Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Ударете едно рамо за една мацка


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 boy

boy

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 19 July 2008 - 04:00 AM

Здравейте,

Наскоро се запознах от чата с една мацка на 26. От дума на дума я попитах има ли приятел и ми каза, че има.
Аз малко позагубих интерес, понеже виждам, че е заета, а целта ми е да си хвана сериозна мацка наясно със се*е си, и при това свободна. Поисках да ми покаже снимка, каза, че нямала. Но ми каза, мога да си включа камерката да ме видиш, но да не ме било страх?!? Да не била някоя "баба яга" Имаше и други подмятания - проби, типично за жените...Но яз не се засегнах, а и казах, че няма такова нещо и не съм като останалите мъже...Поканих я на кафе но отказа на няколко пъти. Единия път уж се нави но пък отказа да ми даде тела си като каза, че много трудно го дава. При което пак не стана нищо.

Снощи както си чатя тя ми се включва в чата, и от дума на дума ми казва, че ся ставала от сън беше 00:30 някъде... И и предложих да я водя на диско.
И тя се нави внезапно. Но и поисках тела, за да не ми върже тенекия. Даде го, даже ми се обади. Отидох на срещата, и тя беше там. За първи път я видях, беше 8-ца. Висока 177 см, слаба, с кожено яке, и доста чаровна. Отидохме на един бар. Говорихме си почти два часа. Попитах я към края с кви впечатления е от мен? Каза, че с добри, понеже тя досега да беше си тръгнала ако не беше така. Каза, че е директна и не усуква. Така както си говорехме чат пат ме поглеждаше само, даваше го сериозно, говореше ми как масово мъжете я сваляли но тя просто ги отписвала на мига, и редица истории при които е шамаросвала някои наглеци, които дори пред приятеля и се натискали и даже я опипвали за депето...

Между другото, бях седнал до нея и след полвин час вече имах първия физически контакт с нея, каза, че е схваната във врата и аз съвсем малко го хванах за да го поразтрия. После доста пъти и по ръката я пипах, не се дърпаше държеше се нормално. Но ми направи впечатление, че аз почти постоянно я гледах в очите като говореше, а тя мен не. Само на моменти ме гледаше. И най интересното е, че поне 10 пъти ме поглеждаше в лице, точно когато отклоня поглед към бара.

Попитая я как вървят отношенията с него? Каза нормално. Той знае, че тя си излиза с разни, но явно й вярва. попитах я, ако ти допадне много някой мъж кво правиш? Тя каза, еми може и да го оставя сегашния въпреки, че се познаваме от 3 години и нещо...

Харесах я много, но само й казах, че изглежда добре, тя ми благодари, а в чата после като се прибрахме, и казах, че на първо четене ми харесва, но че аз далеч не ме интересува само външния й вид, и не бих я разглеждал само като сексуален обект. На въпроса ми: "опаковка или съдържание"? тя категорично каза: съдържание.

Не мога за сега нищо да разбера, дали тя ме хареса, или не, тя ми каза само, че си чати с разни мъже, но почти всички не стават.

Въпроса ми е следния:

От тук нататък как да си направя една тактика, за да привлека повече внимание. На първо четене й го привлякох, но от тук нататък ми е трудно да мисля как да подходя. Досега съм излизал няколко пъти с такива по сериозни мадами, но след втората среща губят интерес, заради все дребни неща.

Обеща ми, че утре пак ще се видим.

Моля Ви дайте ми варианти за действие за да успея с нея.

Ще спомена само, че съм чел малко библията, знам, че в никакъв случай не бива да и се натискам, за да не ме помисли за лепка и веднага да загуби интерес.

Благодаря предварително

Edited by boy, 19 July 2008 - 04:07 AM.


#2 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 19 July 2008 - 08:52 AM

I zviniavam se che pisha na Latinica.


Boy, Nevijdam smisela da pisha po temata. Pochti sasshtite sa vaprosite ti kato v predishnata ti tema. Ti vaobshte napravi li si truda da promenish neshto v teb?

#3 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 19 July 2008 - 09:22 AM

"Попитах я към края с кви впечатления е от мен? Каза, че с добри, понеже тя досега да беше си тръгнала ако не беше така. Каза, че е директна и не усуква."
Какви са тези декларативни отношения? Договор ли ще сключваш? Договаряш ли нещо? Баааа човек.... В момента нямам време да ти откъна 2 шамара.

Според мен ситуацията е следната- 3 години с онзи пич, връзката в момента се преоценява, тя, а сигурно и той търсят да преоткрият нещо- може би другия, може би се*е си.
Имаш невероятен късмет че си останал до края- тоест до случайното навиване тя да излезе с теб- явно в този момент някаква преграда е паднала в нея- случва се. И щом толкова много тя ти харесва ще ядеш много болка докато се научиш как да ловуваш. Не виждам забавлението в теб, къде е attraction-a? Сорри, но знаеш ли от каква позиция си отишъл на срещата- от позицията на отчаения пич който си търси fuckable мацка която да става и за приятел. И със сигурност тя те е усетила.

Помисли си какво би могъл да и предложиш, това което тя няма в улегналата си връзка! Комфорта тя си го има у тях- така няма да дойде при теб. Сорри наистина трябва да тръгвам- дяволки окъснях.

#4 EXIST

EXIST

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 19 July 2008 - 08:15 PM

Както я описваш , мисля че има нужда да се чувства повече като жена в компанията ти а не да те възприема като приятел от чата,каквито явно има много.Вземи активна страна в отношенията ви и нея оставяй тя да вземе решението дали да е с те*е, провокирай я повече не бъди доброто момченце ,с което си лафи. :)

#5 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 19 July 2008 - 10:20 PM

Защо ходиш първо със заети жени?
И какво искаш да очакваш от жена с дългогодишна връзка, която чудно защо още не е скъсала с него?
Редно е да го остави преди да се вижда с други! Аз мисля, че така е коректно. Иначе какво излиза? Тя си седи с него за резерва, ако не се получи с те*е! Ти по такива жени ли си падаш? Разбирам, явно обичаш да страдаш и да те съжаляват :)

Edited by Kirkata, 19 July 2008 - 10:21 PM.


#6 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 02:27 AM

Първото ми мнение във форума :)
Така..първо аз пък удобрявам излизането със заети жени ако неискаш нищо сериозно...повече тръпка има..
второ..защо подяволите си и досаждал?
"попитах я няколко пъти ама тя отказ"...може примерно по заобиколен начин да подпиташ да разбереш дали има няква сериозна работа и й казваш направо...в 9 се чакаме там...ето ти телефона ми...
Абе въобще ако искаш много жени ти трябва цялостна реконструкция..ако искаш само една може да се получи и по твоя начин ;І

#7 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 11:31 AM

Първото ми мнение във форума :)
Така..първо аз пък удобрявам излизането със заети жени ако неискаш нищо сериозно...повече тръпка има..
второ..защо подяволите си и досаждал?
"попитах я няколко пъти ама тя отказ"...може примерно по заобиколен начин да подпиташ да разбереш дали има няква сериозна работа и й казваш направо...в 9 се чакаме там...ето ти телефона ми...
Абе въобще ако искаш много жени ти трябва цялостна реконструкция..ако искаш само една може да се получи и по твоя начин ;І

А осъзнаваш ли,че един ден ще искаш нещо сериозно,а тогава други пишлигари като теб ще се бутат при "твоята"?
Това ми звучи,като да се доказваш пред се*е си,че си по-добър от пича на мацката,или по друг начин казано-нещо като комплекси...
Хвани си свободна мацка,АКО МОЖЕШ ;)

#8 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 11:43 AM

А осъзнаваш ли,че един ден ще искаш нещо сериозно,а тогава други пишлигари като теб ще се бутат при "твоята"?
Това ми звучи,като да се доказваш пред се*е си,че си по-добър от пича на мацката,или по друг начин казано-нещо като комплекси...
Хвани си свободна мацка,АКО МОЖЕШ ;)

Eвала пич!
Всичко се връща на тоя свят нали знаете :P Който е решил да се чупи главата и има комплекси и е нужно да си ги доказва пред мъжете на чуждите жени :) да си я чупи!!! ;) :D :D

#9 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 12:37 PM

...
добре ся за кво требва да се заяждате?
Една жена не изневерява ако и е интересно с гаджето й...обаче ако и липсва нещо си го търси в друг...така че виновен е неиния пич....щот я е оставил да загуби интерес в него..

#10 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 02:02 PM

А ти си виновен, че позволяваш на толкова жени да изневеряват на мъжете си! Ако и с теб така постъпят както постъпват приятелките на тези мъже тогава ще те видим :D
Свършили са се свободните жени, че да ходим при чуждото!! Пич! Ти явно си падаш по леки жени! Но това е въпрос на вкус и всеки си го избира :)
Приключваме със спора!
Само да добавя още, че, трябваше досега да си научил, че след като загубим интерес към някого-се разделяме с него! А не хойкаме!! Не да виним нейния приятел, който мога само да съжалявам за избора, с който е. Успех в четенето на Библията, има какво да научиш още ;)

Edited by Kirkata, 20 July 2008 - 02:06 PM.


#11 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 07:30 PM

всеки си има подхода... "библията" не е за всички..а иначе жената реши ли че иска да изневери ще го направи..дали ще е с мен дали ще е със следващия които и замая главата е без значение...

#12 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 09:14 PM

Всичко зависи от нас! Ако ти не пускаш на такива жени, нямат да имат възможност и да изневеряват, а ще трябва да скъсат с техния, така, че явно ти обичаш да изневеряваш!! <_<
Твой си е избора, но просто не се опитвай да ме убеждаваш в твърденията на незрели хора.
Достатъчно голям съм на 26 години за да имам друг поглед на нещата и да събера нужния опит за да говоря тези неща.
На колко години си?

Edited by Kirkata, 20 July 2008 - 09:15 PM.


#13 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 20 July 2008 - 09:34 PM

Искам само да пожелая добре дошъл на dutchman. <_<
Прочетох толкова много различни мнения по темата. Самия този факт е позитивен! :lol:

И поредната глупост от мен.
Знаете ли за маймунския номер- много е прост и поучителен, а освен това в нашия живот е и забавен. Ето го и него.
Как една маймуна се мести от клон на клон?
Ми първо с едната ръка/крайник хваща новия клон и след това с другата ръка/крайник пуска стария клон. На мен ми се вижда естествено- все пак не искаме да утрепем маймуната, нали?!
Не ви харесва примерчето ли? Да все пак това е маймуна, а ние не приличаме на маймуни. Да ви дам друго- този път то/примерчето ще бъде с Вас самите.
В един момент решавате да си купите обувки. Точно в същия момент ли изхвърляте старите или първо отивате в магазина от където се снабдявате с новите и в най-добрия случай ако магазинерката е любезна Ви предлага кутията с която да си занесете старите вкъщи- "за всеки случай". Хайде не се пишете по-светци от папата- да не би да искате да ходите боси? :lol:

Wake up, Neo! [The matrix]

Ако не Ви харесва света в който живеете, просто е трябвало да вземете червеното хапче. Мен просто не ме питаха.

#14 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 20 July 2008 - 10:00 PM

...
добре ся за кво требва да се заяждате?
Една жена не изневерява ако и е интересно с гаджето й...обаче ако и липсва нещо си го търси в друг...така че виновен е неиния пич....щот я е оставил да загуби интерес в него..

Във всяка връзка има кавги и скандали,това е съвсем нормално.Грозна гледка е,някакъв мишок да се бута точно в такъв момент при момичето,още по-грозна гледка е,ако разбере нейния приятел. <_<

#15 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 22 July 2008 - 06:32 PM

Защо си избираш заети мацки? Сам си усложняваш живота и си правиш проблеми. :lol:
Щом си има друг отивай на следващата, която ще е свободна! Няма какво да си тровиш живота с чужди мацки. Успех по-натам! :P