Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Е и аз си намерих майстора.


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#16 CHC

CHC

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 25 September 2011 - 01:30 PM

Техниката си струва и то много ... Но ето какво се получава след още 7 месеца заедно. В момента сме разделени от 3 дни ... пак по неино настояване,а това са и думите след като я попитах дали иска да е с мен още ,след един скандал който аз започнах '' Много те обичам и никога няма да спра да те обичам (и реве ), не искам да късаме искам да ми дадеш 2 седмици почивка да не се чуваме изобщо през това време за да мога да си изясня дали искам да съм с теб , защото не знам какво ми става .. просто искам малко време да съм сигурна какво правя '' И след това изречение и казах че ще и ги дам тези дни . След което останах потресен от така наречената ЖЕНА ... и все още вече 3 дни размишлявам какво я прихвана. Като се има впредвид че през тези 7 месеца доминирах във връзката ни ! Може би някой от тук щя сподели какво е положението...

#17 fancooler

fancooler

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 27 September 2011 - 03:42 PM

Привет на всички в този чудесен форум!!! Благодаря, че Ви има!!!

CHC,
разделих се с дългогодишната си приятелка преди два месеца. Изкарахме заедно четири години и половина, от които повече от три живяхме заедно.
Аз съм на 31 години, тя е на 23. Запознаха ни общи приятели (тя не е от моя роден град). Предишните ми връзки бяха кратки и епизодични - 4-6 месеца. Голямата ми грешка, за да се стигне до тази раздяла беше, че дадох всичко от се*е си и правих много компромиси, които не трябваше да правя. Не пазих сърцето си, а трябваше... В началото всичко беше прекрасно - тя беше на 18, а аз на 27. Всичките ми приятели смятаха, че сериозното ми обвързване с това момиче е голяма грешка, но аз в този миг бях подвластен на емоциите си и не крия, че не съжалявам, въпреки злополучната развръзка. Пределно ми е ясно какво изпитваш в момента. Няма по-голяма болка от тази да знаеш, че жената до теб те обича и въпреки това не иска да е с теб... Объркана е и според мен основната причина за това е, че не се е наживяла. Сам казваш, че е на 20 - живее й се. Сериозната връзка, особено когато живете заедно с въпросния човек, бъка от битовизми и в един момент без да се усетиш в отношенията ви надделяват еднообразието и рутината. Лесно е да ти кажа следвай желязното правило "СЛЕДВАЩАТА", но аз си мисля, че е по-добре да следваш сърцето си и да не забравяш, че си МЪЖ! Ти сам за се*е трябва да си отговориш на въпроса какво очакваш от това момиче ако отново се съберете и да определиш дали нещата наистина са безвъзвратно загубени или все още има надежда. Вярно е, че хората са много различни, но ако не се е наживяла (много е вероятно това, вярвай ми!) ще страдаш много ако останете заедно, защото оттук насетне ти никога няма да си на първо място за нея.

PS: Наслаждавай се на живота, забавлявай се, излизай с други момичета. Сега е момента да направиш всичко онова, за което си мечтал, но си нямал възможност да го постигнеш!

#18 notorious

notorious

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 27 September 2011 - 10:11 PM

Ако сърцето ти казва да се бориш за нея направи всичко възможно да си я върнеш. Разбира се има и вероятност да не се получи и оттова да те заболи още повече. Риск печели, риск губи :)

#19 CHC

CHC

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 27 September 2011 - 10:48 PM

днес сама ме потарси и ми каза че още била объркана и не знаела какво да прави .. като ми заяви че ме обичала по два начина ... като приятел и като половинка :) не са на добре работите за сега си бия паса .

#20 player_001

player_001

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 28 August 2013 - 11:37 AM

Здравейте,

пиша в тази тема, защото моят проблем е много сходен. Прочел съм библията и съм от старите учстници в този сайт, на 26 години съм , момичето за което ще пиша е на 25. С нов акаунт съм , защото приятелите ми бяха намерили този форум и четат какво пиша, а желая да остана анонимен. След доста четене и прилагане на наученото от сайта започнах да имам голям успех с жените и спрях да влизам тук. Започнах да прилагам наученото без да се замислям и всичко ми идваше от вътре. След това срещнах приятелката ми и вече сме заедно 2 години. Всичко ми е много ново , защото до сега не съм имал дълга връзка, защото не можех да намеря жена която да ми привлече толкова вниманието, а и бях н а друга вълна тогава. В тази връзка всичко беше идеално. Тя много ме обичаше, беше луда по мен, аз също я обичах. Аз бях доминантния (даже прекалено), каквото кажех това, беше, въобще не се съобразявах с нейното мение,не правех компромиси, започнах да се държа лошо с нея, започнах да се карам с нея за глупости, появи се ревността, правех и проблеми с кой излиза, исках да си стои постоянно с къщи, не я пусках по дискотеки, имах период в работата около няколколко месеца, в който бях много изнервен и си изкарвах всичко на нея. Заяждах се с нея постоянно. Като изключиме това много често пътувахме на роматнични екскурзии и когато бях в настроение тя направо сияеше. Тя е от типа добро момиче. Супер добре се държи и винаги е позитивна.

Изведнъж започна да се държи студено и дистанцирано. Не е искала да късаме, обаче каза, че много зависи от поведението ми ледващите месеци дали ще сме заедно, каза, че я задушавам и че не е щастлива, че ме обича , но не може да издържа повече. Аз не бях обърнал внимание на поведението ми , но сега се опитвам да се променя и се държа по - добре с нея. Искам да си я върна , както си беше , но незнам какво да правя. Сигурен съм , че няма друг. В момента съм в чужбина по работа вече 2 месеца. Скоро ще се прибера и ще я видя. Единия вариант е да се опитам да и докажа, че съм се променил и да почна да тичам по нея, но така рискувам да загубя уважението и, и  да ме зареже, другият вариант е да се държа нормално и естествено и да се нядявам да и се оправи настроението, третия вариант е да почна да я игнорирам и да се надявам, да възбудя интересът и отново.



#21 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 31 August 2013 - 11:25 AM

Определено си личи, че я задушаваш, което неминуемо довежда до изчезване на любовта и край на връзката ви, още повече че вече веднъж е била приключила. Отделно, че се държиш като задник и си се държал така, а това е също отблъскващо и не е най-подходящото за лтр. Казвам ти го от базата на личен опит, също с най гърл...

Като цяло няма смисъл да влагаш големи надежди, (игнорирането няма да го коментирам...) според мен се дръж нормално и проследи нейния интерес какъв е, ако не е висок или вече е загубен я остави да си живее живота и да си намери човек към който ще е висок. Мацката (найс гърл) търси и ще се радва на човек, който я кара да се чувства специална, единствена по-често не 1 път в месеца + добро отношение и уважение (не да и тичаш по гъза, има разлика) ти като чета май не си такъв, в началото се е кефила на бед асс но после и е писнало, никой не се кефи на лошото отношение дълго...

Това късане събиране късане събиране е голяма простотия и тъпотия, поне според мен, мощно убива всякакви чувства... теб те няма и 2 месеца това е също бая време... не насилвай момичето да се убеждава в каквото и да е, ако иска иска да е с теб ще е като не - ще стоиш сам докато дойде/намериш другата.

Не мога да ви разбера всички, какъв е тоя страх да останете сами (необвързани, не без секс) за известно време...

+ това няма вечни връзки, всичко 1 ден се изчерпва, рано или късно и остава уважението, разбирането, приятелството и навика да си с тоя човек.



Привет на всички в този чудесен форум!!! Благодаря, че Ви има!!!

CHC,
разделих се с дългогодишната си приятелка преди два месеца. Изкарахме заедно четири години и половина, от които повече от три живяхме заедно.
Аз съм на 31 години, тя е на 23. Запознаха ни общи приятели (тя не е от моя роден град). Предишните ми връзки бяха кратки и епизодични - 4-6 месеца. Голямата ми грешка, за да се стигне до тази раздяла беше, че дадох всичко от се*е си и правих много компромиси, които не трябваше да правя. Не пазих сърцето си, а трябваше... В началото всичко беше прекрасно - тя беше на 18, а аз на 27. Всичките ми приятели смятаха, че сериозното ми обвързване с това момиче е голяма грешка, но аз в този миг бях подвластен на емоциите си и не крия, че не съжалявам, въпреки злополучната развръзка. Пределно ми е ясно какво изпитваш в момента. Няма по-голяма болка от тази да знаеш, че жената до теб те обича и въпреки това не иска да е с теб... Объркана е и според мен основната причина за това е, че не се е наживяла. Сам казваш, че е на 20 - живее й се. Сериозната връзка, особено когато живете заедно с въпросния човек, бъка от битовизми и в един момент без да се усетиш в отношенията ви надделяват еднообразието и рутината. Лесно е да ти кажа следвай желязното правило "СЛЕДВАЩАТА", но аз си мисля, че е по-добре да следваш сърцето си и да не забравяш, че си МЪЖ! Ти сам за се*е трябва да си отговориш на въпроса какво очакваш от това момиче ако отново се съберете и да определиш дали нещата наистина са безвъзвратно загубени или все още има надежда. Вярно е, че хората са много различни, но ако не се е наживяла (много е вероятно това, вярвай ми!) ще страдаш много ако останете заедно, защото оттук насетне ти никога няма да си на първо място за нея.

PS: Наслаждавай се на живота, забавлявай се, излизай с други момичета. Сега е момента да направиш всичко онова, за което си мечтал, но си нямал възможност да го постигнеш!

 

Според мен хора, които мислят за сериозна връзка с момиче по-малко от тях с 9г имат определено някакви комплекси и отклонения. Да си на 27(когато живота ти вече би трябвало да е устроен, да си узрял и да си стабилен) и да се хванеш с пикла на 18 (която нито има опит, нито се е наживяла, нито е узряла, само 1 физика дето може да предложи и то не за дълго), определено не си в час и наред. Нищо лично. За мен допустимата разлика е макс +/- 3-4г



#22 player_001

player_001

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 03 September 2013 - 01:37 AM

Мерси за отговора

Не мога да се откажа. Когато загубиш човека  до теб, тогава го оценваш. За сега нивото и на интерес е доста ниско, но щом не ме  зарязала още, значи още има надежда. Каза, че ще ми даде последен шанс да се променя. Ще се опитам да и дам повече свобода, да не показвам ревността си и да се държа по-добре с нея. Каза, че ще трябва отново да я спечеля.



#23 sarafaa

sarafaa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 05 September 2013 - 11:25 PM

Абе човек и аз съм страдал по подобен проблем но каква ти е ползата болката изключваш я продължаваш това е решението според мен не трябва да се живее в миналото поради причината че просто това наранява живей в настоящето . Знам че съм директен и много груб но си е така според мен . Радвам се че сте се оправи ли но просто не бъди такъв чувствителен да не ти пука видя ли че игнорира върши работа и тя си дойде на място . Така че бъди малко по суров . И не и угаждай толкова ..



#24 player_001

player_001

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 10 September 2013 - 09:10 PM

Тоя пост ми помогна да се осъзная и да се взема в ръце. Нещата стават все по-зле. Колкото по-добре започнах да се държа, толкова по - зле се държи тя. Вече съм готов да се разделиме. Почвам да се държа естествено и да не и позволявам да ми се прави на интересна. Ще изчакам да видя как ще се развият нещата и дали с времето ще се променят нещата и ако не се оправят - СЛЕДВАЩАТА. 



#25 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 10 September 2013 - 10:18 PM

оффф... бъди Мъж и я остави... щом нещата се влошават, ясна е работата - ще се разделите, дали след 1 месец или след 2... ще се случи. бъди мъж и излез с достойнство поне, остави я намира, толкова ли няма други момичета че си се хванал за 1 и не я пускаш? вземи прочети Библията и проумей някои неща.

не мога да ви разбера, какво толкова има в това да напуснеш човек който не те кефи вече или те кефи ама виждаш че ти пък не го кефиш и не си подхождате? нещо като се провали 1 път или тръгне да се проваля, ще се провали.

вместо да гледаш как да се чувстваш щастлив и спокоен ти се нервиш и си усложняваш живота с глупости, вместо да имаш 2-3 и да се чудиш при коя да отидеш довечера, ти си лепнал 1 и си като лепка за нея. не знам в кой град си, но вземи се огледай навън утре други ден и т.н. и виж колко хубави други момичета има, една от тях или няколко от тях, зависи дали си нийди или си коцкар може да е в леглото ти...



#26 enjoy

enjoy

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 11 September 2013 - 02:03 AM

Явно си отива към край, но не първото, не е и последното момиче. На твое място бих се държал естествено и бих се забавлявал за последно, пък каквото стане. Колкото повече мислиш и задълбаваш в един проблем в една връзка, толкова по-голям започва да изглежда.

И все пак си направи един анализ разходи-ползи, за да видиш дали си заслужава изобщо да си с нея ;)



#27 player_001

player_001

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 14 September 2013 - 03:40 PM

Пичове, скъсахме! Много по - леко ми е вече. Като видях написаното , че трябва веднага да се откажа си мислех, че при мене е различно и че жената е различна, и ще се оправят нещата. Ще знам в бъдеще, че колкото и да си заслужава жената, шансът е много малък, веднъж като са охладнели отношенията, нещата да се оправят. Щом след като положих усилия, не се оправи положението, значи тя не ме заслужава. 

Сега ще мога свалям мацки както преди, без угризения. (Все пак не ме е яд, че изгубих толкова време, защото иначе ако не бях сигурен щях да съжалявам и да си мисля какво е щяло да стане, ако бях опитал).



#28 player_001

player_001

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 11 December 2013 - 12:26 PM

Въпреки изписаното в този форум, от известно време се чудя дали да не пробвам да се събереме с бившата. Ако не ви се чете по - нагоре ситуацията е следнта. Аз се държах супер лошо с нея и се разделихме по нейно желание. Сигурен съм, че не е имало друг. Тя ми се обади след 2 седмици да се видиме, и аз се държах супер грубо и я обвиних за раздялата. Тя рева през цялото време и накря ми вика: "не, няма да се събереме отново, забрави". Аз и отговорих, че не съм излязал с нея да се събираме и не искам да се събереме , а просто съм искал да и пожелая приятен живот. Тя започна да реве още повече. След това една обща приятелка ми каза, че тя ме е била потърсила за да се събереме. След това започна да публикува неща във файсбука, да ме предизвика да и пиша. Че все едно чака да я потърся. Аз си изрих всички снимки във файсбука с нея. След месец и половина аз и се обадих и тя ми каза, че не иска да ме вижда и да ме чува и да не я търся повече. (Тя е доста чувствителна и ленсо наранима.) През цялото време исках да съм с нея, обаче егото ми беше накърнено и затова без да мисля се държах така с нея последния път. Сега си излизам с други момичета, но продължавам да си мисля за нея. Мисля да и се обадя след 1-2 месеца и ако си няма приятел да се събереме. Какво бихте ме посъветвали. Дали е изгубена кауза? И ако се видиме дали да съм напълно открит с нея, че ми е липсвала или да съм малко по- дистанциран? Тя ми беше казала, че не е видяла слабост в мен, че не е сигурна дали съм я обичал и това също я наранило, а просто се опитвах да не показвам слабост. Приемам мнения. Почти съм сигурен, че ще бъдат критични. :)



#29 goshaki_

goshaki_

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 11 December 2013 - 01:43 PM

И аз съм в същата позиция



#30 Toss

Toss

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 15 December 2013 - 08:00 AM

Остави я, няма смисъл. Ще се съберете, първоначално ще има искрица надежда, ще ви е хубаво, ще имате своите хубави мигове, докато след известно време не стигнете до същото положение. По този начин ще се измъчваш, ще измъчваш и нея, така че няма смисъл. Когато взаимоотношенията ви са изчерпани, трябва възможно най-бързо да прекратиш всичко, за да не проточваш излишно страданията и на двама ви.