Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

крило или пивот


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 D J

D J

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 29 July 2008 - 11:32 AM

:huh: :D ;) ае вие сте кажете кфо предпочитате крило или пивот :D

Edited by D J, 29 July 2008 - 11:33 AM.


#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 29 July 2008 - 07:36 PM

Обясни първо какво е "пивот".

#3 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 29 July 2008 - 08:23 PM

"Жена, обикновено приятелка, която използвате, за да се запознаете с други жени. Пивотът изпълнява много роли: доказва ви социално, може да предизвика ревност у жертвата, да ви улесни да отворите трудни сетове или да хвали PUA пред жертвата му. Wingwoman."

Цитирано от "The Game by Neil Strauss".

Никога не съм свалял мацки с друго момиче. Странно ми е.


:huh:

#4 D J

D J

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 29 July 2008 - 10:02 PM

мерси на rolan че обясни вместо мен а и не смятам че трябва да обяснявам секи дон жуан се предполага че го знае

#5 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 29 July 2008 - 10:43 PM

Ние тук не задълбаваме чак толкова в нещата. :huh:

#6 D J

D J

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 29 July 2008 - 10:49 PM

е аз да кажа :huh:

#7 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 29 July 2008 - 11:21 PM

Е, аз не го знаех, признавам. Чудно как съм правил секс толкова време без дори да знам какво е "пивот"... Изостанала работа!

#8 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 30 July 2008 - 11:56 AM

Значи един истински готин мъж не вярвам да има нужда да го хвали друга жена, той щом има нужда да го хвалят други за да го харесат ясно колко е готин. :DЛично мен, ако някакъв глупак ме кара да го ревнувам от някаква и ме занимава с такива глупави пубертетстки работи го зарязвам на секундата, тия детски селски номерца от детската градина да си ги върти на някоя селянка с пилешки мозък. Правил ми го е само един и то в чата, последва вечно игнориране за цял живот, не мисля, че аз, ако използвам някой мъж да ме хвали и да го кара да ме ревнува на него би му станало приятно. Ако е уверен в моите чувства няма да иска да го ревнуват! Факта, че намесва други жени в отношенията си с някоя значи няма да излезе нищо защото тези жени вечно ще бъдат пречка в отношенията ви! Има ли други жени в живота му, значи той теб не те обича най-много. :huh:

Edited by Strawberry, 30 July 2008 - 11:57 AM.


#9 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 30 July 2008 - 05:24 PM

Това че на теб не са ти го прилагали както трябва далеч не означава че не дейстава. :huh:


п.п. И аз не знаех термина пивот, до преди няколко секунди, когато прочетох. И за сведение, не съм ползвал, но определено женската зависит и мания за съревнование е силен коз, който човек може да използва.

п.п.2 А и да, крилото го виждам като начин да се оттървеш от другата мацка във двоен сет, а не като някой който ти прави реклама, така че за мен крилото и пивотът имат различни функции

Edited by x3m, 30 July 2008 - 05:32 PM.


#10 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 30 July 2008 - 06:15 PM

Хехе :)
Ама защо пък задължетлно трябва да не са ми го приложили правилно, не може ли мен да не ме кефи този начин просто? :P

Edited by Strawberry, 30 July 2008 - 06:16 PM.


#11 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 30 July 2008 - 07:02 PM

То не става въпрос за кеф. Става въпрос за ефективност. А начина е ефективен.


Ако е уверен в моите чувства няма да иска да го ревнуват!


В какви чувства ще е уверен като се срещате за 1ви път? За това се ползват пивотите. Не да накараш приятелката ти, с която сте от 2години да ревнува....

Има ли други жени в живота му, значи той теб не те обича най-много.


Отново, за никаква обич не става въпрос. Става въпрос да ти насочи вниманието към него. В присъствието на друга жена около него, един мъж си вдига акциите много. Това не го казвам аз. Просто такава е ситуацията. Имаш ли женски около те*е, значи си привлекателен за тях и веднага събуждаш нуждата за съревнование в target-а. Да се докаже че е най-добрата, да те спечели за се*е си.

Правил ми го е само един и то в чата



Има ли смисъл да казвам коло трябва да си глупав за да си повярваш, че можеш да накараш някой(стойностен) да ревнува в чата...

Връзките рано или късно(по-скоро рано) стигат до етап до който единия от двамата заема мястото на човека, който диктува нещата. Той е по-малко нуждаещият се от другия(както му казват 'needy'). Това става през първите няколко срещи и първата(възможно и втората) седмица от връзката. Дотогава е надхващане кой е по-малко needy. А в контекста на други момичета, интересуващи се от теб твоята работа е доста лесна.

Обикновено другия хлътва много и ако се прояви като твърде привързан, следователно задушаващ и вече омръзнал на лидера на връзката, нещата често стават грозни...


Както казах, очвевидно не са ти го направил както трябва. Ако го прави, някой който знае за какво става дума и не го върши очеизвадно, върши страхотна работа. Просто трябва да е лекичко, непринудено и ненатрапчиво. Просто подсказка че има други момичета около теб и ти си пича и всичко го разбират. Жената сама ще започне да си прави (грешни) изводи, че си над нейния ранг, че си по-опитен, че супер готин. Но както казах, с това не трябва да се прекалява. Първо защото ще те надушат че изкуствено си вдигаш акциите и ще те отрежат на мига и второ ако твърде много си вдигнеш акциите може момичето да се откаже от теб.

Edited by x3m, 30 July 2008 - 07:08 PM.


#12 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 30 July 2008 - 07:34 PM

Ама аз нямах предвид за първи път! Аз, ако го видя в компанията на много жени ще го помисля за плейбой и никога няма да гледам сериозно на него. Изобщо няма да ми насочи вниманието към него, що за глупости говориш? Аз да не съм на 15? Внимание се привлича с интелект, външност и постъпки! Аз не печеля мъже, те ме печелят! Мъжа трябва да печели жената бе човек не тя него, що за педераст е това щом чака женичките да го свалят? Това за мен не е мъж, чист педераст си е-женчо. :P
Добре ти откъде знаеш, че не са ми го правили, откъде знаеш кой как ме е свалял, с колко мъже съм излизала, по колко са ми се натискали всяка вечер? За да твърдиш това ти трябва 100% да си убеден и да познаваш тоя човек за който го твърдиш. :) Мисля, че тук бъркаш като си вадиш прибързани изводи за хората без да ги познаваш.
Ти с такива ли жени излизаш, които теб те свалят? Извинявай но мисля, че по-грозните жени го правят това, тъй като няма кой да им се навие. По същия начин сега аз мога да твърдя, че ти излизаш само с грозни жени както ти твърдиш за мен, че не са ми приложили правилно пивота нали? ;)

Edited by Strawberry, 30 July 2008 - 07:37 PM.


#13 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 30 July 2008 - 07:43 PM

Знам че ти го е правил само един от ето тук:

Правил ми го е само един и то в чата



Ти само си го каза. А щом се е мъчил да те накара да ревнуваш по 'чата' знам че е looser.

Не става въпрос да е обграден от жени. Мъжете не се разхождат ей така по улицата с тълпа от жени покрай тях :P

Става въпрос да разбереш че не си единствената жена около него. Да покаже стойност.

А и не съм казал че трябва тя да ме свали. Просто трябва да ме заинтригува, да ме спечели. Да покаже нещо, което не съм виждал при останалите. А това жените, правят с хора, които са спечелили тяхното внмание, а това лесно става когато има друга жена около тях.

А да кажеш че ти не печелиш мъжете, а те теб е просто арогантно и пресамоуверено. Свалката е двустранен акт и ако някоя жена не ми привлече вниманието ми никога няма да се заинтересувам от нея, независимо колко е 'изтупана'.




Точно госпожички с твоеото поведение ми падат в ръчичките. И не е красиво след това...

Edited by x3m, 30 July 2008 - 07:46 PM.


#14 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 30 July 2008 - 08:00 PM

Ама то ако аз не съм единствената жена покрай него ще го зарежа, ако той не е единствения мъж покрай мен и аз си джиткам с много как мислиш, ще ходи ли с мен? B) Ще ме вземе за к***а! :o Значи вие мъжете да си ходите с много жени пък ние ако ходим сме к***и, леле много сте хитри :) !
Ти искаш да кажеш да изтъкне по готината, не знам, малко като на конкурс, много го разтягаш. :D
Хахаха, госпожички, брей, брей- :P
Не е самоуверено просто така съм си го избрала и мъжете така правят с мен и са ме научили. :P
Внимание се привлича с интелект, красота...вече го казах, само, че ти го казваш по друг начин!
Имаш ли нещо още да казваш по въпроса или се отказа? ;)

Edited by Strawberry, 30 July 2008 - 08:06 PM.


#15 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 30 July 2008 - 08:37 PM

Аз каквото съм казал, съм казал. Не виждам от какво да се отказвам.

Само още едно нещо:

Не е самоуверено просто така съм си го избрала и мъжете така правят с мен и са ме научили.


Да се самоцитирам:

Връзките рано или късно(по-скоро рано) стигат до етап до който единия от двамата заема мястото на човека, който диктува нещата. Той е по-малко нуждаещият се от другия(както му казват 'needy')


Това че ти си била доминираща във всичките си връзки, не значи че винаги ще е така. Всеки си намира майстора :P


Малко относно първата част от поста ти:

Отново пивота или споменаването(намекването за други жени) е само начин за предизвикването на интерес и привличането на внимание. Във никакъв случай не казвам да е във връзка с няколко жени. Тогава просто която и да го разбере ще го зареже. Имам предвид просто да предизвика вниманието на някоя жена с това, че той не е needy, самоуверен е и е привлякал други жени, следователно е стойностен. След привличането на вниманието на target-a, отношенията(или поне споменаването на отношенията им пред target-а) с пивота/другата жена прключват. Ако приключи само споменаването на отношенията им, когато(ако) target-а разбере ще е напълно нормално да го изхвърли.

Както казах с това трябва да се внимава. Ако твърде много натякваш че има и други жени в живота ти(или тя сама го вижда) естествено е че ще те зареже. Става въпрос за леко, изтънчено вметване. След това жената сама си прави (фалшиви)асоциации.

Относно привиличането на внимание, да така се постига. Просто ако не е достатъчно можеш да го засилиш със показването на конкуренция. Когато жените видят конкуренция веднага се включват в надпреварата. Естествено не става въпрос да се натресе при тях веднага. Просто когато контактува с дадения мъж ще се помъчи да му привлече вниманието повече от нея. Ако успее може просто да го зареже и да се радва на триумфа си или да му пусне. Това вече си зависи от пича. Ако е достатъчно стойностен(разбирай умен, чаровен, интелигентен) най-вероятно ще го огрее. Ако не - ще се радва че е прелъстила и изоставила още един мъж и акциите й отново ще са в небесата.

Вече споменах - който е по-малко нуждаещ се от другия - той е шефа. Той диктува какво става във връзката(не само интимна). Ако мъжа е много needy той ще проявява много голям интерес и ще се опитва да те сваля много настоятелно. Ако е по-малко needy и само пръска чар, забелязал те е, заговорил те е, предизвикал ти е вниманието и изведнъж - бам! виждаш го с друга жена. Небрежен разговор, нищо по-интимно, нищо пикантно. Той е поросто пичага, който те е омаял, а сега е с друга. Наранил е чувствата ти.

Като(ако) се върне при теб и го отрежеш(нарочно, само защото допреди малко си е говорил с друга) си по-needy от него. Правиш се на ощипана госпожица, защото не ти е обърнал нужното внимание. Правиш му на пук. След известно време когато страстите ти охладнеят и вече не си му бясна ще го желаеш още повече от преди, тъй като те е наранил. Не ти е обърнал вниманието, което заслужавал! Безсрамникът! Сега обаче го искаш още повече и ако преди си била готова да го отрежеш то сега си готова да стигнеш с него докрай само и само да му докажеш(всъщност на се*е си) че си стойностна и отново да възстановиш баланса във вселената.

Това важи ако сте с изравнение рангове. Еднакво красиви, еднакво интелигентни, еднакво социално интегрирани. Естествено че ако ти го прави някой много под нивото ти ще го отрежеш. Нямаш нужда някой 3-4точки по 10тобалната под теб да ти дава вниманието си. Обаче ако сте социално равни нещата стоят по друг начин. Независимо колко красива, умна е една жена, независимо колко голямо самочувствие и увереност в се*е си има, тя винаги се нуждае от validation(признание от мъжете). Естествено ако си много красива се нуждаеш единствено от validation-a на социално равните ти мъже. Ако не го получиш от някой такъв мъж, а после го видиш с някоя друга красавица да се смеят си объркана. Когато той се завърне при теб ти отчаяно се нуждаеш от validation-a, защото цялото ти самочувствие е разбито на прах. И за да го получиш си готова на много неща :)

Не ме разбирай погрешно. Това важи и във обратната посока. Думите 'мъж' и 'жена' в последния абзац спокойно могат да се разменят. А и в реалността най-често се случва обратния вариант, за жалост на мъжете.



Въпреки това, ако една жена е с много високо самочувствие(и много красива, същевременно) ако един мъж й играе този номер(грубо), най-вероятно няма да му върже и ще го наказва, благодарение на безбройните мъже, въртящи се на пета около нея (благодарим ви за това AFC-та) и тя ще си взима нужния validation от тях. Няма нужда от твоя. Естествено ще види че си стойностен и ще те различни от тъплата. Не си поредния дришльо, който се върти около полата й, но може да реши и да те накаже. От нея си зависи, както и от други фактори.

Това с другата жена около теб е просто един начин да покажеш че не си needy. Че си независим и самочувствието ти не се определя от мнението или харесването на една жена. А точно по това си падат мацките.

Чат ли си сега?

Edited by x3m, 30 July 2008 - 08:44 PM.