Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Съвет за Сервитьорка


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 St3althX

St3althX

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 04 March 2011 - 05:38 PM

Здравейте,наистина поразрових се да потърся ама искам да ми дадете малко съвети как да постъпя със следната ситуация:
Отидох да си хапна САМ на едно заведение (Аз съм студент във Варна) а иначе съм от Добрич,и сервитцорката ми грабна окото долу горе не е от най-красивите ама за учещ се става.Мисълта ми е че доста ми се усмихваше, говорихме си малко с общи теми и ми се струва че има някакви симпатии към мен.Мисля да скоча другата седмица пак и да ме опътите как да постъпя преди да и взема номера,някой фразичка нещо (забелязах че е по голяма от мен,което ми харесва)

#2 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 04 March 2011 - 06:04 PM

Нямаш нужда от фрази, а от топки. Няма значение какво ще и кажеш, а как ще и го кажеш - тонът ти на гласа е необходимо да е висок, но не и да викаш. От друга страна трябва да имаш спокоен език на тялото, но ако не си спокоен не се опитвай да го скриеш, защото ще стане още по видно, че се притесняваш. И все пак, за да задоволя нуждата ти от фрази - за самото взимане и кажи "Изглеждаш ми като приятна личност, напиши си телефония номер" и й подаваш телефона, а може и преди това да и искаш лист и химикал, и като ти донесе да и кажеш, че химикала всъщност е за нея и да и кажеш гореспоменатата фраза, но все пак държа да ти кажа, че нямаш нужда от фрази, а от това да бъдеш се*е си.

#3 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 04 March 2011 - 11:53 PM

Идеята на Suspect с листчето и химикалката е готина Just Do It ;) Надявам се да си наясно с езика на тялото,тоналността на гласа и начина на изразяване,само това ти трябва,нямаш нужда от заучени фрази,просто казваш това което мислиш (със добър език на тялото и правилен тон на гласа,мисля,че това което каза колегата ще свърши работа!)

#4 Razputin

Razputin

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 05 March 2011 - 10:08 PM

Здрасти братле, ако си объркал това дето му викаш "общи приказки" няма как да помогнем. Иначе моя съвет е дръж се естествено и следвай библията при първи разговор...тва е от мен, дано удържиш "някоя победа" ...
Щом е по голяма от теб в момента в който си раменяте репликата кой на колко години е вкара следното :

Ти: на колко години си ?
Тя: (по голяма от теб)
Ти: Е сега така е модерно жена с минало и мъж с бъдеще !!!

Действа супер !!!

#5 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 07 March 2011 - 01:03 PM

....Ти: Е сега така е модерно жена с минало и мъж с бъдеще !!!
Трябва да призная, че това наистина ме разби ;) !!! Колегите от "горния етаж(пост)" са ти написали всичко, което ти е нужно за да дадеш ход на нещата. Ако все още не си действал погледни тази тема. Предполагам, че ще ти свърши работа. УСПЕХ ;)!!: http://donjuancentre...44&#entry35344.

#6 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 31 March 2011 - 02:17 AM

1. Поръчай си зеле с ориз. Някъде четох, че са афродизиак за жените, но и образуват газове. Така, че внимавай като плащаш сметката.
2. Първо прбвай да поискаш номера индиректно - "Виждам, че в момента си заета как бихме могли да продължим този разговор?" - но за това трябва да си сигурен, че момичето има интерес.
3. Бъди интересен и забавен. Кажи и виц за Зайо Байо в гостилницата.
4. Не поръчвай шкембе колкото и да ти се яде. Ако се искушиш, ръцете далече от чесъна.
5. Бъди учтив, дръж се като пичага.
6. Ако винаги оставяш бакшиш остави, но ако го правиш само, за да и се харесаш, по-добре не го прави.

Малко изпростях, но прощавайте, другари :)