Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Имам ли шанс според вас ?


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 David123

David123

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 09:36 AM

Здравейте на всички ! Нов съм във форума и моля ви,ако сбъркам нещо не ми се карайте. ;)
Та да си излея и аз душата...
Да започнем така...Миналата година юли месец,съвсем случайно в нета се запознах с едно момиче,първо в един форум,след което разбира се и в скайп.Така се започна всичко...Да уточня само преди да се впусна в подробности,че бяхме на едни години и не само от един град,но и от един квартал. :D Още от първите мигове се видя,че си допаднахме по някакъв начин.Не минаваше ден без да си пишем минимум по 5-6 часа на ден,като разговорите вървяха учудващо гладко,а имахме и много общи теми.Пак да уточня,че още от първия ден,започнах с някакви майтапчета,че искам да сме гаджета и т.н. и т.н.Постепенно в рамките на 1-2 месеца (без да се виждаме,защото ни беше срам) си станахме изключително близки и честно казано,имахме чувството,че сме се познавали цял живот.Та така един ден и казах,къде на шега,къде да завържа някакъв разговор,че изпитвам някакви чувства към нея,без дори да сме се виждали.Мисля,че и бях допаднал,но за връзка разбира се,беше нелепо да се говори на този етап.Имаше няколко пречки,които ни спираха да видим,как ще е и в живото общуване.На първо място,вече споменах,че и двамата ни беше срам да се запознаем,а пък и тя поддържаше подобно интернет запознанство с друго момче и то от по-дълго време.Бяха се и запознали и реално си имах конкурент в негово лице,макар да ми беше споделяла,че само за месец бях станал толкова близък с нея,колкото той за година.Усетих се някак силен,а и изглежда имах основание.Един ден тя ме изненада с новината,че е тръгнала с въпросното момче,но някак и беше супер гадно заради мен,а и аз се правех,че не ми е безразлично,макар че хич не приех нещата толкова навътре,колкото тя си го представи.И така продължихме да поддържаме всекидневна връзка и не след дъгло си пролича,че не е доволна от връзката си с моя опонент.Заяви ми,че има желание да се запознаем(разбира се и за нещо повече),но на този етап и беше неудобно да зареже връзката,която бе започнала.В крайна сметка намери начин и двамата се разделиха и тук някъде започва и нашата история...
Беше през един февруарски ден тази година и тя имаше някаква делова работа и най-накрая се решихме да се запознаем,след като ме помоли да я придружа.Срам несрам отидох и честно казано нямаше нищо толкова страшно. :D
Та така започнахме да излизаме по 2-3 пъти в седмицата,като се държахме за ръка и обикаляхме паркчета,градинки и т.н. :) Така продължихме два месеца и в един априлски следобед я целунах и дадох старт на нашата връзка.Сигурен съм,че дотук историята ви се вижда много романтична,но за мен всякаш не бе така...Чувствата ми бяха противоречиви,чувствах я някак,като много добра приятелка и връзката ми се видя някак странна.Тук е момента и да споделя,че това ми беше първата връзка в живота и в някои неща,които ще обясня в следващите редове се проявих,като абсолютен невежа.Момичето искаше едва ли не всяка свободна минута да бъдем заедно,а аз поради това,че не бях свикнал на такъв режим,а и може би и затова,че не ми допадаше чак толкова,често се дърпах...Виждахме се не чак толкова често,колкото подхожда на една връзка и обикновено за около 2-3 часа на ден,които на нея и се виждаха прекалено малко...Да си призная честно в един момент,просто се чудех,защо съм започнал тази връзка,но всякак се опитвах да замажа нещата по някакъв начин.Най-общо казано нещата не вървяха много гладко и понякога я пренебрегвах,заради футболни мачове,среща със стар приятел и други такива,но поне за други момичета,изневери и тем подобни и дума не е ставало.Може би най-правилното обяснение на ситуацията е,че неисках чак толкова ангажираща връзка,исках повече свобода,а и не бях сигурен,дали наистина я обичам.така се продължи 2 месеца и един ден тя ми заяви едно предожение,което ми се видя изключително приемливо...Състоеше се в това да се разделим замалко,един вид да си дадем малко свобода...Приех го и сега горчиво съжалявам затова... :D И така речено-сторено.Не мислех,че сме скъсали окончателно,но след няколко дни тя ми заяви,че вече изпитва само приятелски чувства към мен...От този момент всякаш нещо в мен прещракна и минах на съвсем друга фаза.Поднесох хиляди извинения и още няколко хиляди обещания за промяна,като този път наистина имах намерение да съм друг човек,след като осъзнах,колко много значи за мен...За мое огромно нещастие всичките ми опити да се сдобрим удариха на камък...В момента наистина много я обичам и немога да се примиря със загубата.Лошото в случая е,че на хоризонта май се появява друг конкурент,който може би е доста по-силен от предния и задачата ми се струва доста тежка,но немисля да се предам без да се боря. ;) Според вас,как трябва да постъпя ?! От някои разговори досега с нея имам чувството,че дълбоко в се*е си,все още има чувства към мен...Просто много страдам и се измъчвам от това,че всичко свърши преди да е започнало. :P Мисля си обаче,че не всичко е загубено и все още имам шанс да и върна чувствата,които изпитваше към мен...Просто незнам,защо така стана,но се влюбих истински в нея,след като я загубих.Готов съм на всичко за да я имам пак.Моля ви окуражете ме с нещо ! :D

П.С. Това далеч не е цялата история с всичките й подробности. ;)

#2 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 10:47 PM

Доста дълга история, а щом има и още...представям си <_<
Защо направо не и кажеш, че си сбъркал, може пък тя да чака това! Или и дай малко време, не вярвам на нея толкова бързо да са и минали чувствата към теб. Покажи и, че си стабилен, решителен, явно тя това е искала...просто изчакай подходящия момент, в който ще и подадеш рамо и тя ще има нужда от това, дотогава нищо не ти пречи да бъдеш приятел с нея и когато дойде момента да се докажеш, повече търпение имай!

#3 David123

David123

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 21 July 2008 - 10:30 AM

Доста дълга история, а щом има и още...представям си :lol:
Защо направо не и кажеш, че си сбъркал, може пък тя да чака това! Или и дай малко време, не вярвам на нея толкова бързо да са и минали чувствата към теб. Покажи и, че си стабилен, решителен, явно тя това е искала...просто изчакай подходящия момент, в който ще и подадеш рамо и тя ще има нужда от това, дотогава нищо не ти пречи да бъдеш приятел с нея и когато дойде момента да се докажеш, повече търпение имай!

Ами казвах и многократно,че съм сбъркал и имам желание за промяна,но тя непрекъснато ми повтаря,че с думи чувства не се връщали и такива...Иначе ще последвам съветът ти и ще бъде търпелив,пък дано излезе нещо. <_<

#4 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 21 July 2008 - 11:12 AM

Моля ви окуражете ме с нещо ! <_<

Ако те окуражавам, няма да ти направя добра услуга.

Прекрати отношенията си с момичето.
Прочети поне Библията, за да си наясно с някои неща.
Работи върху се*е си, излизай, и общувай с много нови момичета.

#5 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 21 July 2008 - 06:36 PM

Да прочети Библията най-хубаво <_< , пък аз вече ти казах да имаш търпение, в момента с бързане нищо няма да направиш, най-много да се провалиш, затова най-добре изчакай да мине време, то никой не е казал да не излизаш с други девойчета или да се затвориш под ключ :lol: докато си чакаш твоята, пък нищо не се знае.

#6 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 23 July 2008 - 11:15 AM

Аз пък като жена ще те посъветвам да действаш. Какво имам предвид? Това, което тя ти е казала "С думи чувства не се връщат" на мен ми звучи, като "..., но с действия се", така че се залови за работа. Ти си я отблъснал с желанието си за глътка въздух, често става така при мъжете. Но сега, ако нещата са различни, покажи й го. Може това да е тест от нейна страна, за да види дали наистина има промяна в чувствата ти. Изненадвай я. Това, че сте останали нещо като приятели е в твоя полза. Сигурна съм, че имаш преднина пред всеки новопоявил се конкурент, защото тя е искала теб :lol:
Проявявай жестове на внимание към нея, жените забелязват тези неща.
Но не се увличай! Ако не поддава просто продължи напред.

Edited by She, 23 July 2008 - 11:18 AM.


#7 David123

David123

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 23 July 2008 - 10:20 PM

Благодаря на всички,които се опитват да ми помогнат по някакъв начин.Незнаете в такъв момент,колко много значи това за мен...
Мисля,че вече горе-долу си имам изграден план,как да действам,но въпреки всичко не съм напълно сигурен,как точно трябва да общувам с нея,като се има предвид създалата се ситуация.По-просто казано,грешка ли ще бъде,ако използвам разни думички и намеци,ако тя си има друг ? Някак неуместно ще седи май...Въобще много съм объркан. :D Първия път всичко беше като шега,но сега нещата стоят по съвсем различен начин.И вече,ако не съм прекалено нахален,бихте ли ми обяснили с малко по-простички думи,как ще бъде най-правилно да подходя,защото "да не бързам" примерно е много общо понятие. :P Търсех отговорите на въпросите си в Библията,но не попаднах на нещо,което може да ми бъде полезно в този случай. :)

Edited by David123, 23 July 2008 - 10:22 PM.


#8 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 24 July 2008 - 01:22 AM

Ами според мен в Библията няма изключително полезни неща, отчасти тя е различна от това, на което трябва да учи, даже крайна, защото там се хвърлят много отрицателни черти върху жените едва ли не сякаш те са виновни за всичко на света :) , не смятам така, човек първо сам си е виновен, а за да си помогне трябва сам да се помръдне :D Другото нещо, което затъва мъжа е хвърлянето на жените под общ знаменател с крайни изкавания като-Никога не правете комплимент на жената! Никога не и разкривайте чувствата си! Това вече са крайности според мен, какви са тези забрани? Дон Жуан е бил уверен мъж, наперен и се съмнявам, ако на никои индивид от женски пол не е правил комплимент дали е щял да стане пример за подражание, а пък за разкриването на чувства мисля, че един мъж с много излизания с жени става все по-добър и все по-добър в съблазняването, колкото и да си обсъждаме тук какво трябва да се прави и какво не практиката оказва влияние B) Повярвайте ми, просто го опитайте и колкото и да бъркате, че какво ви дреме, кой не бърка в този живот?
За да те посъветвам трябва да ми опишеш по-подробно какво възнамеряваш да сториш, начина е да бъдеш постепенен, малък ход всеки ден, за момента най-добре не се интересувай има ли си друг! Изобщо и не я питай, така ще подкастриш люботиството и и ще я изненадаш :P
Още е рано да , питаш това, защото тя ще си каже, че чакаш само да е свободна за да тръгне с теб. Нека не губи интерес в теб и те уважава

#9 David123

David123

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 24 July 2008 - 05:02 PM

За да те посъветвам трябва да ми опишеш по-подробно какво възнамеряваш да сториш, начина е да бъдеш постепенен, малък ход всеки ден, за момента най-добре не се интересувай има ли си друг! Изобщо и не я питай, така ще подкастриш люботиството и и ще я изненадаш :D
Още е рано да , питаш това, защото тя ще си каже, че чакаш само да е свободна за да тръгне с теб. Нека не губи интерес в теб и те уважава

Ами смятам да продължа да общувам с нея,както преди.Тоест с някакви майтапчета за любов,гаджета и т.н.Става дума за скайп общуването,ако може така да се нарече,а в живото общуване наистина нямам представа,как ще е правилно да се държа...От както скъсахме сме се виждали няколко пъти и смея да твърдя,че не се ограничавам много. :P Прегръщам я,целувам я по бузките и немисля,че и е неприятно,но все пак,ако се наложи,спирам с тези неща на секундата.
Другия вариант е,да почна да говоря с нея,както се казва с половин уста.С други думи да не проявявам много интерес към нея и в повечето случаи тя да ми пише първа,тя да предлага да се видим и други подобни. :)
Лично според мен първия вариант е по-добър и смятам да предпочета него. B)

#10 JinRaN

JinRaN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 24 July 2008 - 10:00 PM

Брато чети мн добре !
Щом 1н път не си и обръщал внимание значи подсъзнателно ти не искаш да си с тая кифла. 100% е някоя мега смешна ! Бъди мьж, е*и и майката и зарибявай с други ! А най-смешното от цялата ти история беше факта, че 2 МЕСЕЦА си излизал с тая и чк тогава си я целунал. Аз ако след 1та среща не го направя я отписвам отвсякаде. Ай по леко я карай :)

#11 David123

David123

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 24 July 2008 - 10:41 PM

Брато чети мн добре !
Щом 1н път не си и обръщал внимание значи подсъзнателно ти не искаш да си с тая кифла. 100% е някоя мега смешна ! Бъди мьж, е*и и майката и зарибявай с други ! А най-смешното от цялата ти история беше факта, че 2 МЕСЕЦА си излизал с тая и чк тогава си я целунал. Аз ако след 1та среща не го направя я отписвам отвсякаде. Ай по леко я карай B)

Много си краен според мен в оценките си. :) Да,неисках да бъда с нея,но нещата някак се промениха,макар да не очаквах,че ще стане така. :P За това,че я целунах чак след 2 месеца,вината е изцяло моя... :D

#12 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 25 July 2008 - 09:53 AM

Брато чети мн добре !
Щом 1н път не си и обръщал внимание значи подсъзнателно ти не искаш да си с тая кифла. 100% е някоя мега смешна ! Бъди мьж, е*и и майката и зарибявай с други ! А най-смешното от цялата ти история беше факта, че 2 МЕСЕЦА си излизал с тая и чк тогава си я целунал. Аз ако след 1та среща не го направя я отписвам отвсякаде. Ай по леко я карай :D

Не аз смятам, че той по-скоро не знае какво иска, малко смешно излиза-опитва се да я разкара, разкарва я, после я иска пак и не може без нея, но защо да не се пробва? Според мен най-добре действай както казва She, няма какво да чакаш, тя, ако наистина няма повече чувства към теб то ще си проличи :)

#13 David123

David123

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 25 July 2008 - 10:56 AM

Не аз смятам, че той по-скоро не знае какво иска, малко смешно излиза-опитва се да я разкара, разкарва я, после я иска пак и не може без нея, но защо да не се пробва? Според мен най-добре действай както казва She, няма какво да чакаш, тя, ако наистина няма повече чувства към теб то ще си проличи :)

Ами то моя случай не е единствен...Да осъзнаеш,колко много значи дадено нещо за теб,след като го загубиш,е често срещано явление. :D Не отричам,че си напълно прав в думите си,че не съм знаел,какво искам,но тя в никакъв случай не остава по-назад от мен.След,като се запознахме беше минала една седмица,откакто бе скъсала с едно момче,а както споменах и в разказа си,имаше и още една връзка,преди нашата.Сега пък на хоризонта има и друг кандидат...Не,че е някаква к**ва,но явно прекалено бързо и се изпаряват чувствата...Ще дам за пример се*е си.Наистина много ме обичаше,казвала ми е че има някаква тетрадка,в която си записвала всеки мой смс,защото неискала да се загуби и една думичка от мен.В такъв случай 2 месеца ми се струват прекалено малко,за да съм разрушил всички чувства,които тя е имала към мен.И пак ще кажа - всичко това при положение,че не съм и изневерявал,не сме се карали почти никога,а просто говорим за малко пренебрегване от моя страна,за което съм и споменавал причини и в някои случаи съм имал право.
П.С. Ще ви послушам и ще действам по начините,споменати от вас. B) Дано стане нещо,пък нестане ли здраве да е... :P

Edited by David123, 25 July 2008 - 10:56 AM.


#14 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 25 July 2008 - 01:29 PM

Щом си готов да сториш всичко за да се съберете, пробвай, пък, ако не стане ще си вземеш поука в бъдещите ти отношения с други жени :) А може да не те е обичала а да е хлътнала била, все пак за обич се иска повече време, не се знае и ти по-натам дали няма да срещнеш друга, в която да се влюбиш, а тази просто да се окаже едно увлечение :D
Може би понеже е станала недостъпна в момента затова да си въобразяваш, че си влюбен в нея.

Edited by Kirkata, 25 July 2008 - 01:32 PM.


#15 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 25 July 2008 - 01:44 PM

Колкото по-недостижимо е нещо толкова по-желано е то. :)