Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Къде ходите с момичетата на "първа среща" ?


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 12:47 PM

Идеята е не само да споменавата конкретни заведения...ами различни неща и подходи...примерно викам ги в нас..водя ги на кафе...и т.н

#2 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 04:12 PM

Идеята е не само да споменавата конкретни заведения...ами различни неща и подходи...примерно викам ги в нас..водя ги на кафе...и т.н

RTFB...както казва Мастъра.
Виж сега пич,това е най-жалкия въпрос,който съм виждал да се задава тук (по-зле дори от 23-годишния и 15-годишната,която знае какво иска :lol: :P (но това е друга тема)).RTFB!!!
Има и неща,които не си изяснил:
1) Цел на връзката.
2) Възраст(твоята и на момичетата,с които излизаш)
3) На какво място живееш-град,село...Марс? :lol:
Боже опази!!! <_<

Edited by ~*FreeStyl3*~, 20 July 2008 - 04:13 PM.


#3 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 05:47 PM

Аз ги водя на кафе, после ги водя на разходка в парка <_< Или обратното :lol: Това на първа среща. И то при положение, че не се познаваме от доста време и все още не сме открили сходни точки м/у нас. Имам предвид, че не мога да направя екшън среща например, ако не знам преди това дали ще й е интересно, това което ще правим заедно. :lol: А и в Монтана няма толкова голям избор от интересни и забавни места за среща, различна от кафе и разходка.

А я ми кажи нещо - като ги каниш у вас на първа среща, идват ли? :lol:


:P

#4 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 07:22 PM

~*FreeStyl3*~ идеята беше не за нещо конкретно а попринцип...исках да чуя мнението на другите...
моля не избивай комплекси в моята тема..
ролан мерси за нормалния отговор за разлика от другия колега...
иначе са идвали...обаче идеята е не да дойдат в нас направо за секс...ами защото живея в центъра и им казвам хайде да се чакаме "и адреса си" и като дойде звъня и казвам качи се за 5 мин само да направя нещо и излизаме...и се качват принципно...отказвали са ми разбира се и са ме чакали на входа...
а има и друго..зависи как се е стигнало до уговорката..дали сме се запознали случайно на улицата...или по интернет

#5 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 21 July 2008 - 01:59 AM

дали сме се запознали случайно на улицата...или по интернет


Според мен тези сайтове за запознанства и скайп са най-тъпия начин да се запознаеш с момиче за да излезете. Най-тъпия !!!

#6 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 21 July 2008 - 08:35 AM

скоро смятам да направя нова тема за това..по до тогава темата тук е друга

#7 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 21 July 2008 - 05:13 PM

Добре, а ти къде ги водиш, освен на гореизборените места <_<

#8 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 22 July 2008 - 12:31 AM

Амии аз съм от не много голям град и когато излизам с момичета от моя град гледам да разчупя ежедневието им...защото в града практически има 7-8 сносни кафете и те ги обикалят всяка вечер. Близо до нашия град има мн хубава горска местност...качваме се на колата и тръгваме като те си мислят че ги водя в Сандански (съседния град) на кафе...при нас това минава за изтънчена свалка...а аз завивам в гористат местност спираме сред природа..отварям хладилната чанта с напитките и се опознаваме...на момичетата им е интересно защото рядко им се случва...мен ми е интересно...щот и на тях им е интересно хаха <_<

#9 Noa

Noa

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 22 July 2008 - 01:28 AM

Първа среща обичам да правя на плажа,понеже отначало виждаш какво може да получиш <_<

#10 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 22 July 2008 - 03:16 AM

Първа среща обичам да правя на плажа,понеже отначало виждаш какво може да получиш :lol:

Хахаха! Яко <_<

#11 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 22 July 2008 - 09:09 AM

Първа среща обичам да правя на плажа,понеже отначало виждаш какво може да получиш B)

Хахаха, аз мисля че грешиш.
Мисля че с твоята логика можеш да ги поканиш в кревата- там ще си проличи най-добре какво може да получиш. :P :P :lol:

#12 Noa

Noa

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 22 July 2008 - 10:33 AM

Хахаха, аз мисля че грешиш.
Мисля че с твоята логика можеш да ги поканиш в кревата- там ще си проличи най-добре какво може да получиш. :P B) :lol:


На плажа е по-лесно :P особено ако живееш там :P

#13 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 22 July 2008 - 04:54 PM

Ако можеш да направиш лафа,няма значение къде си.
С преференция е природата,действа отпускащо,цивилизацията и ежедневието на всеки малко или много му е писнало :lol:

#14 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 24 July 2008 - 07:55 PM

~*FreeStyl3*~ идеята беше не за нещо конкретно а попринцип...

Извинявай,брат,просто напоследък има цунами от АФЦ теми във форума.Помислих,че и тази е една от тях.Моя грешка. ;)
А иначе,подхода ми е следния:
Водя я на кафе (както каза Ролан,разбирам от какво се интересува :P ) ,и после минавам към екшън среща (като изненада).ВИНАГИ им харесва. B) Поне при мен действа безотказно. ;)
И още нещо-ти от кой град си..? :) (каза,че е съседен на Сандански,интересува мв ли дали го знам :D ).
Извинявай още веднъж. :)

#15 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 24 July 2008 - 08:00 PM

Ами от Петрич принципно :)