Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Дискотеки в Приморски и Китен


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 River

River

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 31 July 2008 - 02:26 PM

Здравейте!

Сигурно много от вас вече се прибират от море, или тепърва отиват. :P
Понеже аз заминавам след няколко дена, ще ви помоля, ако някой е ходил тази година (или някога изобщо) на Приморско или Китен, да ми препоръча най-хубавите дискотеки,барове,клубове... :)

#2 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 31 July 2008 - 05:42 PM

Тук не знам дали ще намериш отговор :P , трябваше в някакъв друг Форум за море или нещо такова! :) Пробвай в аbv, там 100% ще намериш отговора, има всякакви категорий за теми!

Edited by Strawberry, 31 July 2008 - 05:43 PM.


#3 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 01 August 2008 - 12:30 AM

Горещо ти препоръчвам Ла Пиовра, Приморско (всякаква музика, лично на мен много ми допадна като цяло) и Зангадор, Китен (основно денс, хаус, мисля, че чалгия нямаше изобщо).
Останалите - Луксор (формлението и интериорът е много добро, няма твърде много хора), Афтър Оргазъм (чалга, не съм ходил там), Импулс (ретро и хип-хоп преобладават).

Edited by extigyro, 01 August 2008 - 12:32 AM.


#4 Belos

Belos

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 01 August 2008 - 08:17 AM

Едно уточнение от мен - Не ходи повече от един път в "Зангадор" е Китен, просто пускат едни и същи сетове, което е ТЪПО и то мноо. И аз ти препоръчвам Приморско!

#5 Happy_end

Happy_end

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 52 Мнения:

Posted 02 August 2008 - 07:36 PM

Аз да използвам темата (надявам се , че не е проблем ) да попитам дали някой знае някакви айляшки квартирки на Китен :)

#6 Lexmark

Lexmark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 02 August 2008 - 09:58 PM

Днес се прибрах от Приморско.
в Импулс не е лошо става като за всяка вечер ;) там пускат основно хаус и ретро, и тук-там някое R'N'B парче...повечето момичета,говоря за тези над 8.5 ходят там и поне на мен там ми хареса.
After Orgasm е мазната чалгия-обстановката ми се стори доста к*рвенска.
Tequila Bar-там ходи всичко живо-малки и големи-а то всъщност представлява някъв квадрат и на мен лично не ми хареса- там пускат всичко като наблягат на чалгата.
И в Sotto пускат предимно чалга, и не винаги е пълно.
La Piovra става, там пускат всичко, хубавото е че минава безплатно автобусче, за отиване и връщане. тази дисткотека е на ММЦ.

В Китен ходих в Зангадор и останах с много добри впечатления...бих казал ... РАЗЛИЧНО ... препоръчвам ти го.
Bar Caribbean(или както там казват "айди на Карибити" не е лош-и той като зангадор е на плажа...сякаш дискотеката е разделена на 2-открита и закрита част-пускат всичко.
Сещам се още за Jamaika-пак в Китен-от вън е като кафе/бар и пускат хаус, а вътре на закрито-чалга.

Въпрос на вкус...зависи от това какво търсиш
поздрави и ВЕСЕЛО изкарване :)

Edited by Lexmark, 02 August 2008 - 10:00 PM.