узрее за някакво решение. Не мисля, че е чак такава, че целта и е да е с нас двамата едновременно.

#15 Francis Drake

Francis Drake

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 22 November 2011 - 09:56 AM

Здравейте пичове, влязох днес във форума, видях, че има раздвижване в него, сетих се как лятото бях супер сдухан и потърсих подкрепа тук, и доста хора споделиха мненията си и ми помогнаха, особено Хаджиев. Ако на някого му е интересно, ето какво се случи по-нататък: в един момент гаджето на моето гадже реши, че пак ще дойде насам, и аз й казах, че с това отношенията ни приключват. Тя му каза, че си има друг, че не иска той да идва и т. н. Той обаче дойде, свари ни, стигна се и до бой. Той си замина, вече наясно с цялата ситуация, и уж нещата се наредиха. После разбрах, че той продължава с това да я търси, да се обяснява, и ме подразни, че тя продължава да общува с него. Постепенно и това отшумя, тя спря да му отговаря. Междувременно започнахме да живеем заедно.

Разбира се, и досега ми се върти в главата всичко, което ми написаха доста от вас – проблемът с доверието между нас не знам как може някога да се реши. Просто като си видял някой на какви лъжи е способен, колкото и да го обичаш, това е винаги някъде там. Никога не съм имал проблем с доверието досега, но се сблъсках с него и развитието е следното – научих и доста от паролите за различните комуникации и започнах да ги проверявам. Така горе-горе долу си реших проблема с доверието, но това е тъпо решение. Полагам усилия да не и ровя в нещата, но знам ли кога пак ще ме прихванат бесните.

В предишните си връзки винаги съм бил този, който получава повече любов, отколкото дава. Сега е обратното. Тя е супер мила с мен, държи се много готино, прави ми закуска, грижи се за мен, има точно поведение. Аз също доста добре се държа с нея и на двамата уж ни е готино. Само че някак си и на двамата ни е ясно, че аз съм влюбеният, а тя не е (влюбен, т.е. доставя ми удоволствие да съм с нея, като я няма ми липсва, радвам се, когато правя нещо хубаво за нея). Не че съм се затичал да се женя за нея и да имам деца, особено като знам през какво минах и на какво е способна, но някак си е прецакано да знаеш, че гаджето ти не е влюбено в теб, а ти си. Това не мисля, че ще се оправи с разговори или с каквото и да е. Това, което правех последните месеци, е да се заигравам с едно друго момиче, като правя така, че тя да узнае. Само че нещата там бяха на път да ескалират и за това реших, че не е коректно спрямо това друго момиче и престанах. Мъча се, доколкото става, да и показвам, когато някоя друга има интерес към мен, и тя изглежда, че ревнува. Но не мисля, че и с подобен подход може да я накарам да ме обикне. Като цяло се чудя, възможно ли е да накараш една жена, която е с теб, но си дава сметка, че ти не си мъжа на живота й, да си промени отношението. И другото, което ми се върти в главата е, че май е дошло време пак да помисля дали да не се разделим сега, въпреки че всичко върви ок, за да не страдам по-късно.