Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

До какво състояние може да те докара любовта.


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#16 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 09 August 2008 - 10:50 AM

Ami da adekvaten li be6e i az ne znam no vse pak e otgovor nali, v dne6no vreme vajno e da izkaje6 mnenie pak kakvo bilo to nali e mnenie vse pak i 6te ima 50 procenta interes ili ne, taka mislq az...

Да вземеш да си тунинговаш главния мозък ли? Ако нямаш какво да кажеш аз лично предпочитам да си стоиш в кокошкарника и като стане 20:00 и стопанина загаси лампите да лягаш да спиш.

Погледнах темите във всички раздели. Ето статистиката:
Снощи започвайки от 23 часа (на 08.08.08) си дала своето мнение по 8 теми!!! <_<
Мислите ти наистина са ужасяващи:

Podarqvaneto na cvetq e interesno no i ednovremenno sku4no, ne znam taka mislq az a vie kak mislite moje samo na6eto bade6te da kaje :PA kakvo bi bilo to koi znae tolkova golqma tema e tova 4e moje da se obsajda dokato sa6testvuvame dori, da bade6teto naistina e vajno i intriguva6to, no dali ima krai na sveta naistina ili prosto si e izmislica nqkomu tova pak samo bade6teto 6te pokaje :blink:

Каква е връзката между подаряването на цветя и свършека на света??? С какво твоето мнение ни помага на НАС?

Много ми приличаш на един човек от близкото минало. Казва се Иван. И е от Айтос. Приличаш ми по начин на изразяване, по това че искаш на всяка цена да спечелиш внимание, че цяла България го съжаляваше и искаше да му помогне + родителите му, че си дръзка. Разликата с теб е че той можеше наистина да пее.
Честно, неудобно ми е за теб. Съжалявам те- заради нещата които си направила. Не е ли време да се оттеглиш за момент от сцената. Можеш да се върнеш по всяко време, но твоя позитивизъм е нужен и това да се опитваш да помогнеш на хората тук.

Защо не си ми изтрил профилът още :) Ти си ГЪЗ-Хахаха :)

Безмислена дързост, какъв е смисъла???

#17 Fisher

Fisher

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 14 August 2008 - 12:51 PM

Та в началото на темата ви бях писал за моята 3 годишна връзка , но в момента съм доста объркан и незнам какво да правя.
Случая е следния последните дни бившата ми приятелка ме търси постоянно по скайп и даже днес дойде на работата ми за да ме види(аз знаех че ще го направи понеже е познавам достатъчно) , не си говорихме много понеже няма закакво все пак общи приказки си казахме докато тя незапочна направо да си говори затова за което е дошла и ми каза " В момента съм си вече сама , сегашния не се виждаме по 2 седмици и повече то така все едно неходим" и след малко се осети и вика : "Ама да де то така е по добре" както и да е разказа ми че предишната вечер е плакала много за мен за нас и разглеждала нашия албум който и остана.
В момента ми стана малко криво и незнам откаде се взе понеже вече бях свикнал без нея , но явно има някакви чуства останали в мене които пак се появиха.
И сега се двоумя дали да е изведа някаде да излезнем понеже знам че сега имам някакъв шанс да сме отново заедно, но от друга страна си задавам въпроса дали наистина го искам понеже само аз си знам как тя се подигра с мене и последните месеци бях като сянка.
Абе изобщо съм объркан ,кажете ми според вас какво може да са значили тези нейнио действия и какво е най разумно?
Понеже когато съм в такива ситуации немисля много трезво.

#18 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 14 August 2008 - 04:00 PM

Та в началото на темата ви бях писал за моята 3 годишна връзка , но в момента съм доста объркан и незнам какво да правя.
Случая е следния последните дни бившата ми приятелка ме търси постоянно по скайп и даже днес дойде на работата ми за да ме види(аз знаех че ще го направи понеже е познавам достатъчно) , не си говорихме много понеже няма закакво все пак общи приказки си казахме докато тя незапочна направо да си говори затова за което е дошла и ми каза " В момента съм си вече сама , сегашния не се виждаме по 2 седмици и повече то така все едно неходим" и след малко се осети и вика : "Ама да де то така е по добре" както и да е разказа ми че предишната вечер е плакала много за мен за нас и разглеждала нашия албум който и остана.
В момента ми стана малко криво и незнам откаде се взе понеже вече бях свикнал без нея , но явно има някакви чуства останали в мене които пак се появиха.
И сега се двоумя дали да е изведа някаде да излезнем понеже знам че сега имам някакъв шанс да сме отново заедно, но от друга страна си задавам въпроса дали наистина го искам понеже само аз си знам как тя се подигра с мене и последните месеци бях като сянка.
Абе изобщо съм объркан ,кажете ми според вас какво може да са значили тези нейнио действия и какво е най разумно?
Понеже когато съм в такива ситуации немисля много трезво.


виждам една жена, която се опитва да замени липсващата и за момента емоция със добре позната стара
ТЯ ЗНАЕ, че още си под въздействието и...нужен си и, защото е загубила равновесието и увереноста си...

разходия, забавлявай я, но аз не мисля, че ще се върне ...ще те използва известно време и пак ще си аут...

ако аз трябваше да реша, удебелените букви ще са ми достатъчни...

дано да греша :lol: избора си е твой