Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Имам ли шанс според вас ?


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#16 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 28 July 2008 - 01:47 PM

Е какво стана? ;)

#17 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 28 July 2008 - 09:41 PM

Много зян....


Пич от прочетеното ми се струва, че просто се е превърнала в "предизвикателство" и от там се е запалил инстинкта ти на ловец.
И от там започва всичко... не ми обяснявай, че преди да те отреже ти е била безразлична и изведнъж е станала дамата на сърцето ти..

В "Библията" е залегнал такъв подход, да бъдеш предизвикателство... Тя просто ти го е приложила без да подозира... природа какво да я правиш .

Може би понеже е станала недостъпна в момента затова да си въобразяваш, че си влюбен в нея.


Колкото по-недостижимо е нещо толкова по-желано е то.




Бъдете здрави!

#18 D J

D J

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 28 July 2008 - 11:29 PM

найстина историята е дълга можеше да ни я представиш по по прост начин
за секи влак си има пътници а а ти си сглупил и си се сагласил да се разделите
всички жени използват тези техники за да те заблудят тя всъщност те е изпитвала и ти си се провалил
;) естествено ти не си савсем наясно какво искаш.вапроса е в тръпката като мадамата не е с теб много искаш я и неможеш без нея а като е с теб не ти пука за нея даже искаш да се оттървеш от нея
изпуснал си я остави я тя да те потърси иначе ще с превърнеш в манияк и тя още повече ще те отбягва :P нищо лично тфа е моито мнение

#19 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 29 July 2008 - 11:13 AM

Просто не ви и представил историята каквато е истинската! Забравил е да спомене че въпросното момиче го е изгонил завинаги от живота си и го е обиждал по 100 пъти на ден заедно с приятелите си които е настройвал и на които се е оплаквал че го е тормозила и се е изкарвал жертва. Момичето е отслабвало с по 5 килограма за 2 дена заради тормоза му, 5 човека са се нахвърляли да я обиждат от компанията му наведнъж и да и правят мръсно, да я унижават и тъпчат, никога не и е подарил нищо нито е правил нещо за нея, винаги се е стискал защото предишната му приятелка му е изневерила и е била с него само заради парите :huh:
Как може човек който гони приятелката си завинаги да твърди че е влюбен в нея? Влюбения човек не гони човека който обича поне според мен :D , не знам за вас. ;)
Сега понеже вече не го ще и никоя няма да му търпи капризите, грубостите и простотията естествено е влюбен в нея вече. :D

#20 D J

D J

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 29 July 2008 - 11:25 AM

Просто не ви и представил историята каквато е истинската! Забравил е да спомене че въпросното момиче го е изгонил завинаги от живота си и го е обиждал по 100 пъти на ден заедно с приятелите си които е настройвал и на които се е оплаквал че го е тормозила и се е изкарвал жертва. Момичето е отслабвало с по 5 килограма за 2 дена заради тормоза му, 5 човека са се нахвърляли да я обиждат от компанията му наведнъж и да и правят мръсно, да я унижават и тъпчат, никога не и е подарил нищо нито е правил нещо за нея, винаги се е стискал защото предишната му приятелка му е изневерила и е била с него само заради парите :huh:
Как може човек който гони приятелката си завинаги да твърди че е влюбен в нея? Влюбения човек не гони човека който обича поне според мен :D , не знам за вас. ;)
Сега понеже вече не го ще и никоя няма да му търпи капризите, грубостите и простотията естествено е влюбен в нея вече. :D

е начи е просто 1 лъжец и лицемер и за нищщо не става

#21 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 29 July 2008 - 11:47 AM

Eми предполагам че не е бил такъв преди но заради предишната си приятелка е станал.

#22 David123

David123

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 29 July 2008 - 02:19 PM

Просто не ви и представил историята каквато е истинската! Забравил е да спомене че въпросното момиче го е изгонил завинаги от живота си и го е обиждал по 100 пъти на ден заедно с приятелите си които е настройвал и на които се е оплаквал че го е тормозила и се е изкарвал жертва. Момичето е отслабвало с по 5 килограма за 2 дена заради тормоза му, 5 човека са се нахвърляли да я обиждат от компанията му наведнъж и да и правят мръсно, да я унижават и тъпчат, никога не и е подарил нищо нито е правил нещо за нея, винаги се е стискал защото предишната му приятелка му е изневерила и е била с него само заради парите :huh:
Как може човек който гони приятелката си завинаги да твърди че е влюбен в нея? Влюбения човек не гони човека който обича поне според мен :D , не знам за вас. :D
Сега понеже вече не го ще и никоя няма да му търпи капризите, грубостите и простотията естествено е влюбен в нея вече. :D

Абсолютно нищо вярно няма в тези твои думи !
1-во : може всичко да е било,но никога не съм я обиждал,да не говорим за приятелите ми,с които даже не се е познавала лично. :D
2-ро : не съм имал предишна приятелка,по простата причина,че това е първата ми по-сериозна връзка в живота ми.
3-то : не съм проявявал,кой знае какви капризи...
Просто незнам и аз какво изпитвам,но нали знаете..."Първата хапка е най-сладка" и нали се сещате,такова нещо се помни цял живот и може би е нормално да искам да си я върна и да имаме една по-дълготрайна и щастлива връзка...Като за първи път !!! ;)

#23 David123

David123

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 04 August 2008 - 07:30 PM

Да добавя някои неща и да посъбудя темата... :(
Значи,месец след като скъсахме опитвах да сме нещо,като приятели,но онзи ден реших да сложа край на това нещо.Казах й,че неискам да поддържаме известно време никаква връзка,тъй като ми се видя трудно да общувам с нея по "приятелския" начин.Не съм сигурен,обаче в правотата на този мой ход...В момента ми липсва изключително много,а сигурен съм и на нея й липсвам,тъй като очевидно неискаше да спираме да поддържаме връзка,но си мисля,че в този момент е влюбена в друг и това още повече ме обърква.Мисля си,че ако нещата между тях двамата потръгнат в един момент,ще ме забрави напълно и няма въобще и да иска да чува за мен,а съвсем неискам да става така. ;) Незнам,какво да правя вече наистина...
П.С. Няма ли някой,който иска малко да си попише с мен в скайп или някъде другаде. ;) Пиша с един човек от форума,който е много отзивчив,но също си има своите проблеми и не е удобно да го занимавам изцяло с моите глупости. ;)
Ще се радвам,ако има някой,който да прояви желание...Изпитвам нужда,да споделя на някого цялата история с всичките й подробности,а пък нямам подходящи приятели за тази цел. :)

#24 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 04 August 2008 - 10:25 PM

Пич, можеш да събудиш темата, но няма да събудиш се*е си. В момента си биеш главата в стената и циклиш на едно място. Самосъжаляваш се, оплакваш се, опитваш се да оправиш нещата с мацката и най-интересно е че го правиш във форум със съвсем друга тематика.
И като споделиш цялата история с всички микро подробности, това ще те накара ли да се усмихнеш? Ще те накара ли да се почувстваш по-добре? Ще ти помогне ли да си върнеш "специалната"? Нека те улесня - не, не и не!
Ти не можеш да се погледнеш отстрани. Затова ще ти кажа на какво си заприличал. Лигаво пубертетче без топки и без капка достойнство. Затънал си до уши в някакво подобие на любов, НЕСПОДЕЛЕНА, и това те мачка. Даже леко мяза на латино сериал...
Не споделяй с никого тази история. Сподели я само и единствено със се*е си, мисли върху нея, погледни я отвисоко, търси грешките в поведението си, намери безценните поуки и продължавай напред. В момента нищо не правиш. Не предприемаш никакво действие за да подобриш накърненото си самочувствие. Енергията, с която евентуално, може би, едва ли не, частично ще си върнеш тази мадама... ще е равна на усилията, благодарение на които ще завържеш няколко НОВИ връзки.

Можеш ли сега да отидеш при мацката, да я целунеш по бузата и искрено да й благодариш за уроците, които ти е дала? Можеш ли? НЕ. Малко хора могат. Е, аз съм го правил. След което се почувствах страхотно. На твое място, дори тя да получи просветление и да иска да се съберем, няма да го позволя. Нарича се ЧЕСТ.

Пич, създай си личен живот. Захвани се с нещо, което наистина обичаш да правиш (като изключим влюбване и после рев). Това ще ти даде насока, ще те направи по-щастлив и ще повдигне самооценката ти. Излизай повече, говори с повече хора, изграждай социална интелигентност и гледай да ти е гот. Когато ти е гот, когато се радваш дори на шибаната реалност, нещата се нареждат в твоя полза, без да те питат искаш или не.

#25 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 05 August 2008 - 11:02 AM

Той е прав, приеми, че си загубил тази жена. В момента каквото и да правиш тя е с друг и ти каквото и да правиш не можеш да го промениш, просто го приемаш и продължаваш напред. Колкото и специална да е била, свършило е, загубил си я, това е положението. Оттам нататъка търсиш друга и продължаваш да живееш. Защо си мислиш, че като седиш вкъщи и я чакаш ще стане нещо? Тя ще си излиза, ще си живее, а ти какво правиш?
Знам, че сигурно не ти се излиза с други жени освен нея, но контактите ще ти помогнат да се ориентираш в това объркване. Хубаво е да излизаш с приятели, да се разсейваш, да те развеселяват, тъй като в момента нищо не правиш полезно.
Според мен тя няма да се върне повече при теб, има някакъв шанс ама нищожен. Просто си намираш друга, ако ще и Баба Яга да е, онази е минало. Остави я в спомените с грешките, които са те променили.

#26 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 05 August 2008 - 05:31 PM

Горкото момче, като си види постовете днес, лошо ще му стане....
Нека да му обясня, че му пишете тези неща само за негово добро. Сигурна съм, че искате да го окуражите да не се предава и щом не става, да зареже тази идея фикс и да продължи в правилната посока, а тя винаги е една - НАПРЕД.
David123, скъпи, попитай се*е си наистина ли искаш толкова силно това момиче, на всяка цена, или просто не искаш да излезеш губещ от играта...? Това е много важно нещо, което трябва да си изясниш.
Защото, ако имаш много силно желание да си с нея, би могъл и да успееш, но тогава ще изгубиш респекта й. От опит знам това!
Затова, наистина преглътни и приеми, че ще имаш още много други яки мацки, с които нещата ще се случат и няма да се разминете във времето.
Горе главата ;)

#27 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 05 August 2008 - 07:16 PM

Аз мисля че той не може да приеме че е загубил. Защо? Всички ние сме губещи в тоя живот, затова грешките ни ни учат. Ако искаш да пробваш с нея и да ти помогнем задавай конкретни въпроси как да действаш! ;)

Edited by Hollywood, 05 August 2008 - 07:17 PM.


#28 David123

David123

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 05 August 2008 - 07:21 PM

Аз мисля че той не може да приеме че е загубил. Защо? Всички ние сме губещи в тоя живот, затова грешките ни ни учат. Ако искаш да пробваш с нея и да ти помогнем задавай конкретни въпроси как да действаш! ;)

Ами точно това искам,но някак все едно всичко става случайно,а не да се вижда,че играя някакъв театър... :) Един вид,да не си мисли,че само тя ми е в главата. ;)

#29 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 05 August 2008 - 07:40 PM

А виж театър трябва да се играе винаги ;) за да ти върви връзката по вода, ние жените това много го правим постоянно. А за да не мисли, че тя ти е само в главата сега не се сещам за идея, мъжете може би ще ти помогнат, те знаят повече. ;)

#30 Wile

Wile

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 29 August 2008 - 01:29 AM

аз го виждам като два варианта...
1.щом иска приятелство дай й го, но то е и за теб, излизай с други момичета ( по възможност хубави или "горещи" както му викат на английски), но не прекалявай, по някое време започни да си я сваляш, но все още не спирай да излизаш с други момичета, и когато най-после си я върнеш (ако изиграеш картите както трябва ще стане) може и да спреш с другите момичета (само ако искаш)
2.или другия вариант ... да гледате филм у вас /у тях "като приятели" и да я налегнеш :) или нещо подобно ...

така го виждам аз и бих поел по втория път просто защото не съм от най-търпеливите, но ако можех да избирам бих избрал първия ... надявам се да съм помогнал :lol: