Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

eLfisH story


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 15 July 2008 - 02:45 PM

Значи всичко започна да се случва някъде около 4-5 месеца откакто намерих този форум. Отначалото когато го намерих си казах "Аз вече съм Дон Жуан", но вътре в се*е си усещах, че не е така. Намерих момиче, което беше хубаво (не мога да кажа на колко го оценявам, защото това не мога да го направя аз, а другите около мен) и веднага наруших всички правила, който доста рядко спазва. Започнахме да ходим или по-точно както повече викат станахме гаджета. Всичко си вървеше добре, но само когато бяхме двамата или с най-добрия ми приятел и неговата приятелка. Един ден тя ми каза, че щела да ходи да играе билярд с брат си. Аз й казах добре отиди и се забавлявай (Иначе с мен и на кафе не искаше да отиде и се събирахме на една чешма, която я наричат Бялата).

След това разбрах, че се зарибявала с някакъв друг и приятелите ми веднага ми казаха да отидем да го набием. Тогава аз им цитирах една мисъл от този форум - Защо да е виновно кучето, след като кучката си дига опашката. Тогава се сетих за част от Машината - Не градиш връзка, купуваш връзка. И им обясних тази част. След това се прибрах в нас, прочетох всички статии от Библията за 2-3 дена. Започнах да практикувам всичко, което го пишеше в Библията - от вземането на телефонен номер до съблазняването за една вечер, и от ръководството за първа слеща до ръководството за дискотека. И започнах да я игнорирам, и то сериозно. Дефакто исках с държанието си да й покажа, че сме скъсали. Тя ме търсеше, но се сетих за думите - При бившо гадже никога не се връщай, даже да ти се моли и на колене.

Сега в момента гледам да не нарушавам никое правило та даже и да ми се иска. Смятам, че сега ми е по-добре. Наистина е много готино когато чувстваш, че си станал Дон Жуан.

П.П - Тази моя статия може пак да не ви хареса или да не е за тази част от форума, но исках да го кажа на тези които незнаят към коя част спадат - към Добрите момчета или към Дон Жуановците. Ако искате я изтриите после.

#2 Lexmark

Lexmark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 15 July 2008 - 02:57 PM

Значи всичко започна да се случва някъде около 4-5 месеца откакто намерих този форум. Отначалото когато го намерих си казах "Аз вече съм Дон Жуан", но вътре в се*е си усещах, че не е така. Намерих момиче, което беше хубаво (не мога да кажа на колко го оценявам, защото това не мога да го направя аз, а другите около мен) и веднага наруших всички правила, който доста рядко спазва. Започнахме да ходим или по-точно както повече викат станахме гаджета. Всичко си вървеше добре, но само когато бяхме двамата или с най-добрия ми приятел и неговата приятелка. Един ден тя ми каза, че щела да ходи да играе билярд с брат си. Аз й казах добре отиди и се забавлявай (Иначе с мен и на кафе не искаше да отиде и се събирахме на една чешма, която я наричат Бялата).

След това разбрах, че се зарибявала с някакъв друг и приятелите ми веднага ми казаха да отидем да го набием. Тогава аз им цитирах една мисъл от този форум - Защо да е виновно кучето, след като кучката си дига опашката. Тогава се сетих за част от Машината - Не градиш връзка, купуваш връзка. И им обясних тази част. След това се прибрах в нас, прочетох всички статии от Библията за 2-3 дена. Започнах да практикувам всичко, което го пишеше в Библията - от вземането на телефонен номер до съблазняването за една вечер, и от ръководството за първа слеща до ръководството за дискотека. И започнах да я игнорирам, и то сериозно. Дефакто исках с държанието си да й покажа, че сме скъсали. Тя ме търсеше, но се сетих за думите - При бившо гадже никога не се връщай, даже да ти се моли и на колене.

Сега в момента гледам да не нарушавам никое правило та даже и да ми се иска. Смятам, че сега ми е по-добре. Наистина е много готино когато чувстваш, че си станал Дон Жуан.

П.П - Тази моя статия може пак да не ви хареса или да не е за тази част от форума, но исках да го кажа на тези които незнаят към коя част спадат - към Добрите момчета или към Дон Жуановците. Ако искате я изтриите после.

Евала,
Ето това вече е приказка :)
осъзнаването, че си постигнал успех е успех

#3 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 03:14 PM

Наистина е много готино когато чувстваш, че си станал Дон Жуан.

Никакъв Дон Жуан не си. Излез и играй.
Ако не излизаш редовно да общуваш с нови момичета, нищо не правиш, освен да се самозалъгваш че имаш напредък.

#4 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 04:21 PM

От форум си се научил да си ДЖ? :)
Стига бе,човек!Сам достигни до изводите от написаното в така наречената библия,не да се водиш по нея ;)

#5 Happy_end

Happy_end

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 52 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 09:37 PM

... пък аз съм Батман :)

.................

не мани ама... тва цялото с донжуановци ала бала на мен ми звучи като приказки за деца
важното е да имаш полза от написаното в тази "библия" и да отсееш подходящото за се*е си , пък дали си станал дон жуан или хълк са подробности

#6 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 09:44 PM

Има ли значение какъв си,щом така ти е добре.В това му е смисъла-трябва да те удовлетворява.Браво,че си успял да го постигнеш ;) Успех и занапред :)

#7 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 17 July 2008 - 10:43 PM

Вие направо смазахте ентусиазма на детето...

И аз като прочетох темата си посмислих да направя коментар, но се въздържах.

elfsih... взимаш нещата твърде насериозно..

#8 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 21 July 2008 - 01:55 AM

Вие направо смазахте ентусиазма на детето...

И аз като прочетох темата си посмислих да направя коментар, но се въздържах.

elfsih... взимаш нещата твърде насериозно..



Живота си минава и не искам да стоя на едно място и после като се осъзная да е късно ....

#9 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 22 July 2008 - 05:52 PM

Колкото повече размишляваш над нещата от живота,толкова повече се забатачваш.
Затова,опитвай,събирай опит,не се срамувай от несполуките и пак опитвай :lol:

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 23 July 2008 - 10:44 AM

... пък аз съм Батман :P

жената котка :P B)

Вие направо смазахте ентусиазма на детето...

И аз като прочетох темата си посмислих да направя коментар, но се въздържах.

elfsih... взимаш нещата твърде насериозно..


неговия ентусиазъм не може да бъде смазан :P критиката е нещо градивно

ами другия път не се въздържай - ако се замислиш ние му правим услуга, като го критикуваме
по лесно се преглъща от непознати, от колкото от близки...пък и загубата боли

аз мисля, че ще му се отрази добре да си води дневник :lol:

#11 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 23 July 2008 - 11:48 AM

Нямаше да напиша нищо хубаво, камо ли полезно :lol: Затова и не го написах...

#12 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 23 July 2008 - 10:05 PM

От всичките 9 отговора, които получих имаше само 2-3 които бяха за тази тема, а другото беше СПАМ. Оспамихте ми цялата тема ...

diva_orxidea, sad3, paradox - от тях получих отговорите, които търсех. А другите - просто си трупат мнения на профила ...

#13 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 23 July 2008 - 11:10 PM

аз мисля, че ще му се отрази добре да си води дневник :)

Това е идея и то добра.
Ако имате нещо да споделите със се*е си напишете го. Прочете го след 3 месеца и вижте колко сте израстнали в мислите си. Ако не видите прогрес, ако нищо от всичко което сте изписали не ви дразни, то значи сте се изгубили някъде по пътя или просто сте станали ПЕРФЕКТНИ.
Писането е времеемко, но така спомените остават.

#14 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 24 July 2008 - 10:05 PM

От всичките 9 отговора, които получих имаше само 2-3 които бяха за тази тема, а другото беше СПАМ. Оспамихте ми цялата тема ...

diva_orxidea, sad3, paradox - от тях получих отговорите, които търсех. А другите - просто си трупат мнения на профила ...

Само да не заплачеш!!! :) (пак си трупам мнения на профила :) ). :D :P B)

#15 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 25 July 2008 - 07:56 AM

Само да не заплачеш!!! :) (пак си трупам мнения на профила ;) ). :D :P B)


Еми това не е в мой стил. Съжелявам ако ти правиш така, но за съжаление аз не правя така ;) ;) :)