Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Уж сигнали, закачки и накрая нищо


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 XviD

XviD

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 12 June 2011 - 09:37 PM

Здравейте, не пускам темата за решаване на конкретен проблем, просто не можах да разбера крайния резултат от една ситуация и ми е интересно вашето мнение.
С една девойка от квартала (8.5 ~ 9) от доста време се закачаме - не се виждаме често но като се засечем винаги има бъзици, смях и доста кино. Не съм предприемал нищо, защото беше гадже на един приятел но преди няколко месеца научих че са скъсали.
От тогава до сега сме се засичали няколко пъти във фитнес залата (беше се фанала с едно от шефчетата) и пак закачки ... но после спря да ходи.
Преди две седмици я гледам тръгнала на някъде, заговорих и преди да си отида в мойта посока викам "айде да излезем с тебе някой път" тя "добре" и ми даде номера си.
Както е "по устав" 4 дена по-късно и звъня да се разбираме, първия път не вдигна, час по късно пробвам отново, вдигна и ми разправя че е страшно заета и щяла тя да ми звънне. Звънна ми по късно извини се че така се получило и като като и казах "айде четвъртък или петък привечер да излезнем" тя ми вика че седмицата и била претоварена и "искаш ли да ти се обадя четвъртък да се разберем" - не трябваше така да става но казах "добре"...
Четвъртък не се обади и петък привечер се засичаме и почна да ми обяснява как ме била търсила по обяд да сме се разбрали нещо за вечерта но телефона ми не бил включен (в действителност точно по това време ми беше паднала батерията) както и да е, казах и че вечерта съм се разбрал друго а и ще пътувам уикенда и и предложих да и звънна другата седмица - тя "добре".
Звъня аз другата седмица във вторник по обяд и си слушам свободен сигнал без никой да вдигне... пробвах вечерта и същата работа.

Уж много ми се радва, уж сигнали уж кино и накрая не вдига...
Нещо не загрях защо така се получи ??? За чии ми даде телефона си след като няма намерение да излизаме??

И още нещо - как би трябвало да се държа с нея ? Да спра с бъзиците и само едно "здрасти" или все едно нищо не се е случило ?

Edited by XviD, 12 June 2011 - 09:43 PM.


#2 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 13 June 2011 - 08:10 AM

Продължаваш да се държиш по начина, по който се държиш по принцип.
А колкото до обажданията никой не може да знае освен нея, тъй като една жена може да те отреже по много причини и не малко от тях може дори ти да не си включен в тях. Така че не я мисли.
От сега нататък като се обадиш веднъж на ден и не ти вдигнат, се обаждаш на следващия ден и ако, и тогава не ти вдигне - не я търсиш повече.

#3 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 13 June 2011 - 06:24 PM

Най-просто казано, системата стои така:

1. Начален ход - т.е. искане на телефон/запознанство и разчупване на леда.
2. Обаждане (бтв, 4 дни за твоята ситуация ми се сториха множко, понеже сте прекарали кратко, а преди това не сте се били много "гъсти", но не е фатално).
3. ЕКШЪН - среща.

Точка 2 и точка 3 ги умножаваш 1-2-3 пъти и след това действаш по същество. В общи линии това е основата. Казвам ти това, защото при теб се е получило едно "зацикляне" на втора точка. Принципно за да ти даде телефона, малко или много си й направил някакво впечатление, но проблема е точно колко е стойността на това - "някакво впечатление". Закачките и майтапите са много добро начало, излъчваш позитивност, привличаш симпатия, но при толкова разминавания при обажданията (тук вече не може да се каже дали е умишлено или не), спомена за теб вече не е така силен. Надявам се разбираш какво искам да ти кажа. И при всяко следващо обаждане шансовете за реална среща ще се снижават все повече. Моя съвет е да се обадиш само още веднъж (и определи среща за след някой друг ден, а не за същия)и ако и тогава не стане, остави я на заден план. Когато се засечете някой ден, не показвай никакви изражения тип "Да му се не види...онази несериозната.", а дори напротив, бъди усмихнат, весел, точно както е било преди, но не повдигай тема за среща, телефон, обаждане и т н. Изчакай я тя да "намекне" и тогава мисли и преценяй на място. Причината за това е да разбереш нивото на "някаквото впечатление", което си й направил, да разбереш дали ти е дала телефона, колкото да има някой, с който да излезе, когато няма нищо за правене или наистина те е бутнала там някъде в списъка "симпатяги". Забравих да спомена още една идея. Ако ти откаже среща и след някой друг ден се засечете, най-вероятно ще получиш някакво предварително извинение тип: "Много съжалявам за вторника, приятелката ми скъса с приятеля си/наложи се да отсъствам от града/бла..бла...". В отговор на това, отбии темата: "Ти да не си сменила прическата" или се обърни към приятеля си и кажи: "Нали ти казах, че е съвестна", разсмей се, можеш да я ущипеш по бузката или да направиш някакъв контакт (докосване, а у...). Ако те е харесала, ще те хареса още повече и сама ще ти направи предложение да излезете (може и само намек). До тук със съветите, ти си на ход.

#4 XviD

XviD

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 13 June 2011 - 10:23 PM

Мерси за коментарите. И аз мисля, че позабавих с тия 4 дни, ама гледам да се придържам към съветите от тук. Bate Sasho не е ли доста късно да я търся (все пак мина седмица от както и звънях и не вдигна) пък и някво като натегаческо ще се получи а не искам да изглежда така.
Как ги определяте дните след които ще се обадите без да изглеждате на зор и пр. - примерно, запознавам се с момиче на улицата/магазина, разменили сме по няколко приказки, дава ми телефона си и ? Колко дни ? 4 ?
Не разбрах какво искаш да кажеш с "Точка 2 и точка 3 ги умножаваш 1-2-3 пъти" : )
Иначе ДА винаги съм за екшън срещите - дартц, билярд а ако е хубаво времето може и рикша в парка :) пък след това евентуално по сокче.
От сръдни полза няма, тъй че и аз смятах да се държа както до сега.

#5 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 15 June 2011 - 09:11 PM

Обади и се на тази, въпреки че е минала една седмица, нищо не губиш.
Ако те е грижа, че изглеждаш на зор, значи си - кофти, но факт. Спри да мислиш за това как не желаеш да изглеждаш в очите им, а за това как искаш да изглеждаш.
Обаждай се, когато желаеш, недей да броиш дни и да се питаш дали е време да и се обадиш, просто го направи - така сам си изграждаш фрейм ( мироглед за живота ), че си нуждаещ, затова спри да се питаш, а просто го прави, тъй като няма нищо ненормално в това да усещаш привличане от противоположния пол и никой няма да се съди за това, така че просто действай.

Edited by Suspect, 15 June 2011 - 09:12 PM.


#6 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 15 June 2011 - 09:48 PM

А бе, малко си е късничко 1 седмица...както писах по-рано...с всеки изминал ден нещата се "охлаждат". Относно това дали ще излгеждаш "нийди" - всичко зависи от държането ти и вътрешната игра. А дали да се обадиш или не - зависи колко те "гложди" това ;).

"Как ги определяте дните след които ще се обадите без да изглеждате на зор и пр"
Нещата тук опират до усет. Не на всичко писано в Библията трябва да се гледа като закон, въпроса е да четеш между редовете, да се схване идеята.

Не разбрах какво искаш да кажеш с "Точка 2 и точка 3 ги умножаваш 1-2-3 пъти" : )
Точка 2 и 3 от моя пост бяхя:
2. Обаждане
3. ЕКШЪН - среща.
Имах предвид следното -----> Обаждаш се--->правите си среща. И правиш това 2-3 пъти (обаждане, среща, обаждане,среща...), след което действаш според целта (се*с или връзка).

Айде за сега това е, няма да те "надъхвам" да се обаждаш или да не се обаждаш, КЛЮЧЪТ Е В ТЕБ. И ВИНАГИ Е БИЛ В ТЕБ :)
Успех.

#7 CrossFire

CrossFire

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 19 July 2011 - 03:41 AM

Здравей.Правилото е за 3 дни.Също така това че си и звъннал добре, но след 1 час "пробвам отново" това е много needy и тя сигурно го е забелязала.Защото жените са усъвършенствани в тези неща.И ти ли си жената в ситуацията ТИ ТРЯБВА ДА СИ АЛФАТА ТИ ТРЯБВА ДА ДИКТУВАШ ПРАВИЛАТА. Само едно "здрасти" веднага ще се усети че вече не искаш да се познавате.Значи продължи да си правиш каквото си правиш без да споменаваш защо не ми дигаш и да и дигаш скандали защото ще те отреже и после ще пишеш в форума "играх добре, но тя ме отряза".

Поздрави СР

Edited by CrossFire, 19 July 2011 - 03:42 AM.


#8 XviD

XviD

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 19 July 2011 - 11:19 PM

Абе в крайна сметка нищо не излезна с тая мацка - ама тя губи :)
Иначе мерси за полезните съвети.