Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

ситуация за съвет


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 malkiqparij

malkiqparij

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 11 May 2011 - 08:02 AM

Значи ситуацията е такава , запознах се с едно симпатично момиче, понеже съм човек който много си пита още на втората среща ми каза че има приятел, но ме харесва(приятеля и е от друг град) и понеже практиката ми показва че приятелите в 50% не са това което момичетат очакват , аз си деиствах целувки , галения. Съответно , цветя , целувки , романтика. Прибра се тя при приятеля си около месец и положението се промени . 2-3 дена след като се прибра каза че нз какво да прави . Една седмица след това доиде и секса(меко казано невероятен ). Тя ми казва че не ме обича, не обича и приятеля си . Дори като проявя повече интимност и ме отбласква . По-трудно си взимам целувка и гушкане от колкото секс. Всичко става с доста врънкане от моя страна. Няколко дена не ми вдига тела но когато е на кеф всичко се получава , казва ми че в главата и е каша. В началото не ми беше проблем да спи при мен и да говори на приятеля си по тела колко го обича. Но доиде момент в които тя охладня още повече а в същотот време нещата с приятеля и не вървят. Идва по рядко при мен а и все по рядко е на кеф за качествени разговори. Тактиката одрапни се и чакай не деиства тогава не ме търси и съответно няма секс , а се отдава повече на гаджето. Та понеже не съм изпадал в такава ситуация а и съм харесал момичето доста(не само заради невероятния секс, които просто не може да ме отлепи от нея) се чудя как да постапя за да я спечеля в по-голям период от време. В същотот време съм излизал и с други момичета но не и прави никакво впечатление нито ревнува нито коментира , даже се радва и иска да и разказвам. Момичето е доста умно(характера и не се вързва мн мн с акъла поне за мен ). Принципно това и е втората изневяра но първата е с друго гадже. На мен ми е ясно че нямам бъдещте с нея и си търся паралелно сериозна връзка. Въпроса ми е ако някой има опит в такива ситуации и е по-напреднал как да постигна тези по-чести срещи с момичето .

#2 altec

altec

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 13 May 2011 - 04:11 PM

Я я заеби тая, да ходи да си търси каквото търси... Аз не бих се занимавал с такова момиче. Върти си те... Както и да е аз си мисля обаче че би било ефективно да спреш контакт с нея, не просто да излизаш с други момичета просто да забравиш за нея или да се престориш че си забравил... Мисля че това може да и покаже че дефакто има нужда от теб в живота си... Прецени си защото ако го направиш това а на нея въобще не и дреме ти само ще загубиш от това (според мен не губиш де но като си решил че искаш да си с нея не мога да ти променя решението). Малко рисково би било такова поведение ама за друго нещо не се сещам... Изчакай да видиш и другите какво ще кажат. Успех :)

#3 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 14 May 2011 - 12:27 AM

Братле до колкото чаткам си в начален стадий с опита.
Няколки грешки - много питам, цветя, романтика и т.н. се прилагат, когато се иска форсаж на тръпката в една по-дълга връзка :) Тоест в началото като свалиш всички карти на масата ставаш ясен за кво си с мацето и губи много бързо интерес. В случая тя може да си вземе секс от няколко места, а ти само от нея. Така, че колкото и да е страхотен (което малко ме съмнява) няма да я задържиш само с него. Ако липсва химията, секса си е просто секс, задоволяване на потребности. Как да действаш няма си и идея. Спри да я търсиш, за някви дни. После действай коренно различно. Не изпадай в сериозни разговори, обвързванки и тем подобни. Пробвай с друго момиче ако щеш, излизай с приятелие, прави секс. И ако толкова много държиш на това момиче, започни отначало.

#4 Lubominator

Lubominator

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 14 May 2011 - 11:18 AM

Не става свирка от всяко дърво, така че не се надявай на сериозна връзка с тая! А може би ти допада да ти изневерява :) Нещото, което можеш да направиш е да продължиш да си я тъпчиш, но не на всяка цена и да спреш да й се надяваш за нещо по-сериозно от IBAN-e! Просто не се самонавивай и се забавлявай с нея вместо да се взимаш много на сериозно и да се филмираш ;)

#5 malkiqparij

malkiqparij

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 14 May 2011 - 12:44 PM

Значи не съм в началото на развитието си и си имам така да се каже изграден мой подход към жените, който за мен си работи добре. Относно това дали излизам с други момичета и правя секс с тях (докато сме контактували с нея 5-6 месеца) да правя го. Дали съм спирал да я търся и това съм пробвал- не работи . Много добре осъзнавам че нямам бъдеще с това момиче дори и да беше само с мен .Тя не изневерява на мен а на приятеля си. Правил съм доста секс с различни момичета и определено съм на ясно кое е фантастичен секс и кое просто секс. Целата на въпроса ми е дали някои от вас има идея как да продължат нещата като метода - не я търси, не работи. Тя желае да е с мен, но в голяма част от времето нещо е спира(приятеля и е фактор но не основния ). Относно секса тя е много на ясно че е добра(а дори и двамата не се раздаваме докрай). В момента съм с друго момиче и ако станат сериозни нещата с нея , ще трябва да се откажа от нея. Но поведеинието й не ми е ясно , а и ако не се развият нещата с другото момиче пак ше гледам да съм с нея. На въпроса за поведеинието й незнам дали и тя има отговор в главата си (поне така твърди). Благодаря за съвета и тарся още :).

#6 Deception

Deception

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 14 May 2011 - 06:18 PM

Балансът на силите в твоята ситуация е изключително наклонен в нейна полза. В момента тя има пълна власт над теб, знае какво искаш от нея и най-общо казано знае какво се върти в главата ти.
Жените обичат мистерията и загадъчното, а ти си избързал да разкриеш всичките си карти на масата и сега няма с какво да задържиш нейното внимание и да караш съзнанието и да търси отговори за теб. Не прави тази грешка отново, ако не искаш да изпиташ същото разочарование пак.
Какво значи, че не обича приятеля си? Тя самата държи ли на себе си? Според мен и липсва интегритет и държи пред себе си фасада, с която прикрива истинските си чувства и намерения.
Бих ти дал следния съвет - нагласи нещата така, че да се видите, но не настоявай това да стане непременно, а го направи по-непринудено и случайно. Седнете, поговорете си, но не търси физическа близост с нея. Ако досега си сядал до нея, този път седни срещу нея. Това ще кристализира в нейното съзнание една дистанцираност и ще промени вътрешната и нагласа. В един момент стани по-сериозен, забави тона си и кажи, че и благодариш за хубавите мигове прекарани заедно. След това и кажи, че имаш нужда да затвориш тази страница и да отвориш нова. Ставаш и си тръгваш, това е. А тя остава да се чуди и да размишява защо те е загубила или какво те е отблъснало от нея. Но това е без значение. Сега балансът на силите е изравнен. А ти си запазил сърцето си. То не е играчка в нейните ръце, ако не го иска истински.

Edited by Deception, 14 May 2011 - 06:20 PM.


#7 malkiqparij

malkiqparij

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 16 May 2011 - 08:37 AM

Относно че силите са изцяло на неина страна си много прав. А за това че не обича приятеля си съдя освен от казанато от нея а и от факта че след като се прибере при него за 10 дни се виждат не повече от 2-3 пъти. По принцип тя е по студен и егоистично насочен човек. Обстоятелствата са такива че се налага да се виждам с нея заради работата ми тай че ще има още 5-6 виждания. А с последния разговор между нас, тя успя да спечели неуваженито ми от тук нататак , тъй че общо взето историята приключи , много добре е че имам алтернативи на който ще обарна повече внимание. Благодаря за съветите ви. Отнсоно "грешките" които допускам , поне според мен не са грешки тъи като повечето хубави момичета си имат приятели и ако не проявя старание няма начин да ги спечеля , дори и вразките им да куцат(това работи поне при мен). Основното с което ги печеля е именно тази отдаденост към момичето още от първия момент(тъи като не съм голям красавец, а и приятелите им са по-симпатични). Гледам да си запазя по някои и друг кос в ръцете и общо взето саумявам(най-дългта ми връзка е 4 години). А и за пръв път от доста време се свалям с момиче без приятел и ще се насоча на там, че понякога се чувствам долно когато се получат нещата а те си имат приятел(не че ме е спирало, но ще ми е неприятно ако го правят на мен . Пак благодаря за мненията. Цялата ситуация ми донесе доста experience , тъй че всичко е наред :)