Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Някъде допускам сериозна грешка


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 13 April 2011 - 02:18 PM

Нещо не се получават работите , предполагам , че е грешка в поведението , но и понятие си нямам какво точно , просто не искат да ми вържат момичетата и това е , не съм отчаян , напротив смешно ми е , защото само вижте каква ирония , аз знам толкова много неща благодарение на този форум и не мога да забия и едно момиче , пък приятеля ми , който си няма понятие от това всичкото нещо , което е тука , не го е виждал този форум , не го е чувал , няма моите знания и ч**а наред , просто всеки момент ще падна под бюрото... :D :D
ЯВНО НЯКЪДЕ БЪРКАМ СЕРИОЗНО , не знам къде и всъщност това ми е въпроса , за да ми отговорите ще ви обясня как протичат нещата при мене приблизително...
(Основно поле на действие - Училище) - това прозвуча като секретна мисия както и да е... :D
Запознавам се с момичето , приказваме си малко , вземам скайп , пиша и след това , взимам и номера... В даскало пак си приказваме и в един момент званя някой вечер или пиша по скайп , "айде на кафе еди кога си" и ме отрязва , в смисъл не директно , ами знаете за какво говоря.. не ми се излиза , гледам филм , боли ме главата и разни такива всичките приказват едно и също така , че предполагам ме разбирате перфектно и това е , пък да не говорим да се мъча да направя кис клоуз , кино или каквото и да е.Аз не мога да мина второ ниво в тази шибана игра пък как да стигна до трето.. :D Също така нещата , за които си приказвам с момиче са общи в началото и след това почвам да правя намеци (сещате се какви) , дори на моменти се чудя може би съм твърде директен... Примерно последния път , звъня на една , бла бла бла нави се да отидем на кафе и докато си приказвахме по телефона и казвам:
Аз: айде 7 часа да си на ***** да дойда малко да те нацелувам и да си вървя... :D
тя: Добрее ( и се смее)
Отивам и познайте , сядаме почваме да си приказваме тя беше с нейна приятелка , просто се скъсаха да се смеят (пусках базици а-у , истории , каквото ми дойде , чисто наторално) , вярваха ми нещата , само , че като я понатисна нещо и се дърпа , няма смисъл да казвам , че както винаги бях много "ДЕЛИКАТЕН". И продължавам да си бия главата още повече , защото езика на тялото и показва че ми е навита не на 20 , а на 20000% , както съм седнал до нея , приказвам и я гледам в очите , поддържам контакта перфектен и след точно 10 мин , ми казва "офф нещо ми стана топло" аз: то от мене.. :D тя: мдаа :D , след още 5 мин я гледам , че като наруша контакта , защото нещо ми обясняваше приятелката и тя продължава да ме гледа , почвам пак да и приказвам , играе си с косата , върти си пръстена на ръката , китките на показ , сложих си ръката на кръка и (познайте дали я махна... НЕ РАЗБИРА СЕ... :D ). Какво точно си казахме не помня , но и отговорих:
аз:Да ти обясня ли ?
тя:Да !
аз: Тръгвам към нея за кис клоуз и вече когато съм точно до нея в смисъл , влязал съм и в интимното пространство и казвам: слушай сега внимателно и АХА ДА ТРЪГНА и тя се обръща на другата страна и вика , Не не не и таии , 3-4-5 пъти прая опит и нищо разбира се и тъй.

Еее какво да ви кажа това е всеки път , излезя ли с момиче това става , ИОИ-та летят , хвърчат , всичко точно , забавен съм , няма грешка и винаги едно и също , Семейно положение: Необвързан , не знам къде правя гафа но явно е сериозен.

Аз лично отчитам като грешка , че съм твърде директен , не си играя много , но не съм сигурен , защото все пак нали това означаваше да си самоуверен и да имаш самочуствие , нали това търсеха тези кокошки... :D :D

Въпроса пак е същия... Къде бъркам ?

Благодаря на всички отговорили предварително !!! :)

#2 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 13 April 2011 - 03:47 PM

Няма лошо да си директен, проблема ти според мен е другаде - не знаеш кога да целуваш. От единствения пример, който си дал, грешката е в това, че посягаш да я целуваш пред приятелката и на първа среща. Не звучи добре за нейните уши, нали? Лично аз голям както казваш проблем не виждам. Щом едно момиче е излязло с теб значи иска нещо... както казах по-горе, дал си само един пример и не мога да ти кажа защо винаги става така.

#3 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 13 April 2011 - 04:43 PM

Да , не знам кога да целувам наистина , въобще грам усет нямам за това нещо , все пак до сега съм се целувал само веднъж в една дискотека преди няколко седмици , то даже има тема някъде под тая е , както и да е... Ноо остави , че не знам кога , амии и си нямаш на представа какво ми е странно , даже не мога да кажа , че се претеснявам , по-скоро едно такова странно чуство , скунфузен ли не знам , а бе много ми е тъпо като се опре до тоя момент... Плюс това , кажи ми как да си обясня това , видя какво съм писал , колко много знаци ми дава , че ми е навита и докато си приказваме ме режи , само "не"-та летят по мене , обърквам се , защото ми показва едно , а приказва друго... :X ;? В случая говоря конктретно , но почти всеки път нещата се развиват така... ;/

#4 Christian Troy

Christian Troy

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 13 April 2011 - 08:36 PM

Много бързаш мой човек .. С малко(много малко) момичета ще почнеш да се натискаш още на първа среща.Забави малко темпото

#5 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 13 April 2011 - 11:36 PM

Сега няколко насоки от мен към теб...

Когато си говориш/чатиш( разбирам че доста го правиш) с някое момиче, избягвай намеци за целувки, секс, сексуални и расистки вицове и т.н. Не че са табу, даже тези теми могат да са доста добри, ако знаеш как да ги използваш в твоя полза, но докато не свикнеш да ескалираш без да прибягваш до опасни теми, не си позволявай да ги подхващаш. Трябва първо да се научиш да караш колело с помощни колела и чак след това да преминеш на това без помощните колела. Така че за сега не прави разговорите ти с мацките по-пикантни, отколкото е здравословно да бъдат.

След това... в това да си директен няма нищо лошо, аз лично го предпочитам пред индиректният подход. Но... пак идва момента с помощните колелца. Трябва да знаеш как да си директен. И тук идва момента да добрите и лошите новини... Добрата е, че с времето ще се научиш как да бъдеш директен и да успяваш с този подход. Лошата е, че може да си оснесеш доста неудобрителни, неприятни или саркастични погледи/реакции от мацките. До сега не са ми забивали шамар, така че опитът ми казва - не бой се, бузите ти ще останат цели. Най-много да ти понатъртят самочувствието, но то пак така ще стане по-солидно и трудно за пречупване.

И накрая, но не на последно или предпоследно място - всеки един момент е подходящ за целувка. Независмо дали е третата секунда или третата среща от запознанството ви, всеки момент е подходящ за целувка, АКО имаш правилната нагласа.

А правилната нагласа според мен е: "Дарявам мацките с целувка, ако поведение им задоволява моите нужди". As simple as that. И за да стане ясно на всички защо това е правилната нагласа, ще обясня набързо за фреймовете. Ако подхождаш към целувките с такава нагласа, все едно те са един от начините ти да поощриш жените, че ти вървят по свирката, това ще ти осигури позицията, даваща власт над взаимоотношенията ви. Ти РЕШАВАШ кога е подходящият момент за целувка, ти РЕШАВАШ дали тя заслужава да получи целувка, ти РЕШАВАШ дали изобщо някога ще има целувка. Тя... е, тя ще започне да се НАДЯВА моментът, в който я възнаграждаваш с целувка да дойде, защото ще е хвърлила време и усилия, за да може изобщо да има шанс за такъв момомент. И да се върнем на думата 'РЕШАВА', която използвах преди малко - който взима РЕШЕНИЯТА, той КОМАНДВА ПАРАДА и КОНТРОЛИРА нещата. Това са мъжки работи, ако искаш да станеш сваляч, да станеш мъж, трябва да свикнеш с това, че ще взимаш важни решения, сега и за в бъдеще. Но за да имаш изобщо възможноста да взимаш решенията, ти трябва да стигнеш до позицията, даваща ти такова право и отговорност. Лека полека, ако имаш правилната нагласа към живота, ще стигнеш до тази позиция и ще имаш възможност да се възползваш от благинките, до които дава достъп тя. :)

Хайде, успех! :D

#6 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 16 April 2011 - 07:52 PM

Ясно , благодаря за изчерпателните отговори ! :)

Като цяло ми остана само едно запитване , целувка на първа среща не е добра идея , заради това да не го правя , така ли ? След 3-4 дена излизам с едно момиче с което се запознах на улицата и питам , за да не се издъня... ?? :D

#7 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 17 April 2011 - 08:26 PM

Ясно , благодаря за изчерпателните отговори ! :)

Като цяло ми остана само едно запитване , целувка на първа среща не е добра идея , заради това да не го правя , така ли ? След 3-4 дена излизам с едно момиче с което се запознах на улицата и питам , за да не се издъня... ?? :D


Пич, ти решаваш дали е добра идея. Няма шаблони за тези неща, всичко зависи от теб, отсрещния човек и подхода. Импровизирай...

#8 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 18 April 2011 - 02:17 PM

Ами срещата подрани ,днеска излязохме... :D Ии действах по нормално така да се каже , в смисъл не съм пускал намеци и пикантни теми както ме посъветвахте , не съм се мачил да я целувам , просто пихме кафе един час и водихме нормален разговор , няма да ви казвам , че въобще не знам , какво правех , в смисъл всичко беше твърде пасивно за мене , не знам дали се е получило добре , просто пробвах с новия подход , който ми предложихте.Не мога да дам оценка на нещата , въпроса е , че разговора , вървеше аз успяхвах с един , два въпроса да я накарам да говори дълго и да обяснява детайлно така , че ми беше спокойно... :D
Само веднъж бях леко "деликатен"...
Аз: Иии не разбрах сега кога ще ставаш госпожа ***** (казах си фамилията)
Тя: Ее още не те познавам пък и аз сега не си търся.
Аз: Не , че не си търсиш , а не си намерила подходящия...
Тя: Мхмм..

Това е единствения такъв момент , който ме подразни разбира се с това "не си търся" , което не е така разбира се , но не знам защо го каза...

И това е , първата ми спокойна среща , първата в която не се опитвам да я нае*а в кафенето... :D :D :D

Очаквам отговори и критики , благодаря предварително ! :)

#9 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 19 April 2011 - 06:22 PM

Защо превръщаш целувката в проблем?
- Ти я превръщаш в проблем след като мислиш за нея. Приеми факта, че жените обожават да бъдат в твоята компания, обожават да се целуват, обожават да правят секс, приеми тези факти и ще спреш да си създаваш дребни проблеми, с които да си тормозиш съзнанието, докато големите проблеми тепърва ще те завладеят, тъй като колко повече личностно израстваш с толкова по-големи проблеми ще се сблъскваш.
Или с други думи: "Невежеството е блаженство, а да си мъдър е лудост"

П.С. Наслаждавай се на момента!

#10 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 19 April 2011 - 07:38 PM

Ами не знам , имам проблем с фокуса , някъде бях чел , че не трябва да се фокусирвам върху крайния резултат , но просто как да го обясня не знам , а бе нямам никакъв план за действие никога , при мене нещата стават спонтано , гледам много да не мисля , че като почна да мисля нищо не става.Просто в дадения случай въобще не съм във свои води и понятие си нямам как ще се развият нещатата , нищо не усещам.Все още не успявам да се фокусирам върху момента , а карам като по някакъв план , трябва да направя , това , това , това... а явно тука ми е грешката.Даже сега като се сетя момичетата ми приказват нещо , аз се правя на заинтересован и гледам с голямо разбиране , а всъщност си мисля , сега ли да я целуна , дали е подходящ момента и никога нищо не става разбира се , с две думи , те ми приказват нещо пък аз съм при нея само тялом , духам съм някаде из форума и търся правилното решение всяка една секунда... :)

EDIT: Мисля я тази целувка , защото хич ме няма , страх ме е от ответната реакция , просто ми е много тегаво , не мога да спра да мисля за това...

Edited by Marto_93, 19 April 2011 - 07:41 PM.


#11 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 20 April 2011 - 01:29 AM

Забавлявай се!
А в самия ти пост си противоречиш - хем не го мислиш, хем го мислиш. Последно?

Това, че се правиш на заинтересован, а не си се усеща - най-вероятно редовно те питат: "за какво мислиш"
а ти точно в този момент си мислиш как искаш да я целунеш или да правиш секс с нея. Следващият път, когато усетиш, че искаш да направиш нещо го направи!
Довери се на чувстовото, на така наречената интуиция, а не на разума ти, тъй като той по ред причини ще ти донесе от десет кладенеца вода само и само, за да те обеди в нещо, което на емоционално ниво ти отхвърляш, както и да е, няма да влизам в дълбоки води, тъй като ептен ще те объркам, просто прави това, което чувстваш, че искаш да направиш. От друга страна ще те посъветвам никога да не взимаш важни решения, когато си емоционален - ядосан, изнервен или какъвто и да е било. Избягвай!

А да. С риск да се повторя - Забавлявай се!

Edited by Suspect, 20 April 2011 - 01:33 AM.


#12 Deception

Deception

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 29 April 2011 - 10:46 PM

Човек, трябва да контролираш положението. Това значи да я оставяш да говори, но и да участваш в разговора. Горещо те съветвам да научиш няколко рутини. Това е като скрипт или сценарий, по който вървиш, за да не се чувстваш психически обременен от това, че трябва да измисляш теми за разговор по време на интеракцията ви. Те ти дават възможност да контролираш взика на тялото ти и освобождават мозъчните и емоционалните ти ресурси. Освен това чрез тях ще направиш впечатление на мацката, че имаш интелект и мислиш бързо, което е вторичен мъжки полов белег.

#13 Deception

Deception

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 30 April 2011 - 04:56 AM

Сега се прибрах от Club Sugar (София). Забих блондинка на 36 години благодарение на популярен routine stack, с който я обработих. Материалът има ефект на атомна бомба, просто трябва да го приложиш на "жертвата" без да изглежда режисирано.

Edited by Deception, 30 April 2011 - 04:57 AM.


#14 Insensitive

Insensitive

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 123 Мнения:

Posted 01 May 2011 - 09:51 PM

Ще бъде хубаво , ако ми кажеш и къде мога да прочета такива рутини ? ;) Иначе да , всичко , което каза е така , рутините помагат и двамата да се отпуснат с тях ще е далеч по-приятно и лесно.. :)

#15 Deception

Deception

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 02 May 2011 - 08:34 AM

В Интернет е пълно. Не искам да пускам препратки към други сайтове, така че просто ползвай Google с ключова дума "routine stacks" или "pickup routines" например.