Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Нужда от съвет за обвързано момиче


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 06:13 PM

Така.
Виждам се с едно момиче от около 7 месеца. Излизаме веднъж месечно, защото тя учи в друг град и си идва за малко. Студентка е, по-голяма от мен с четири години. Има връзка от пет години. Все още не сме стигнали до секс, но последния път, когато се видяхме беше на малко да го направим. И точно, когато си я изпращах до таксито тя ми каза, че е влюбена в мен. При което аз просто й казах, че няма да се получи, обясних й причините и тя каза, че съм прав. Но не можах да й кажа, че не изпитвам същото към нея. И е така. Каза ми, че й е било много приятно времето, прекарано с мен, и ако може да си останем приятели. Казах й, че съм съгласен. Прегърнахме се, разделихме се, и като че ли камък ми падна от сърцето. Мислех си, че съм унищожил нещата в зародиш.

Докато на следващия ден не получих смс - каза ми да забравя това, което ми е казала предната вечер, и ме молеше да запазим отношенията си, каквито са били до сега. Просто не можах да повярвам. Знам, че ако ги запазим, тя ще продължи да бъде... влюбена, аз няма да й дам същото, а тя едновременно ще се лъже, че има връзка с двама души. Не искам нещата да бъдат за единия секс и след това да я зарежа.

Какво мислите, че е редно да направя? Да й кажа, че просто няма смисъл да продължаваме и окончателно да прекратя интимните отношения с нея? Ще съм благодарен за съвет.

<_<

#2 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 07:25 PM

не разбрах от темата ти какво искаш от връзката ви ?

#3 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 10:10 PM

Какво мислите, че е редно да направя?

Каквото решиш за редно.
Трябва да знаеш,че връзка от разстояние се поддържа с адски много трудности,нерви и съмненения,плюс това,че има и друг,не си струва,това е моето мнение

#4 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 10:30 PM

Ами в интерес на истината съм съгласен с мнението на sad3. И аз мисля, че няма смисъл, още повече, както казах горе - просто не чувствам това, което и тя. Няма смисъл според мен. Въпреки, че тя иска да продължим с интимните отношения. Бих могъл да се съглася, но до момента, в който се появи друго момиче. Това е. dutchman, от скоро и аз мисля какво точно искам, и след като останах без отговор смятам, че няма защо повече да продължава това. Ако е за секса и тя няма нищо против да бъде без чувства от моя страна, хм...

#5 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 21 July 2008 - 02:05 AM

Ами в интерес на истината съм съгласен с мнението на sad3. И аз мисля, че няма смисъл, още повече, както казах горе - просто не чувствам това, което и тя. Няма смисъл според мен. Въпреки, че тя иска да продължим с интимните отношения. Бих могъл да се съглася, но до момента, в който се появи друго момиче. Това е. dutchman, от скоро и аз мисля какво точно искам, и след като останах без отговор смятам, че няма защо повече да продължава това. Ако е за секса и тя няма нищо против да бъде без чувства от моя страна, хм...



При положение, че има връзка и с друг, ако на мен ми каже, че ме обича няма да й повярвам. Тя май иска да стъпи на здрава почва, че тогава да зареже другия. Бе в краен случай прави яко секс с нея когато можеш. Аз така бих направил <_<

#6 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 21 July 2008 - 05:10 AM

При положение, че има връзка и с друг, ако на мен ми каже, че ме обича няма да й повярвам. Тя май иска да стъпи на здрава почва, че тогава да зареже другия. Бе в краен случай прави яко секс с нея когато можеш. Аз така бих направил <_<


Подкрепям те с 2 ръце :lol:
Смятам,че пичат трябва да запази отношения с мацката,защото си изкарват добре.А аз смятам че няма нищо лошо в това да ти е добре,или греша..?

#7 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 21 July 2008 - 05:11 PM

Няма вече краен случай - засега това мисля да направя :lol: Щом тя няма нищо против, а аз още по-малко, не виждам проблем. Естествено, че искам и обичам да ми е добре. Благодаря.

<_<

#8 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 22 July 2008 - 05:35 PM

Не забравяй,че живота е комбинация от цифри,един кръговрат,осъзнаваш,че един ден и на теб ще ти се случи да си на мястото на другия пич,нали?

#9 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 22 July 2008 - 07:17 PM

Пределно ми е ясно. Само че, когато намеря момичето, за което да си заслужава да се боря и да се лишавам от някои работи, тогава ще направя всичко възможно това да не се случи.

#10 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 24 July 2008 - 08:10 PM

Не забравяй,че живота е комбинация от цифри,един кръговрат,осъзнаваш,че един ден и на теб ще ти се случи да си на мястото на другия пич,нали?

Да,но погледнато от тази гледна точка-може би тя си плаща за това,че е накарала друг да бъде на брега на несподелената любов. :)
ПРАВ СИ,ЖИВОТА Е КОМБИНАЦИЯ ОТ ЦИФРИ...и математиката е точна наука,но това не означава,че има само едно решение на уравнението,нали..? :D

#11 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 25 July 2008 - 07:03 PM

Правилно.Ти избираш,коя комбинация да използваш,ти избираш какъв да бъдеш,а какъвто избереш да си,търсиш себеподобен,което означава,че каквото можеш да сториш,такова може и да очакваш от човека до теб :)